Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 14. 8.
Mojmír
21°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.01.2018, 18:44 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Najsledovanejšia spoločenská akcia roka: Sledujte VIDEO z príchodu celebrít na Ples v opere 2018!

75 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
protopopov
14.1.2018 18:10 | |
+2 -0
Reagovať
"Sledujte príchod,"...blablabla. Kde budú umiestnené na budúci rok ďalšie kamery a vysielacie vozy so štábom? U bydliska každej akožecelebrity? Z vrtulníka budú vysielať trasy presunu, ako na Tour de France? Jedna kamera by mohla byť priamo aj v byte, aby národ videl, ako sa kúpu, holia si lýtka, nasadzujú vložky, brizolit na ksichty, erárne róby a šperky. Celú náročnú prípravu.
protopopov
14.1.2018 15:29 | |
+5 -0
Reagovať
Každé písmeno, číslo, slovo, meno sa dá napísať aj pomocou dvojkovej sústavy, kombináciou dvoch čísiel...1 a 0. Márne sa snažím napísať meno nejakej "celebrity, vychádzajú mi samé nuly.
jozef.orava
14.1.2018 12:16 | |
+10 -0
Reagovať
aké celebrity, prosím vás? - oni sú nejakými celebritami? (novnári by si mali objasniť pojem "celebrita"? oni sú vzormi pre mládež? - účelovo vybratí, rozvedení, s novými frajerkami/frajermi, mnohí skorumpovaní zbohatlíci, často politici už dávno mimo politiky, mnohí so základným alebo stredoškolským vzdelaním, ďalej sa mi ani nechce hovoriť...je mi špatne, keď vidím, ako sa predvádzajú, kyslé neúprimné úsmevy, vypožičané ošúchané róby z požičovne...kde sú statoční ľudia Slovenska, čo niečo v živote dokázali bez korupcie a protekcie?, kde sú vedci, lekári, vidiecki umelci, remeselníci? - všetko len bratislavská samozvaná smotánka, ktorú masírujú médiá!...zaujímalo by ma, aké kritériá používa vedenie Opery ND pre ich výber...a každý rok sa to opakuje, a opakuje, a opakuje - tie isté tváre, občas nejaká výmena...
Angelika65
14.1.2018 09:21 | |
+6 -0
Reagovať
Kto je ten trpaslík s vysokou slečnou ? Nepoznám
protopopov
14.1.2018 15:32 | |
+2 -0
...z pevnosti Boyard!
up.wack
14.1.2018 02:14 | |
+13 -0
Reagovať
Špiny nenažrate, škodná , ráno budu grcať a triasť sa
nelkas
14.1.2018 00:48 | |
+17 -1
Reagovať
Cele v riti, pardon celebrity plesali a my biedni kukali...no co zajtra popozerame na tie roby za 10 000 a viac eur a pojdeme dalej po svojom a mozeme tak snivat ake by to bolo mat zivot ako celebrity,ale bohuzial niekto musi byt aj ucitel, aj zamocnik, aj pekar, aj stavbar aj kadernik, aj predavac, lebo keby kazdy bol len herec, spevak, ci model tak tato spolocnost by velmi rychlo zanikla...ale ako sa hovori, kto ma v hlave ten ide...takze nazavidme,lebo pri troche stastia kazdy moze zakusit ake to je byt celevrita, staci sa prihlasit do sou farma, farmar hlada zenu alebo take me out, hotel paradise, vyvoleni len ci nas vyberu potom to uz ide same????
branislavschon
13.1.2018 22:06 | |
+23 -1
Reagovať
Snobská sebranka to je!!
triumph66
13.1.2018 21:07 | |
+26 -2
Reagovať
Hm, a vesmir nie a nie sa zastavit z tolkej udalosti:-D
stampokobyliak
13.1.2018 20:56 | |
+28 -1
Reagovať
mám ich tam kde oni nás salám a clejky
ivy444
13.1.2018 20:47 | |
+45 -1
Reagovať
Veď ich nechajte, nech sa tešia. Páči sa mi, ako dôležito sa tvária. Žijeme v malej krajinke, kde sa aj koník účinkujúci v seriáli musí cítiť, ako super herec. Nechajte ich, nech si užijú. Už zajtrajšie ráno im nastaví pravú tvár.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Robert Kaliňák
Detektor lži neoklamete, no Kaliňákov test bol plný chýb (rozhovor) Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 13 min
V dôsledku pádu tureckej líry oslabujú aj meny latinskoamerických krajín Aktuality.sk
Zlý stav tureckej líry nepôsobí dobre ani na meny Latinskej Ameriky. Tie taktiež už dlhší čas slabnú.
pred 29 min
Vo Švédsku podpálili maskovaní mladí ľudia desiatky áut Aktuality.sk
V dvoch mestách vo Švédsku v pondelok horelo. Podpaľači zaútočili aj na policajtov.
pred 43 min
Najlepším mestom pre život je Viedeň, najhoršie sa žije v Damasku Aktuality.sk
Rebríček spoločnosti Economist Intelligence Unit ukazuje, v ktorom meste sa žije najlepšie.
Tanečník Marek
Známy slovenský tanečník zažil hororovú noc: Najprv obrovská rana a potom pohľad plný hrôzy
Meghan Markle
Foto
Meghan Markle má dôvod na radosť: Vojvodkyni sa zmení život k lepšiemu
Historický
V obci Hnúšťa majú historický skvost: Silu kamenného mostu okúsili v roku 1968 aj Rusi
Arcibiskup Philip
Bývalého arcibiskupa odsúdili za krytie sexuálneho zneužívania: Trest si môže odpykať v domácom väzení
(ilustračné foto)
Dvaja muži sa po nehode pobili: Jeden zomrel okamžite, druhý o niekoľko minút neskôr
Experti
Zberateľke zostali len oči pre plač: Z obrazu za 185 000 eur je bezcenný zdrap plátna
Argentínsky Senát
Argentínska exprezidentka čelí škandálu: Prijímala miliónové úplatky?!
(ilustračné foto).
Maskovaní mladí ľudia podpálili desiatky áut: Útok prebiehal až v dvoch mestách
Trnavčan Jirka vie, komu by venoval postup cez CZ Belehrad: Pred odvetou zájde do kostola
Boris má to
Markizák Pršo robí veľké pokroky: Úžasné, čo sa mu podarilo urobiť s rukou
Z vraždy obvinený
Renáta († 45) zomrela brutálne: Podľa polície ju Tibor držal za nohy a vyhodil z balkóna
Vyzeralo to ako
Daniel sa developerovi pomstil s bagrom: Nezaplatili mu, zbúral im domy