Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 15. 10.
Terézia
15°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.01.2018, 22:06 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Apokalypsa v USA! Spojené štáty zvierajú extrémne mrazy: Neskutočné, čo sa tam deje!

41 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
arpacska
4.1.2018 06:57 | |
+2 -2
Reagovať
ja tiež by som chcel zamrznúť ako 95 ročný .... haha
readylv1
4.1.2018 05:56 | |
+15 -2
Reagovať
dan za 5 litrove motory.boh existuje
Erbo1
4.1.2018 04:22 | |
+17 -2
Reagovať
hrali sa z atomom čil sa pohra priroda s nimi
bubabu
4.1.2018 02:01 | |
+5 -1
Reagovať
A v lete budu kravy v stoji vodu pit
dtr33
4.1.2018 01:35 | |
+8 -1
Reagovať
uz to zacina, vlak ktory ide ma nejaku zotrvacnost. vychylky budu coraz vyraznejsie, dokazuju ze s globalnou klimou a prudenim sa nieco deje a snazi sa opatovne dosiahnut rovnovahu, preto budu tie maxima coraz vyraznejsie az sa to napokon prehupne do noveho klimatickeho modelu. ten bude potom uz na tisicrocia zase stabilny. v praxi to znamena ze pridu pomerne vyrazne zimi, vela snehu, potom nastane s strednej europe subtrop.
tiboel
4.1.2018 00:58 | |
+3 -3
Reagovať
to asi geoinžinieri sa ešte len učia vytvárať počasie a tak ochladzovať zemeguľu...o pár rokov budú vedieť počasie vytvárať na želanie.
roman1x
4.1.2018 00:45 | |
+20 -9
Reagovať
Snáď sa konečne"Trumpeta" uvedomý nad klim.zmenami čo odmieta podpísať!
puskin82
4.1.2018 04:04 | |
+9 -4
Presne toto napadlo aj mňa. Karma je zdarma, to majú za to, že ten *** odmietol podpísať Parížsku dohody a robí všetko presne naopak, namiesto obnoviteľných zdrojov podporuje uhlie, ropu a plyn.
mahwah
4.1.2018 00:11 | |
+4 -5
Reagovať
...akurát sa deti budú tešiť lebo školy budú pozatvarane...aj tie moje dúfajú že do školy nebudú musieť zajtra...ono to tu neide o tých 10cm keď idete peši ale tu aj teenageri soferuju a teda škola nechce byť zodpovedná za to keď mladý zíde z cesty alebo neubrzdi včas...tu je to všetko o "lawsuits" kto môže koho súdiť a za čo. Jánošíka vystúpila zoskoky $30,000, lebo si vyvrátila členok na ihrisku počas futbalového tréningu...normálne trápne...
mahwah
4.1.2018 00:15 | |
+7 -5
....haha nehulim jointa len som nepozrela po sebe keď mi to tu autocorrect "poopravoval" slová... Jánošíka = kamoska vysudila zo školy lebo si vyvrtla...
krechnak70
3.1.2018 23:50 | |
+7 -11
Reagovať
Apokalipsa pride z vrchu hadi.A nepomoze ani krv ani organy ukradnute vojakom.😍Myslim ze uz sa pozname.Vy uz ste zadany aj bez apokalipsy.
krechnak70
3.1.2018 23:51 | |
+3 -11
Ci sa mylim ozarovaci?100 rocne mumie cakajuce na svojho pana.🏰😄😄😄😄😄😄😄
krechnak70
3.1.2018 23:52 | |
+4 -10
Ozaj ako ze ste neprestali bezdomovca.Hovada.
mahwah
3.1.2018 23:54 | |
+16 -2
...cipanabeka, ty si musel potiahnuť z riadneho jointa!
krechnak70
4.1.2018 00:00 | |
+3 -7
Neboj ten joint i ty spoznas.
kubilu
4.1.2018 07:45 | |
+0 -0
Dobrý matroš! :D :D :D ET volat domů! :D :D :D
34David
3.1.2018 23:44 | |
+30 -7
Reagovať
Teploty radšej ani neudávajú....aby sme sa im z tej "pohromy" nevysmiali.....V New Yorku má vraj nasnežiť 15/!/ cm !!! 15 cm....toľko je u nás bežne ! 0 Rusku ani nehovorím. A neplačeme. Ale tlstí, leniví Američania sa idú pok...ť !
Lencatenko
3.1.2018 23:45 | |
+30 -3
pozeram ze New York minus 2 :D:D:D chudaci tam...
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ilustračné foto
Jeme ich ako lentilky. Aké sú ich nežiadúce účinky? Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 4 min
Európske burzy sa v pondelok mierne zotavili Aktuality.sk
Európske burzy v pondelok na začiatku obchodovania pokračovali v poklese z minulého týždňa.
pred 14 min
Lajčák vyzval ministrov EÚ na rokovania o Západnom Balkáne Aktuality.sk
Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky Miroslav Lajčák sa zúčastnil na pravidelnom zasadnutí Rady EÚ pre zahraničné veci (FAC) v Luxemburgu.
pred 34 min
Jemen je na pokraji najhoršieho hladomoru za uplynulých 100 rokov Aktuality.sk
Za posledných 100 rokov zažíva Jemen ten najhorší hladomor.
Dym stúpa
Vyšetrovanie havárie ruskej kozmickej lode Sojuz: Bola za tým sabotáž?!
Marko Daňo
Marko Daňo má nového zamestnávateľa: Z listiny nechránených hráčov ho stiahol tento klub
Foto Kvíz
Spoznáte na fotkách TOP 10 filmových hercov? Otestujte sa
V divokej prírode
V divokej prírode sa dejú neuveriteľné veci: Štrkáč si spravil z korytnačky taxík!
Matej
Sajfa sa v televízii priznal k niečomu naozaj nechutnému: Ako to mohol svojmu kamošovi urobiť?!
Minister
Lajčák ohľadom stavu rokovaní o brexite: Ešte stále nie je dôvod na paniku
Ratolesti sa
Foto
Gigantická úroda súrodencov v Orlove: Megatekvica mala 52 kíl, ledva sa zmestila do auta!
Na snímke kapitán
Škrtel pred Švédskom o neľahkej situácii: Reprezentačný kapitán načrtol, prečo mohol Kozák odísť!
Parachutist in air
Zabila ju jej celoživotná vášeň: Skúsenej parašutistke sa neotvoril padák
Rukojemnícka
Rukojemnícka dráma v Nemecku: Polícia po zneškodnení útočníka vydala pre občanov varovanie
S požiarom lasa
Hasiči v Hnúšti majú opäť poplach: V meste horela skládka odpadu, teraz les!
Richard Cota
Foto
Muž († 37) napísal status, v ktorom sa tešil z výhry nad chorobou: O pár minút na to bol mŕtvy!