Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 14. 8.
Mojmír
23°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.02.2018, 08:10 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Nočná párty na počesť šteklivého filmu 50 odtieňov slobody: Odhalila premiéra nový vzťah?!

32 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
bezlekova.maria
21.2.2018 21:36 | |
+1 -0
Reagovať
Ja by som išla, Havranovú by som ovalila a odhadila do šatne a sadla si na jej miesto a Fašianga by som bozkávala počas celého filmu a pred koncom by som utiekla.
renina15
10.2.2018 08:19 | |
+3 -1
Reagovať
Určite by som nešla na premiéru filmu.
putina
9.2.2018 22:22 | |
+9 -0
Reagovať
aha kucharenko si odskocila len tak z bordelu.....tam jej to pristane...
putina
9.2.2018 22:16 | |
+12 -0
Reagovať
Jezisi kriste --to je hnusna zenska ta drobova..!!!!-- brrrrrrrrrrrrrrrrrr
Marduk6
9.2.2018 15:26 | |
+7 -1
Reagovať
brak . ...
floki101
9.2.2018 11:12 | |
+39 -2
Reagovať
pseudocelebrity s IQ 0,5 sa prisli pozret na film ktory bol na toceny prave pre tuto negramotnu vrstvu ludi a samozrejme id..ioti z noveho casu nezabudli prist a pofotit ich :D :D
viking5
9.2.2018 11:04 | |
+35 -3
Reagovať
sprostí americky film a trápne takzvané celebrity slovenského Šoubiznisu.Koho to zaujíma
CajVoVine
9.2.2018 10:55 | |
+30 -6
Reagovať
husicky v kine na filme o husicke?A hehe ake smiesne..fotit sa pri plagatiku o americkom braku moze len zufalec typu Miro Jaros a podobni:)
Sisi246
9.2.2018 10:09 | |
+33 -3
Reagovať
Videla som prvy film.. sklamanie velke..tato komercia nie je vhodna niest nazov "film"..ale kolko ludi tolko chuti..urcite nemam zaujem uz vidiet nic podobne..
Radika2011
9.2.2018 09:57 | |
+34 -5
Reagovať
veď sú to dvaja madlí sympatické ľudia, tak čo koho do toho, že idú spolu do kina, to už zase tento plátok spriada fantasmagórie.......
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Jozef Roháč
Roháč sa priznal k vražde, za ktorú si odpykáva trest iný človek Aktuality.sk
Rýchle správy
21:32
Venezuelský prezident chce zvýšiť ceny benzínu na medzinárodnú úroveň Aktuality.sk
Venezuelský prezident Nicolás Maduro plánuje zvýšiť ceny benzínu na medzinárodnú úroveň. Cieľom je podľa neho zastavenie pašovania pohonných látok do zahraničia, čím krajina zápasiaca s ekonomickou krízou prichádza o miliardy dolárov.
21:12
Muž, ktorý útočil v Londýne, prišiel z Birminghamu  Aktuality.sk
Príslušníci britskej protiteroristickej jednotky prehľadali v súvislosti s utorňajším útokom pred parlamentom v Londýne tri nehnuteľnosti v anglickom regióne Midlands.
20:50
Bratislavskí hasiči zasahujú pri požiari elektrickej rozvodne Aktuality.sk
Na operačné stredisko bol krátko po  pol deviatej hodine večer nahlásený požiar elektrickej rozvodne na Príkopovej ulici v Bratislave.
Časť mosta sa
Aktualizované
Pri tragédii v Janove zomrelo 26 ľudí, prehovorili svedkovia: Zrútil sa most po údere blesku?!
Odveta 3
Foto
Trnavu v Lige Majstrov neuvidíme: Crvenej Zvezde podľahla až v predĺžení
V Rakke
Vyrábal videá na oslavu Islamského štátu: Okrem toho však plánoval aj niečo iné
Pri požiari
Pri požiari v domove dôchodcov zahynulo desať žien: Koľko sa podarilo zachrániť?
(ilustračné foto).
Kňazi zneužili najmenej 1000 detí: Kto sa to snažil ututlať?
Legendárny
Jágr opäť hral, no bolo to ťažké: Musím schudnúť, povedal po prehre
Príslušníci
V Británii platí druhý najvyšší stupeň ohrozenia teroristami: Útok na chodcov stále vyšetrujú
Kelemen vytiahol
Slovenský brankár s parádnym zákrokom: Takto sa blysol v poľskej lige!
Venezuelský
Zatkli ľudí podozrivých z pokusu o atentát: Sú medzi nimi vysokopostavení dôstojníci
Párik spolu
Foto
Mamička zverejnila hrozivú fotku: Zachytáva moment, kedy si jej malá dcérka zlomila nohu
Hus na štadióne.
Kuriózny návštevník na futbale: Na ihrisko vtrhla hus
Jozef Roháč
Slováka obvineného z vraždy vypočúvali osem hodín: Sedí za jeho zločiny niekto iný?