Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 15. 9.
Jolana
8°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.01.2018, 02:05 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Podnikateľ na osudný večer tak skoro nezabudne: Rozbil porsche za 168-tisíc, ale to nie je všetko!

76 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Lignum
22.1.2018 06:24 | |
+143 -4
Reagovať
Narobili sa ako kone kým si to auto mohli dovoliť kúpiť......hahahahaha
joseph58
22.1.2018 06:20 | |
+156 -5
Reagovať
Uz len ked predbiehal v meste musel prekrocit rychlost.A ci jemu odobrali krv v nemocnici alebo niekomu triezvemu je otazne.
Nilsine
22.1.2018 07:01 | |
+57 -4
Presne toto bola moja prva myslienka, ktora ma pri citani tohoto clanku napadla...
Ergo001
22.1.2018 08:11 | |
+35 -2
Je to bežný podvod, že si lekár odoberie krv sám. Kto by robil skúšku DNA? Nikto. Zaujímavé je, že ten chudák na Oktávke fúkať neodmietol, asi nebol ožratý.
294samo
22.1.2018 05:58 | |
+71 -8
Reagovať
EXI$TUUJE SWET BEZZ PARA$ITO₩ ???
stretnemesavpekle
22.1.2018 04:58 | |
+116 -7
Reagovať
Však mu kúpia nové.
alter01
22.1.2018 03:49 | |
+32 -126
Reagovať
Asi sa mu nepáčilo , tak ho zrušil . A čo vás je do toho , čo ste majitelia poisťovne kde ho má poistené. A či fúkal , alebo nie, zase istí členstvo v klube Náš človek ! Takže okrem vašich závistlivých dríastov sa nič nedeje.....alebo áno ?
zahradkar49
22.1.2018 04:43 | |
+136 -10
Škoda,že v tej oktavii si nesedel Ty,mňa iba to mrzí,že nerozmlátil držku jemu podobnému.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Pavla Holcová.
Umlčaní: Kuciakovu spojku skryla polícia v lese. Zobrala jej mobil aj počítač Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Rozumejú si:
Stredoškoláčka Sára prepadla netradičnej chovateľskej záľube: Slimáky vás upokoja aj zabavia
1990 - Pretty
Oscarová herečka Julia Roberts: Zo škaredého káčatka najkrajšia žena Hollywoodu
Zmenené pravidlá
Mzdy v 2. štvrťroku vzrástli najviac od roku 2008: Kde sa zarába najlepšie?
Nevedia, aké budú
Ropné zariadenia, na ktoré zaútočili drony, boli nútené úplne zastaviť výrobu: Vplyv na globálny trh?
Mestečko zmaru:
Turecké mesto duchov: Rozprávkové zámočky sú ako zakliate
Španielsko zažíva
Španielov čakajú veľmi ťažké časy: Povodne budú mať katastrofické následky
Americký
Trump je rozhodnutý podporiť Saudskú Arábiu: Útoky majú nepriaznivý dopad aj na USA
Speváčka Adele.
Obľúbená speváčka sa konečne vnútorne oslobodila: Kvôli čomu je Adele opäť šťastná?
Na snímke
Foto
Skvelý vstup do turnaja: Slovenskí volejbalisti na ME zdolali aj Rakúsko
V prípade
Začína sa veľký boj proti terorizmu: Lídri viacerých štátov vyhradili takmer miliardu eur
Podarilo sa im ho
Po podpísaní mierovej dohody prepukli veľké boje: Z Africkej krajiny hlásia desiatky obetí
Karel Gott
Foto
Karel Gott sa po oznámení leukémie po prvý raz ozval: Toto je moja infúzia