Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 17. 10.
Hedviga
6°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.01.2018, 18:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: Petra vysolila 60 eur za bundu z internetového obchodu: Z toho "čuda", čo vybalila, odpadnete!

118 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Adam_Sangala
21.1.2018 18:13 | |
+19 -8
Reagovať
na pasenie kôz jej sekne akurat
RiRi147
21.1.2018 18:13 | |
+22 -8
Reagovať
a Petra nemá čo robiť, že takéto piiii píše do nového času? :DD bo jej trebalo bundu za 60€...
294samo
21.1.2018 18:12 | |
+1 -6
Reagovať
FINANNCZUJE STATT PARA$ITOW ???
qppp
21.1.2018 18:06 | |
+24 -4
Reagovať
Tá druhá vyzerá lepšie ako tá prvá. Hnus.
keporkak1
21.1.2018 18:05 | |
+29 -4
Reagovať
Petra je trúba a ja som neodpadla...
emogirl1998
20.1.2018 15:38 | |
+17 -36
Reagovať
Ja mám internetový obchod na Slovensku, ktorý funguje už vyše 10rokov, a aj bez reklamy je úplne na prvom mieste vo vyhľadávaní. Keď som začínala, predávala som tam naozaj najkvalitnejšie kúsky svetových značiek, s veľmi nízkym ziskom pre mňa. Totálne som na tom prerábala, keďže ľudia mi nepreberali dobierky, vracali tovar a bola som skôr v strate. Potom, po zlých skúsenostiach, vyradila som z ponuky všetky skutočne drahé značkové veci a začala som objednávať tovar za pár centov z Aliexpresu a predávať ho s takými cenami, ako normálne veci. No a prišla som na to, že len takýto biznis funguje na Slovensku. Čo sa budem snažiť s kvalitnými veci a prerábať. Kúpim náhrdelník za 0.20€ na Ali a predám ho na mojom eshope za 35€! Stačí pár takýchto objednávok denne a mám zarobené, Nepreberú dobierku, nevadí. Čo si všímam iné eshopy na SK, väčšinou ide všetko o lacný dovoz z Aliexpressu, Turecka, Ukrajiny a podobne. Taká bunda ako na fotke, kožená s kožušinou, odhadujem by stála okolo 800€. Za 60€ čo čakala.
hehe-he
21.1.2018 18:04 | |
+38 -7
Jasne.Mas 22 rokov,si z lazov a mas 10rocny eshop.Teda od 12 rokov.he he he Ta bunda na fotke na manzara.sk je uvedena ako umela koza,teda nema hodotu ani tych 60eur.Ty ,,podnikatelka,, ...
hehe-he
21.1.2018 18:06 | |
+8 -16
Mam e shop ty uboziacka,ale trepes take bludy ,ze az ...he he he Snivajte s nami...
slovaknetypicky
21.1.2018 18:33 | |
+8 -5
Hlupi Slovaci, zavidite jej este aj to, ze s vami vydžubáva :D tak sa nenechajte odzubavat...ja toto poznam tiez z praxe, fakt to funguje presne ako pise emogirl1998. A nielen pri oblecenie...firmy si davaju v cine vyrabat produkty za 20 centov, rozposielaju ich instagramistom aby sa s nimi pofotili a vy hlupaci to potom kupujete za 60 eur :D len za to ze sa vam s tym odfoti nejaka plackova alebo ine instagramove pipky..Slovaci su jeden narod hlupakov a da sa na nich velmi pekne zarabat :) tiez to robim. A vravím, tak vam treba :))) mali ste sa viacej ucit. A tato pani co poslala do noveho casu info o svojom zhovadení sa, no neviem ci ma ona v hlave vsetko v poriadku...
superbiker144
21.1.2018 18:41 | |
+7 -2
No a práve preto si už nejaký ten rôčik, všetko čo sa dá (handry a aj iné veci) objednávam výlučne zo zahraničia (NL, DE, USA) a mám to takmer za cenu týchto sračiek z SK eshopov a nemusím sa triasť keď zaplatím dopredu, že mi nepríde nič, alebo iné čo som si objednal. Samozrejme veci ako obuv a pod. si kupujem na SK, ČR v kamennom šporrtovom obchode.
dodo193bb
20.1.2018 15:26 | |
+8 -2
Reagovať
Motorku treba zohnať k nej...
slecnadashwoodova
20.1.2018 15:13 | |
+18 -3
Reagovať
hnusna je aj ta, co si objednala
yanicka
20.1.2018 07:49 | |
+13 -4
Reagovať
Ten koment, ze zakaznik “moze” riesit tuto situaciu, uzasne. Dufam, ze na jej naklady.
KapitaIistaOtrokar
19.1.2018 22:22 | |
+23 -14
Reagovať
Kedy už ľudia pochopia, že kupovať na nete, je ako kupovať na dobierku!!!serióznych je málo a podvodníkov mraky!!!
slovaknetypicky
21.1.2018 18:34 | |
+7 -0
kupovat na dobierku? Ale ved to je uplne normalny standardny sposob platby. Kde ty zijes? Na orave v lazoch ci co? :D
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Monika Jankovská.
Jankovská býva v polmiliónovom byte napísanom na synov Aktuality.sk
Karel Gott († 80)
Začal    boj o   miliardové dedičstvo: Dva týždne po smrti Gotta († 80) sa prejavila pravá povaha zaťa
Domča odohrala
Foto
Cibulkovej návrat na scénu: Tenistka sa predsa len ešte tento rok objaví na kurte
SHMÚ upozorňuje
Znečistené ovzdušie zabíja vo veľkom: V Európe zaznamenali viac ako 400-tisíc predčasných úmrtí
Novinárka zomrela
Pred dvoma rokmi zavraždili na Malte investigatívnu novinárku: Dráma priamo pri jej pamätníku
Za generálneho
Interpol má staronového generálneho tajomníka: Kam zmizol jeho predchodca?
SDF pre tureckú
V Sýrii pozastavili všetky operácie proti Islamskému štátu: Môže za to turecká ofenzíva?
Brexit with UK
Dohoda o odchode Británie z EÚ opäť neprešla: Výsledok ale označili za nečakane pozitívny
(ilustračné foto).
Dvojnásobný vrah utiekol do Prahy so zmenenou identitou: Tvrdý zásah polície
Americká vesmírna
NASA pošle na Mesiac ďalších ľudí: Nové skafandre im majú umožniť túto jednu vec
Európsky orgán
Európsky orgán práce sa stal realitou: Veľavravné slová Pellegriniho na slávnostnom otvorení
Banská Bystrica
Zápas ako na hojdačke: Barani sa s Ligou majstrov rozlúčili tesnou prehrou
Americký
Trump opäť šokoval: Turkom a Kurdom odporučil, aby sa hrali s pieskom