Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 18. 7.
Kamila
21°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.01.2018, 22:06 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Apokalypsa v USA! Spojené štáty zvierajú extrémne mrazy: Neskutočné, čo sa tam deje!

41 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
arpacska
4.1.2018 06:57 | |
+2 -2
Reagovať
ja tiež by som chcel zamrznúť ako 95 ročný .... haha
readylv1
4.1.2018 05:56 | |
+15 -2
Reagovať
dan za 5 litrove motory.boh existuje
Erbo1
4.1.2018 04:22 | |
+17 -2
Reagovať
hrali sa z atomom čil sa pohra priroda s nimi
bubabu
4.1.2018 02:01 | |
+5 -1
Reagovať
A v lete budu kravy v stoji vodu pit
dtr33
4.1.2018 01:35 | |
+8 -1
Reagovať
uz to zacina, vlak ktory ide ma nejaku zotrvacnost. vychylky budu coraz vyraznejsie, dokazuju ze s globalnou klimou a prudenim sa nieco deje a snazi sa opatovne dosiahnut rovnovahu, preto budu tie maxima coraz vyraznejsie az sa to napokon prehupne do noveho klimatickeho modelu. ten bude potom uz na tisicrocia zase stabilny. v praxi to znamena ze pridu pomerne vyrazne zimi, vela snehu, potom nastane s strednej europe subtrop.
tiboel
4.1.2018 00:58 | |
+3 -3
Reagovať
to asi geoinžinieri sa ešte len učia vytvárať počasie a tak ochladzovať zemeguľu...o pár rokov budú vedieť počasie vytvárať na želanie.
roman1x
4.1.2018 00:45 | |
+20 -9
Reagovať
Snáď sa konečne"Trumpeta" uvedomý nad klim.zmenami čo odmieta podpísať!
puskin82
4.1.2018 04:04 | |
+9 -4
Presne toto napadlo aj mňa. Karma je zdarma, to majú za to, že ten *** odmietol podpísať Parížsku dohody a robí všetko presne naopak, namiesto obnoviteľných zdrojov podporuje uhlie, ropu a plyn.
mahwah
4.1.2018 00:11 | |
+4 -5
Reagovať
...akurát sa deti budú tešiť lebo školy budú pozatvarane...aj tie moje dúfajú že do školy nebudú musieť zajtra...ono to tu neide o tých 10cm keď idete peši ale tu aj teenageri soferuju a teda škola nechce byť zodpovedná za to keď mladý zíde z cesty alebo neubrzdi včas...tu je to všetko o "lawsuits" kto môže koho súdiť a za čo. Jánošíka vystúpila zoskoky $30,000, lebo si vyvrátila členok na ihrisku počas futbalového tréningu...normálne trápne...
mahwah
4.1.2018 00:15 | |
+7 -5
....haha nehulim jointa len som nepozrela po sebe keď mi to tu autocorrect "poopravoval" slová... Jánošíka = kamoska vysudila zo školy lebo si vyvrtla...
krechnak70
3.1.2018 23:50 | |
+7 -11
Reagovať
Apokalipsa pride z vrchu hadi.A nepomoze ani krv ani organy ukradnute vojakom.😍Myslim ze uz sa pozname.Vy uz ste zadany aj bez apokalipsy.
krechnak70
3.1.2018 23:51 | |
+3 -11
Ci sa mylim ozarovaci?100 rocne mumie cakajuce na svojho pana.🏰😄😄😄😄😄😄😄
krechnak70
3.1.2018 23:52 | |
+4 -10
Ozaj ako ze ste neprestali bezdomovca.Hovada.
mahwah
3.1.2018 23:54 | |
+16 -2
...cipanabeka, ty si musel potiahnuť z riadneho jointa!
krechnak70
4.1.2018 00:00 | |
+3 -7
Neboj ten joint i ty spoznas.
kubilu
4.1.2018 07:45 | |
+0 -0
Dobrý matroš! :D :D :D ET volat domů! :D :D :D
34David
3.1.2018 23:44 | |
+30 -7
Reagovať
Teploty radšej ani neudávajú....aby sme sa im z tej "pohromy" nevysmiali.....V New Yorku má vraj nasnežiť 15/!/ cm !!! 15 cm....toľko je u nás bežne ! 0 Rusku ani nehovorím. A neplačeme. Ale tlstí, leniví Američania sa idú pok...ť !
Lencatenko
3.1.2018 23:45 | |
+30 -3
pozeram ze New York minus 2 :D:D:D chudaci tam...
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ślovenský
Pellegrini zarobí polovicu Babišovho platu, Zeman má takmer 10-tisíc eur Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 1 min
Ruský biznismen má platiť futbalových chuligánov Aktuality.sk
Slovenský podnikateľ Ivan Kmotrík sa kamaráti s oligarchom, ktorý sa má podieľať na destabilizácii situácie v Macedónsku.
pred 11 min
Hladina ozónu dosiahla v Číne rekordné hodnoty, varuje Greenpeace Aktuality.sk
Hladina ozónu v Číne za rok narástla o 11 percent.
09:32
Trump chce nový dizajn prezidentských špeciálov Air Force One Aktuality.sk
Po novom pribudne na vládnych špeciáloch aj červená farba.
V hitparáde
Hviezda šampionátu Luka Modrič zabáva internet: Aha, akú rolu si zahral vo filme
Náročné tréningy
Foto
Historický úspech Slovenky Moniky na majstrovstvách Európy: Titul získala v tvrdom bojovom športe!
Modro-biely
Trumpovi sa už nepáči vládny špeciál a chce nový dizajn: Inšpiroval sa Ruskom a Francúzskom?
Fedor Flašík.
Marketingový guru Smeru Flašík: Čo si myslí o zmierení Hanzela s Ficom?
rekreačné
Hygienici sa zhodli: Toto jazero na Záhorí nie je vhodné na kúpanie
Foto
Miláčik všetkých teenageriek mieri do Budapešti: Shawn Mendes príde na festival Sziget
Pri zrútení
Pri zrútení budovy v Indii zahynuli traja ľudia: Záchranári pátrajú v troskách po ďalších
Japonsko bojuje
Po záplavách bojuje Japonsko s ďalším extrémom: Za deň si vyžiadal 6 životov a hospitalizáciu stovky ľudí
Pavol Habera (55)
Foto
Haberovi doma rastie konkurencia: Sledujte, čo dokáže jeho syn!
Skončí Thibaut
Je už brankár Courtois dohodnutý na prestupe? Chelsea má prísť aj o iného Belgičana
Vodič Jozef (60)
Foto
Turistickým vláčikom po uliciach Bratislavy: Čo všetko uvidíte za jednu hodinu
Záchranári
Vyšetrovanie pádu lietadla, pri ktorom zomrelo 112 ľudí, ešte neskončilo: Mexické aerolínie vzniesli vážne obvinenie