Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 6.
Alfréd
23°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.02.2018, 19:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: V Bratislave majú automat, aký ste ešte nevideli: Vložíte doň PET fľašu, aha, čo vám vysype!

15 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
elena21
12.2.2018 19:58 | |
+2 -0
Reagovať
A kde sa nachadza?
Slamko69
9.2.2018 22:47 | |
+31 -22
Reagovať
To už akých debilov z nás robia. Chudák nemec dostane za velkú PET fľašu ktoru srčí do automatu 0,4€ za malú 0,25€ a my žobráci čo nám platia nenažraní podnikatelia 1/5 až 1/10 nemeckého platu s Céčkami... dobrý odrb.. tak ako "nemenovaný" reťazec Lidl nám na vylosovanom sídlisku láskavo postavil detské ihrisko za kvantum PET fľiaš ktoré od ľudí dostal zadarmo... hlavne že nám debilom to dajú všetko zaplatiť.. a oni ešte k tomu rabujú reciklačný fond... fuj hanba...
Aldis
10.2.2018 14:26 | |
+4 -4
...ale tu ide o to,aby sme sa naučili separovat,neporovnávaj nemcov s nami tí sú v tomto už niekde inde ako my,ozaj a separuješ vôbec ked sa tak vehementne navážaš so nemcov???Pokial budeš mat roztiedený odpad ako moja rodina a v kuka nádobe budeš mat len 1/3-inu s tým čo ozaj nevieš zoseparovat jak my tak potom nadávaj,že nemci majú za túto separáciu viac centov,ako je u nás,štát je na tahu aby dal rodinám čo 1OO %-ne všetko separujú aj bonusy a nie tak vysoké ceny poplatkov za smeti ako je tomu tak, vtakom Taliansku dcéra hovorila sú obrovské pálky aj za to ked do kuka nádoby hodíš papierik od žuvačky a nedáš ho medzi papier-toto je základ...
nextchance
9.2.2018 19:57 | |
+63 -8
Reagovať
Genialne. Preco to uz nie je v kaxdom obchode? Zil som v nemecku kde zakohovali a po odovzdani flias do drticky boli ulice ciste aj pocas silneho vetra. Slovensko smetisko plne smetiarov.
Feroo338
10.2.2018 08:59 | |
+27 -4
Mylis sa chlapce, Nemci na rozdiel od nas maju velky zmysel pre poriadok. Oni nepotrebuju flase zalohovat, oni ich odovzdaju do zberu z presvedcenia! Tie zalohy maju motivovat LEN tu ciernu zberbu zijucu v Nemecku.
Slusny_clovek
9.2.2018 19:23 | |
+38 -41
Reagovať
Že po vloženi PET fľaše sa vysypu deťmi obľubene cečka... - Ty voe tak to je aky vtip ? :D V dnešnej dobe? By som sa divil, keby niektore z tych deti vôbec vedelo čo to vlastne je. To tak možno keby z toho automatu vypadavali iPhony, tak to už možno hej :D Ale cečka ??? :D
renina15
9.2.2018 19:42 | |
+46 -14
Nečítal si do konca? V automate sú hotové céčka pre radosť detí
2smejo
9.2.2018 19:23 | |
+20 -53
Reagovať
to si robí niekto srandu veď to je podvod material pet flaše je iný ako ten granulát
moonday36
9.2.2018 19:28 | |
+82 -12
Cital si clanok? To nie je naozaj...len to ma ukazat detom dovod recyklacie...ze z pouziteho bude nieco nove...
elena21
12.2.2018 19:57 | |
+1 -0
neprecitas a komentujes
moonday36
9.2.2018 19:05 | |
+47 -22
Reagovať
Podla titulnej fotky som cakala automat na dieta...ale tie su povacsine iba v osadach 😊
svetercokolada
9.2.2018 19:11 | |
+13 -31
ja somočakaval že s neho vypadne fet kedže automat ne je v osadach ...fet sa detom skôr zíde ako cigan ...na feťaka treba robit aby bolo na liečenie aby sa vedel chudačik ...vyhrabať zzo žumpy
sadci
10.2.2018 08:54 | |
+8 -8
totálne si sastrápnila tvojím primitívnym humorom.niekdo sa snaží byť veľmi vtipný. automat na dieťa,normálne žasnem,že čo za spodinu/vydlačinu sem chodí diskutovať.
bonami37
10.2.2018 09:19 | |
+9 -9
Co si prisla z nocnej sluzby ze pises take hluposti ?? Mala si sa lepsie ucit, pomohlo by ti to v zivote.
slnecnica3
10.2.2018 13:31 | |
+2 -4
moonday36... Presne, aj ja som myslela, že vypadne dieťa.
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Protest farmárov
Protestujúci farmári sú v Bratislave, ľudia ich vítali potleskom Aktuality.sk
Rýchle správy
22:14
Vojna bez boja sa blíži ku koncu. Chce siahnuť aj na Nobelovu cenu Aktuality.sk
Žiadna Nobelovka nemá taký punc ako cena za mier. Na druhej strane vyvoláva najviac pochybností a kontroverzií. Najnovšie sa skloňuje prestížna cena s urovnaním vojny, v ktorej sa nikdy nebojovalo.
22:06
Vojna bez boja sa blíži ku koncu. Chce siahnuť aj na Nobelovu cenu Aktuality.sk
Žiadna Nobelovka nemá taký punc ako cena za mier. Na druhej strane vyvoláva najviac pochybností a kontroverzií. Najnovšie sa skloňuje prestížna cena s urovnaním vojny, v ktorej sa nikdy nebojovalo.
21:12
Čínsky prezident požiadal Kim Čong-una o naplnenie dohôd o denuklearizácii Aktuality.sk
Čínsky prezident Si Ťin-pching požiadal v utorok severokórejského lídra Kim Čong-una o naplnenie dohôd o jadrovom odzbrojení, ktoré Kim dosiahol s americkým prezidentom Donaldom Trumpom minulý týždeň v Singapure. Informovala o tom agentúra DPA s odvolaním sa na čínske štátne médiá.
Minister
Ďalšia krajina chystá odvetu za Trumpove clá: Nekompromisné opatrenia Ruska!
Foto
Ruská modelka fandí po svojom: Výsledky si píše na intímne miesto!
Mestská časť
Nitrou sa šíri strach z nákazy: Mesto sa rozhodlo rázne zakročiť
Candice patrí
Foto
Topmodelka Victoria's Secret porodila druhé bábätko: Candice Swanepoel ukázala prvú fotku novorodenca
Julieth Gonzalez
Foto
Šokujúce zábery z MS: Fanúšik sa reportérke vrhol na prsník!
Koalícia vedená
Koalícia vedená Američanmi zabila v Sýrii niekoľko členov IS: Na zozname je aj veľké meno!
Angelu cvičenie
Foto
Nikdy neuhádnete, koľko má rokov: Babičke kulturistke vypisujú muži so zvláštnou prosbou
Klesol: Andy
Murray sa vrátil po operácii: Prvé kolo mu nevyšlo
Angela Merkelová
Trumpove nelichotivé slová o Nemecku nezostali bez odozvy: Merkelová si bráni svoju krajinu
(ilustračné foto)
Foto
Internet obletela fotka z bizarného pohrebu: Neuveríte, kam syn uložil svojho mŕtveho otca!
Martin Fehérváry.
Feherváryho vyspovedali v NHL: Nevynechali chľast, drogy aj sex!
Happy woman with
Foto Kvíz
Akí dobrí ste cestovatelia? Spoznajte 10 svetových miest na fotkách