Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 13. 11.
Stanislav
8°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.01.2018, 21:20 | Šport

Diskusia: Ďalší problém na Australian Open: Útok tenisovej legendy na Federera!

19 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
eso11111
21.1.2018 07:58 | |
+29 -12
Reagovať
trapna reakcia od Rodicka,ktorou sa pekne zhodil...ved ak je ta teplota na kurte akakolvek a v akykolvek cas,tak je rovnaka pre oboch hracov....ale mozno podla Rodicka je ten lepsi vzduch len na strane Federerovej pocas zapasov...:D aj to je mozne v dnesnom svete...:D
73Milan73
21.1.2018 07:58 | |
+26 -5
Reagovať
Neviem,či je Roddick tenisová legenda,ale Federer určite je.V prvom rade sa mal Roddick obrátiť na vedenie turnaja a stačilo sa spýtať prečo sa hrá v takých horúčavách bez toho,aby na niekoho poukazoval.A Faktom je,že Federer určite priláka do kasy turnaja väčšie peniaze,než on.Všetko sa točí okolo peňazí.
reakciaa
21.1.2018 07:34 | |
+3 -5
Reagovať
N.ças uprav si titulok,ved to je smiesne....
reakciaa
21.1.2018 07:31 | |
+2 -4
Reagovať
*petronepalsky
reakciaa
21.1.2018 07:31 | |
+2 -4
Reagovať
aky si len primitivny
PetroNepalsky
21.1.2018 10:37 | |
+4 -4
ja mám byť primitívny ty sliepka? len preto, že som napísal svoj názor? ho rozvešám hoci aj po celom webe pretože je to PRAVDA.
Lignum
21.1.2018 06:40 | |
+24 -4
Reagovať
To čo vraví je určite pravda. Zákony fyziky sa oklamať nedajú. Na druhej strane je šport aj o zábave. Federer si to zaslúži , mnohokrát nás o tom že je jednotka presvedčil!
bbigben1
21.1.2018 07:14 | |
+8 -1
To čo vraví je síce pravda, no otázka je či tu niečo pohnojil Roddick alebo redakcia NČ pretože tento útok zďaleka nesmeruje na Federera ale na organizátorov
brunteles1
21.1.2018 02:43 | |
+59 -9
Reagovať
Hlúposť nad hlúposťami.Federerovi je prd jedno či hrá cez deň alebo v noci.Aj on hrával cez deň a neplakal.Žiadne skreče,atď...Aj tak sa skoro vôbec nepotí.Zahanbuje už tretiu či štvrtú mladú generáciu.To čo on hraje aj v takom veku už podľa mňa ťažko niekto dosiahne.Tak ako trebárs "nesmrteľné"Gretzkého rekordy.
macaluzo
20.1.2018 23:23 | |
+96 -14
Reagovať
Aká je tenisová legenda Rodick? Raz vyhral Grand Slam a to US Open a on ide hovoriť niečo na Federera? Nesiaha mu ani po členky, upotený americký úbožiak, vždy ked hral, tak z neho tieklo, jak z ***, ked mu po zápase súper podal ruku, tak si ju porád utrel o tričko, už nevie, ako na seba upozorniť, dili nko.
Lepidus
20.1.2018 23:08 | |
+112 -10
Reagovať
Keď niekto dokáže to, čo Federer, aj on bude hrať večer. K tomu sa treba dopracovať tvrdou prácou. A Roddick? Talent, ale dosť premrhaný. Mohol dosiahnuť oveľa viac.
jman
20.1.2018 22:53 | |
+66 -8
Reagovať
Vsetko urcuju divaci a TV. On ked bol na vrchole tiez hraval v prime time.
Alaburka
21.1.2018 06:48 | |
+19 -5
Lenže na vrchole bol tak málo, že si to nepamätá.
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Robert Fico
Komentár Petra Bárdyho: Podozrenie, že Fico zneužil tajné služby Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 23 min
Izraelčania zbombardovali budovu televíznej stanice al-Aksá Aktuality.sk
Palestínski militanti pohrozili Izraelu tvrdou odvetou.
pred 43 min
Mexičania rozhodnú o novej železničnej trase v referende Aktuality.sk
Nová železničná trasa by bola dlhá 1500 kilometrov a prechádzala by cez päť mexických štátov.
pred 51 min
Amnesty International odobrala mjanmarskej líderke svoje najvyššie ocenenie Aktuality.sk
Ľudskoprávna organizácia Amnesty International (AI) v pondelok oznámila, že mjanmarskej politickej líderke Aun Schan Su Ťij odobrala svoje najvyššie ocenenie nazývané Veľvyslankyňa svedomia, ktoré jej udelila v roku 2009.
Dalibor Hromý
Epidémie sa nevedia zbaviť: V okrese Trebišov šarapatí infekčný vírus
Exsiskár Kosík
Súd s exsiskárom Kosíkom počas jeho väzby v Mali: Nezaplatil pokutu 100 000 €, dostal ďalší trest
Herečka Meg Ryan
Foto
Herečka Meg Ryan sa zasnúbila: Svadba na dôchodku?
SaS, OĽaNO či Sme rodina získali v hlasovaní minimum starostov a primátorov: Ako vyriešia fiasko vo voľbách?!
Pomeje sa svojej
Český herec Jiří Pomeje sa nevzdáva: Začína sa tvrdý boj
Potom: Gerard
Foto
Ničivé požiare zabili v Kalifornii už 31 ľudí: Celebritám zhoreli domovy do tla
Český premiér
Šokujúce svedectvo Babišovho syna: Môj otec chcel, aby som zmizol, uniesli ma!
Izraelské
Izrael udrel zo vzduchu: Bombardovanie Gazy ako odveta za 200 vypálených rakiet
Političke Su Tij
Politickej líderke vzali ocenenie: Zapredala svoje ideály, tvrdí Amnesty International
Armádny plukovník
Rakúsko hlási posun v kauze ruského špióna: Skončí dôchodca vo väzbe?
Migranti sa
Pri Turecku sa utopili ďalší migranti: Väčšina z nich boli deti
Priaznivci
Hovorca maďarskej vlády vo Viedni: Sebavedomé slová na adresu Orbánovho Fideszu