Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 23. 7.
Oľga
20°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.01.2018, 18:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: Petra vysolila 60 eur za bundu z internetového obchodu: Z toho "čuda", čo vybalila, odpadnete!

118 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
0000011
22.1.2018 14:57 | |
+2 -3
Reagovať
To je tak,ked ste uz lenivy zdvyhnut riť a ist si to kupit osobne
neriskujem
22.1.2018 08:47 | |
+3 -2
Reagovať
moja kamaratka si v oktobri objednala bundu za 150€ ako darcek pod stromcek a do dnes nema ani bundu ani peniaze a spolocnost sa len vyhovara raz na kuriera potom na zle cesty.uvidime ci do tejto stredy jej to uz konecne dorucia a ci to vobec bude ta bunda aku si objednala.ak nepride da to uz pravnikovi.no ja by som si z netu v zivote nic neobjednala!!
1culdo1
22.1.2018 08:20 | |
+6 -6
Reagovať
tieto internetové obchody kradnú robotu poctivým obchodníkom z obchodmi takže moja milá keby všetci pohodlný ako ty skončili ako ty radoval by som sa už sa neviete vybrať ani do mesta na nákup len sedieť na r.i.t.i a znej objednávať samé somariny osobné radšej dám o 5€ viac ako mačku vo vreci.ach čo je toto za akú.r.vena doba
wirde
22.1.2018 00:48 | |
+4 -8
Reagovať
Co sa jej nepáči..tak nech ide kupit do second handu
Dritte_Welt3
22.1.2018 00:16 | |
+5 -1
Reagovať
to je ako pre saxanu v akcii...
294samo
21.1.2018 22:32 | |
+1 -9
Reagovať
KEDDY PARA$ITI VYHHLA$IA AUTO/NOMIIU ?
Anahopi
21.1.2018 22:21 | |
+11 -2
Reagovať
Podľa dĺžky rukavov na bunde je zákazníčka Petra chobotnica.
putina
21.1.2018 21:06 | |
+8 -24
Reagovať
Tak jej treba to su tie internetove obchody....--! a inak za 60 eu--co by chcela
max111xxx
21.1.2018 21:40 | |
+11 -6
V tvojej reakcii chyba jeden neskutocne dolezity detail!!! Spravne malo byt: To su tie slovenske internetove obchody!!!
moonlight1210
21.1.2018 20:54 | |
+12 -1
Reagovať
Vtipne. A pod clankom v reklamach manzara.sk bunda Holly 58,69 eur. Presne ta ista ako v clanku. No nekup to, ked uz mas aj recenziu, aj dodacie podmienky, aj oficialny pristup obchodnika :)))
aletuchcembytja
21.1.2018 20:48 | |
+3 -1
Reagovať
pREČO KED DÁVATE NA SCHVALENIE MUSÍ BYT ROZUMIEM JA NEROZUMIEM PRECO NENECHATE NAZOR
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Marian Kočner Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Pavol Rusko pred
Komentár Daga Daniša: Kočner vymyslel takmer dokonalý zločin Aktuality.sk
Volodymyr
Zlom na Ukrajine: Zelenskyj po paláci ovládol aj parlament
Filipínsky
Filipínsky prezident neustále prekvapuje: Najskôr pohrozil Kanade vojnou, teraz priznal, akej krajiny sa bojí
Dead woman's body
V Rusku našli telo brutálne zavraždenej ženy: Malo ísť o aktivistku, ktorá podporovala LGBT
Pamätník obetiam
Foto
Muži poškodili pamätník obetí terorizmu v Osle: To, čo spravili, je hrozné
Americký
Trump chce od Pakistanu pomoc s dohodou: Tvrdé slová o tom, ako by to celé mohlo dopadnúť
Pedro Sánchez
Španielsky premiér sa chce opäť vrátiť k moci: Čím plánuje presvedčiť poslancov?
Americký
Trump sa chce stať prostredníkom v dlhoročnom konflikte: USA zmenilo svoj postoj
McDonald´s si
Rakúska pobočka McDonaldu sa ospravedlnila Talianom za plagát: Toto fakt pokašľali
Grécky premiér
Nová grécka vláda dostala dôveru parlamentu: Hlasovaniu predchádzala ostrá výmena názorov
Emanuel Buchmann,
Dosiahne Saganov kolega na najvyššie priečky? Nemca ospevujú z každej strany
Pápež František
Nezvyčajné gesto pápeža: František poslal sýrskemu prezidentovi list, žiada od neho jediné
Do Dánska prišli
Foto
V Dánsku sa zišli Santa Clausovia z celého sveta: Prečo si dali stretávku v lete?