Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 22. 11.
Cecília
9°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.01.2018, 11:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Príbeh chudobných Rusňákovcov dojíma Slovákov: Onemiete od úžasu, keď zistíte, čo im daruje košická podnikateľka!

325 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Martinikuba
20.1.2018 11:58 | |
+41 -3
Reagovať
" sociálka každé 2 mesiace vykonáva dohlad a vyhodnocuje situáciu" chcela by som vidieť to vyhodnotenie!
meeandros
20.1.2018 12:03 | |
+33 -5
Tú soc. prac. by som prepustila na hodinu, byť jej šéfkou, ak je pravda, že niekto "vyhodnotí,že je všetko v poriadku". Úplne choré!
doM693
20.1.2018 12:07
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
comatsu
20.1.2018 12:14 | |
+18 -13
Mile damy-zijete asi len materialisticky (iste mi to bude vyvratene,to je jasne) a preto nemozete vidiet tie podstatnejsie veci a to napr.to ze deti mozu byt s niekym ku komu maju citovy vztah a hlavne kto im da to co im nedali vlastni rodicia. Mozno su chudobni materialne,ale verim ze so starymi rodicmi im je lepsie ako v tom najsamlepsom detskom domove. A takisto davam velke plus zenam zo socialky ze tam ma niekto zdravy sedliacky rozum a deti im nechal. Osadnici ziju ovela horsie,deti k nicomu nevedu a by som chcel vidiet kolko krat bola socialka tam. A nakoniec velky palec hore tej podnikatelke-je zname ze ti co maju vela,chcu mat este viac a tu je svetla vynimka,dari sa jej a chce pomoct dalej,naozaj klobuk az na zem !
copem
20.1.2018 11:57 | |
+40 -4
Reagovať
chudoba je chudoba....ale bordel spina.... je cija ?
skajo2000
20.1.2018 11:57 | |
+5 -18
Reagovať
Ešte že pani s Nickom "vydavateLstviAB7" nemôže ovplyvniť to, komu podnikateľka z Košíc pomôže a komu nie !!!
vydavateLstviAB7
20.1.2018 12:23 | |
+11 -2
Ja to vubec neovlivnuji ...jenom by si lide meli uvedomit, kdo si tu pomoc zaslouzi ...Jednou jsem taky pomohla, a potom me zacali vydirat ..to bylo v Praze ...ale pomaham obcas dal ..Pomohla jsem taky jednomu cloveku, potom mi zavolal ze at mu koupim auto ... Tak to jsou jenom takove perlicky z pomoci ..😨😨😨
1402
20.1.2018 11:56 | |
+27 -7
Reagovať
nedalo sa mi nezareagovat....pani podnikatelka, naucte ich ryby chytat a nie im ich podavat na tacke! obaja na snimke maju ruky a nohy zdrave taktiez!
doM693
20.1.2018 12:10
LStrecko
20.1.2018 12:29 | |
+5 -6
nikto ti nevie to dať,čo ja viem slúbiť.od pani podnikatelky je to len reklamný ťah.keby to myslela vážne,tak najprv dám,a až potom sa chválim.!
doM693
20.1.2018 12:33
novodobystbak
+24 -3
Reagovať
Je to velmi pekne gesto od cudzich ludi lenze obavam sa, ze to skonci tak, ze ked "otec s materou" zistia ze maju novy domcek tak sa tam vratia, domcek predaju, starkych poslu do domova dochodcov a deti konecne do detskeho domova.
bubunka
20.1.2018 12:04 | |
+13 -4
nemyslím si. určite to bude právne podložené ...
doM693
20.1.2018 12:23
karoIcinda
20.1.2018 11:54 | |
+26 -8
Reagovať
aj v tom novom dome budu svaby ? aj taky bordel ako v tom to ? socky vychodnarske...ta vyzera na 47r....hrozne daco....
doM693
20.1.2018 12:27
skajo2000
20.1.2018 11:53 | |
+2 -15
Reagovať
Od pani s Nickom "vydavateLstviAB7" by sa Táto rodina pomoci určite nikdy nedočkala, jedine že by ich za odmenu upálila !!!
