Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 15. 11.
Leopold
7°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.01.2018, 20:39 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Tehotná Barbora Švidraňová s nervami v koncoch! Drsný odkaz na sociálnej sieti: Po*ebte sa!

223 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
vydavateLstviAB7
16.1.2018 21:57 | |
+38 -10
Reagovať
TAHLE HEEEERECKA BY SI MELA SPOCITAT, KOLIK KILOMETRU JE ZASYPANE CESTY SNEHEM ...A KOLIK AUT MAJI CESTARI ..A ZA DRUHE, KDYZ SNEZI, TAK PROJEDE PLUH A ZA 5 MINUT JE CESTA ZASYPANA ZNOVU ...TO MELA ZIT PRED 25 AZ 30 LETY ...TO BYLY ZIMY, KOLEM CEST BYLY I DVOUMETROVE ZAVEJE ..A LIDE SE NIKAM NEDOSTALI ..TED NAPADNE NEKOLIK CENTIMETRU SNEHU A UZ JE KALAMITA A SLOVENSKO ZTRACI NERVY ..😎😎😎 TO CHCE KLID ..VITE CEHO MAME NA SVETE NEJVIC ..JE TO CAS ..CASU MAME TOLIK, KOLIK HO POTREBUJEME A KOLIK SI VEZMEME ...MY JSME TI KTERI SE PORAD ZA NECIM HONIME, A VSECHNO PRED NAMI UTIKA .. JE POTREBNE SE UKLIDNIT A ZVAZIT JESTLI TA CESTA KDYZ SNEZI JE NUTNA ...
artorius
16.1.2018 22:08 | |
+8 -14
ty si spocitaj kolko fiko vybera na mytno a kolko dni v roku snezi... kto myslis ze sa ma postarat o zjazdnost dialnice ak vybera dialnicne poplatky cestnu dan a myto????
vydavateLstviAB7
16.1.2018 22:11 | |
+8 -8
A ty si spocitej kolik stoji vystavba a udrzba dalnic ...a kolik rozkradou financni skupiny ....Cestari kolikrat nemaji ani na udrzbu aut, ne tak na posypovy material ...
artorius
16.1.2018 22:17 | |
+2 -4
ten usek spravuje narodna dialnicna tak si nastuduj kto je zato zodpovedny... kolko stali dialnice? ano ano vdaka fikovi mame najdrahsiu cenu na kilometer a predbehli sme aj taliansko kde je tunelna kazdom rohu... mimochodom aj v mestach si prenajimaju na odpratavanie mesta a obce firmy ktore takto mozu tunelovat rozpocty lebo volili fika... mesta uz davni nemaju vlastnu techniku... teda iba tam kde by to bol maly biznis na smeracke rozkradacky... ty aj lekara budes obhajovat ze jeeeebol pacientku do hlavy stolickou len preto ze nebol vysterilizovany skalpel a nemal ju ako zoperovat? ked varj nemaju financie treba sa ozvat lebo niekde asi skoncili... anemat financie ak snezilo 2 dni v zime??? to ako vazne myslis???
vydavateLstviAB7
16.1.2018 22:26 | |
+9 -3
Ja pisu o voze ty o koze ... Na Slovensku je nejvetsi korupce a rozkradani ...Do dnes nektere firmy nedostaly zaplacene za useky dalnic, ktere stavely ....A KDO BYL ZA TO POTRESTANY 😨😨😨 pokud vim tak nikdo ...Jak to maji rozdelene s udrzbou silnic, nevim, jake dotace dostavaji, nevim ...jenom jsem cetla clanek, jak cestari narikali, ze na nic nemaji ..
nalim57
16.1.2018 21:53 | |
+37 -6
Reagovať
Ja teda cestárov neobhajujem ale si porátať: Koľko majú sypacích áut koľko odhŕňacích koľko km majú ošetriť. Dá sa to stíhať pri neustálom snežení? Možno áno možno nie. A tá Švihnutá či ako sa volá, nech zalezie a nerozčuľuje sa. Veď doteraz bola zima k šoférom milosrdná.
vydavateLstviAB7
16.1.2018 22:08 | |
+12 -4
Jak vidim, mame celkem stejny nazor ... ja cestare obhajuji, protoze jsem na cestach za ty roky videla jak to maji narocne ...vedne v noci jsou v pohotovosti ..a opravdu se vzdy snazi v boji s pocasim, ale nekdy prohravaji a lide to temi makovicemi nepochppi ..ze jedno auto nemuze byt na 5 mistech a kdyz huste snezi, musi mit vyjezdy v intervalech ..dispecer jim useky planuje ..
