Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 19. 8.
Lýdia
19°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.02.2018, 12:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Dráma v Michalovciach: Na mamičku s kočíkom sa vyrútilo auto, z manévru vodiča tuhne krv v žilách!

127 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
mia-sophie
7.2.2018 08:07 | |
+75 -6
Reagovať
Na Slovensku zial nic nove...V inych krajinach sa clovek bat nemusi ist cez priechod u nas to neplati.
Rambo6
6.2.2018 23:47 | |
+16 -27
Reagovať
ja tam nikde "zrazenie" nevidim... ale tak dobre no... robte ako myslite... kazdopadne tento psychopaticky vodic by zasluhoval zbavenie svojpravnosti a nie iba vodicskeho preukazu
Stanka22x
6.2.2018 20:14 | |
+21 -104
Reagovať
No ako citam tieto emocialne vyjavy ludi bez spetky inteligencie a usudku je mi jasne preco je v nasej republike tak spatne. Uz tu bolo nieraz napisane ze vodic nemusel mat vyhlad cez to auto pred nim "folie, slnecne clony ci spinave zadne sklo" a kedze zacalo brzdit viac ako zavcasu "aj z videa som ten prechod ledva zbadala je riadne zosuchany ani reflexne prvky nema a vodic ostal stat dva prerusovacie pruhy pred nim" tak zacal obiehat a zbytok uz je na videu. A nejde o obhajovanie ale o realitu na dnesnych preplnenych cestach. Toto sa moze stat kazdemu. Stastie pre vsetkych je ze nedoslo k zrazke. Za dalsie ako tu par ludi spomina je ze je vidno na videu ze mamicka si veselo telefonuje a az ked zapocuje auto da pravu ruku dole a ostane stat a cakat co bude. Kazdy znich nejakym sposobom porusil pravidla cestnej premavky, jeden zabrzdil zavcasu z coho sa neda vydedukovat jeho zamer "uz som tak stretla vela vodicov ze nevedeli kam tak ostali stat bez smeroviek bez vsetkeho", mamicka telefonuje co je tiez priestupok a posledny vodic ktrory obieha bez riadneho prehladu. Toto je pekna suhra okolnosti a neriesil by to policajt keby dojde k zrazke ale sudny znalec. A tieto emocionalne vylevy si nechajte na doma a zacnite uvazovat triezvo.
marekino06
6.2.2018 20:41 | |
+65 -4
tá mamička netelefonovala. pozri sa poriadne
doM693
6.2.2018 22:25 | |
+114 -1
Stanka je tam aj zvislá dopravná značka, predbiehanie na prechode a tesne pred ním je z a k á z a n é, ak predo mnou zastavuje auto bez smerovky je jasné, že je pred ním prekážka, ktorú nevidím, ale na to treba štipku IQ, špetku používaj za riekou Morava
qwertzomi
6.2.2018 22:41 | |
+60 -2
No neviem ci ty nemas emocialny vyjav, sofer by mal byt zodpovedny a ma predvidat, ak predo mnou stoji auto v prvom rade zistujem preco a nie hned predbehujem a je jedno ci auto predo mnou ma spinave okna, ma predsa dopravne znacenie a snad nie je taky slepun, ze nevidi dopravnu znacku prechod pre chodcov. Jedno stastie a klobuk dole, ze zvladol manever a nezrazil matku s kocikom. Staci ak si vodici uvedomia, ze po meste musia davat sakramensky pozor a nie su len oni na ceste. Ak pre domnou zastavi auto tak zastavim aj ja a ak neviem co sa deje pozorne sa s autom vysuniem a pomaly ho predbieham, hoc by tam nebol prechod pre chodcov aj tak by som to takto spravil pretoze by som sa bal, ze z dovodu toho, ze ma nejaky nezodpovedny chodca nevidi cez to auto, tak mi ubehne pod auto. Na videu vidim jednoznacnu nezodpovednost vodica, myslim si, ze taka 300€ pokuta a prehovorenie do duse by mu neuskodila, vziat vodicak je tvrde nakolko sa aj z jeho sikovnostou nic nestalo. Mal by sa poucit a uvedomit si, ze si mohol nepozornostou znicit nie len zivot rodiny matky ale aj svoj. A je to palec hore pre vsetkych vodicov, ktori jazdia v meste s autom aby boli pozornejsi a predvidali situacie. Ja uz napr. z dovodu bezpecnosti nedavam prednost chodcom na viac pruhovej ceste, pokial jazdim v pravo, ak jazdim v lavom pruhu zastavim, viem, ze chodec ma dobry vyhlad na cestu, ak som zastavoval v pravom pruhu zazil som neraz situaciu, kde vodic ledva dokazal zastavit chodcom, lebo aj chodci su niekedy blbci je na priechode zastavi jedno auto tak uz nekuka a ide. Proste kazdy si musi uvedomit,ze cesta nieje pieskovisko a treba byt velmi ale velmi pozorny aj chodci, aj vodici aj kazdy kto je sucastou premavky.
