Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 19. 10.
Kristián
14°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.02.2018, 02:05 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Nečakaná posila v novom seriáli Milenky: Kvôli tejto herečke tam bude poriadne horúco!

20 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
PretoLebo2016
10.2.2018 05:18 | |
+3 -6
Reagovať
Super. Uz aj k***y maju serial. Naparadu.
ivonn306
9.2.2018 11:49 | |
+5 -19
Reagovať
Ano Antonia je super super herecka a spoznala som ju prave v italii len skoda ze ta krpata zubata ryska to tam bude kazit mozno si to pozrem prave kvoli Antonni ale nemam tu nijaky slovensky kanal:)
ujo_loktibrada
9.2.2018 12:48 | |
+8 -4
neboj, ved nejaky enzo cierna mafianska leniva papula ti sk kanal zaplati a nie len ten . . . ako tonicke
Negativec
10.2.2018 12:43 | |
+4 -1
Ivonn306 tak to ti v dobrom zavidim. Podla mna antonia je nadherna zena s obrovskou charizmou. Sledovala som serial Tiene lasky,aj skrizene osudy a zahrala.to vyborne. Vsetky emocie som jej verila.
brit30
9.2.2018 10:23 | |
+1 -12
Reagovať
Taliansko,,veď to mafiánsky štát,,a zrazu čo chvály o ňom,,ujo kiska by s nimi zatočil. ,mafianmi,,aj banky elektrárne sme im podarovali
lopezova559
9.2.2018 07:29 | |
+41 -18
Reagovať
Keď je Antonia taká úžasná , prečo sa potrebuje pretŕčať v ďalšej markizáckej s r - č k e.
ivonn306
9.2.2018 11:56 | |
+9 -19
Ano Antonia je uzasna je fantasticka herecka ona nieco dokazala ty lopezova zatial prdis do luftu na azete tiez kariera jak hrom kúrva fix:))
skorec11
10.2.2018 11:47 | |
+2 -5
ivonn306-máš pravdu,že je úžasná a fantastická,ale dokázala len to,že rozťahovala nohy v Taliansku!!!Takéto zlatokopky sú najúspešnejšie,ktoré potrebuje aj markíza,aby sa onej písalo o veľkej celebrite,ktorá je pre nás nezaujímavá!!!
cardiff2006
9.2.2018 06:53 | |
+59 -11
Reagovať
Reklama na Bratislavské zlatokopky a budú herecké výkony v súložení,čo zdvihne sledovanosť už aj tak zdegenerovaného národa,ktorý spadol do kultúrnej stoky.Seriál o modernom trende v kur.... sa.
breed6
9.2.2018 06:35 | |
+22 -4
Reagovať
no co uz ste mi to odsuhlasili alebo som bol moc kriticky k televiznej "tvorbe" ? :D
breed6
9.2.2018 06:42 | |
+42 -9
tak to skusim slusnejsie. dalsi odpad s replikami ako z telenovely z roku 1981 a neskutocnymi nehercami v plnom nenasadeni, ktory vypusti do etheru narkoza v boji s hnoj o najhorsi "projekt" v dejinach.
anavika907
9.2.2018 06:43 | |
+8 -21
Hej,uplne sa z tvojej kritiky zosrali
breed6
9.2.2018 06:49 | |
+23 -5
ale o to mi moja predsa ani neslo, len ten moj prvy prispevok nechceli zverejnit tak som to musel preformulovat vies.
anavika907
9.2.2018 06:51 | |
+10 -21
Veď ti to nikto nekáže pozerať,je veľa iných ,napr LEO TV
breed6
9.2.2018 06:56 | |
+5 -10
ale nebluzni. ja pozeram novy star trek a westworld. to su lepsie telenovely. ale skus si pozriet lucky louie, to by ta bavilo. len to ber s nadhladom :)
anavika907
9.2.2018 07:02 | |
+7 -9
Ja si pozriem čo chcem ja a určite nie každý nový slovenský serial:)u mna je aj tak top serial priatelia,ten môžem dookola
breed6
9.2.2018 07:08 | |
+13 -4
no vidis tak si pozry co chces a neber mi moj "fundovany" nazor :D
renina15
9.2.2018 12:54 | |
+5 -4
Breed, súhlasím s tebou, Také úbohé slovenské seriály,žerú iba tupé sliepky,nezamestnane,čo nemajú čo robiť,tak žijú fiktívnymi postavami,
renina15
9.2.2018 06:34 | |
+37 -7
Reagovať
Ďalšia kopa ľudských extreme to,hnus!
breed6
9.2.2018 06:21 | |
+8 -3
Reagovať
preboha, dalsia neskutocna sprostost co ide produkovat markiza? uz pocujem tie repliky. zasa ako scenaristu pouzijete nejaku o*** z bojnic a nakresli vam ho voskovkami??? :D :D :D :D vas by mal fakt niekto kontrolovat kym vypustite nieco do "sveta". sa mi zda ze sa tie nase sukromne "televizie" predbiehaju v tom kto natoci vacsiu s racku.
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ilustračné foto
Pri rušení striedania času si Slovensko zrejme ponechá zimný čas  Aktuality.sk
Rýchle správy
22:30
PayPal zaznamenal nárast zisku  Aktuality.sk
V septembri PayPal dokončil nákup švédskej spoločnosti iZettle, čo bola jeho najväčšia akvizícia.
22:20
USA a Južná Kórea odvolali ďalšie veľké vojenské cvičenie Aktuality.sk
Spojené štáty a Južná Kórea zrušili ďalšie veľké tohtoročné spoločné vojenské cvičenie, aby dopomohli k diplomatickému pokroku so Severnou Kóreou.
21:20
Produkcia ocele v Číne dosiahla nové rekordy Aktuality.sk
Čínske oceliarne zvýšili produkciu, aby profitovali z neobvykle dlhého obdobia vysokých cien.
Radek Štěpánek
Foto
Radek Štěpánek sa lúčil s kariérou: Dojímavé prekvapenie od Nadala!
Bývalý
Kritik pápeža Františka pritvrdil: Za sexuálne zneužívanie môže homosexualita medzi kňazmi
Bývalý šéf
Odborník neveští Británii nič dobré: Vďaka brexitu by sa mohla stať ľahším terčom útokov
Topmodelka
Foto
Expresná svadba topmodelky: Pred 3 mesiacmi sa zasnúbila, teraz má za švagrinú Ivanku Trump
Aký otec, taký
Aký otec, taký syn: Pán McGregor sa predviedol v ringu!
Európska komisia
Google chce spoplatniť aplikácie a účtovať licenčné poplatky: Ako sa to dotkne majiteľov telefónov?
Repríza finále HK
Foto
Repríza finále tentokrát pre Trenčín, Košice deklasovali Detvu
Construction Site
V americkom Kansase sa zrútil žeriav: Jeden robotník zahynul, druhému amputovali ruku
Julian Assange už
Julian Assange žaluje ekvádorskú vládu kvôli životným podmienkam na jej ambasáde v Londýne
Jessica skončila
Vzťah s touto ženou bude mladík do smrti ľutovať: Po rozchode rozbehla šialenstvo, z ktorého sa nespamätal
Muž sa správa ako
Muž sa správa ako pes, šteká, behá za loptičkou: A to ešte neviete, čo robí so svojím manželom!
Simona Halepová
Halepová sa stala hráčkou roka, cena sa ušla aj Serene