Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 17. 12.
Kornélia
0°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.01.2018, 14:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Tá žena je neskutočná: Soňa Müllerová hádam zastavila čas, jej recept na krásu si zamiluje každá žena!

14 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
PETRA170
14.1.2018 21:10 | |
+7 -4
Reagovať
Veľmi pekná žena.
rebelka653
12.1.2018 21:05 | |
+14 -7
Reagovať
Ale retus je dobry.
usakoliva
12.1.2018 17:39 | |
+31 -13
Reagovať
až taká neskutočne mladá a krásna nie je. Sympaticka pani v rokoch
littledewil02
12.1.2018 16:53 | |
+28 -29
Reagovať
A stavím sa, že Vy čo ju kritizujete máte doma veru omnoho horšiu...tak treba lepšiu zhodiť...no typickí slovenskí gentlemani. Je to krásna žena nie len navonok ale aj zvnútra. A poobzerajte sa okolo seba, koľko mladých si potrebuje pomáhať plastikami, botoxom a ja neviem čím ešte a aj tak vypadajú horšie...viď. napr taká Kucharenko :-D
ResPublica1
12.1.2018 16:58 | |
+16 -20
absolutny suhlas,zeny by sa mali konecne zobudit ,a nenechat si na seba kydat od tu pritomnych nimandov,takmer nikdy nemaju fotku,ak ju maju ,tak kradnu tych najatraktivnejsich muzov z internetu,ale, za klavenicou v anonymite su vsetci krasni a odvazni
Klaudyus
12.1.2018 16:07 | |
+42 -9
Reagovať
ResPublica, 46-ročný muž je podľa vás obstarožný a nemá si trúfať napísať svoj názor na ženu, ktorá je verejnosti podsúvaná ako niečo mimoriadne? Vážená pani, máte to poriadne v hlave popletené (koniec-koncov je to vidno na obsahu toho, čo ste napísali).
ResPublica1
12.1.2018 16:41 | |
+2 -26
lebo mimoriadna je,prosim ,precitat si moju odpoved nicku nakoneee
Darlene111
12.1.2018 15:56 | |
+17 -22
Reagovať
Videla som ju pred 2 rokmi nazivo,vyzerala skutocne velmi mlado na svoj vek
letiacaklada
12.1.2018 14:50 | |
+19 -10
Reagovať
zuza prestaň,za chvíľu budeš na smiech jak plexisklovská či palova splašková....
bolfol
12.1.2018 14:28 | |
+96 -18
Reagovať
Nuž, niekomu sa táto dáma páči, niekomu nie ...podľa mňa nie je nič extra, taký malý chirurgicky upravovaný syslík, ktorému zdvíhajú ego reči o tom, ako "neskutočne" vyzerá. Stárnuca pani má zrejme také lichôtky rada a verí im aj keď sú falošné.
ResPublica1
12.1.2018 14:51 | |
+20 -47
noštek ma stale rovnaky,s takym sa narodila,a inak, zasnem nad tufalostou obstarožnych,46 rocnych muzov, hodnotit krasnu zenu
Naaakoneeee
12.1.2018 15:59 | |
+38 -5
Resp - ak kritizuješ bolfola za trúfalosť nechápem , nic take strašne nepovedal , mne sa Soňa tiez nepáči , ja poznam vela 50 ročných žien ktore okolo botoxu a hylauronovej ani nechyruju a su krasne
Naaakoneeee
12.1.2018 16:05 | |
+15 -4
Divne som to napisala ale múdry pochopí
ResPublica1
12.1.2018 16:37 | |
+10 -17
pani nakoneee,bud ste chlap,alebo nevidite jav ,ktory sa tu rozmaha cim dalej, tym viac,urazat zeny mlade, stare, krasne, skarede,ak sa opavazim napist kritiku na muza ja,ako zena ,nedostane sa mi podpory,ani od zien, preto si muzi tolko dovoluju voci zenam
Naaakoneeee
12.1.2018 16:58 | |
+12 -4
Resp som žena sto percentná , viem o com hovoríte mnohi tu urážajú zeny aj mne dvíhajú adrenalín považujem ich za chudákov a nadrzanych primitivov ale bolfol to urcite nebol , neviem ake piše inokedy príspevky tento bol prvý ktiry som od neho čítala
ResPublica1
12.1.2018 17:08 | |
+6 -21
mne je jedno, co pisal,ci nepisal predtym, to co pise teraz, je nepripustne,fr.herecka Deneuve povedala, ze to, co sa deje v USA pre sexualne skandaly, netreba precenovat,a vsetci tu pritomni jej tlieskali , preco nik nepovedal, tato pani herecka je stara rašpla,ma 75 rokov, X plasik za sebou,atd.oproti pani Sona je mlada ,je krasna ,inteligntna,ale ,ze je Slovenka,musia ju nimandi ponizovat a urazat?
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Andrej Kiska
VIDEO: Kiska odovzdal arcibiskupovi Bezákovi dar od pápeža Františka Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 9 min
Sestrám sa nepáči spôsob zvyšovania miezd Aktuality.sk
Rezort zdravotníctva považuje systém zvyšovania miezd zdravotných sestier za spravodlivý.
pred 29 min
Rusko nebude viesť vojnu proti Ukrajine, sľúbil Lavrov Aktuality.sk
V prípade provokácií však Rusko podľa jeho slov zareaguje.
pred 39 min
Na Orave a Spiši v noci prituhlo Aktuality.sk
V niektorých regiónoch Slovenska klesla teplota pod mínus 15 stupňov Celzia.
Takto sa Tomáš
Sparta Praha po uši v problémoch: Pomôcť má hviezdny Rosický
Pri príchode
Vražda Jána Kuciaka: Zostáva Alena Zsuzsová vo väzbe? Súd rozhodol!
Tínedžer si
Mladík († 18) spáchal samovraždu: Kruté slová kňaza na pohrebe pobúrili rodinu
Rozbieha sa
Od januára sa rozbieha veľký celoslovenský skríning: Ako bude štát odhaľovať rakovinu?
ZÁPAS PROTI
Slovenský hokejový útočník Marek Hrivík je voľným hráčom: V Podoľsku skončil!
Šokujúce VIDEO:
Šokujúce VIDEO: Malý chlapec sa v zápale hry rozbehol cez cestu, rozhodovali sekundy!
Erik Černák
Foto
Tréner Tampy Bay Jon Cooper o slovenskom obrancovi: Černák nám otvoril oči
Miesto
Vysádzanie stromov v Šamoríne: Konečne dostali zelenú
Popradu hrozí,
Silné mrazy v Poprade: Mesto robí opatrenia pre bezdomovcov
Miss leta 2017
Foto
Slovenská misska Grecová po rozchode s futbalistom Koscelníkom: Má nového chlapa? Fotka vášnivých bozkov!
Balkánske krajiny
Balkán sužuje chladné počasie: V Srbsku dokonca zahynul človek
Michael Schumacher
Foto
Britský denník prišiel so skvelou správou: TOTO fanúšikov Schumachera určite poteší