Rambo6
6.2.2018 23:48 | |
+52 -1
doM693 predbiehanie na priechode pre chodcov je vseobecne zakazane v zakonoch... nepotrebujes na to ziadnu znacku dopravnu... v Nemecku sa za nieco taketo berie vodicsky preukaz
qwertzomi
7.2.2018 01:10 | |
+5 -34
Rambo6 a doM693 len ide o to ci ide o predbiehanie, ja Stanku chapem tak, ze auto zastavilo a vodic za nim nevedel preco a bral ho ako prekazku na ceste, cize ho nepredbiehal, ale obchadzal prekazku na ceste, ci ak sa pokazi auto pred priechodom pred chodcov tak ostanete za nim stat az kym ho niekto neodtiahne ??? :) Ja ho neobhajujem ale zbavit ho hned svojpravnosti vziat vodicak a zavriet aby uz svetlo nevidel sa mi zda prehnane, sme ludia robime chyby, len ide o to aby sme sa poucili a uvedomili si, co sme spravili a podakovali boh vie komu, ze to dopadlo dobre ... preboha aj ja som presiel uplne nechtiac na cervenu, proste neviem kde som bol a uz som bol za krizovatkou, nastastie vsetko dobre dopadlo, ak by ma niekto nahral na video uz by ste tu nadavali a zbavovali svojpravnosti, ano keby ze ma zastavia policajti a daju mi pokutu akceptujem, ale sme ludia niekedy unava, sekundove rozhodnutia su zle...
Bilirubin
11.2.2018 14:12 | |
+38 -3
Ty sliepka z Prievidze, tak keď sa ti zdalo označenie priechodu pre chodcov "zosuchané" tak by si mala vedie´t, že okrem toho vodorovného značenia "priechod pre chodcov" je tam vždy aj zvislé značenie "priechod pre chodcov". Sliepka, čo ťa to v autoškole naučili? Telefonovať a malovať sa počas jazdy a nestíhať sledovať dopravné značenie? Ty si na ceste nebezpečný element! :-))) Ešte sa k tomu aj priznáš a vypisuješ celé litánie... ...
Noro422
12.2.2018 11:47 | |
+1 -0
Tolko k tomu ze to uplne jeddno ze boloo spinavy zadny sklo alebo mal tmavy...lebo su aj dodavky, nakladne auta co nemaju zadny sklo prosimta uvedom co pises...
jatovidiminak
6.2.2018 19:47 | |
+16 -8
Reagovať
Škrabálkovia, no a zajtra sa chceme dočítať , kto bol vodič, konkrétne meno , ŠPZ - ka a akú pokutu a TREST dostal. LEBO TO JE TO NAJPODSTATNEJŠIE.
ex00svk
6.2.2018 15:10 | |
+38 -4
Reagovať
Treba mat v aute kameru a normalne to nahlasovat policii.To je bic na taketo hovada.Nie policajt pri ceste co mera na rovnej ceste bez prechodov a pokutuje 60km/h na 50-ke...
Stanka22x
6.2.2018 19:45 | |
+3 -17
S tymi policajtami suhlasim, mali by sa skor zamerat na dodrziavanie inych principov cesten premavky ako len na max. povolenu rychlost, ale tam bude problem kedze sami ich neovladaju. A k tej prvej casti vsetci zboznujeme udavacov.
checktv
6.2.2018 14:43 | |
+28 -1
Reagovať
vodic aj mamina mali obrovske stastie ze ten manever sa podaril
zasnena57
6.2.2018 12:39 | |
+49 -7
Reagovať
dufam, ze vodicak ma uz odobrany do KONCA ZIVOTA.. arogancia sa ma zacat tak trestat. tu niet ospravedlnenia!
kamos3456
11.2.2018 13:13 | |
+20 -0
Akoze nevidel znacku prechod pre chodcov co tu pises za bludy auto pred nim zastavilo len tak zo zartu..tebe treba velky car medzi oci ty mudra stanka22
klada077
6.2.2018 12:33 | |
+47 -4
Reagovať
Sebeckost, arogancia poniektorych vodičov nemá mieru... (aj ľudí tu, co vinia nevinnu mamičku že to je jej chyba keď jej auto dávalo prednosť a imbec obieha v protismere pred prechodom a bez vyhladu, zo všetkého sa vyhovoriť, aj pri spachani priestupku, trestného činu, ale byt mužom činu prizná vinu a znášať trest to nie, také naše) strašne sa z ľudí vytratila ľudskosť, len sama zakernost, nevem kam to takto dotiahneme, ešte že je par ludi ktorý majú srdce na správnom mieste
marcela242
6.2.2018 12:28 | |
+34 -5
Reagovať
"Milujem" takýchto hajzlov za volantom.
klada077
6.2.2018 12:37 | |
+34 -3
Odobrať vodičské oprávnenie, nech sa dostane do rovnakej situácii kde ide o život, inak to nepochopia takyto nevychovanci
marcela242
6.2.2018 12:52 | |
+24 -3
Presne tak,pokutovanie nepomôže.Odoberať vodičák by mali aj za toto čo predviedol ten "super šofér".
