Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 25. 9.
Vladislav
13°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.02.2018, 19:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: V Bratislave majú automat, aký ste ešte nevideli: Vložíte doň PET fľašu, aha, čo vám vysype!

15 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
elena21
12.2.2018 19:58 | |
+2 -0
Reagovať
A kde sa nachadza?
Slamko69
9.2.2018 22:47 | |
+31 -22
Reagovať
To už akých ***ov z nás robia. Chudák nemec dostane za velkú PET fľašu ktoru srčí do automatu 0,4€ za malú 0,25€ a my žobráci čo nám platia nenažraní podnikatelia 1/5 až 1/10 nemeckého platu s Céčkami... dobrý odrb.. tak ako "nemenovaný" reťazec Lidl nám na vylosovanom sídlisku láskavo postavil detské ihrisko za kvantum PET fľiaš ktoré od ľudí dostal zadarmo... hlavne že nám ***om to dajú všetko zaplatiť.. a oni ešte k tomu rabujú reciklačný fond... fuj hanba...
Aldis
10.2.2018 14:26 | |
+4 -4
...ale tu ide o to,aby sme sa naučili separovat,neporovnávaj nemcov s nami tí sú v tomto už niekde inde ako my,ozaj a separuješ vôbec ked sa tak vehementne navážaš so nemcov???Pokial budeš mat roztiedený odpad ako moja rodina a v kuka nádobe budeš mat len 1/3-inu s tým čo ozaj nevieš zoseparovat jak my tak potom nadávaj,že nemci majú za túto separáciu viac centov,ako je u nás,štát je na tahu aby dal rodinám čo 1OO %-ne všetko separujú aj bonusy a nie tak vysoké ceny poplatkov za smeti ako je tomu tak, vtakom Taliansku dcéra hovorila sú obrovské pálky aj za to ked do kuka nádoby hodíš papierik od žuvačky a nedáš ho medzi papier-toto je základ...
nextchance
9.2.2018 19:57 | |
+63 -8
Reagovať
Genialne. Preco to uz nie je v kaxdom obchode? Zil som v nemecku kde zakohovali a po odovzdani flias do drticky boli ulice ciste aj pocas silneho vetra. Slovensko smetisko plne smetiarov.
Feroo338
10.2.2018 08:59 | |
+27 -4
Mylis sa chlapce, Nemci na rozdiel od nas maju velky zmysel pre poriadok. Oni nepotrebuju flase zalohovat, oni ich odovzdaju do zberu z presvedcenia! Tie zalohy maju motivovat LEN tu ciernu zberbu zijucu v Nemecku.
Slusny_clovek
9.2.2018 19:23 | |
+38 -41
Reagovať
Že po vloženi PET fľaše sa vysypu deťmi obľubene cečka... - Ty voe tak to je aky vtip ? :D V dnešnej dobe? By som sa divil, keby niektore z tych deti vôbec vedelo čo to vlastne je. To tak možno keby z toho automatu vypadavali iPhony, tak to už možno hej :D Ale cečka ??? :D
renina15
9.2.2018 19:42 | |
+46 -14
Nečítal si do konca? V automate sú hotové céčka pre radosť detí
2smejo
9.2.2018 19:23 | |
+20 -53
Reagovať
to si robí niekto srandu veď to je podvod material pet flaše je iný ako ten granulát
moonday36
9.2.2018 19:28 | |
+82 -12
Cital si clanok? To nie je naozaj...len to ma ukazat detom dovod recyklacie...ze z pouziteho bude nieco nove...
elena21
12.2.2018 19:57 | |
+1 -0
neprecitas a komentujes
moonday36
9.2.2018 19:05 | |
+47 -22
Reagovať
Podla titulnej fotky som cakala automat na dieta...ale tie su povacsine iba v osadach 😊
svetercokolada
9.2.2018 19:11 | |
+13 -31
ja somočakaval že s neho vypadne fet kedže automat ne je v osadach ...fet sa detom skôr zíde ako cigan ...na feťaka treba robit aby bolo na liečenie aby sa vedel chudačik ...vyhrabať zzo žumpy
sadci
10.2.2018 08:54 | |
+8 -8
totálne si sastrápnila tvojím primitívnym humorom.niekdo sa snaží byť veľmi vtipný. automat na dieťa,normálne žasnem,že čo za spodinu/vydlačinu sem chodí diskutovať.
bonami37
10.2.2018 09:19 | |
+9 -9
Co si prisla z nocnej sluzby ze pises take hluposti ?? Mala si sa lepsie ucit, pomohlo by ti to v zivote.
slnecnica3
10.2.2018 13:31 | |
+2 -4
moonday36... Presne, aj ja som myslela, že vypadne dieťa.
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Filip Rybanič
Padol rozsudok v kauze Filipa Rybaniča za pozeranie Kaliňákovho účtu Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 10 min
Mor ošípaných v Európe sa šíri, v Česku chcú prijať ochranné opatrenia Aktuality.sk
Štátna veterinárna správa ČR uvažuje o zavedení povinného testovania dovážaného bravčového mäsa na prítomnosť afrického moru ošípaných.
pred 20 min
Padol rozsudok v kauze Filipa Rybaniča za pozeranie Kaliňákovho účtu Aktuality.sk
Prokurátor navrhoval Rybaničovi podmienečný trojročný trest. Súd návrh schválil.
pred 20 min
Turecký súd zamietol žalobu novinára Yücela na vládu Aktuality.sk
Súd v tureckom Istanbule zamietol v utorok žalobu podanú nemecko-tureckým novinárom Denizom Yücelom na tureckú vládu.
Filip Rybanič
Asistent Rajtára sa postavil pred súd za nazeranie do Kaliňákových účtov: Filip Rybanič spoznal svoj trest
Peter Sagan.
Foto
Pred štartom na MS čaká slovenského cyklistu významný krok: Sagan podpíše nový kontrakt!
Víťaz Modrič si
Foto
Ostrá kritika pre Ronalda a Messiho: Nemáte rešpekt, už neviete prehrávať!
V budove sa
Vzácny nález z čias starého Egypta: Archeológovia objavili veľkú starovekú budovu
Vláďa Šafránek
Český spevák († 46) vedel, že smrť sa blíži: Jeho prosba k doktorom trhá srdce
Finalistky
Foto
Krásky z Miss leta majú vo vzťahoch jasno: Takto si predstavujú ideálneho muža
Na trhu je
Veľký test autokamier: Ktorú sa ozaj oplatí kúpiť? Dajte si pozor na výraznú slabinu
Zanardi so zlatou
Bývalý pilot formuly 1 si splnil ďalší sen: Alex Zanardi je Ironman!
Polícia objavila
Polícia pátrala po nezvestnom britskom milionárovi a jeho manželke: Hrozivý nález na ich pozemku
V tomto osobnom
Vážna nehoda pod Soroškou: Zrazil sa kamión s osobným autom, zahynula Veronika († 32)
Na pódiu vystúpil
Porotcovia Talentu ostali po vystúpení Gábora zaskočení: Slová plné bolesti do neba
Nervous man in
Slovák odhalil manželkinu neveru dva týždne po svadbe: Keď zistil podrobnosti, zostalo mu zle