Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 18. 7.
Kamila
20°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.01.2018, 18:20 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Východniari sa hecli a na Vianoce urobili úžasnú vec: Aha, čo priniesli do útulku v Košiciach!

30 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
klada077
4.1.2018 14:34 | |
+3 -1
Reagovať
https://bratislava.sme.sk/c/3390814/psy-do-okolia-jazier-nesmu.html Tu máte aj niečo o kúpaní, nikde nieje povolené
klada077
4.1.2018 14:06 | |
+3 -0
Reagovať
Pozrite co som nasiel Priestupky (1) Priestupku sa dopustí držiteľ psa, ak a) neoznámi obci, v ktorej pes je evidovaný alebo má byť evidovaný, každú zmenu skutočností a údajov, ktoré sa zapisujú do evidencie, do 30 dní od ich zmeny, b) neprihlási psa do evidencie, c) umožní, aby psa viedla osoba, ktorá nespĺňa podmienky ustanovené v § 4 ods. 1 a 2, d) neohlási, že pes pohrýzol človeka bez toho, aby bol sám napadnutý alebo vyprovokovaný, ak sa nepoužil v krajnej núdzi alebo v nutnej obrane,5) e) neoznámi odcudzenie, zničenie alebo stratu známky, f) nezabráni voľnému pohybu psa okrem priestorov na to určených. (2) Priestupku sa dopustí ten, kto vedie psa, ak a) neohlási svoje meno, priezvisko a adresu trvalého pobytu a meno, priezvisko a adresu trvalého pobytu držiteľa psa osobe, ktorú pes pohrýzol, b) nezabráni útoku psa na človeka alebo zviera alebo nezabráni inému spôsobu ich ohrozovania psom, c) neohlási, že pes pohrýzol človeka bez toho, aby bol sám napadnutý alebo vyprovokovaný, ak sa nepoužil v krajnej núdzi alebo v nutnej obrane,5) d) nepreukáže známkou totožnosť psa, e) nerešpektuje zákaz vstupu so psom alebo zákaz voľného pohybu psa, f) neodstráni bezprostredne výkaly, ktorými pes znečistil verejné priestranstvo. (3) Za priestupok podľa odseku 1 a odseku 2 písm. a) až c) možno uložiť pokutu do 165 eur a za priestupok podľa odseku 2 písm. d) až f) možno uložiť pokutu do 65 eur. (4) Priestupky podľa tohto zákona prejednáva obec a v blokovom konaní obecná polícia a orgán Policajného zboru. (5) Na priestupky a ich prejednávanie sa vzťahuje všeobecný predpis o priestupkoch.6) (6) Výnos pokút je príjmom rozpočtu obce okrem výnosu pokút uložených v blokovom konaní orgánmi Policajného zboru, ktorý je príjmom štátneho rozpočtu. Takže čierne na bielom, ne odstránenie výkalov, nahubok bojové plemeno, a bez vodítka okrem parcikov nato určených z označením
klada077
4.1.2018 13:35 | |
+3 -2
Reagovať
Pozdravujem všetkých psickarov, čo práve vyvencili psíka, čo ocuchal 10tky výkalov, oblizal 10 mocky a ocuchal 10 zadkom, večer sa sním v posteli vybozkavaju a nechajú pooblizovat tvar, veľmi hygienické a atraktívne mňam 😋 mlask
klada077
4.1.2018 13:27 | |
+4 -0
Reagovať
Co takto zaviesť zákon má reguláciu psieho obyvadetsltva
janulita194
3.1.2018 20:35 | |
+1 -1
Reagovať
To na SK mame nejaky organ, ktory na zaklade ktoreho clanku Ustavy alebo akeho pravneho predpisu schvaluje alebo neschvaluje prispevky v diskusii ???
janulita194
3.1.2018 20:40 | |
+1 -1
Prosim redakciu o odpoved - citovat konkretnu pravnu normu, z ktorej ma pravo "SCHVALOVANIA"...V prispevku som nepouzila vulgarizmy, nikoho neurazila, neporusila pravidla diskusie - tak si prosim odpoved - ale konkretnu, pravne podlozenu.
