Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 18. 7.
Kamila
20°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.01.2018, 20:37 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Šéfkuchárka sa na Facebooku priznala, čo vegánom pridala do jedla: Jej život sa zmenil na peklo!

24 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
postkapitalista
4.1.2018 11:58 | |
+18 -4
Reagovať
Spôsob ako sa vyhnúť invázií moslimov do našej krajiny je povinné písať na každom potravinovom výrobku u nás, že výrobok obsahuje nepatrné množstvo aj bravčovej masti v jazykoch, ktorými sa hovorí v krajinách arabského sveta.
postkapitalista
4.1.2018 01:30 | |
+48 -7
Reagovať
Aspoň si prvý raz poriadne pochutil na jedle od vtedy ako sa stal vegánom. A ten jej vyrehotaný úsmev naozaj nemá chybu. Pôvodne som si myslel, že vegáni sú mierumilovní ľudia a čuduj sa svete oni sa jej dokonca vyhrážajú smrťou. Asi ide skôr o fanatické náboženstvo ako o životný štýl.
dtr33
4.1.2018 00:58 | |
+17 -39
Reagovať
nejest maso je prirodzena vec. k tomuto poznaniu sa dopracuje kazdy, kto naozaj uvazuje. niekomu to trva dlhsie inemu kratsie. to nie je o tom nutit niekoho, alebo o image, je to o chapani a rozhodne to ma aj svoje vyhody, to je ale iba bonus. je to podobne, ako by ste na nejakej dedine vysvetlovali ze alkohol je nervovy jed. oni v tom ziju cely zivot, nemozu to pochopit hned. clovek sa totiz casto neriadi vedomostami ktore ma, ale tradiciami. mozete to vidiet v kazdej oblasti zivota. je nejaky nezvratny fakt, ale ludia to budu odsudzovat, kritizovat ale rozhodne vacsina nad tym nebude uvazovat, lebo to boli, su lenivi, lenze potom to boli viac..
dtr33
4.1.2018 01:03 | |
+7 -30
a co sa tyka clanku, typicky zenska zakerna reakcia. proste zranit na citlivom mieste. keby neboli vegetariani, pomsti sa im inak, pretoze je urazena hus. a to nema nic spolocne s vegetarianstvom. keby to boli napriklad abstinenti, naliala by im tam alkohol nieco v tomto zmysle.
kubilu
4.1.2018 07:51 | |
+19 -7
Ty si teda dobrý matroš! Hlavne presadzuj svoj názor a presvedčenie a nenáviď všetkých normálnych. To vegoši vedia veľmi dobre, urážať a tvrdo presadzovať len to svoje!
1soda
3.1.2018 23:41 | |
+50 -16
Reagovať
Veganov aj vegetarianov treba poslat do gulagu na tyzden,nech pochopia ze imidz je na nic. Ak zena aj schvalne pripravila normalne jedlo ma moj obdiv,ak to bolo spravene zo satisfakcie pre vysmech jej prace tou pizzou. Len si to mala nechat pre seba,nakolko dnes sa toleruju vra.ovia po celej europe,ale na fejsbuku sa ludia rozhorcuju zo stupidnosti a idu zatvarat ci vra7dit pre JEDLO :D ....je8e tu uz vsetkym na hlavu.
vmozdik
15.1.2018 16:29 | |
+9 -21
Ty si posielaj do gulagu svojho tatka že takého ko kota spravil a nie niekioho, kto ti nikdy ničím neublíži tým že nejedáva mäso ! De bill
Superfasa
3.1.2018 22:58 | |
+57 -18
Reagovať
Ja si myslím, že vegáni sú magori.
vanda55
3.1.2018 22:11 | |
+30 -10
Reagovať
Ja nesúdim ľudí podľa toho čo jedia. Tiež som bola veľký pojedač mäsa, ale už niekoľko rokov jem mäso iba ojedinele a cítim sa lepšie. Posledné dva roky som už nekupila kuracinu, keď som ju dala variť, tak sa mi z toho smradu zdvihol žalúdok. Mäso je mdlé a sivé, napustené rôznymi látkami. V tomto vidím hlavný problém, kvantita zvíťazila nad kvalitou.
jatovidiminak
3.1.2018 22:19 | |
+22 -9
vanda55......na Slovensku určite, ale nie v Rakúsku. Na Slovensku je kura fialové, jak mřtvy človek a v Rakúsku je žltučké, jak slniečko.
sikovny4I
3.1.2018 21:46 | |
+44 -11
Reagovať
Vegetariáni a vegáni chcú zomrieť zdraví a mladí. Čo by dali severokórejci za to, aby aspoň raz za čas mohli mäsko a nie iba trávu.
bokolm1
3.1.2018 21:49 | |
+32 -14
aj vegáni majú príjem proteínov len problém je v tom že ten hmyz ktorí skonzumujú s tou trávou si ani nevšimnú a pritom je to ich jediný príjem proteínov
bokolm1
3.1.2018 21:37 | |
+66 -13
Reagovať
reakcie na jej jednanie jasne svedčia o tom že vegáni sú psychicky narušený ľudia!!!!
vmozdik
15.1.2018 16:27 | |
+7 -15
Pocuvate sa tu niektori??? Ten co nikdy nic ine neskusil bude hodnotit, ci je veganstvo dobre alebo zle?? Vegan, ktory odskusal jedenie masa a jeho ucinky na telo a potom vyskusal uplne opacny pristup vie objektivnejsie zhodnotit, ci to je pre telo prospesne alebo nie je, takze poprosim masozravcov, nekomentovať a vynasat sudy nad niekym. To je ako zobrat pravnu radu radsej od robotnika, ktory sa s pravom nikdy nestretol ako od skutocneho pravnika. Pouzite hlavu a prestante hatovat!!!!!!!
