Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 21. 10.
Uršuľa
7°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
27.01.2018, 18:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Kajo si objednal kalendár s rodinnými fotkami: To je asi zlý vtip! Pozrite sa, čo mu poslal výrobca

50 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
iliraga
28.1.2018 23:29 | |
+1 -1
Reagovať
Tento článok tu bol už asi pred 2 týždňami v NČ. Toto sú nechutné praktiky NČ. Odpudivé!
pioter007
27.1.2018 23:11 | |
+8 -0
Reagovať
A názov tej firmy? nech sa ľudia nepopália znovu... teda neviem či som to prehliadol ale to by tam malo byť napísané veľkým... Či teraz mám byť prezieravý ku každému výrobcovi fotokníh? :D Ja som si osobne kupoval 3x fotoknihu, všetko cez internet, (celkom v dvoch firmách) a tiež cez zľavový portál a všetko OK ;) Podľa mňa je to chyba toho čo si to objednával, lebo pokiaľ viem, zadáva sa to cez ich program kde si usporiadava človek fotky podľa seba (veľkosť, poradie, efekty, rámiky.....) a ak si tam on niečo zle nastavil tak, čo majú oni s tým? Ako si to objednal, tak to má. Ale zasa to že nemajú nikde tel. kontakt a neodpovedajú, to zasa tiež s***í nekorektnosťou firmy...
Turbo100
28.1.2018 07:44 | |
+0 -0
Presne ako píšeš ze si to ľudia nastavujú sami. A telefón asi zrušili, lebo to D,. E,. B,. I,. L,. O,. M nedokážeš vysvetliť inteligentne. Myslia si ze všetko vedia a nedajú si poradiť. Robil som v tlačiarňach, viem o com hovorím..
helewole
27.1.2018 20:35 | |
+4 -1
Reagovať
To ako dlho mienite túto krávovinu sušiť? Čo sa vám google prekladač zasekol?
1dracica710
27.1.2018 19:56 | |
+11 -0
Reagovať
kalendar ako z krimi novin
Nilsine
27.1.2018 19:47 | |
+4 -0
Reagovať
NC, vsak tento isty clanok tu bol minuly tyzden, este aj s rovnakymi fotkami, len som si nie isty, ci sa pan volal Kajo. A dnes ze aka super cerstva sprava...
Nyugi333
27.1.2018 19:25 | |
+9 -0
Reagovať
O desať rokov ten kalendár bude mať hodnotu Saganovho bicykla!!!
POHODICKA8
27.1.2018 19:23 | |
+4 -3
Reagovať
Záleží na tom, či firma ponúkla službu vyhotoviť z fotografi kalendár a účastník má dodať fotky prípadne objednávku vyšpecifikovať, alebo objednávateľ nerozumejúc tomu, že fotografie po vybraní si musí v nejakom ponúknutom programe upraviť a vložiť do nejakej šablony kalendára a tak odoslať na výrobu, no a potom keď nie je jasne čo ponúka firma a čo chce zákazník tak to dopadne takto.
nalim57
27.1.2018 18:37 | |
+10 -1
Reagovať
Však oveľa lepší kalendár si spravím doma. Veď je dosť programov na tvorbu kalendára.
Gringo
22.1.2018 21:59 | |
+12 -6
Reagovať
Vyzerá to, že fotil mobilom na výšku (tak ako sú facebukáči točiť aj video) a vložil ich bez úpravy do landscape rámika. A nevypol automatický orez. Počítač fotky vertikálne orezal na stred.
svetielko93
23.1.2018 13:21 | |
+5 -10
presne tak, je potreba si s tým riadne pohrat aby to dobre vyzeralo. Podla mna je to chyba objednávateľa, ako to zadal.
marcela242
22.1.2018 19:23 | |
+12 -3
Reagovať
Kde majú hlavy?:-)
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Film Toman
História je mŕtva, ale to neznamená, že sa nebude opakovať (rozhovor) Aktuality.sk
Rýchle správy
00:10
Top 5 najspoľahlivejších diét, ktoré odporúča lekárka Aktuality.sk
So správnou diétou môžete nielen schudnúť, ale aj chrániť svoje srdce či mozog.
20.10. 19:50
Zomrel bývalý holandský premiér Wim Kok Aktuality.sk
Vo veku 80 rokov zomrel v sobotu bývalý holandský premiér Wim Kok. Podľa agentúry AP o tom v sobotu informoval úradujúci predseda holandskej vlády Mark Rutte.
20.10. 19:40
Na mieste pádu ruského cvičného vojenského lietadla sa našli dva fragmenty tela Aktuality.sk
Na mieste pádu cvičného vojenského lietadla typu L-39 Albatros ruských vzdušných síl, ktoré sa vo štvrtok zrútilo do Azovského mora, boli nájdené dva fragmenty tela.
Monotónnu činnosť
Ktorým povolaniam hrozí zánik? Tieto profesie by o pár rokov mohla nahradiť umelá inteligencia
Saudskoarabský
Washington Post obviňuje Rijád: Tri týždne zatajujú skutočné okolnosti smrti Chášukdžího
Jean-Luc
Francúzski novinári podali trestné oznámenie na lídra strany: Stačilo povedať jediné slovo
Hviezda:
Schopnosť papagájov rozprávať udivuje ľudí už celé tisícročia: Rozumejú tomu, čo hovoria?
Americký
Prezident Trump to už nemieni tolerovať: USA odstúpia od zmluvy o raketách, ktorú porušuje Rusko
Messi sa zranil
Foto
Veľké problémy pred El Clasico: Messi od bolesti omdlieval
Angela Merkelová
Nemci a Francúzi žiadajú transparentnosť: Vražda novinára musí byť dôsledne vyšetrená a potrestaná
Zdá sa, že tento
Nemá strach z ničoho: Rus vyvádza extrémne kúsky na ľadovci
Streľba na škole
V Zakarpatsku sa objavili protimaďarské bilbordy: Napomáha k vypätým vzťahom Rusko?
Ronaldo
Nepomohol ani gól Ronalda: Juventus stratil prvé body v sezóne
Párik sa zoznámil
DJ sa na Facebooku rozhodol predať sám seba: Na netradičnú reklamu odpovedala aj láska jeho života
Slováci vyhrali
Foto
Zlatí chlapci opäť na ľade: V zápase legiend pokorili Česko