Nyugi333
3.1.2018 20:40 | |
+0 -2
Nie,len ak chceš prispieť sa do disk.,tak musíš čo máš popísané už a nechce vydať,tak znova zadaj REAGOVAŤ a sa Ti objavý Tvoj článok vytvorený!)!!!
janulita194
3.1.2018 22:43 | |
+2 -0
Nyugi - nie, jednoducho Ti niekto napise, ze bude zverejneny po schvaleni - a uz sa NIKDY neobjavi - cize NIEKTO si osobuje za mna rozhodovat a popierat moje pravo na nazor, ktory mam deklarovane priamo v Ustave - to kde sme zas ??? Toto nikde - v demokraticii neexistuje, niekto - akysi "schvalovatel" je asi viac nez Ustava...
zaneta.knizna
3.1.2018 20:10 | |
+3 -2
Reagovať
Myslím, že tu v diskusií zišlo mnoho dobrých a milých ľudí. Diskusné príspevky sú toho dôkazom.
Nyugi333
3.1.2018 20:17 | |
+1 -2
zaneta,myslíš to vážne!!!Ak áno v poriadku a zabudneme!!!!
zaneta.knizna
3.1.2018 20:19 | |
+2 -3
Áno, každý je dobrý človek. Hoci má iný názor. A momentálne off.
Nyugi333
3.1.2018 20:31 | |
+0 -2
zaneta si typ ženy,ktorá chce mať posledné slovo!!!V poriadku,ale mohla si vynechať to OFF!!!
blaho.slav
3.1.2018 19:22 | |
+4 -10
Reagovať
po precitani nadpisu som si pomyslel ... ze do utulku doniesli spiatocny listok na rychlik do Bratislavy
Nyugi333
3.1.2018 19:24 | |
+3 -2
Ty si z tých teplých!!!
Nyugi333
3.1.2018 18:45 | |
+7 -5
Reagovať
Ja neviem či sa zasa začína magorovať na karbit,ale už zaneta.knizna mala by si prestať človek a pes,alebo pes a človek!!!!Hľaď o svoje bremeno si uľahčíť,lebo máš asi toho dosť!!!!
zaneta.knizna
3.1.2018 18:24 | |
+14 -49
Reagovať
Škoda, že sa tak nehrnú do detských domov, domov dôchodcov, hospicov - koľko ľudskej biedy, utrpenia a na nič nie sú peniaze. Stačí vygoogliť koľko hospicov prosí o pomoc pre umierajúcich, ale to nie je moderné, koho zaujíma umierajúci človek a pozerať na jeho utrpenie. Pes je viac ako človek a hlavne články o tom sú popisované ako základ humanity. Hlavná vec psom vianočnú výzdobu, psie granule a možno aj psia kapustnica a psie makovníky.
zaneta.knizna
3.1.2018 18:35 | |
+17 -46
Celá tragédia je v tom, že si ľudia zo psov spravili spoločníkov a myslia si, že sú ľudia. Zver nestojí o takú pomoc a zdomácňovanie - ubližuje sa tak zveri. Zver je zver, nepotrebuje obývačku, šaty, hotely, welness kúpanie vo vani - opýtajte sa odborníkov.
ronaldm
3.1.2018 18:52 | |
+43 -5
zaneta.knizna ... každý má právo sa rozhodnúť komu pomôže,pes v útulku je tiež bezbranný tvor, ktorý si sám nedokáže pomôcť a potrebuje pomoc druhých, napriek tomu ti nič nebráni pomôcť detským domovom a hospicom, tak namiesto prázdneho moralizovania za pc preto niečo reálne urob, aby si pomohla tento stav zmeniť ;)
Nyugi333
3.1.2018 19:02 | |
+27 -7
zaneta.knizna!!!Teda tak arogantnú aká si tu sa naskytla,nemá obdobu!!!!A neskús mi odpísať!!!Lebo hromy budú!!!!
ronaldm
3.1.2018 19:09 | |
+27 -4
zaneta.knizna ... namiesto moralizovania radšej napíš čo si urobila pre to, aby si pomohla urobiť tento svet lepším?
zaneta.knizna
3.1.2018 19:14 | |
+4 -25
Ronaldm - prečo by som o tom mala písať? Je problém, ak človek prezentuje svoj názor a neurážam pritom ľudí? Je problém, ak človek vidí propagandu a úpadok a upozorňuje na to? Alebo je azda problém, ak prezentuje isté hodnoty a normálnosť?
slecnaAnna
3.1.2018 19:32 | |
+15 -2
Paradox je ten ze ten kto pomaha zvieratam...myslim tych naozajstnych zachranarov- nie tych co obcas donesu granule, tak ti dost pomahaju aj ludom... lenze ti sa nevyskytuju v diskusiach na nete...nemaju na to cas ani silu...
