Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 11.
Alžbeta
8°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.01.2018, 11:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Príbeh chudobných Rusňákovcov dojíma Slovákov: Onemiete od úžasu, keď zistíte, čo im daruje košická podnikateľka!

325 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
norja
20.1.2018 14:29 | |
+28 -3
Reagovať
zlyhanie sociálky na celej čiare! Tu nejde o bezcitnosť, ak niekto okamžite neprispeje takýmto rodinám, načo sú potom patričné úrady???
stinger
20.1.2018 14:33 | |
+25 -8
Na to, aby tam mohli robiť neschopní ľudia, čo majú birmovancove ISTOTY.
Nyugi333
20.1.2018 14:35 | |
+7 -9
Tie patričné úrady už môžu zájsť sebe svojú veveríčku masírkovať,nakoľko veľká pomoc nachystala tá pani z Košíc!!!!
norja
20.1.2018 14:36 | |
+9 -4
Nyugi333 - s tebou je to márne!! Vieš iba to, čo sa objavilo v NČ. Myslíš, že to je ako kúpiť a darovať vrece zemiakov??
Nyugi333
20.1.2018 14:43 | |
+3 -4
norja,tak teraz si ma dorazila s poslednou Tvojou dedukciou!!Vysvetli lebo nechápem,čo si argumentovala!!Šľak ma ide aj z Teba trafiť,čo ja som super kľuďas!!!
Nyugi333
20.1.2018 14:45 | |
+0 -7
A dám Ti mínus,čo ja nehodnocujem,ale teraz Ti obvzlášť zaslúžené---!!!!
meeandros
20.1.2018 14:56 | |
+20 -7
Jasne, mali byt odobrate! Zit normalny zivot, naucit sa sposobom zitia, mat hygienu, zdravu stravu, rezim. Kto tu niekto kotkodaka o citovej vychove, musel padnut na hlavu. Vysledok: ich mater; ticho je o surodencoch tejto s*tetky. Pochybujem, ze maju len ju. Pri ich sposobe zivota, najmenej 5! Asi rovnaki. Kiez by som sa mylila.
dadina321
20.1.2018 15:59 | |
+6 -4
meandros. Máš pravdu. No len iba tak. Nevyrastala som v domove. To je to posledné. Ešte majú dedka aj babku. Nič moc, no majú. No nemajú rodičov!!! By som ich......bodka!
rebelka653
20.1.2018 14:20 | |
+31 -17
Reagovať
vydavatelstvi co si ty za zenu?Jeden pan pisal ked to budes vidiet na vlastne oci potom to mozes komentovat. Ked padne clovek na dno treba ho dorazit alebo mu podat pomocnu ruku?Podnikatelka ktora im ide pomoct urcite preverila skutocnost.Pises vymalovat?Pliesen uz nevymalujes a nater vobec nechyta.Co vycisti ked musia chodit z vonku priamo do toho rozpadliska?V minulosti takto ludia nezili toto by komunisti nikdy nedovolili vtedy bola socialna starostlivost na vysokej urovni!Takyto ludia pracovali v polnohospodarstve ci chceli alebo nie!Ked chces vypisovat tak napis na min.prace soc.veci a rodiny do ciech.Ked nepomozes tak nekomentuj staraj sa svoju rodinu lebu tu ta uz ani citat ludia nechcu!!
Nyugi333
20.1.2018 14:23 | |
+9 -11
Tak!!!
norja
20.1.2018 14:26 | |
+9 -15
komunisti by takýto článok nedovolili uverejniť, a že bolo podobných ľudí i vtedy!! Síce bola povinnosť pracovať, ale táto "sorta" neoplýva finančnou gramotnosťou...
Nyugi333
20.1.2018 14:30 | |
+9 -5
norja,tu sa nejedná o komunistov,lebo aj inokedy bola doba tiež,ale vždy sa nápomocná ruka sa stretla s dobrom!!!
brit30
20.1.2018 14:32 | |
+20 -5
Komunisti rozdávali byty zadarmo stačilo podpísať podniku 10 rokov ,a stavebníkom až 150 tisíc nenávratnej keď dostali stavebné povolenie na stavbu domu,a nikdy nikde v bulvároch o tom nepísali,,
norja
20.1.2018 14:33 | |
+9 -8
Nyugi333, reagujem na to, čo píše rebelka...zkús čítať pozornejšie...zapni zdravý rozum, ktorý ti napovie, že táto rodina potrebuje ukázať, naučiť, ako treba (síce skromne ale predsa) žiť...takáto davová psychoza je k ničomu!!
norja
20.1.2018 14:35 | |
+4 -8
brit30 - za prvé: pokiaľ si dostal príspevok či nenávratnú alebo bezúročnú požičku, musel si pracovať!!!, za druhé: vtedy bulvár neexistoval...trepeš a nepoznáš fakty!!
