Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 20. 11.
Félix
6°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.01.2018, 11:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Šuvadovú zasiahla ďalšia rana: Návrat do Ameriky v ohrození?!

45 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
dodo193bb
6.1.2018 12:39 | |
+25 -8
Reagovať
Hmmm? Vybavte jej to prosím vás niekto,nech môže odísť!
bronco664
6.1.2018 12:49 | |
+19 -8
..ja jej letenku zaplatím.. ale len one way...
dodo193bb
6.1.2018 17:11 | |
+2 -3
Nejakú ubytovňu som skôr myslel...
bronco664
6.1.2018 12:29 | |
+28 -8
Reagovať
To akože v celej Amerike je jeden jediný byt kde mohla bývať ??? Nuž bolo by asi na čase začať žiť normálny život... a príde na to že napr v Amerike je viac možností sa ubytovať.. a na SK tiež...
Nyugi333
6.1.2018 12:37 | |
+21 -4
Amíci prenajímajú byty!!!
m.kotol
6.1.2018 12:52 | |
+24 -3
Mohla by osloviť Belohorcovej muža Slávu. Ten jej dohodí nejaký bytík. Nemusí byť za 3 mega stači za dve..
Santorini
6.1.2018 12:17 | |
+29 -8
Reagovať
Amerika ju zničila,samá sekta priateľ u ktorého bývala spáchal samovraždu,mám obavy o slečnu Súvadovú !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
norja
6.1.2018 12:04 | |
+23 -5
Reagovať
Pozrela som video, príde mi velmi nešťastná.
slavik77slavik
6.1.2018 12:10 | |
+37 -5
Takto "postihnutí" ľudia sa snažia pôsobiť navonok pokojne, vyrovnane, ale nikto z nás nevie, možno len tuší, ako vnútorne trpia... :-(((( Sami si pomôcť nemôžu, a obávam sa, že im ani niet pomoci...
norja
6.1.2018 12:18 | |
+15 -7
Slavik - viem, o čom to je, nikto nevie, kedy ho "to"privalí, v tom je zákernosť...
bronco664
6.1.2018 12:34 | |
+21 -4
slavik a mne na tom najviac vadí, že často chcú iným "radiť ako sparávne žiť...
slavik77slavik
6.1.2018 11:59 | |
+42 -7
Reagovať
Psychika je väčšia svi*ňa ako všetky ostatné choroby dokopy! Kto nezažil na sebe alebo v blízkom okolí, čo dokáže s človekom urobiť, neverí...A celkom z ničoho nič, v tichosti, zákerne a je po všetkom...Takže aj pri hodnotení takých ako je Šuvadová, by som bol opatrný...Nikto z nás nevie, čo ho čaká...
norja
6.1.2018 12:01 | |
+12 -4
Nechcela som slovo "***" použiť, ale je najvýstižnejšie.
Peterxxx251
6.1.2018 12:27 | |
+16 -7
Ziadna opravdova ezoterika sa nezacina striedaním partnerov.Ona uz ma v poradí kolkeho ? To su tie zaludnosti ludskeho pristupu a potom sa cuduju ludia ze nemaju vysledky.EZO - vnutorný.Cize takato prax znamena odvratenie sa od sveta a pracovat na sebe vnutorne,cize to znamena byt dusevne aktívny v pretváraní seba v zmysle bytostnych tendencií ! U nej je to skor ale exibicionizmus.Ukazovanie sa a to ezoterik nesmie.Musi zit skor nenapadne,aby na okolie neposobil moc extravagantne.V ezoternej nauke je dolezite preto v prvorade ovladnut bytost.A zacina sa pekne od jej povrchu,co znamena ze sa nema clovek javit ako vystredný a to u nej je.Preto nema vysledky,preto s nou stale nieco lomcuje,nieco co mystik ci ezoterik musi nezbytne dobre ovládat.