ronaldm
3.1.2018 19:34 | |
+19 -2
zaneta.knizna ... vyjadriť svoj názor je v poriadku,no takisto má každý právo rozhodnúť sa komu ponúkne svoju pomoc, ty si sa rozhodla pre ľudí, ale sú ľudia, ktorí sa rozhodli, že budú pomáhať zvieratám a nie je na tom nič nemorálne, ani žiadna propaganda a úpadok
zaneta.knizna
3.1.2018 19:41 | |
+2 -9
Ronaldm mne je jedno kto komu pomáha alebo nepomáha. Prezentujem svoj názor. Až si myslíš, že chcem každého nútiť alebo presviedčať, mýliš sa. Boh dal človeku slobodu dokonca aj v tom, či bude veriť v Pána Ježiša Krista alebo nebude v neho veriť a bude veriť napr. červenej šnúrke proti urieknutiu, prípadne bude veriť talizmanu - každého vec. To len na vysvetlenie. Kľudne prezentuj aj ty svoj názor a hoci budeš pomáhať stromom v lese alebo nikomu, mne osobne je to naozaj jedno, každý sa bude zodpovedať sám za seba. To len na vysvetlenie, ak by mal niekto pocit, že ho nútim alebo čo.
janulita194
3.1.2018 19:42 | |
+15 -3
zaneta - apeluj na politikov a stat, aby podporoval viac detske domovy a domovy dochodcov - je to POVINNOST STATU a pravo obcanov, vyplyvajuce z Ustavy, aby sa stat o nich v nudzi postaral. Stat pre zvierata nie je povinny a ani nevytvara ziadne utulky, utulky pre zvierata ziju len z prispevkov a darov dobrovolnikov. Jasne, clovek je viac ako zviera, ale aj zvierata maju svoje prava a o nich sa staraju ludia z vlastnych penazi a na ukor svojho volneho casu. Ty sa staraj o sebe a drz pysk, si stelesnene zlo, ktore zavidi aj tym hladnym, tyranym, opustenym zvieratam, ktore si sami nedokazu pomoct a su odkazane len na dobrovolnu pomoc cloveka.
Nyugi333
3.1.2018 19:56 | |
+3 -2
slečna Anna,pekne si to napísala!!!
Nyugi333
3.1.2018 19:59 | |
+6 -1
janulita194,od ženy Teba nemusela oplzlo jej dať na javo!!!!Ináč máš pravdu!!!
klada077
4.1.2018 13:22 | |
+3 -1
Zanetka máš veľkú pravdu, a ty ktorým proti srsti ta budu osocovat, mam rad zvieratá aj psov, ale treba si uvedomiť kto je najvyššie v reťazci, človek, čiže najprv pomáhať ľuďom, a potom zvieratám, ľudské tvory nejsu seberovny zvieracim! Proste to je fakt,len ľudia si psíka, domáceho maznacika povisili na piedestál a tak to aj vyzerá ostane e chodníky,30%psickarov si plný svoju povinnosť, tým nechcem hádzať všetkých do jedného vreca, ale len logicky mi vypliva v milovníci psov, čo radšej pomôžete psovi ako človeku, potom máte logicky radšej zvieratá ako ľudí, čiže z vás sa vytratila ľudskosť, ľudskosť, humanost, čiže clovekost, človek človeku, ale každého osobná vec
klada077
4.1.2018 13:25 | |
+3 -1
Ronalddm ja som pomohol tomuto svetu aj včera, povedal som psickarovi nech si po sebe tie vykali odprace, ak nechce byť riešení mestkov políciou,ja tiež nevykonam veľkú potrebu v strede chodnika, tiež som ho upozornil na voditko
klada077
4.1.2018 13:31 | |
+3 -1
A viete prečo su tie útulky tak plne a treba pomáhať?? Lebo je presne veľa takých ľudí ako ste vy psickari, milovníci, a silou mocou chcete psa, potom nezvladate, a ostanú v utulkoch, lenže v tejto dobe ľudia nechápu pravý význam, tzv kynológie, teraz je to skôr módny vystrelok, uvidíme co bude za 10rokov,holuby budu na voditku
klada077
4.1.2018 13:52 | |
+3 -2
ZANETKA MÁTE VEĽKU PRAVDU, ZNÁŠA SA TO TÚ OBHÁJIŤ, ALE ŽIADEN LOGICKY ARGUMENT PROTI TOMU NEMAJÚ, TAK TO JE, TERAZ LEN OTÁZKA, SME NAOZAJ TAKÝ? NEMÁME LOGICKÉ MYSLENIE, UVAŽOVANIE? WTF, kúpte si kajmana, a dajte na obojok, už som znudeni stej jednotvarnosti, samí pitbuli, dogy, civavky, yorksiri a potom oriešky, ved vy psickari podporujete NELEGÁLNE MNOZIARNE! koľko z vás má čistokrvneho, papierového?
