Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 17. 2.
Miloslava
2°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.01.2018, 11:50 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Škandalóznejšiu róbu Ples v opere ešte nezažil: Presvitajúce bradavky! A to nie je to najhoršie...

159 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Silvia827
16.1.2018 12:28 | |
+10 -3
Reagovať
organizátor ju mal vyraziť, je to urážka takej akcie, akou chce byť Ples v Opere a zároveň normálnych účastníkov... obliekla sa ako št.ET.Ka do boR.DELU...!
gabcakovamatinka
16.1.2018 09:15 | |
+12 -2
Reagovať
Keby si na seba ta ,,reziserka,, nedala vulgarne šaty tak o nej media ani nešteknu. Handra absolutne nevhodna na taku udalost - dlhý sveter s mašlou. Zial, chorá doba toto. Celebrita nie je ten kto vymyslí niečo nové, uzitočné pre našu spoločnost....pozornost sa venuje roznym nýmandom, ktorý za popuaritu su schopny aj holu r iť ukazat. hnus, velebnosti...
Infineon1
15.1.2018 14:13 | |
+10 -2
Reagovať
To jednoznacne meno...a ten sionicky nosik..ze by nahodou bola vybrata na reziserku tohto nechutneho teatra ?
SonyVaio80
15.1.2018 10:25 | |
+6 -5
Reagovať
mále prsia je o ničom. NČ chodte za Zuzanitou :)
bbigben1
15.1.2018 05:55 | |
+16 -2
Reagovať
JEDEN na víkend: dojde chlapík k babe a hovorí: počuj keď ti poviem jeden vtip tak ti spadnú kozy... potom sa na chvíľu odmlčí a skonštatuje.... aha tebe ho už niekto povedal
BetinaJ
15.1.2018 05:33 | |
+19 -1
Reagovať
Ta režisérka sa chcela ukázať, aby si ju všetci pamätali,dobre si to naplánovala...ved takto robia aby, sa zviditeľnili...
atletico
15.1.2018 08:12 | |
+6 -1
Vdaka ze si mi to objasnila..
kov3
14.1.2018 20:18 | |
+38 -5
Reagovať
Veď nemá žiadne prsia...Iba bradavky...
atletico
15.1.2018 08:13 | |
+1 -4
To ty tak isto..alebo si buŕtík a chodis bez podprsenky?
mata6771
14.1.2018 20:03 | |
+26 -1
Reagovať
cim viac veci maju tym viac sa zhovadit vedia a nevedia co na seba
69navi69
14.1.2018 17:54 | |
+26 -6
Reagovať
a kde je nasa stara dobra firma frau malachovská?!ona nebola plesat?!tesil som sa na jej robu,minulý rok mala vonku prsia,myslel som si,že v tomto roku nam ukáže r.i.ť ...
69navi69
14.1.2018 17:50 | |
+53 -5
Reagovať
na čo by si kupovala reziserka podprsenku ked nemá do nej čo dať?!
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Prezidentské voľby: Prieskum ukázal tesný rozdiel medzi prvými tromi kandidátmi Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 13 min
Hnutie ANO si volí vedenie, jediným kandidátom na predsedu je Babiš Aktuality.sk
Hnutie si bude voliť aj štyroch podpredsedov.
pred 23 min
Týždeň vo svetových médiách: Putin pripravuje totálnu cenzúru internetu Aktuality.sk
Okrem témy z titulku sa v tomto prehľade dozviete aj o diplomatickom úsilí Venezuely odvrátiť prípadný vojenský zásah USA, či ďalšej brexitovej porážke Theresy Mayovej. No a pikoškou bude nový golfový simulátor, ktorý si nechal v Bielom Dome namontovať Donald Trump.
pred 33 min
V Bratislave sa začnú dopravné obmedzenia, niektoré linky MHD budú zadarmo Aktuality.sk
Výrazné dopravné obmedzenia by cestujúca verejnosť mala pocítiť od pondelka 18. februára.
Peter Cehlárik.
Bodoval, ale zápas nedohral: Je zranenie Cehlárika vážne?
Speváčka má
Patrasová šoférovala na mol opitá, vyčíňanie herečky má dohru: Nedá sa nič robiť, keď som hlúpa!
Streľba v bare
Do mexického baru vtrhlo niekoľko ozbrojencov: 5 mŕtvych, ďalší sú zranení
Mohutný požiar sa
Panika v divadle kvôli masívnemu dymu: Hasiči museli všetkých evakuovať z budovy
Odvážny vodič sa
Odvážny vodič sa snažil zabrániť krádeži auta: Chýbalo málo a...
Vevez-Zuzulová: Vlhová má dar od boha, vďaka nej som stále zžitá s lyžovaním
Americký herec
Americký herec čelí bizarnému obvineniu: Stojí za rasistickým útokom proti sebe samému?
Foto
Príbeh ako vystrihnutý z romantického filmu: Barbora a Gabriel našli lásku v policajnej uniforme!
Djokovič
Foto
Toto sa nevidí každý deň: Djokovič prichytený na tajnej návšteve v Bratislave!
Silná: „Mám
Sestra Jána Kuciaka († 27) rok od popravy: Môj život sa zmenil od základov
Senior Woman
Univerzita v Trnave prišla so zaujímavou pomocou: Lektori naučia dôchodcov ovládať smartfóny!
Ukrajinský
Porošenko to povedal na rovinu: Prečo ruskí tankisti odmietajú ísť na kontaktnú líniu