Viladi256
6.1.2018 11:55 | |
+57 -9
Reagovať
Mala by si začať konečne pracovať, teraz prímajú ludí na lakovňu do Trnavy. Ubytovanie máš prvý mesiac zadarmo ....
norja
6.1.2018 11:52 | |
+32 -5
Reagovať
Psychika býva podceňovaná, pritom jej narušenie má vplyv na celý organizmus, rôzne choroby.
cantares
6.1.2018 11:52 | |
+29 -5
Reagovať
k samovražde má nakročené aj šuvadová...
012mirka
6.1.2018 11:47 | |
+56 -4
Reagovať
Som par videi pozrela a to čo Silvia praktizuje alebo o čom ľuďom hlasa je podľa mňa blud. Pripadá mi ako mimo realitu ako keby bola na liekoch alebo z inej planéty. Amerika ju pokazila určite je to sekta to s Bohom nema nič spoLočné .Veľa ľudí si mysli ze biela magia alebo venovanie sa spiritizmu je fajn ale pritom sa otvárajú akurát zlu.
Peterxxx251
6.1.2018 11:56 | |
+21 -5
Ona sa asi skor len ukazuje,nez by mala opravdu mysticke vysledky.Lebo aj to tretie oko co si nakreslila na celo,je opravdu u nej len nakreslene.Ak by ho totiz mala skutocne otvorene,videla by vsetky kuty sveta,ale bohuzial aj to spatne co sa vo svete deje.Preto to nie je moc vyhra,ak ma niekto takuto schopnost VIDIET.
Takyjedenchlapec
6.1.2018 11:39 | |
+55 -4
Reagovať
Pamatam si ju ako zacinajucu herecku, bola velmi mila a priatelska, bolo to dobre dievca no zivot je klukaty a nikto nevie co ho v nom caka tak vam hodnotiacim prajem aby ste nemuseli chodit v jej topankach a jej nech sa jej podari najst to co hlada a najst pokoj v dusi
norja
6.1.2018 11:45 | |
+22 -5
Pekne napísané.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Monika Jankovská.
Komentár Daga Daniša: Jankovská sa háda ešte aj s Kočnerom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Miroslav Beblavý, Veronika Remišová a Ľubomír Galko taktiež prestúpili do iných strán.
Štyri roky po voľbách, 40 slovenských zákonodarcov zmenilo politickú farbu: Toto sú prezliekači dresov
Zuzana sa vracia na televízne obrazovky.
Foto
Zuzana Plačková mieri do Jojky: Vlastná reality šou
2004 Sanatórium
Foto
Smutné 15. výročie víchrice v našich veľhorách: Takto zmenila Tatry kalamita
Muž skočil s radiátorom na auto a utiekol.
Foto
Policajti ho pripútali, no nepomohlo to: Ušiel im aj s radiátorom
Limes
Neuveriteľný úlovok v Antverpách: Policajti našli 1,2 tony kokaínu v limetkách
Návrhár pracoval na topánkach dva roky.
Foto
Najdrahšie topánky návrhára Christophera Shellisa: Diamantové ihličky za 350-tisíc eur
Poľký premiér Mateusz Morawiecki
Poľský sejm vyjadril dôveru novej vláde: Chcú urobiť Poľsko najlepším miestom pre život v Európe
Jeffrey Epstein
Epstein bol podľa prokurátora v noc svojej smrti v cele sám: Lekár o tom pochybuje
Handcuffs
Bývalých členov andalúzskej vlády odsúdili: Ide o rozsiahly korupčný prípad
Horacio Cartes
Brazília vydala medzinárodný zatykač na paraguajského exprezidenta: Miesto jeho pobytu je neznáme
Romeo sa objavil s frajerkou na tenisovom zápase.
Mladý Beckham s frajerkou Mimi: Romeo má prvý vážny vzťah
Top secret folder.
Ruské ministerstvo zverejnilo odtajnené dokumenty: Venujú sa Slovenskému národnému povstaniu