mates312
20.1.2018 11:50 | |
+25 -2
Reagovať
velmi plytké. ľudia si raz a navždy musia uvedomiť, že toto je systémová chyba. takýchto ľudí sú na celom svete miliardy. bohužial. tak ako funguje kapitalizmus na lokalnej urovni v ramci štatu, kde milionári už nevedia aku vilu si postavit alebo ake bmw lambo ferari si kupit a na druhej strane je väčšina, ktorá na nich otroči a žije aj v takýchto podmienkach. tak funguje kapitalizmus aj na globalnej urovni kde bohate staty a v tých statoch zasa len bohatí, parazituju na tých chudobných v tých chudobných štátoch. pokial sa toto nezmení, lepiť oči jednorazovej pomoci jednotlivcom je vyslovene trapne opíjanie rohlíkom. pre tých, ktorí si myslia ze kapitalizmus je zarka demokracia su na velkom omyle. kapitalizmus je ekonomicky systém a môže byť demokratický aj totalitný- taký akého sme bohužial svedkami. pretože ak polovica svetovej populácie žije na, alebo pod úrovnou chudoby, tak takýto system nemôže byť slobodný a spravodlivý. jediné čo je v tomto systéme demokratické je voľba nového zlodeja, ktorý je sluhom tohto otrockého systému.
rainee
20.1.2018 11:44 | |
+40 -2
Reagovať
To je veľmi pekné gesto, len ktovie ako to tam bude vyzerať o pár rokov. A hlavne pani by mohla mať v novom konecne upratané.
luluEmelo
20.1.2018 13:12 | |
+1 -4
Podla poriadku sudim teba :-) kazdy by mal co vytknut, mozno... Ak si nezila v stiesnenych podmienkach s dvoma detmi, sotva pochopis ze potrebnych veci je vzdy viac ako miesta. A to ta neposudzujem, konstatujem
markizdesade12
20.1.2018 11:42 | |
+44 -10
Reagovať
Ti starí rodičia za celý život čo pracovali majú totok? Kde pošli peniaze? Takto nežijú normálne hospodáriaci ľudia koľko sú bez práce? Že im ešte neodobrali deti sa čudujem.
rainee
20.1.2018 11:47 | |
+12 -7
Asi nepracovali,tam dlho nie je žiadna práca. Žijú len z prídavkov a dedkovho dôchodku. To máš možno tak 350€ spolu na mesiac. Z toho sa nedá vyžiť.
markizdesade12
+16 -2
Rainee tam je systémová chyba lutujem jedine deti ktoré by si zaslúžili slušnú adoptivnu rodinu ktorá by im dokázala zabezpečiť vzdelanie budúcnosť...
rainee
20.1.2018 12:01 | |
+19 -1
Ale hlavne treba pritlačiť rodičov nech prispievajú na deti, to majú pár stovák navyše do rozpočtu. Ja by som sa hanbila ako pes nechať deti takto na krku chudobným dedkovcom.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Jaroslav Naď.
Naď o odpočúvaní a procese voči nemu: Som tŕňom v oku, kazím im biznis Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
V Levi si Peťa trúfa  na parádny výsledok. Tradične.
Vlhová má v Levi o motiváciu postarané: Teta Peťa chce soba pre malú Lujzu
V kamióne našli 39 mŕtvych tiel.
Kamión plný mŕtvych tiel: Polícia zatkla ďalšieho podozrivého
Na snímke hokejový útočník Mário Lunter.
Lunter odchádza z Banskej Bystrice: Slovenský reprezentant smeruje do najvyššej českej súťaže
(ilustračné foto).
Starenku v Bratislave okradli o celoživotné úspory: Polícia žiada o pomoc pri stotožnení muža na fotke
Vľavo kráľovná, vpravo Harry a Meghan.
Tvrdý krok kráľovnej Alžbety vidia experti jasne: Varovanie pre Harryho a Meghan!
15.112019: Vrak je odstavený na parkovisku odťahovky.
Foto
Zelené strašidlo spod Tatier skončilo na parkovisku odťahovky: Otras, kde prebývalo celé 4 mesiace!
Nezvestná Romana.
Babička je strachom celá bez seba: Romana odišla do školy v Trnave, domov sa už nevrátila
Ladislav Jurkemik, bývalý tréner futbalovej reprezentácie: Bola by hlúposť vyhnať Hapala!
Veľká policajná akcia na mieste činu.
Policajti prehľadávajú miesto, kde našli zavraždenú Violu: Podozrivý predmet!
Nebezpečný muž na úteku! Interpol ponúka štedrú odmenu za dolapenie podozrivého z vraždy
Speváčka bola rozcítená.
Rozcítená porotkyňa Jandová: Keď videla, kto sa postavil na javisko, neverila svojim očiam
Predseda opozičnej SaS Richard Sulík
Podľa Sulíka je zvolanie bezpečnostnej rady divadlo: Stíhanie Jaroslava Naďa označil za pomstu