Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 24. 6.
Ján
13°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.01.2018, 14:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Tá žena je neskutočná: Soňa Müllerová hádam zastavila čas, jej recept na krásu si zamiluje každá žena!

14 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
PETRA170
14.1.2018 21:10 | |
+7 -4
Reagovať
Veľmi pekná žena.
rebelka653
12.1.2018 21:05 | |
+14 -7
Reagovať
Ale retus je dobry.
usakoliva
12.1.2018 17:39 | |
+31 -13
Reagovať
až taká neskutočne mladá a krásna nie je. Sympaticka pani v rokoch
littledewil02
12.1.2018 16:53 | |
+28 -29
Reagovať
A stavím sa, že Vy čo ju kritizujete máte doma veru omnoho horšiu...tak treba lepšiu zhodiť...no typickí slovenskí gentlemani. Je to krásna žena nie len navonok ale aj zvnútra. A poobzerajte sa okolo seba, koľko mladých si potrebuje pomáhať plastikami, botoxom a ja neviem čím ešte a aj tak vypadajú horšie...viď. napr taká Kucharenko :-D
ResPublica1
12.1.2018 16:58 | |
+16 -20
absolutny suhlas,zeny by sa mali konecne zobudit ,a nenechat si na seba kydat od tu pritomnych nimandov,takmer nikdy nemaju fotku,ak ju maju ,tak kradnu tych najatraktivnejsich muzov z internetu,ale, za klavenicou v anonymite su vsetci krasni a odvazni
Klaudyus
12.1.2018 16:07 | |
+42 -9
Reagovať
ResPublica, 46-ročný muž je podľa vás obstarožný a nemá si trúfať napísať svoj názor na ženu, ktorá je verejnosti podsúvaná ako niečo mimoriadne? Vážená pani, máte to poriadne v hlave popletené (koniec-koncov je to vidno na obsahu toho, čo ste napísali).
ResPublica1
12.1.2018 16:41 | |
+2 -26
lebo mimoriadna je,prosim ,precitat si moju odpoved nicku nakoneee
Darlene111
12.1.2018 15:56 | |
+17 -22
Reagovať
Videla som ju pred 2 rokmi nazivo,vyzerala skutocne velmi mlado na svoj vek
letiacaklada
12.1.2018 14:50 | |
+19 -10
Reagovať
zuza prestaň,za chvíľu budeš na smiech jak plexisklovská či palova splašková....
bolfol
12.1.2018 14:28 | |
+96 -18
Reagovať
Nuž, niekomu sa táto dáma páči, niekomu nie ...podľa mňa nie je nič extra, taký malý chirurgicky upravovaný syslík, ktorému zdvíhajú ego reči o tom, ako "neskutočne" vyzerá. Stárnuca pani má zrejme také lichôtky rada a verí im aj keď sú falošné.
ResPublica1
12.1.2018 14:51 | |
+20 -47
noštek ma stale rovnaky,s takym sa narodila,a inak, zasnem nad tufalostou obstarožnych,46 rocnych muzov, hodnotit krasnu zenu
Naaakoneeee
12.1.2018 15:59 | |
+38 -5
Resp - ak kritizuješ bolfola za trúfalosť nechápem , nic take strašne nepovedal , mne sa Soňa tiez nepáči , ja poznam vela 50 ročných žien ktore okolo botoxu a hylauronovej ani nechyruju a su krasne
Naaakoneeee
12.1.2018 16:05 | |
+15 -4
Divne som to napisala ale múdry pochopí
ResPublica1
12.1.2018 16:37 | |
+10 -17
pani nakoneee,bud ste chlap,alebo nevidite jav ,ktory sa tu rozmaha cim dalej, tym viac,urazat zeny mlade, stare, krasne, skarede,ak sa opavazim napist kritiku na muza ja,ako zena ,nedostane sa mi podpory,ani od zien, preto si muzi tolko dovoluju voci zenam
Naaakoneeee
12.1.2018 16:58 | |
+12 -4
Resp som žena sto percentná , viem o com hovoríte mnohi tu urážajú zeny aj mne dvíhajú adrenalín považujem ich za chudákov a nadrzanych primitivov ale bolfol to urcite nebol , neviem ake piše inokedy príspevky tento bol prvý ktiry som od neho čítala
ResPublica1
12.1.2018 17:08 | |
+6 -21
mne je jedno, co pisal,ci nepisal predtym, to co pise teraz, je nepripustne,fr.herecka Deneuve povedala, ze to, co sa deje v USA pre sexualne skandaly, netreba precenovat,a vsetci tu pritomni jej tlieskali , preco nik nepovedal, tato pani herecka je stara rašpla,ma 75 rokov, X plasik za sebou,atd.oproti pani Sona je mlada ,je krasna ,inteligntna,ale ,ze je Slovenka,musia ju nimandi ponizovat a urazat?
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Marián Kočner
Kočner a Rusko sú na slobode, sudca ich do väzby nevzal Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 8 min
Bulharský premiér chce uzavrieť vonkajšie hranice krajiny Aktuality.sk
Za bezodkladné uzavretie vonkajších hraníc EÚ sa vyslovil Borisov aj počas piatkového vystúpenia na pôde bulharského parlamentu.
pred 22 min
Rezort školstva poslal vysokým školám peniaze na obnovu internátov Aktuality.sk
Celkovo bolo na účty verejných vysokých škôl poslaných 20 miliónov eur.
pred 34 min
V Nemecku sa pri výbuchu bytového domu zranilo 24 ľudí Aktuality.sk
Na mieste zasahovalo množstvo záchranárov.
Bratislavský hrad.
História odkryla tajomstvo o obyvateľoch hlavného mesta: TOTO ste o Bratislavčanoch netušili!
Malá školáčka
Nechutné doučovanie v Topoľčanoch: Učiteľ prezradil školáčke tajný trik na zväčšenie pŕs
The pilotless
Rusko uviedlo do prevádzky rádiolokačné pole: V pláne majú ďalší krok
Bratislava
Infografika
Rebríček zoradil 163 krajín sveta podľa bezpečnosti: Slovensko na lichotivom mieste, Česko exceluje
Herec by sa opäť
Ján Kroner mal hviezdnych kamarátov, teraz je v sociálnom zariadení: Stretáva sa s ním len jeden známy herec
Je za každú
Roman Pomajbo chystá zaujímavú novinku: Diváci ho takto doteraz nevideli
23.6. 2018 10:00
Foto
V Tatrách cez víkend úradovala Perinbaba: Z toho, čo vyrástlo pod Soliskom, ostali turisti v úžase
Rastislav Trnka
Košický župan Trnka je otrasený a podáva trestné oznámenie: Snažili sa ho podplatiť miliónom eur!
Firmy hľadajú
Platy vzrástli o 6,5 %: Kde sa oplatí zamestnať?
Úspešný: David sa
Talentovaný kuchár David varil pre Vatikán: Čo jedia pápeži?
Bulharský
Bulharský premiér poriadne pritvrdil: Rázny krok pred stretnutím v Bruseli!
Odporcovia
Referendum o brexite oslavuje výročie: V Londýne vyšli do ulíc desaťtisíce nespokojných ľudí