Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 23. 9.
Zdenka
17°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.01.2018, 13:05 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Na Ďurovčíkov konkurz prišlo 200 dievčat: Bambuľkou chce byť aj dcéra známeho finančníka

36 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ria40
22.1.2018 15:43 | |
+3 -2
Reagovať
Ako keby to uz aj mala. Alebo tu neplati protekcia?
mamtorad8019
22.1.2018 12:40 | |
+13 -3
Reagovať
A coze, poedofilny Jano si hlada novu frajerku? Ale pekne to ponal, tak prirodzene :) :)
nova-sutaz
22.1.2018 12:36 | |
+9 -1
Reagovať
Ja chcem byt Bambulko.
Nilsine
22.1.2018 10:12 | |
+33 -2
Reagovať
"Či uspeje, záleží na porote."... Myslim, ze skor zalezi na tucnom konte jej tatka.
breed6
22.1.2018 07:21 | |
+33 -3
Reagovať
megatalent? :D :D :D zase neprehanajme...
tukkan
22.1.2018 07:05 | |
+46 -2
Reagovať
original je original.. za "staru Bambulku" sa bude tazko hladat nahrada.. a nevyvazia to ani ockove miliardy..
makovanka
21.1.2018 19:50 | |
+23 -18
Reagovať
Lepšie som si to pozrela.To Tkáčove dievčatko je zlaté,okaňa malá. Ak má talent, vôbec by mi nevadilo, keby mu to išlo, aj keď taťuldo má prachy, za ktoré si môže veľa dovoliť.Iste by bolo kopec pripomienok, že si to zaplatil...
amazing.girl
22.1.2018 17:22 | |
+2 -0
vyzera uplne vyplasene. take dieta by na podiu iba trpelo. treba vybrat extrovertne dieta, ale pochybujem ze aj na takom taketo divadlo nezanecha stopy
makovanka
21.1.2018 19:42 | |
+29 -4
Reagovať
dúfam, Janči, že Ťa neovplyvnia peniaze. Ale prvá Bambuľka bola naozaj super!
pravdavitazi
21.1.2018 19:16 | |
+15 -13
Reagovať
a nebude z toho medzinarodny skandal, a vseti pani v Bruseli sa nebudu pohorosovat, na cele s Merkelkou, ze na tom podiu bolo "prilis bielo?"..nieze nam pozastavia Fondy z toho dovodu...este aby to nebolo ze "Kotlebovska provokacia" zapracovala..lebo ja to sa moze stat
pravdavitazi
21.1.2018 18:58 | |
+3 -5
Reagovať
inac to dievcatko 063 ma dobru charizmu
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Chlapec dostal zápal pľúc. Máme po ordinačných hodinách, povedali jeho matke Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Na treťom pochode
Foto
V Bratislave demonštrovalo za život 50 000 ľudí: Priznania Slovákov, ktorí pricestovali do hlavného mesta
Pri nehode
Chcela prejsť cez cestu, stálo ju to život: Ženu († 54) v Košiciach zrazilo auto
Pri teplárni
Hasiči už druhý deň bojujú s požiarom pri teplárni v Trebišove: Ohrozil oheň dodávky tepla?
Slávna speváčka
Slávna speváčka priznala sklony k samovražde: Dievčatá zo skupiny ju vytiahli na pódium, psychicky to nezvládla
Smutný zásah v Krompachoch: V zhorenej chatke našli pozostatky muža
Rozhodca Milan
Škandál v českom futbale: Zápas dorastencov pískal totálne opitý rozhodca!
Britský tanker
Aktualizované
Rázny krok Iránu: Po dvoch mesiacoch prepustil britský tanker
Foto
O single oteckovi hovorí celý svet: Jeho čin roztopí aj to najtvrdšie srdce
Rasťo Sokol ako
Foto
Do šou si priviezli ťavu, zvieracia ombudsmanka v šoku: Slová, ktoré hovoria za všetko
Fanúšik AS
Ďalší nechutný útok chuligánov Slovana: Fanúšika Trenčína kopali do hlavy!
Sympatická
Foto
Herečka Natalia Tena z Harryho Pottera v Bratislave: Pre fanúšikov si pripravila milé prekvapenie
Prezident Miloš
Český prezident Zeman posunul kvôli leukémii Gottovo vyznamenanie: Maestro nevychádza z domu!