jatovidiminak
3.1.2018 21:29 | |
+64 -13
Reagovať
V našej rodine sa babka a dedko dožili takmer 100 rokov a celý život jedli ťažké jedlá ,...... ťažké a mastné a keď som im ja navarila a niečo doniesla, vždy povedali , že to bolo dobré a chutné , ale na ich vkus moc diétne. Vždy sme sa na tom nasmiali. A nemali ani príliš veĺa pohybu a vysokého veky dožili v zdraví, obaja zomreli na starobu.Takže odmietanie mäsa alebo akýchkoĺvek iných živočíšnych produktov je somarina. Samozrejme platí : všetko s mierou !
blaho.slav
3.1.2018 21:36 | |
+14 -32
dozit sa 100 rokov nie je ziadna vyhra ... hlavne pre dedicov
jatovidiminak
3.1.2018 21:45 | |
+32 -6
blaho.slav .......aj máš , aj nemáš pravdu. Poznám rodiny, kde na to skromné dedičstvo nie sú ani tak odkázaní, lebo potomkovia sú natoľko šikovní, všetci, že dokázali zbohatnúť aj sami . Svojou pracovitosťou a usilovnosťou . A ver mi , že sú aj takí.
iliana
3.1.2018 22:07 | |
+22 -3
jatovidiminak- a cim sa zivila babka z dedkom ? Lebo volakedy mali ludia ovela viac pohybu, tazke a mastne jedla vymakali, vypracovali, vybehali. Ak pises ze nemali vela pohybu, urcite ho aj tak mali viac ako my dnes co sa vsade vyvazame autami a esklatormi. Dalej maso kedysi bolo o niecom inom ako dnes......a to plati takmer zo vsetkym, takze tazko porovnavat predchadzajuce generacie s tymi dnesnymi.
jatovidiminak
3.1.2018 22:15 | |
+13 -5
iliana.....................hm, ani by som nepovedala, že konkrétne títo dvaja ľudia o ktorých som sa zmienila, že by mali viac viac pohybu, ako tí dnešní.Hlavne dedko mal sedavé zamestnanie po celý svoj život. A vidíš , ......proste je to genetika. S tým mäsom máš iste pravdu, všade je veľa chémie a konzervantov, nielen v mäse, ale vlastne úplne všade a to je to, čo ľudí zabíja. Často v mladom veku.Nie každý organizmus má takú imunitu, aby sa s tými sra/čkami v potravinách vedel vysporiadať. A aj deti boli v minulosti dlho kojené. To všetko má svoj význam a z toho potom to dieťa čerpá aj v dospelosti , v podobe dobrého a dlhého zdravia , aj života.
skratko
3.1.2018 21:28 | |
+47 -10
Reagovať
ludia su uz rozmaznany cez druhu svetovu vojnu by zozral aj spod seba
blaho.slav
3.1.2018 21:35 | |
+18 -13
co nevidiet to v Europe budu zazivat znova pri moslimsko-europskej vojne
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ruská cárska
Našli potopenú ruskú vojnovú loď. Viezla vyše 100 miliárd v zlate Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 2 min
V štáte Ohio popravili vraha, ktorý zabil muža v roku 1985 Aktuality.sk
Vo väznici v americkom štáte Ohio popravili v stredu vraha, ktorý škrtil a dobodal na smrť muža po tom, ako ho stretol v roku 1985 v bare.
pred 28 min
Záplavy si na západe Mongolska vyžiadali najmenej 48 obetí Aktuality.sk
Najmenej 48 obetí si vyžiadali povodne, ktoré zasiahli provinciu Bajan-Ulgij ležiaci na západe Mongolska. Informovala o tom v stredu agentúra Sinchua s odvolaním sa na tamojšie úrady.
pred 47 min
Dolapili zlodeja, ktorý ukradol v Petržalke 32 bicyklov Aktuality.sk
Dolapenému zlodejovi bicyklov a elektroniky hrozí až 10 rokov basy.
Žene vadila
Žena volala na 8-ročné dievčatko políciu: Dôvod jej telefonátu vám zdvihne tlak
Ruský prezident
Pre cudzincov bolo doteraz nedostupné: Putin otvoril mesto, ktoré preslávil jed novičok
Nina Mališová
Foto
Dievčatá z Miss leta milujú selfie fotky: Slovenské krásky ukázali hlboké výstrihy!
Maria Butina
Američania zatkli krásku z Ruska a označili ju za agentku: Nekompromisný odkaz z Moskvy!
Chris si chcel
Foto
Muž sa nechal ostrihať v miestnom holičstve: Za to, čo mu spravili na hlave, ho vysmiala aj vlastná mama!
Ryanair
Pozor, môže sa to týkať aj vás! Ryanair ruší stovky ďalších letov, v štichu zostane 50-tisíc cestujúcich
Brankár Mackenzie
Výborná správa pre hokejových fanúšikov: Do Zvolena prichádza bývalý brankár NY Rangers
Bývalý šéf
Exšéf britskej diplomacie Boris Johnson: Spojenému kráľovstvu veští po brexite katastrofický scenár
Peter Sagan počas
Nezastaviteľný Sagan to opäť dokázal: Slovenský Tourminátor má pred Gaviriom obrovský náskok
Freddie a jeho
Zabudnite na Woodsa, je tu William Tell golfu: Toto svojim deťom nedovoľte!
Belohorcová sa
Manžel Belohorcovej vystrkuje rožky, nejeden Američan mu ju pritom závidí: Za toto by Zuzanu nosili na rukách!
Priyani bola
Známu speváčku našli dobodanú v jej dome: Krutá smrť nožničkami