Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 11.
Alžbeta
11°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.01.2018, 11:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Príbeh chudobných Rusňákovcov dojíma Slovákov: Onemiete od úžasu, keď zistíte, čo im daruje košická podnikateľka!

325 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
norja
20.1.2018 13:41 | |
+4 -6
Reagovať
...len sa nezblázniť!...
kaukaz105
20.1.2018 13:40 | |
+18 -5
Reagovať
Teda to sa tu vedu inak mudre reci. Ku.r.va ale ak niekto dostane ku prikladu 280 euro za mesiac a musi si kupit lieky(uz len ten vydr.b.an.y ibuprofen ma kazdy doma),vyplatit šeky, jedlo tak mu asi vela nezostane na hygienicke prostriedky. Ak nezeru zo sa.s.ranych tanierov tak na steny sa asi nezvysi. Najlahsie je hned sudit a co takto si zavolat na obecny urad a spytat sa preco tak ziju. Skor to robi to ze dostanu UPLNE ZADARMO NOBY DOMCEK.Slovaci si zavidia aj nos medzi ocami.p.s Neviem kto su nepoznam ich a popravde na SK som nebol tak dlho ze som musel rozmyslat kde Revuca je. Ale prekvapuju ma reakcie ludi preco a preco.
piczeria
20.1.2018 13:44 | |
+7 -4
hm..tak svätá pravda, Slovák si závidí aj nos medzi očami, ja som počula myšlienku od chlapíka, neviem, či sa až tak hodí, ale ten vravel, že " Slovák - Slovákovi závidí aj o milimeter dlhšiu cicku"
vydavateLstviAB7
20.1.2018 14:11 | |
+6 -4
TO NENI O ZAVISTI ...ALE LIDSKA HLOUPOST A NEZKUSENOST ...
Sanni740
20.1.2018 18:16 | |
+0 -1
Vsetko je to slepa zavist.Niekto nedokaze predychat ze tato rodina dostane nobl novy domcek.
pavla515
20.1.2018 13:38 | |
+12 -6
Reagovať
Pomoct ano, ale nejdrív se musí naučit udržet porádek
Ico2012
20.1.2018 13:29 | |
+9 -1
Reagovať
Na Slovensku je veľa takých rodín! Každá nemože dostať nový dom.
vydavateLstviAB7
20.1.2018 13:28 | |
+29 -9
Reagovať
Napisu vam nekolik perlicek z me pomoci, tem kteri to potrebovali ... Zacalo to v Praze bezdomovcum ..kdyz jsem zistila jake maji prijmy z zebrani a vecer to prohraji v hernach a prochlastaji, z ceho jsou i kamerove zaznamy z heren ..tak jsem toho hned nechala ...Pomohla jsem jedne rodine financne a potom me zacali vydirat, az to musela resit policie ...Na Slovensku jsem pomohla nekolika zenam, ktere nemely kde bydlet s detmi, sehnala jsem podnajmy ..kdyz meli platit za energie a novy najem, ktery jsem predtim zaplatila, tak utekly zpet k manzelum ..Dalsimu jsem pomhla kdyz nedostal vyplatu, potom mi volal ze by jeste potreboval auto ..atd atd ...Proto si uz ted proveruji, kdo tu pomoc opravdu potrebuje, protoze hodne lidi se spoleha na druhe a vubec se sami nesnazi ...Co mi vadi na teto rodine, je to ze on ma 64 ona 47 let, jsou zdravi a ziji v tak neskutecne spine jako v Bangladesi ...To neni chudoba ale lenost ..maji 280 eur a nejsou schopni si po 5 eur nasetrit na barvu ..a vycistit ten chliv ...A CO JE TO ZA SOCIALKA KDYZ NEVIDI V CEM TY DETI ZIJI ...ASI NAPISU NA MINISTERSTVI SOCIALNICH VECI A ZEPTAM SE JAK JE NECO TAKOVEHO MOZNE ...to jsou vsichni slepi ..
