Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 11.
Alžbeta
13°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.01.2018, 10:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Viki Ráková o živote mimo Slovenska: Prečo odišla do Maďarska?

77 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Ludovit1908
28.1.2018 06:38 | |
+2 -0
Reagovať
Zaujalo ma nieco ine.Rasizmus,xenofobia toho najtvrdsieho zrna a je zvlastne ze je to bez diskusie !!! Silvia Šarköziová o výbere frajera pre dcéru Vanessu: Gadža pre ňu nechceme!
Ludovit1908
28.1.2018 06:36 | |
+7 -1
Reagovať
Cital som si prispevky a predpokladam ze najviac negativnych bolo od ludi,co idu do Madarska jedine nakupovat,naobedovat sa v Czarde a rychlo spat do pakarne menom Slovensko.Prispevky od ludi co mozno neboli dalej ako su hranice Slovenska.Madarsko bolo vyhodnotene ako 5! najbezpecnejsia krajina vo svete,rychlost rastu platov vo V4 je na 2. Slovensko ako vzdy na chvoste,kvalita ponukanych sluzieb je na vyssej urovni a kvalite.Rodina v Madarsku ak ma 3 deti,dostane od statu nenavratnu pozicku vo vyske 30.000€ na stavku RD,ak ste sa dostali do situacie,ked nemozete zaplatit napr. vodne stocne,neodstavia Vam vodu uplne ale nechaju taky prietok aby ste mali dostatok na zakladne potreby.Napr. v Madarsku je zakon ze nemozete vyhodit s podnajmu rodicov,zenu s detmi medzi obdobim november-marec ak aj neplatia podnajim-samozrejme po tomto obdobi im to spocitaju.Pri kupe bytu-domu pravnik,ktory realizuje kupno-predajnu zmluvu plne zodpoveda aj za realizaciu a v pripade podvodu,plne hradi stratu atd,atd,atd.Inak Viki je velmi prijemna a inteligentna zena.
motomotomoto1
22.1.2018 17:58 | |
+11 -2
Reagovať
som zo Ziliny a prestahoval som sa radsej do Madarska, ako keby som mal podporovat predrazene "reality" tupymi narodniarmi na Svk...
TomasTokaj
4.2.2018 16:04 | |
+0 -0
Pred Tebou davam klobuk dole...
gabcakovamatinka
22.1.2018 09:47 | |
+21 -15
Reagovať
Bendegúz Lakatoš.....ištenem! V romskej osade by sa nemuseli hanbit. Kazdopádne Viki je sympatické zieňa ale to je asi tak všetko. Okrem ujačanej ,,susedky,, Ildiko či ako sa volala nezahra nič iné. Ako herečka je oničom, slabučká. V madarsku by si asi ani neštekla...
trvb
22.1.2018 09:13 | |
+14 -20
Reagovať
3,14-ča maďarska ... Nechcel by som mat take meno jak ten jej syn - budzogaň :D :D :D
mudr-lant
22.1.2018 08:07 | |
+43 -5
Reagovať
Citat - Chcem mu ponúknuť život, kde si vie vyberať - tak si mu ponúkla už pri pôrode. Bendeguz Lakatoš. Fasa
breed6
22.1.2018 08:23 | |
+11 -1
100 bodov :D
breed6
22.1.2018 07:15 | |
+24 -6
Reagovať
preco sa prestahovala do komarom? na asi preto ze je to madarka...a mlady ma ozaj meno ako bic :D :D :D
TeplyEskimak
21.1.2018 22:52 | |
+27 -15
Reagovať
Bendegúz či ako??? No ty pi--tcho
lido33
21.1.2018 22:14 | |
+59 -14
Reagovať
Kurňa....vám naozaj je.be???To že Slováci od špiku, bývajú v Maďarsku , či Rakúsku... je normálnem, ale ak to urobí Maďarka z Rimavskej soboty , tak sa idete po.s.rať...no tak sa po.s.erte!
Ziegelfeld1968
22.1.2018 15:10 | |
+3 -2
poslúchnem ťa, akurát ma tlačí po segediňáku
Emmett.Brown
21.1.2018 20:55 | |
+31 -24
Reagovať
Diky za minusky neni to pravda,?ved dane platí nie? tak čo riešite kde byva? Odtialto kdo može každy utečie,zostanu tu- cigani. pretože tak sa oslovuju ,asociali,invalidi ,dochodcovia už neni ani čo ukradnut už len lesy vyrubat čo sa aj sa realizuje a posledny zhasne Sloveééénssskooo,,,,
mudr-lant
22.1.2018 08:04 | |
+13 -7
Este dobre, ze jedného cigána Lakatoša zobrala so sebou 😀
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Štefan Duč
Východoslovenský kráľ s vínom narazil, príde o časť majetku Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Éterická herečka: Hrala v oscarovom filme a venuje sa duchovným veciam.
Šuvadová po zdravotných problémoch otca bije na poplach: Katastrofa v slovenských nemocniciach!
Na snímke slovenskí futbalisti počas tréningu pred sobotňajším kvalifikačným zápasom EURO 2020 proti domácemu
Slovensko - Azerbajdžan ONLINE: Aké zmeny v zostave pripraví Hapal?
Predseda strany SPOLU Miroslav Beblavý, predseda hnutia Progresívne Slovensko Michal Truban, predseda strany Za ľudí
Za ľudí chce vytvoriť zodpovednú koalíciu: Do Bloku zmeny chce zlákať tieto strany
sport
Foto
Mikyskovi skomolili meno, no aj tak v zápase s Banskou Bystricou hviezdil
Prezidentka Zuzana Čaputová
Aktualizované
Čaputová nevymenuje Hudáka za viceguvernéra Národnej banky: Vysvetlila dôvod
Ružín je opäť zaplavený odpadkami.
Ekologická katastrofa na priehrade Ružín: Taký hnus ste ešte nevideli!
Marek Doležaj (vľavo) ešte ako hráč Karlovky.
Slovenský basketbalista sa blysol: Po parádnej otočke prišiel krásny smeč
Andrew tvrdí, že táto fotka s Virginiou je falošná.
Andrew prvýkrát prehovoril o obvineniach zo zneužívania: Čo princ prezradilo sexe s lolitkami
97/5000 Záchranári a policajti stoja pri areáli prevádzkarne likvidácia nebezpečného odpadu.
Nešťastie pri miešaní farieb v českej továrni: Pri výbuchu boli zranení ľudia aj samotní záchranári
Beautiful schoolgirl is sad because bad grade
List Ježiškovi od desaťročného dievčatka obletel svet: Šialené, čo si želá pod stromček
Nekonečný mal s Terezou blízky vzťah.
Po smrti Dana Nekonečného († 52) ďalšie nešťastie: Dcéra mala vážnu autonehodu, necíti si nohy
Hráč Španielska Gerard Moreno oslavuje svoj gól v zápase F-skupiny kvalifikácie na ME 2020 Španielsko - Rumunsko.
Španieli po postupe na EURO menia trénera: Návrat veľké muža Barcelony