Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 11.
Alžbeta
8°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.01.2018, 11:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Príbeh chudobných Rusňákovcov dojíma Slovákov: Onemiete od úžasu, keď zistíte, čo im daruje košická podnikateľka!

325 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
danboy
20.1.2018 12:25 | |
+49 -5
Reagovať
Klobuk dolu pani podnikatelke nech uz ma dovody na to akekolvek, resp. ziadne!!! Stari ludia by sa uz urcite na nohy nevedeli postavit. A to ze sa napriek ich detom staraju o vnukov a obetuju tomu posledne dni zivota (vychova deti chce vela odriekania, kto nema deti nevie). Nie kazdy v tych rokoch by to dal. Maju moj obdiv bez ohladu na to, co tu niektori diskuteri splietaju. Najhorsie na tom je ze vela ludi ma tendenciu poucovat vo veciach, ktore si nikdy neodzili. A zavidiet kazdu pomoc, hoci zivotnu situaciu tych ludi by nebrali. Naopak, oni by sa nikdy do nej nedostali. Kiez by nie. V tomto pripade je velmi fajn, ak by deti mohli prezit posledne dni so starkymi v dostojnych podmienkach. Budu to mat beztak tazke ked umrie aj ked jeden z nich. Drzim vsetkym palce. aj ked som si vedomy ze podbnych pripadov je vela vela vela ... aspon tento zahreje. Castokrat su tie pripady aj o nas, nielen o nich.
hehe-he
20.1.2018 12:30 | |
+16 -8
Ta zena ma 47 rokov a vlastne nevedeli poriadne vychovat a nie tieto malicke.
moonday36
20.1.2018 12:32 | |
+22 -10
Danboy, pani je o 7 rokov starsia odo mna...neverim, ze pred 7 rokmi zila v pekne zariadenom a cistom dome a toto je iba dosledok starostlivosti o deti...tiez mam dve a vychovavam ich sama, ale toto je cista hroza...
danboy
20.1.2018 12:41 | |
+5 -7
hehe-he mas pocit ze tie deti su nejake zanedbane? A neboj, myslim ze sami maju traumu z toho ako ich deti dopadli. Mozno aj preto sa nevzdavaju aspon pri vnukoch. Hlavne tvoje reci myslim nepotrebuje-me nikto. Bodaj by nikto vratane teba nemusel takto dopadnut. A neporovnavaj tvoj zivotny pribeh s inymi, by si sa prekvapil/a ze nie je vsetko take jednoduche ako to u seba teraz vidis. Drzim palce nech z Tvojich deti vyrastu uspesni dospeli jedinci ktori sa postaraju jednak o seba aj o Teba.
danboy
20.1.2018 12:44 | |
+7 -9
moonday36 porovnavas neporovnatelne. Nezdas sa ze by si mala tazky fyzicky zivot resp. sa musela nim predierat. A ak vase zivoty nie su podobne, tak zo 7 rocneho rozdielu je lahko akoby 20 rocny. Preco sa musis pozerat cez prizmu toho ako si ty vychovavas/la svoje deti? Tak ako je kazde dieta ine, aj zivoty dospelych su ine. Castokrat sa v nich vyskytnu veci ktore ludia jednoducho nezvladnu nech maju na to vsetky predpoklady. Je len super ze vo tvojom sa nic take nevyskytlo a zrejme si zijes ako sa patri. Je na mieste si to vazit a nechat inych nech pomozu ak chcu. Nie je to Tvoja starost.
moonday36
20.1.2018 12:50 | |
+5 -7
Danboy, ja sa s nimi neporovnavam a uprimne im novy dom prajem, reagovala som na tvoje tvrdenie o starych ludoch...v poriadku, prajem tym dvom starym ludom, aby sa im v tom novom dome krasne zilo a aby sa snazili...
vlado7711
20.1.2018 12:22 | |
+53 -5
Reagovať
Ako tak čítam niektoré príspevky tuná a je ich bohužiaľ viac než dosť, nedá mi nepovedať, že zase sa ozvala typická slovenská povaha. Závidíme jeden druhému aj počasie na pohrebe. Tak, to že sa našiel niekto, kto chce rodine pomôcť, vás sere, ale pýtam sa, prečo vás nesere aj to, že miesto štátu im musia pomáhať bežní ľudia? Prečo vás nesere to, že sa tu rozkrádajú miliardy a banda pred kamerami povie ako sa tu máme fajn. Čakal by som, že to bude srať ľudí ale nie, tupá slovač bude len závidieť cez plot, ako inak. To je to najlahšie. Keď odrbať, tak sociálne demokraticky, keď závidieť, tak po slovensky. Čo sme my vlastne za národ? Nikto z nás nevie ako skončíme za rok, za 2, za 10 a možno, a to neprajem nikomu na svete, by sme sa ocitli v rovnakej alebo pod. situácii, budeme tiež vďační za akúkoľvek pomoc, pre nás, či našich blízkych. Len to si bohužiaľ málokto uvedomuje. Dnes neexistujú istoty, okrem jednej, že ak sa na Slovensku ocitne človek v núdzi, štát sa na neho z vysoka vyprdne!
