Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 21. 10.
Uršuľa
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.01.2018, 18:05 | Správy | Krimi | Domáce krimi

Diskusia: Policajný zásah v centre Bratislavy: Krvavá bitka na firemnom večierku!

30 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tukkan
7.2.2018 20:38 | |
+15 -1
Reagovať
opilci co sa vymlatia medzi sebou by mali dostat obuskom este aj od privolanych policajtov... Na inom konci mesta moze tych policajtov byt skutocne treba a oni musia riesit akesi opilecke hadky.. Ludia co nevedia chlemtat, alebo su po chlaste agresivni, nemaju co chlastat.. Malo by normalne platit, ze barman ma pravo odmietnut naliat zjavne ochlastanemu tupcovi... hotovo. vyhodit a vykopnut pred krcmu..
Delodel
7.2.2018 19:49 | |
+5 -3
Reagovať
Dobre že take niečo nam ukazuju ak to je ...naozaj
dj-real
26.1.2018 23:40 | |
+3 -22
Reagovať
Gumarne v akcii, zatial nic len buzeruju v priamom prenose.
stanekpet
25.1.2018 08:59 | |
+16 -4
Reagovať
naprie tomu ze mala stuhnutu krv z nej krv striekala ale nezlakla sa a pritomneho SBS pichla damskym nozikom ale ten nemal stunutu krv.
Anonymný nick
25.1.2018 07:46 | |
+46 -2
Reagovať
Z tej krvavej bitky som tak stuhla, že by sa mi krvi nedorezal. Nešokujte ma na včas ráno.
bartyyyyy1
25.1.2018 04:09 | |
+54 -7
Reagovať
TO SU TAKE PRIPADY AKO KED SA PO FAZULOVEJ IDEM RANO VYKAKAT ...
Nelllynka
25.1.2018 01:05 | |
+53 -5
Reagovať
Jednoducho ste ozrate *** co sa neviete chovat a potom robite rozruch a zena co pije, ze nevie chodit ??? No zumpa cista, dalej trapne, ze vas este bavi sa robit dolezitym s tym pytanim si cisla na policajta, ach jaj a pritom ste niemandi !!! Otras primitivi ozraní
Rambo6
25.1.2018 00:21 | |
+35 -5
Reagovať
no uzasna krvava bitka, len co je pravda... tolko krvi som davno nevidel...
bartyyyyy1
25.1.2018 04:13 | |
+15 -4
BLOODSPORT
zboy
24.1.2018 23:25 | |
+31 -11
Reagovať
Len oni sami vedia ako to vlastne bolo, ale po skúsenosti viem ako sa správa SBS a personál v podnikoch. Kde sú časy kedy si platiaceho zákazníka v bare vážili aspoň počas toho pobytu v zariadení.
Rebelia
24.1.2018 22:49 | |
+17 -5
Reagovať
Ten kto bitku začal mal byť riešený na polícii, nabudúce si bude chcieť opäť udrieť s tým, že mu to opäť prejde ... na.s.r.ať ... celé zle toto Slovensko
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Monika Jankovská
Jankovská brala odmeny a odišla s odstupným. Gálov rezort tají, koľko jej vyplatili Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Šialený
Šialený dvojhodinový výsluch: Video naháňa strach z vraha, fotka na konci je ako vytrhnutá z hororu
Prezidentka SR
Prezidentka Čaputová na návšteve v Japonsku: Na Slovensko pozvala člena cisárskej rodiny
Andrej Babiš
Babiš chcel pomôcť slečne nájsť lásku na Twitteri: Keby tušil, ako sa to celé zvrhne, rozmyslel by si to
Lukáš Pauschek
Odchovanec belasých sa dočkal: Pauschek má šancu hrať opäť za Slovan
Košickí rybári
V Košiciach našli nezvyčajného živočícha: Náhon skrýval niečo unikátne
libanon
Kríza v Libanone: Premiér predložil 24-bodový plán
Jež
Obyvatelia lúk a lesov sa už pripravujú na zimný odpočinok: Kto je najväčším šampiónom v spaní?
Prezident
Čile predĺžilo výnimočný stav: Počet obetí nepokojov sa zvýšil
Lietadlo
Neďaleko letiska spadlo lietadlo: Po havarovanom stroji stále pátrajú
Tomáš Tatar
Tatar strelil tretí gól v sezóne, Montrealu to ale na ľade Minnesoty nestačilo
Z Brooklyna si
Foto
Brooklyn Beckham výberom frajerky prekvapil: Našiel si kópiu mamy
Spevák Karel Gott
Bolestivé tajomstvo bývalej milenky Karla Gotta († 80): Čakali spolu dieťa?!