dar311
20.1.2018 13:25 | |
+32 -2
Reagovať
Je mi ľúto iba tých chlapcov. 47 ročná žena má ešte dosť sily, aby dokázala upratať, aj keď chudobný domček.Vyzerá to vo vnútri podľa fotiek úplne hrozne. Ako sa potom starajú o vnukov, keď tam je 100 ročná špina!Ukazovať sa v médiách a čakať, že mi všetko padne rovno do huby. Nezávidím im, nech im postaví pani podnikateľka domček. Len aby aj ten nebol o pár rokov "vybývaný"!
vydavateLstviAB7
20.1.2018 13:33 | |
+18 -7
VIS PROC ...KDYBY SI VYMALOVALI, VSE UMYLI, NABYTEK ROZUMNE UROVNALI, VECI POSKLADALI DO SKRIN, DVUR UKLIDILI ....TAK MYSLIS SI ZE BY JE JESTE NEKDO POVAZOVAL ZA CHDOBNE A POMAHAL JIM 😨😨😨...TO MUSIS MIT V BYTE NESKUTECNOU SPINU A BORDEL, TEHDY JSI CHUDOBNY ....A KAZDY TE BUDE LITOVAT A POMAHAT TI ..lide jsou velmi naivni a slepi ..
TeZo11
20.1.2018 13:14 | |
+5 -0
Reagovať
...tomu sa hovorí CHARITA a nie tá proklamovaná "plesová"!
Intermediary
20.1.2018 13:14 | |
+16 -3
Reagovať
Prosím vás, pomôžte pánovi Bžánovi a poskladajte sa mu na poriadne vidly aby mal čím na povale prehadzovať päťstoeurovky. Za účinnú pomoc vám srdečne ďakuje...
hirog
20.1.2018 13:26 | |
+2 -2
netreba sa báť, ak dôjde k vyplateniu neostane mu na prehadzovanie. O to sa už postarajú štátno politické manažérske nenažrané ošípané.
doM693
20.1.2018 13:47
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Intermediary
20.1.2018 16:34 | |
+1 -0
Áno? A kto mu poradí kde sa dá otvoriť účet na Belize?
moonday36
20.1.2018 13:03 | |
+34 -9
Reagovať
Taketo veci su v kompetencii kazdeho starostu, da sa z rozpoctu poskytnut bezurocna pozicka, neverim, ze v dedine nie su ludia, ktori by im nedali stary nabytok alebo zariadenie...zijem tiez na dedine a je to tu bezne...minule som kupovala deckam nove postele a stare som dala presne takejto rodine, akurat ze obaja pracuju, ale maju problemy a pomaha, kto moze...myslim, ze by to malo byt bezne a ked to inak funguje u tejto rodiny, asi to nebude tym, ze by zrovna im nikto v dedine nedoprial a obec o ich situacii nevedela..
renton25
20.1.2018 13:07 | |
+25 -6
Toto si myslím aj ja, pes bude zakopaný niekde inde. Chudoba je vec jedna a bordel druhá, len mi je ľúto tých malých.
moonday36
20.1.2018 13:09 | |
+14 -9
Jasne, ze ano, deti si zasluzia mat pekny a pokojny domov...bez rozdielu, akym rodicom sa narodili...
hehe-he
20.1.2018 13:22 | |
+15 -5
Ale dat to do medii a z kazdej strany dostavat peniaze a veci je lahsia cesta,Buduci tyzden tu bude nova rodina so zdravymi rukami a nohami.Samozrejme,ze je to v kompetencii starostu,ako som uz bola napisala.Obec vyhlasi verejnu zbierku a nasel by sa ja nabytok ,aj stastvo a pod.Takyti zneuzivaju dobro ludi.Ale deti si to zasluzia,no tito nevedeli ani vlastnu dceru vychovat.Preco asi?