Nyugi333
20.1.2018 14:39 | |
+4 -3
norja,ja viem,ale-ale...,každý má svojú intelektuálnu múdrosť,ktorú nevyleštíš aj keby sa zcíkal!!!
brit30
20.1.2018 14:50 | |
+6 -3
Norja,,a kto ti dá dnes niekde na tomto svete úver hypotéku keď nepracuješ??a kto ti dá dnes niekde na svete 150 tisíc keď ideš stavať dom aj keď pracuješ??
brit30
20.1.2018 14:53 | |
+8 -5
Veď práve v socializme na to ani bulvár nepotrebovali,keď byty a peniaze rozdávali po celom československu
Takyjedenchlapec
20.1.2018 14:16 | |
+12 -7
Reagovať
Ide o deti , nikto si predsa nepraje vidiet deti vyrastat v chatrci
Takyjedenchlapec
20.1.2018 14:15 | |
+22 -6
Reagovať
A vlastne vsetci co sa snazia pomoct nezistne len tak ze im ludia niesu lahostajni si zasluhuju uctu
meeandros
20.1.2018 14:13 | |
+30 -19
Reagovať
Ešte raz: preveriť-príjem rodiny: SP-dôchodok starého otca, starej matky-(ID), či prečo je nezamestnaná-či nikdy nebola?; rozhodnutím súdu do opatrovateľstva majú nárok na RP, neviem-podľa rozsudku, ako je výživné vymáhané-či je; dať vyjadrenie školy malého dieťaťa, ako-čo; preveriť obchodz-čo chodia nakupovať, rovnako aj krčmy; vyjadreenie obce, "sociálničky", ktoré, vraj, preverujú , a o.k., vyraziť na hodinu. Mater a otec-medzinárodný zatykač-pre ňu, ak neplatí, jeho zbaviť slobody. a Túto "pani podnikateľku", ktorá NEMÁ,len "svoje ruky" ale dá...xixixi, tiež preveriť; otázka zapísania do LV-je dovetok! Inak, hrozne bl*bá-marketingový ťah; ten dom bude, znova, ako chliev. Kto si nevie utrieť ani podlahu, kto žije v plesni a hnoji, svojím pričinením-nič si nezaslúži. A, cirkev-čo? Keď už blúzniť, tak dokonale!
meeandros
20.1.2018 14:14 | |
+16 -10
Ospravedlnenie za chyby-ďakujem.
meeandros
20.1.2018 14:15 | |
+16 -11
Samozrejme-zabudla som, ale normálni pochopia: príjem-výdaj!
Nyugi333
20.1.2018 14:21 | |
+14 -21
meeandros,samé iba zlo z Teba vychádza!!!Doslovne,nežičlivosť,až krutosť čítať po Tebe tie určité nezmysli!!!Mi pripadáš,ako Tá terajšia slávna detská ombudsmanka!!!!!Ty určite nie si zo ženského rodu,však,ale mužatka!!!!
meeandros
20.1.2018 14:32 | |
+23 -3
Nyugi, vážne? Aj v stane, keď sme chodievali s deťmi stanovať, bolo vždy čisto! Ak pršalo, bola tam handra, aby si pozotierali pred vstupom topánky a nechali ich v "predsieni". Tuto? Si asi slepý! Je viditeľné o tejto rodine, že neemá žiadne hygienické návyky, ani základné, aj keby žila v paláci! Tebe nedochádza, pravda? ani tá-obyčajná handra, aby si zotreli humus z nôh, prezuli sa a vstúpili na veľmi, veľmi skromné obydlie, ale čisté? Ten šporák, čo? Ten nebol umytý od a.d., aj to je moja chyba, že útočím? Aj tie plesne? Ty si, fakt prípad.
meeandros
20.1.2018 14:52 | |
+9 -6
Te, Nyugi, najskor sa nauc po slovensky, ak mi chces nieco napisat, igen? Su to NEZMYSLY- aj pravopisom, aj logikou, vedomostiami. Apropo, pozriem sa, ci som "rovna Tvojmu" hodnoteniu. Za 61 rokov som nebadala...boze, Ty si CHUDAK!
Nyugi333
20.1.2018 14:52 | |
+5 -12
meandros,ak by som ťa nepoznal mesiace,tak veľmi patrične zjöbem a to bez srandy!!!Ty už nevnímaj,že majú špinu,ak Tá strecha je totál a kvapká z nej a starý až taký elán nemá už v sebe a asi rozloží sily na výchovu vnúčať atď!!!