mi.ka22
16.1.2018 21:51 | |
+44 -2
Reagovať
Idem radcej spat!Dobru noc!!!KED NEBOL TENTO INTERNET BOL SVATY POKOJ!!!KRUTIACI TELEFON BOL PEVNA LINKA A POKOJ ...HIHI A PISALI SA LISTY ...TERAZ PREPINA UZ LUDOM Z TOHO NETU MAJTE SA BRU BRU
livliv
16.1.2018 23:34 | |
+2 -5
Stačí nečítať diskusie a vyhnúť sa tomu čo ťa naozaj trápi, moja.Vieš, niekedy chcu pridať ludia nazor a je to skoro ako spoločenská mienka. TVOJ nazor si rozober najskôr doma pred rodinou a potom čakaj..... ..... a čakaj
bbbb41
16.1.2018 21:50 | |
+17 -7
Reagovať
kriste, ona pokial si na tú gulu čo má na krku nenakreslí tvár , tak sa jej ozaj zlaknem, škredá a ako vidieť aj dosť hlupučká
mi.ka22
16.1.2018 21:46 | |
+3 -2
Reagovať
PARDON ZA CHYBY!!!
mi.ka22
16.1.2018 21:46 | |
+21 -2
Reagovať
Tam nech Sa postu kolko deti umiera a cellovo ludi a kolko ludi hladuje a spia v zime a nie taketo kraviny!!!
vatascinD
16.1.2018 21:44 | |
+49 -4
Reagovať
Tota kráva švihnutá mimo lyžice a pucky ešte iný nástroj v ruke nedržala a ide vulgárne nadávať na ludi práce ktorí robia,trápiasa v tom čase keď ona spí,alebo si škrabe pi*u ! Koza jedná hlúpa!
mi.ka22
+17 -4
Reagovať
No Nic ine nemam na robote Len cestarov riesit!!!Ty kokos na hlavu fakt cele!!!ONI tiez robia co mozu a ona co uz povedala to uz je hej vec nie kazdy nech pozera Sam na seba dpc uz!!! KO.....Y RIESIT FURT ....KED NIE TOTO TAK TU TRUBKU CO JEJ NASLI 9KG HERAKU A DOKOLECKA!!!
mendy66
16.1.2018 21:42 | |
+51 -4
Reagovať
Hlavne, že má cas za volantom fotit a zverejnovat svoje primitivne komentare soc.siete. Inteligencia hupaci kon.
danno1771
16.1.2018 21:41 | |
+32 -5
Reagovať
Nech ide makať za tie prachy čo cestári a potom nech si otvara p..... sak vieme čo.
fencyn
+7 -16
tak to zas nesuhlasim, to sa ma clovek v praci snazit len ked dobre zaraba?? jasne, peniaze su motivacia, ale to ze niekto zaraba malo este nie je dovod na to, aby sa v praci flakal ....
darina25
16.1.2018 21:56 | |
+13 -3
fencyn,ty si rovnaká krava, ako tá Švidroňová.Poľadovica bola a je na celom Slovensku,čo myslíš,koľkých cestárov by štát musel živiť,čoby čakali celý rok na poľadovicu,aby boli okamžite k dispozícii takým zbytočným kráskam oko si ty Švidroňová a vám podobní? Mala si vidieť v správach,že presne to isté sa dialo aj v okolitých štátoch,nielen u nás. A prečo ty nerobíš cestárku,aby si im ukázala ako na to ? Skús.
fencyn
16.1.2018 22:42 | |
+2 -5
ja som krava ako svidranova?? ja predsa na cestarov nenadavam :) a nemyslim si, ze to ze je na ceste sneh je ich chyba, ale rozhodne si myslim, ze aktivita clvoeka v praci sa nema odvijat od jeho platu, proste ked uz raz pracu mam tak si ju vazim a makam, alebo ju zmenim...a to nebola ziadna narazka na cestarov, to ja len tak pomimo na koment vyssie, ze nech ide makat za tie prachy...ako keby nizky plat mal znamenat, ze clovek nemusi makat
livliv
16.1.2018 22:45 | |
+5 -1
Fencyn, prepač ale ty si fakt blbá.