moonday36
20.1.2018 12:29 | |
+23 -17
Vlado, silne pochybujem, ze im niekto z nas zavidi, ide o to, ze treba zmenit system a neviem, v akej miere im stavba noveho domu pomoze...treba ho zariadit, udrziavat a najma platit naklady...ja im ho prajem, mozno ich to nakopne k zivotu, ale asi by im viac pomohlo, keby ich niekto zamestnal a aj sami sa niecim pricinili...
Viladi256
20.1.2018 12:20 | |
+19 -1
Reagovať
A ako im pomožu Bžánovci z tých 17 milionov ?
hehe-he
20.1.2018 12:19 | |
+21 -35
Reagovať
Pani podnikatelka si urobila dobry reklamny tah,onedlho bude Tv,v mediach u Rozborila a je to.Nech ukazu zenu,ktora ma na rozhadzovanie a kde na to zobrala.Je to prilis pekne,aby to bola pravda.Tu uz boli rodiny s viacerymi detmi,s rodicmi ivalidami a nie s lenivymi rodicmi,co si ani vlastnu dceru nevedeli vychovat.A minuskujte do zmagorenia.Fakt je fakt.
brblo71
20.1.2018 12:22
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
meeandros
20.1.2018 12:23 | |
+13 -6
Ani ja neverím-to by musela byť v koncoch so zdravým rozumom; a súhlasím, čo si napísala.
hehe-he
20.1.2018 12:28 | |
+8 -6
brblo71 No tyrali asi teba,ked si nepochopil.Mne dali vzdelanie,od 15 som chodila brigadovat,a ja pomaham starym a chorym a nie lenivcom.
suzan035
20.1.2018 12:29 | |
+3 -8
krava
brblo71
20.1.2018 12:32
hehe-he
20.1.2018 12:39 | |
+7 -6
brblo71 Ked sa studuje,chodi sa aj po brigadach cez prazdniny a neskor na dva-tri dni v tyzdni.Vies co je to studentska brigada? Jaaaj neznamy pojem pre teba.Na tu zbohatlicku neutocim,ale robi si PR takto,ako ostatni podnikatelia u Rozborila.Magor si ty.
brblo71
20.1.2018 16:00
moonday36
20.1.2018 12:14 | |
+41 -28
Reagovať
Poznam dost chudobnych rodin, ale toto nie je o chudobe, toto je o lenivost...ved ten dom vyzera, ze sa na nom aspon 30 rokov nic neopravovalo..co robia ti dvaja cely den? Odfotit sa v priestore, kde pre visiace handry nie je vidiet, na ake ucely sluzi je sila...a pan nie je schopny zo starych dosiek urobit aspon police? Neda sa z ..... bic upliest, ale hovori sa:Pomoz si, clovece, aj Boh ti pomoze...
jajka63
20.1.2018 12:10 | |
+56 -7
Reagovať
Videla som už viac chobných rodín,ale aj pri nedostatku financií mali poriadok a nie taký bordel ako vidíme na obrázkoch.Stará mama nie je ešte taká stará,aby nemohla upratať.Ale je ľahšie čakať na pomoc. Ľ.B.
joseph58
20.1.2018 12:19 | |
+32 -2
Tak s tebou uplne suhlasim.Ako 47r zena môze trpiet taky neporiadok.A on ma 64r a okolo chatrce nic spravene ziadna chlapska robota.Ale satelit je tak ked nema penez ma satelit?Je to posahane.Ta pani nech vy*** rukavy a on tiez.Ako môzu tak byvat.Musel bych sa hanbit ked to este aj fotia.
hehe-he
20.1.2018 12:21 | |
+31 -3
Ano,ten chlap aspon vymalovat mohol a ona poupratovat.
jantarqa
20.1.2018 12:41 | |
+16 -2
Veru ano, mas pravdu, ved takto ziju cigani, a ze sa im dcera popsula, sa ani nedivim, v takychto hroznych podmienkach.Keby sme sa nesnazili, bolo by nas urcite viac, co by sme ruky natrcali, ved je to cosi hrozne, tito dvaja bezprizorni ludia lenivi....
doM693
20.1.2018 12:46
hehe-he
20.1.2018 12:09 | |
+25 -9
Reagovať
Je dobre vediet,ze ma niekto tolko penazi,na rozdavanie.Mozete ocakavat,ze kazdy tyzden budu taketo rodiny sa hlasit.Onedlho sa aj ,,matka,, a ,,foter,, prihlasia a to sa bude chlastaaaaaat.
