Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 20. 9.
Ľuboslava, Ľuboslav
15°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.01.2018, 18:05 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Silvia Kucherenko prvýkrát na verejnosti bez mejkapu: Do očí vám ale udrie niečo celkom iné!

74 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ALDI-SUD
29.5.2018 07:00 | |
+2 -1
Reagovať
Silva mas pekne nohy pokial ich nieje vidiet,to mas jak krive spajglicky
Kascha1661
30.1.2018 14:11 | |
+12 -7
Reagovať
Vsak nevidis aka si uz stara a vyzita kurtizana.? Uz ani ten Botox a hyalurka ti Nepomoze. A tie inteligentne reci okolo. Tvoje decko bude vyrastat ako v lesbickej rodine . Iba tupe peroxidove okolo Neho. A este sa Bude aj sebalutovat.
kovac7916
29.1.2018 19:37 | |
+19 -15
Reagovať
Ahoj, Silvia! Mne sa tvoje videa pacia, aj sa zamsejem kolko-krat. Rob ich viacej a neprajnikov maj vies, kde! Si kocka!
bartolomej.taky.jeden
29.1.2018 18:27 | |
+11 -14
Reagovať
je velmi pekna, mila, priebojna, ked vidim tie slovenske luzer rasistky, co chodia po uliciach, chce sa mi grcat
Vydrica77
29.1.2018 15:15 | |
+22 -8
Reagovať
Uprimne lutujem tuto zenu. Je to troska. Aj psychicky aj fyzicky aj vzhladovo. Nesudte ju, nemoze za to ze v hlavke nema vsetko v poriadku :) predsa ludi, ktori su chori nevysmievame, a toto je oroginal F-ková diagnoza... Btw pani kačerenko kolko euriciek ste investovala do svojho insta profilu? Pomer poctu sledovatelov a likeov pod fotkami je kuriozny 😂
mam.pravdu
28.1.2018 17:38 | |
+8 -1
Reagovať
v podstate mam rad kacice a preto mam rad aj vas, pani kucerenkova.
CuteC900
26.1.2018 22:41 | |
+16 -16
Reagovať
Ja neviem ľudia... podľa mna slovenský národ je jeden veľký primitivizmus! Keď som si začala citát tie komentáre prišlo mi zle. Kolky z vás si dovolia súdiť urážať vysmievať sa nadávať. Kolky z vás majú v sebe toľko zlá a hnevu? Svedčí to len o vašom úbohom vnutre. A keď sa už nad tým zamyslime. Je to jej telo jej pery jej zuby jej obočie a čokoľvek urobí Vám to môže byt jedno. Každý mame právo slobodne sa rozhodnúť. A že jej mama komentuje? A čo??? Čo je na tom? Keby ste tak každý začal sám od seba. Šťastný ľudia toto neriešia. Len total úbožiak.
lola.anabel
26.1.2018 09:25 | |
+20 -3
Reagovať
Ze kazdy jej zavidi a sleduje ju??? Myslite tie 3 zdielania co tu ma??? 😁😁😁 par ludi si tonpozre, pre srandu, nech sa zasmeju na tejto kreature. A je jasne, ze vsetky prispevky , ze jej zavidime, pise jej mater, ktora takto presne reaguje na bsetky komenty na IG, kto nelichoti tej jej Mariandzele a tomu malemu retardovanemu bugrisovi. Ta ne? 😁😁😁
CarrieAnne
27.1.2018 15:24 | |
+4 -9
lola.anabel....teraz si sa vyznamenala ty chudera...to ze sa navazas do Silvie je jedna vec--razi s teba zavist verim ze by si na milion% vymenila svoj biedny zivot -ci vyplatu za ten jej zivot a jej bankovy ucet ale nie to ma nastvalo ale to ze si žena..dokonaca uz 40ročna zena mozno matka a dokazes z tej svojej zavistlivej papule vypustit tak hnusne slova na jej maleho synčeka--je to iba dieta---a ty si ubohy clovek,uz nepisem ze žena lebo ženy maju ten najuzasnejsi dar -porodit dieta a byt matkou a instinkt kazdej matky je branit dieta ako svoje tak aj ine ale to ty nedomnazes..chudera..je mi ta luto a nedivim v skutocnosti mozno nemas ani deti ani manzela...