fencyn
16.1.2018 22:49 | |
+0 -3
preco ?? :(
fencyn
16.1.2018 22:50 | |
+0 -2
nemyslim si, ze som povedala nieco zle...a uz vobec nie na cestarov a rozhodne sa mi nepacil koment slecny svidranovej, prave naopak....mne sneh na cestach vobec nevadi , ja sneh milujem vzdy a vsade :D a mam rada aj svoju pracu a snazim sa v nej aj ked nezarabam tolko ako by som si mozno priala....
livliv
16.1.2018 23:05 | |
+4 -0
Fencyn.Ak si nepovedala nič zlé a blbé, tak prestaň sa tu ospravedlňovať.
fencyn
16.1.2018 23:10 | |
+0 -1
Ja sa neospravedlňujem , ale keď ma niekto nazve blbou kravou , tak aspon chcem vedieť prečo a co sa ti zdalo na mojom príspevku blbe , možno som sa len zle vyjadrila a zle sme sa pochopili , tak by som to rada uviedla na pravú mieru ... nezvyknú ma ľudia len tak urážať , tak neviem úplne ako na to reagovať :D tak mi skús objasniť prečo som blbá a možno ti to vysvetlím a zmeníš názor a možno sa len utvrdíš v tom co si myslíš a naďalej ma budeš mat za blbu, v každom prípade by som rada vedela o co ide
livliv
16.1.2018 23:41 | |
+0 -2
Fencyn. povedala som blbá! Nie blbá krava. Àkym zvieraťom sa chces nazyvat? to do diskusii nepatrì.
fencyn
16.1.2018 23:46 | |
+1 -0
Kravou ma ma nazvala diskuterka vyššie , tak som to zhrnula do jednej správy , kľudne mi aj ona môže objasniť prečo som krava ... alebo aj nemusí , uz ma to vlastne nezaujíma tieto vaše reči , nie som urážlivá , dokážem si aj sama priznať kedy sa správam blbo len ma na to musí niekto upozorniť a vysvetlit mi prečo je to nevhodne ... ale tu len uraziť a ďalej nič
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Pátranie po ženách v rozvodnenej rieke v Revúcej
V rieke Muráň, ktorá strhla tri ženy, našli ďalšie telo Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Prezidentka Čaputová a premiér Pellegrini so sviečkami pred SOŠ techniky a služieb na uctenie si pamiatky obetí
Prezidentka Čaputová a premiér Pellegrini si uctili obete tragédie: Slová ľútosti a žiaľu
Hokejový obranca T.J. Brodie z klubu NHL Calgary Flames skolaboval počas tréningu.
Dráma na tréningu Calgary: Obranca Brodie skolaboval priamo na ľade
Ivan Mikloš
Exminister Mikloš: Slovensko dosiahlo od Nežnej revolúcie zásadné zlepšenie, potrebuje ešte reformy
Mária je z nehody stále otrasená.
Mária prežila desivú nehodu autobusu pri Nitre: Všetko na nás padalo
Vlado Voštinár
Foto
Moderátor Vlado Voštinár je hrdý na syna: Z mladého fešáka sa stal pilot!
(ilustračné foto).
Motoristi si priplatia: Na Slovensku mierne zdraželo tankovanie benzínov aj nafty
Lietadlá austrálskej leteckej spoločnosti Qantas na letisku v Sydney.
Aerolinky Qantas uskutočnili rekordne dlhý let: Skúmajú, ako ovplyvnil zdravie pilotov a pasažierov
Stopér Merih Demiral odvracia loptu z bránkovej čiary.
Turci majú svojho hrdinu: Životný zákrok stopéra Demirala
Marianka († 21) bola plná života, zahynula pri tragickej zrážke.
Marianka († 21) zahynula v autobuse smrti: Zúfalé volanie sestry už nezdvihla
bývalý americký viceprezident Joe Biden
Severná Kórea sa pustila do nádejného budúceho prezidenta USA: Besný pes, ktorého treba ubiť na smrť
Sebastián je po nehode v umelom spánku.
Ťažko zranený školák Sebastián (15) z autobusu smrti: Kamarát mu zomrel, on bojuje o život!
Radosť českých futbalistov z postupu.
Foto
Plzeň bola na nohách: Šilhavý prestriedal a potom prišiel dokonalý obrat