mamtorad8019
6.2.2018 11:46 | |
+59 -4
Reagovať
tupci co tu vypisujete ze isla ako mumia - pozrite si to este raz - pozerala sa na obe strany. LEn nemohla tusit, ze ten rozbehnuty tupec prejde do protismeru
AngelsMyWay
6.2.2018 12:02 | |
+9 -53
Napisal som, ze opatrnosti nie je nikdy dost a treba predvidat!!! Ta zenska telefonovala, v pravej ruke drzala mobil. Ked uz mam zodpovednost ako dieta, dam si vacsi pozor. Ja vzdy ked prechadzam cez prechod a dostanem prednost, vzdy mrknem skrz stojace auto do lava, ci nejde obdobny ...t. Neobhajujem vodica, len poukazujem, aby rodicia boli ostrazitejsi!!!
wicka13
6.2.2018 12:18 | |
+33 -6
AngelsMyWay mas problem so zrakom ? ziaden mobil pri uchu nemala je to zodpovedna matka !!! tak si laskavo pozri to video este raz !
AngelsMyWay
6.2.2018 12:23 | |
+4 -36
Vies, aj nasi predkovia, ked lovili mamuty, museli byt predvidavi a vnimavi, preto prezili. Za svojim tvrdenim si stojim, ja byt na jej mieste, VZDY VZDY kuknem skrz stojace auto dolava!!!! Ked telefonovala, samozrejme sa nesustredila na premavku. Ale preco utocis, mamicka nie je predmetna, pisal som o vodicovi, ze by mu mal byt zabaveny vodicak, tak nechapem :)
wicka13
6.2.2018 12:29 | |
+30 -5
ZIADEN MOBIL PRI UCHU NEMALA NAPISEM TI TO XKRAT !!!! co ty tu teraz trepes predkov a mamutov islo tu o nu a o DIETA ze uz tu dnes byt nemuseli nechapes to stale ? a pozrela sa na obe strany, ked videla ze vodic ktory jej dava prednost spomaluje tak vosla na prechod nie ako MUMIA ale ako bezny zodpovedny clovek
AngelsMyWay
6.2.2018 12:32 | |
+4 -29
Wicka, nehnevaj sa na mna, ale myslim si, ze telefonovala a ty si ta mamicka z videa. Ale to je nepodstatne. Moj nazor som vyjadril.
mamtorad8019
6.2.2018 14:26 | |
+21 -2
mobil pri uchu?? Jedine ze by mala tri ruky. Chlapce, navstiv ocneho. V jednej chvili zdvihla ruku a presla si po tvari - mozno si upravila vlasy, ale po cely cas ma obe ruky na kociku.
Stanka22x
6.2.2018 19:54 | |
+2 -27
Je to pekne vidiet ze telefonovala a az ked zapocula auto tak ho dala dole a ostala stat.
Dumpster
11.2.2018 13:18 | |
+11 -1
Stanka 22 ty maš problem z očami :-) pustit si to video spomalene kde tam vidíš telefon :-)ty emocionalny prispevok
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Jozef Rajtár,
Kočnerova Threema: Sledovací tím na Sulíka a Rajtár na Zozname ovečiek Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Sýrske vládne sily prvýkrát od roku 2014 vstúpili do Chán Šajchún: Mesto je strategicky významné
(ilustračné foto)
Turecká pobrežná stráž zadržala stovky migrantov: Registračné tábory sú už výrazne preplnené
Evelyn na DOD
Foto
Evelyn po zhodení kíl nabrala sebavedomie: Uvidíte ju tak, ako ju Boh stvoril!
Lázsló Bénes
Bénes debutoval v novej sezóne Bundesligy: Na ihrisku ho bolo poriadne vidieť
Chrámová hora
Jordánska vláda si pre potýčky predvolala izraelského veľvyslanca: Prevzal dôrazne formulovaný list
Dobré fondy EÚ –
Obec Sikenička získala vyhliadkovú vežu za tisíce eur: Vidieť z nej maďarské pohoria i Zobor
Negatívny rekord
Zvláštny rekord Premier League: Aj takto sa dá presláviť!
Členovia ĽSNS
ĽSNS sa vyjadrilo k stratifikácii: Negatívne vníma krok MZ SR nepredložiť ju ako ústavný zákon
Americký
V prípade zneužívania dievčat figuruje aj "Epsteinova madam": Organizovala aj jeho spoločenský život a domácnosti
Polášek (vľavo)
Parádne správy zo sveta tenisu: Slovák Polášek dosiahol najväčší úspech v kariére!
Mary trpí
Foto
Mary trpí nezvyčajnou chorobou: Už len pri použití tampónu prežíva peklo!
V Banskej
Na okraji Dobšinej žije 700 Rómov, z nich 500 má priezvisko Kotlár: Ťažkosti napríklad s doručovaním listov