Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 21. 6.
Alojz
26°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.01.2018, 14:27 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Trápny moment v Televíznych novinách: Vincze sa najprv hanbil, potom dostal K.O. od Vavrinčíkovej!

49 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
mata6771
4.1.2018 10:51 | |
+7 -1
Reagovať
no a? ked hovori o svojich vajciach a spermiach to mu neni neprijemne?
siera2015
3.1.2018 10:28 | |
+38 -7
Reagovať
trápny vincze......bože kedy to už skončí????? iných moderátorov niet? stále a dookola tento t.r.t.k.o
siera2015
3.1.2018 10:30 | |
+35 -11
NČ zabudli ste nás informovať aký má spermiogram tento vinčenzo - či sa mu vylepšil a aké má predstavzatia na tento rok? nechce sa dať preoperovať na ženu????
sovki
3.1.2018 10:06 | |
+18 -14
Reagovať
Keby ste sa starali o svoje zivoty a nehodnotili inych. Zivot je kratky a prezit ho ohovaranim - zbytocne zijete!
leri33
3.1.2018 12:23 | |
+8 -8
a ty si z ktorej planéty? koľkokrát za deň druhého súdiš, kritizuješ a ohováraš? aj teraz svojím komentom...hodnotíš druhých a márniš svoj život a serinkaš do papuľky.....nech somárik vie, že ho nie každý žerie ....aj o tom je život...akcia-reakcia
nevzdavajsa04
3.1.2018 12:56 | |
+5 -7
leri33---ty tomu chalanovi normalne zavidis a asi to budes prave ty ktoru ako ženu nezerie ziaden muz co ?Preto tie nervy z vysmiateho Vinczeho a Vavrincikovej
leri33
3.1.2018 22:05 | |
+7 -5
nevzdavajsa04, dobre som sa zasmiala....ja mám rodinu a mam doma normálneho CHLAPA!...ale keby aj nie o takého narcisa a komedianta by som nestála....radšej byť sama......ešte že sú ženy zúfalky, ktoré berú všetko
jkjk31755
3.1.2018 09:03 | |
+7 -4
Reagovať
preco je tu cenzura?
jkjk31755
3.1.2018 09:01 | |
+16 -1
Reagovať
clovek je stastny, ak toto nevidi, nepocuje, nemusi, nepotrebuje ich mat v chladnicke.
nevzdavajsa04
3.1.2018 13:00 | |
+6 -3
jkjk31755 tak prečo si si ten clanok o nom vobec čital ak si taky vysmiaty a šťastny?boze ludia kolki z vas si tu se---rie---te do ust...JE NOVY ROK TAK SKUSTE NAHODIT POZITIVNE MYSLIENKY A AJ ZIVOT SA VAM ZLEPSI a nebudete zavidiet inym
Fredy212
3.1.2018 08:46 | |
+45 -6
Reagovať
Vincze sa tvári ako keby vzal nejakú princeznú!!! Adela už vystriedala toto dosť,tak môže byť rada že ju niekto zobral.....stejne o pár rokov sa rozvedu!!! Tv Narkozu už nepozerám,nemá to žiadnu úroveň!!!!
mojnazor
3.1.2018 05:53 | |
+43 -3
Reagovať
No a co. Ved aspon daky humor bol v tv na toho Silvestra. Inak uz roky nuda,nuda,nuda.Same reprizy. Keby aspon dali dokopy a zreprizovali stare scenky a relacie z 80 a 90 rokov. Pavelekova,Krizikova,Bindas,Krajicek...Sip-Bohdalova,Wimmer-Cernoch,Maly-Nahlovsky, Holzman,Kaiser,Novotny. ...
leri33
3.1.2018 12:26 | |
+9 -1
tak veru, to boli páni umelci...a vacsinou vysielali na ostro...nie ako títo tajtrlíci, nacvičujú celé mesiace a aj tak je to na figu
eduard_gemza
2.1.2018 18:49 | |
+44 -3
Reagovať
Chvalabohu, ani ja som to nevidel. To je ale humor, irónia a problémy..
zvon
2.1.2018 17:54 | |
+61 -10
Reagovať
Dobre, že som to nevidela. :D
Betty43
2.1.2018 17:52 | |
+69 -13
Reagovať
vizitka rakusaka -:) tie ich spravy to je katastrofa dtto. citaci srav a otrasa ropucha Almasy
nevzdavajsa04
3.1.2018 13:02 | |
+2 -2
Betty43 a ty si negramotná osoba...v jedinej vete si narobila množstvo chýb
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Jazierko na Malom
Cena za obchvat: Ľudia žijú v neznesiteľných podmienkach Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 7 min
Pellegrini prevezme od Orbána predsedníctvo vo V4 Aktuality.sk
Budapeštianski organizátori stretnutia o očakávaných témach rozhovorov bližšie neinformovali.
pred 23 min
Pompeo môže opäť navštíviť Severnú Kóreu, tvrdí juhokórejský poslanec Aktuality.sk
Pompeo navštívil Severnú Kóreu prvýkrát v apríli ešte ako riaditeľ americkej Ústrednej spravodajskej služby (CIA).
pred 27 min
Cena za obchvat: Ľudia žijú v neznesiteľných podmienkach Aktuality.sk
Trápi ich neznesiteľný hluk, prach a silné vibrácie. Úrady ich ignorujú.
Pepe sa stal
Pepe zase simuloval a stal sa terčom posmeškov: Najviac mu naložil Gary Lineker
(ilustračné foto).
Opitá inžinierka v Poprade viezla na sedadle spolujazdca nepripútané dieťa: Koľko nafúkala?
Breivik bojoval
Súd v Štrasburgu zamietol odvolanie masového vraha Breivika: Sťažoval sa na nehumánne zaobchádzanie
Skúška ohňom: Ako dlho vydržal známy slovenský moderátor v rozpálenom aute?
Muža v reštaurácii odbili s tým, že nemajú voľný žiaden stôl: Nakoniec ho pohostili ako premiéra!
Milan Škriniar
Exkluzívne Foto
Obranca Interu Miláno Milan Škriniar má za sebou operáciu očí: Už nemusím žmúriť do diaľky!
Pavol Rusko chodí
Aktualizované
Vyšetrovateľ si posvietil na Kočnera aj Ruska: Exriaditeľ Markízy vypovedal v kauze falšovania zmeniek
Jana úspešne
Foto
Najsilnejšia Slovenka Jana sa vie obracať v kuchyni: Riad zničím za okamih
Pavel Doucek,
Smutná správa z Česka: Hviezdu seriálu Četnické humoresky zabila rakovina
Líder KĽDR Kim
Sú späť vo vlasti: KĽDR vrátila pozostatky 200 amerických vojakov padlých počas kórejskej vojny
Elektronický
Novinka pre pacientov: K liekom sa dostanete bez receptu
Roman so synom
Foto
Prvé dojmy Slovákov zo šampionátu v Rusku: Táto kartička je ako vstupenka do neba!