bartolomej.taky.jeden
20.1.2018 13:24 | |
+2 -3
Tak to bolo od Teba pekne!
moonday36
20.1.2018 13:28 | |
+11 -8
Bartolomej...a co je na tom? Bezne im nosim veci po detoch a aj hracky alebo sladkosti pre decka...ale su to mili ludia, len nemali stastie...snazia sa, pomahaju pri robotach, tak im ludia pomozu tiez...minule sa chlapi dohodli a pomohli mu vybetonovat chodnik...pomaly budu na tom rovnako ako druhi, ale je to ich zasluha...
bartolomej.taky.jeden
20.1.2018 13:30 | |
+6 -3
vsak som p[isal, ze je to od teba pekne, ked slabsim pomahas!
moonday36
20.1.2018 13:37 | |
+5 -6
Bartolomej, nerobim to iba ja...kamarat staval dom a zostal mu niekde meter, niekde dva metre obkladaciek ci dlazby...a tato rodina si z nich urobila krasnu podlahu na verandu...ale necakaju, pride chlap pomoct pri pileni dreva a zena zas ide pomoct na role...tak jasne, ze im to ludia chcu vratit...aj ked im zaplatia, prinesu veci, ktore uz nepotrebuju...takto by to malo byt bezne si myslim...
doM693
20.1.2018 13:50
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
alexandra7777
20.1.2018 12:58 | |
+14 -9
Reagovať
Velmi ma to potesilo...deti si to zasluzia .ich ocka ziarili stastim.prajem im aby boli zdravy..a ked vyrastu aby sa im darilo v zivote
luluEmelo
20.1.2018 13:00 | |
+16 -4
Suhlas! A tiez by sme si prriali, aby to bolo pravne osetrene tak, aby ten dom dedili tie dve deti po starkych!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Bratislavský prístav – ilustračné foto
Polícia vysvetlila, prečo mlčala o prípade dobitej učiteľky, ktorú našli v prístave Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Maikelly Muhlová má na sociálnych sieťach množstvo sexi fotiek.
Foto
Odvážna oslava brazílskej fanúšičky: Po góle vytasila prsia von!
Pri dopravnej nehode vodič Škody fábia utrpel viacero ťažkých zranení.
Hrozivá zrážka dvoch áut v Košiciach: Pri nehode sa zranili dvaja ľudia, jeden ťažko
Záujmy izraelsko-amerického producenta bude obhajovať známy advokát.
Wisterovej manžel si za advokáta najal Lipšica: Čo na to užialená moderátorka?
Brzdil pomocou padáka.
Najrýchlejší traktor dosiahol rýchlosť 246 km/h: Orie ako formula 1
Vodič tohto auta porušil zákon.
Vodič zdravotnej služby mal ísť rozvážať pacientov na dialýzu: Prekročil rýchlosť a nafúkal
Ministerka školstva Martina Lubyová
Zmena u ministerky školstva: Lubyová vstupuje do SNS
Slovenská tenistka Viktória Kužmová.
Skokankou roka v rebríčku WTA je Gauffová: Ako sa darilo Slovenkám?
Oleg so svojou študentkou Anastasiou.
Ruský historik, ktorý rozštvrtil milenku († 24), to nezvláda: Pokus o samovraždu
Andrej Kiska (vľavo) a Igor Matovič
Matovič vyzýva Kisku k vytvoreniu koalície: Hrozí, že nám po voľbách ďalej bude vládnuť mafia
Na snímke členovia výboru hlasujú počas zasadnutia Ústavnoprávneho výboru.
Predĺženie moratória na prieskumy Ústavnoprávny výbor neodsúhlasil
Hustý dym zakryl svetoznámu panorámu v Sydney.
Sydney zahaľuje mrak hustého dymu: Známe dominanty mesta sú zakryté
Legendárny útočník si už  v piatok prevzal pamätný prsteň.
Pocta pre bývalého hráča Slovana: Nedomanský je medzi nesmrteľnými v NHL