Nyugi333
20.1.2018 14:59 | |
+4 -8
meandros dole v poslednom hlásení Tebou máš neuveriteľne veľa gram chýb!!!Choď si tú veveričisko umyť a až tak svinčí!!!
meeandros
20.1.2018 15:16 | |
+9 -7
Kolko ten chlap a ta zena "pracovali- kde"?! Ako sa dostali k tomuto byvaniu? Cim? Kym? Stale? Strecha..to treba opravit? Strechu na tejto barabizni? Zateka? Neuveritelne! Najmenej 40 rokov dedko musel pracovat, ak nie je invalid, co skor beriem; aj ta jeho " dama". Pytam sa, kde su zarobene peniaze? Asi by o tom vedel najlepsie vypovedat obchod a lrcma, pravda?
meeandros
20.1.2018 15:20 | |
+9 -1
Mam problem, Nyugi, dotykovy mobil a ja nie sme kamarati a NB mi nahadzuje 2 " ee". A? Ty- slovencinu nevies, darmo sa snazis. Hrubky.. Dobre, dajme si od seba odpich. Navzdy.
Nyugi333
20.1.2018 15:38 | |
+0 -5
Takou to formou Ťa uznávam,++++!!!
Takyjedenchlapec
20.1.2018 14:12 | |
+23 -6
Reagovať
Slachetne srdce pani a ludsky cit ma pani podnikatelka , zda sa ze ma dost penazi a predsa ostala obycajnym clovekom si schopnostou prejavit sucit a ochotou pomoct, vzor pre inych bohatych ludi , necaka ze zarobi viac alebo dostane nieco naspat a predsa dava zo svojho a nepyta sa co za to, prajem jej vela uspechov v jej osobnom zivote a aj v tom pracovnom, ste dobry clovek a mate srdce Na pravom mieste, vazim si vas
Nyugi333
20.1.2018 14:02 | |
+26 -6
Reagovať
Fakt je,že s takouto pomocou,teda od druhých a hlavne s bungalovom postaveným,tak to dole kalap pred tou Košičankou!!!
netopier70
20.1.2018 14:01 | |
+18 -4
Reagovať
A tej kvasnici robotu neponúkol nikto? Však má ešte len 47rokov! Slováci sú dobrosrdečný,ale hlúpi,dá sa z toho ťažiť.Lúto je len tých detí.
Nyugi333
20.1.2018 14:06 | |
+19 -7
netopier,Tebe iba detí je ľúto!!!A starý,ktorý vychoval tiež svoje deti a zasa má na krku deti,čo v jeho veku nie je sranda s výchovou ďalšou!!!!Ale česť starčekovi a nech vydrží až do dospelostí tých jeho vnúčat!!!
meeandros
20.1.2018 13:51 | |
+21 -6
Reagovať
Len-na margo: ako dopadli tí, ktorí j´tu jačali, NČ im navláčil jedlo na Vianoce a všetci tu "plakali"? kam sa posunuli? Nejako -TICHO!
meeandros
20.1.2018 13:53 | |
+12 -5
Nespomínam si, ako sa volali, ale tiež "prípad"!
norja
20.1.2018 13:46 | |
+17 -1
Reagovať
bola by zujímavá reportáž z návštevy po pol roku-po roku...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Štefan Duč
Východoslovenský kráľ s vínom narazil, príde o časť majetku Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Pandí samec Bei Bei sa vo veku 4 rokov sťahuje do Číny.
Foto
Pandí samec Bei Bei odletel z rodného Washingtonu do Číny: Čaká ho tam dôležitá misia
Mauricio Pochettino.
Po piatich rokoch dostal padáka: Tottenham vyhodil trénera Pochettina!
Jeffrey Epstein
Obvinili dozorcov, ktorí strážili Epsteina († 66): Dopustili sa v osudnú noc fatálnej chyby?!
Na snímke vľavo hráč Slovenska Róbert Boženík oslavuje úvodný gól.
Foto Online
Slovensko - Azerbajdžan ONLINE: Úlohu favorita naplnil Boženík, v Trnave otvoril skóre
Na snímke vľavo hráč Walesu Aaron Ramsey oslavuje svoj úvodný gól v zápase 10. kola E-skupiny kvalifikácie na EURO 2020
Wales - Maďarsko ONLINE: Aj v Cardiffe sa hrá o postup Slovenska
Nitra si prišla na chuť v Budapešti.
Zabojujú o trofej: Nitra si zahrá finále Vyšehradského pohára
Matteo Salvini, šéf talianskej krajnej pravicovej strany Liga
Salviniho vyšetrujú kvôli tomu, ako sa zachoval voči migrantom: Výsmešná reakcia exministra
Vojvodkyňa Meghan sa búri proti zverejneným informáciám: Teraz budem hovoriť ja!
Americký prezident Donald Trump
Stráca trpezlivosť? Trump sa vyhráža Číne zvýšením ciel, ak neuzavrie obchodnú dohodu
Košice zdemolovali Liptovský Mikuláš.
Košice zdemolovali Liptovský Mikuláš: Haščák so šiestimi bodmi!
Nemecký diktátor Adolf Hitler na archívnej snímke z 22. septembra 1938
Osud domu, v ktorom sa narodil Hitler, je spečatený: Neuveríte, kto ho bude využívať
Homeless dog behind bars. Animal sanctuary.
Foto
Rozkošné šteniatko sa stalo na internete senzáciou: Detail na jeho tvári vás dostane