CarrieAnne
27.1.2018 15:25 | |
+1 -5
oprava...tam ma byt ze ty to nedokažeš....
SIMONA5588
25.1.2018 21:06 | |
+15 -19
Reagovať
Bože tie vaše komentare ohladom toho ako vyzera zavidlive slovenske kur 😆😆😆...nadavate na ňu ale pritom ju vasade sledujete lebo je pekna zaujimava a ma to čo vy nie vaše sedlacke hlavy......PANI SILVIA DRZIM PALCE V ŽIVOTE STE NORMALNA ŽENA NA UROVNY PEKNY DEN ....YES IM GIPSY PRETOZE MOJ PRAVOPIS BLA BLA BLA BLA
palko.sk
25.1.2018 09:19 | |
+22 -5
Reagovať
stretnut je vecer tak sa pose.......m od strachu!!
CarrieAnne
27.1.2018 15:27 | |
+3 -9
palko.sk--netrep ze by sa sa pos--ral od strachu..skor by si slintal a chcel by si aj selfie.:-)
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Smerácky návrh nás bude stáť 120 miliárd eur (rozhovor) Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 10 min
Bulharsko prisľúbilo solidaritu s Maďarskom pri sporoch s EÚ Aktuality.sk
Bulharsko podporí maďarskú vládu v jej sporoch s Európskou úniou ohľadom dodržiavania demokratických princípov. Vyhlásil to v stredu bulharský vicepremiér pre verejný poriadok a bezpečnosť Krasimir Karakačanov s tým, že krajiny východnej Európy musia stáť pri rokovaniach s Bruselom spolu.
pred 18 min
Francúzsky kňaz obvinený z obťažovania spáchal v kostole samovraždu Aktuality.sk
Kňaz vo francúzskom meste Rennes spáchal samovraždu vo svojom kostole po tom, ako ho obvinili zo sexuálneho obťažovania mladej ženy. Médiám to oznámila v stredu prokuratúra a policajné zdroje.
pred 30 min
Dnes bude teplo Aktuality.sk
Štvrtok bude jasno a teplo.
Alfie sa chce
Alfie má len 11 rokov, no pred sebou sľubnú kariéru: Z odstrkovaného autistu je model
Justin a Hailey
Foto
Z Justina Biebera je nový Kurt Cobain: Spevák až nápadne pripomína legendu grungeu
Mike Pompeo
USA chcú napraviť vzťahy s KĽDR: Sú pripravené okamžite sa zapojiť do rozhovorov
Mohamed Abdeslam
Bratovi teroristu Salaha Abdeslama hrozí väzenie: Je súdený za účasť na krádeži desaťtisícov eur
Protesty v Iráne.
USA opäť označili Irán za hlavného podporovateľa terorizmu vo svete: Majú takmer globálny dosah
Ruskí vojaci
V Ľvovskej oblasti zakázali filmy, knihy či piesne v ruštine: Obmedzením chcú docieliť túto vec
Španieli
Migračná kríza sa nemôže zneužívať na politický boj: Toto majú robiť krajiny, ktoré nechcú utečencov
Theresa Mayová
Mayová má jednoznačný názor: Únia by mala nasledovať jej vzor a zmeniť postoj
Jeden zľavnený
Na zastávke autobusu v Tatrách sa objavil jeleň: Jeden zľavnený do Popradu, poprosím!
Vysvietená
Spomienku na Paríž už za pár drobných nezoženiete: Polícia zhabala 20 ton miniatúr Eiffelovky
Európska komisia
Maďarsko má v spore s Európskou úniou ďalšieho spojenca: Tento štát podporí vládu Orbána
Hráč Lyonu Maxwel
Liga Majstrov: Juventus zvládol zápas aj bez Ronalda, zaváhanie Manchesteru City