Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 18. 10.
Lukáš
10°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
07.02.2018, 18:05 | Správy | Krimi | Domáce krimi

Diskusia: Policajná akcia v bratislavskom Pentagone: Niečo tak strašné ste už dávno nevideli!

108 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
dizzi
7.2.2018 18:25 | |
+13 -25
Reagovať
:-D :-D dobre som sa nasmial.
Delodel
7.2.2018 18:27 | |
+26 -7
Asi si nadrogovani čo je tam smiešne ..
HANS9
7.2.2018 18:53 | |
+16 -1
Ty dilino kde bývaš v Sečovciach? Nakonci naľavo?
dizzi
7.2.2018 19:00 | |
+1 -23
dilino je tvoj tatko co ta vyprdol z ana lu
Delodel
7.2.2018 18:24 | |
+28 -4
Reagovať
To je fuj hnus fak to som nevidel ..
Kokct
7.2.2018 18:50 | |
+29 -2
Nemáš čo ľutovať. Buď rád, že ťa život uchránil tohto pohľadu! Feťák bez fetu je nevyspytateľný a nemá nič spoločné s ľudskou bytosťou. Ja by som povinne každého konzumenta začiatočníka poslal na rok do protidrogového centra a nie do tých akože našich sanatórií, ale skutočných kliník, kde majú tie najotrasnejšie prípady, aby videli, kde je ich budúcnosť!
michalo99
7.2.2018 18:22 | |
+8 -15
Reagovať
Cestujuci z trolejbusu cislo 201 joj to je lahoda :) Vrakuna dobre miesto na život :)
Nyugi333
7.2.2018 18:18 | |
+5 -6
Reagovať
Čudujem sa čípadelu,ale....!!!
pesimista2
7.2.2018 18:17 | |
+35 -7
Reagovať
Ale Záhorák feťak vyzeral v tom tričku dosť nabušene a v kondícii. Ramená a pracky mal poriadne, ako by si pichal skôr nejaké steroidy. Sa divím
dizzi
7.2.2018 18:26 | |
+24 -6
tomu ver švarceneger aj žán klód by mu mohli v posilke iba činky nosiť :-D :-D úplná skriňa :-D
pesimista2
7.2.2018 18:31 | |
+8 -4
Dizzi a ty si jeho tréner alebo poradca na preparáty do žil?
Gogl
7.2.2018 18:12 | |
+41 -17
Reagovať
Ziju tam "slusni"ludia..Smotanka Blavy...😂😂
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Kočnerova Threema: Ty si kúpiš byt, ja platím všetko ostatné, napísal Jankovskej Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Demonštranti sa
Barcelona má za sebou štvrtú noc násilností: Demonštranti hádzali do policajtov zápalné fľaše
Mexický drogový
Mexická polícia sa chváli zatknutím syna narkobaróna Guzmána: Právnik rodiny ich sfúkol jednou vetou
Dosluhujúci šéf
Novú dohodu o brexite musí schváliť britský parlament: Veľavravný odkaz od Junckera
Hapal sa ešte
Foto
Vojna medzi Hapalom a Slovanom? Drsné slová zo strany klubu na adresu trénera Slovenska!
Whitney Houston
Whitney († 48) bude mať svetové turné sedem rokov po smrti: Fanúšikovia ju uvidia aj v Bratislave
Peter Holúbek
Tajomstvá odpočúvania konšpiračného bytu: Takto mohla vzniknúť škandalózna nahrávka Gorily
Ich verzie sa
Viera Rusková exmanželovi ako jediná kryje chrbát v kauze zmenky: Kováčik jej verziu zmietol zo stola
Andy Hryc
Wanda Hrycová sa obávala o slávneho otca: Herec sa stratil v kyjevskom lese
Alexej Zenowitz
Na spor Košíc s parkovacou firmou EEI doplácajú vodiči: Nevieme, komu máme platiť parkovné
Primátor hlavného
Ambiciózny plán hlavného mesta: Ako chce Vallo zohnať 2 000 nájomných bytov?
Ruský prezident
Veľké vojenské cvičenie: Rusko testovalo rakety pre jadrové hlavice
Prezident Donald
Americký prezident má problém: Trumpovu vládu opúšťa ďalší minister