zaneta.knizna
4.1.2018 17:09 | |
+3 -1
Bohu vďaka za tvoj postoj klada077 dôverujem a verím, že raz každý sa obráti a pochopí. Potešil si ma, nie pre mňa samú, ale pre postoj a prezentáciu zdravého rozumu a úsudku. Ani nevieš akú mám radosť, kiežby takých odvážnych a statočných mužov a žien bolo viac. Ja sa nehnevám na ľudí čo majú opačný názor, ale jednoducho ešte neprišli na to čo je správne a čo nie je. Každý má iný čas a iné poznanie, a to nechcem hovoriť, že ja alebo ty si múdrejší ako ľudia s iným názorom. Ale existuje poriadok sveta od stvorenia sveta od Pána Boha a ten je platný.
klada077
4.1.2018 18:52 | |
+2 -1
Zanetka presne tak, áno poriadok sveta, tak aj prírody, že človek je na vrchole reťazca, a zver je zver, a takisto zákony! Preto to na SK vyzerá tak ako vyzerá, každý si robí čo chce, kriminalita venormnych výškach, autá parkujú kde chcú, ne na parkoviskách nato vyhradených, porušujú dopravné predpisy, napádajú ľudí.. A donekonečna, preto je tu taky neporiadok
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ruská cárska
Našli potopenú ruskú vojnovú loď. Viezla vyše 100 miliárd v zlate Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 6 min
Moskva odmieta obvinenia voči ruskej občianke, ktorú zatkli v USA Aktuality.sk
Zatknutie ruskej občianky Marie Butinovej v Spojených štátoch bolo načasované tak, aby sa znehodnotilo stretnutie lídrov Ruska a USA Vladimira Putina a Donalda Trumpa. Uviedla to v stredu hovorkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí Maria Zacharovová.
pred 16 min
Taliansko chce vyhostiť uväznených cudzincov, aby odbremenilo väznice Aktuality.sk
Talianska vláda chce vyhostiť do vlasti v krajine uväznených cudzincov, aby tak odbremenila preťažené väzenské zariadenia. Na pôde Poslaneckej snemovne parlamentu krajiny v Ríme o tom v stredu hovoril minister spravodlivosti Alfonso Bonafede.
pred 30 min
V štáte Ohio popravili vraha, ktorý zabil muža v roku 1985 Aktuality.sk
Vo väznici v americkom štáte Ohio popravili v stredu vraha, ktorý škrtil a dobodal na smrť muža po tom, ako ho stretol v roku 1985 v bare.
Britská premiérka
Extrémistu usvedčili z plánovania vraždy Theresy Mayovej: Detailný scenár popravy premiérky
Buds of marijuana
Miliónový úlovok: Bosnianska polícia zhabala jednu z najväčších drogových zásielok
Jeho meno  sa
Takéto niečo ste ešte nevideli: Belgická televízia si preniesla Edena Hazrada priamo do štúdia
Zamilovaný pár
Lenka Šoóšová sa rozhodla zahodiť pretvárku: Nebudem predstierať, že všetko je super!
Masaker
Pozostalí obetí teroristického útoku v Paríži nedostanú ani cent: Na odškodné nemajú nárok!
Nina Mališová
Foto
Dievčatá z Miss leta milujú selfie fotky: Slovenské krásky ukázali hlboké výstrihy!
Maria Butina
Američania zatkli krásku z Ruska a označili ju za agentku: Nekompromisný odkaz z Moskvy!
Chris si chcel
Foto
Muž sa nechal ostrihať v miestnom holičstve: Za to, čo mu spravili na hlave, ho vysmiala aj vlastná mama!
Ryanair
Pozor, môže sa to týkať aj vás! Ryanair ruší stovky ďalších letov, v štichu zostane 50-tisíc cestujúcich
Brankár Mackenzie
Výborná správa pre hokejových fanúšikov: Do Zvolena prichádza bývalý brankár NY Rangers
Bývalý šéf
Exšéf britskej diplomacie Boris Johnson: Spojenému kráľovstvu veští po brexite katastrofický scenár
Peter Sagan počas
Nezastaviteľný Sagan to opäť dokázal: Slovenský Tourminátor má pred Gaviriom obrovský náskok