DonCarleone1
20.1.2018 12:07 | |
+22 -8
Reagovať
Moja obrovska ucta k tej pani co chce pomoct. Zaklad kvalitnej spolocnosti, je ked si ludia pomahaju ked krajinu rozvijaju a staraju sa aby bolo co najmenej utrpenia, a nehladia,ako niektori aj cez mrtvoli na svoj prospech.Majetky,auta,dovolenky,lietadla to je len kratkodobe a povrche stastie bez hlbky a neda vam to plne uspokojenie.A na drhy svet si to nezoberiete.Na tomto svete je testovana nasa dusa, ci ju zapredame za diabolsky gros, alebo sa naucime nezistne pomahat a robit svet lepsim.. Ked to dokazeme po smrti prijmu nasu dusu do spolocenstva podobne osvietenych dusi, a ked nie prideme naspat nazem ... su ludia ktorych stretavam a ti maju este vela ciest na zem pred sebou, a su ludia ktorych tato je zrejme posledna. Pekny den vsetkym dobrim aj zlym dusiam!
anaya
20.1.2018 12:06 | |
+41 -3
Reagovať
Nech im dá dom! Po 2-3 rokoch ho nespozná..:-)))) Tá mladá "pani babka", nevie seba obriadiť, nieto dom a deti. Keby aspoň tú kuchyňu vybielila /za 2 eurá/... ale kdeže! Robota je u nej nočná mora..., radšej žobroniť, hniloba plesnivá leniváááá... Že nemajú hanby fotiť a ukazovať verejnosti akí sú lajdáci. Špina, bordel a chudoba je rozdiel!
ss89
20.1.2018 12:01 | |
+10 -13
Reagovať
už ste sa boli sánkovať? +áno -nie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Bratislavský prístav – ilustračné foto
Polícia vysvetlila, prečo mlčala o prípade dobitej učiteľky, ktorú našli v prístave Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Grék vyhral finálovú bitku v troch setoch.
Foto
Pred dvomi rokmi robil hviezdam rozohrávača, teraz pred nimi dvíhal trofej
Najznámejšie vianočné trhy má Bratislava.
Veľké porovnanie cien v najväčších mestách: Koľko stoja vianočné stánky
Európsky parlament vo francúzskom Štrasburgu.
Našli spoločnú reč: Inštitúcie Európskej únie sa dohodli na konečnej podobe rozpočtu na rok 2020
Novinárka zomrela pri výbuchu auta.
Posun v prípade vraždy novinárky na Malte: Zadržali predpokladanú spojku
Hlina vs. Harabin
Harabin poslal KDH pozvánku na rokovanie: Takú studenú sprchu líder strany Vlasť ani nečakal
Martin zahynul pri nehode autobusu pri Nitre
Martina († 17), ktorý zahynul pri nehode autobusu, pochovali: Srdcervúci plač za statočným chlapcom
Viola zomrela brutálnym spôsobom.
Viola († 34) zomrela v Bratislave brutálnym spôsobom: Prečo polícia týždeň mlčala o jej smrti?
Ocaseka († 75) našla exmanželka Pavlína.
Českú modelku Pořízkovú vydedil manžel († 75), s ktorým bola skoro 30 rokov: Prekvapivý krok krásky
Visutý most sa zrútil.
Tragický pád mosta na juhu Francúzsku: Už je jasná príčina kolapsu stavby
Brankár Tony Breeden sa pri penalte poriadne zosmiešnil.
Anglický brankár je na smiech všetkým: Jeho penalta takmer zranila divákov
Takto by mal most vyzerať už budúci rok.
Unikátna stavba spojí Slovensko a Maďarsko: Most v Komárne bude najvyšším na Dunaji
Pre drogy skončili v rukách polície.
Pre drogy skončili v rukách polície: Muži zákona zadržali Martina a obvinili ďalšiu trojicu ľudí