Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 17. 10.
Hedviga
17°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.01.2018, 11:50 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Drvivý návrat Susedov na televízne obrazovky: Rekordné čísla sledovanosti, Slováci ich milujú!

108 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tihyno
2.1.2018 12:03 | |
+44 -13
Reagovať
Čakal som viac .
zboy
2.1.2018 12:02 | |
+36 -19
Reagovať
Mne sa to páčilo, aj keď si svoju reputáciu Kraus pekne pokazil.
fromhell111
2.1.2018 12:02 | |
+55 -25
Reagovať
v januari sa ukazu realne cisla....osobne som presvedceny ze budu zalostne a tak tento d.e.m.e.n.t.n.y serial skonci ako X pokracovani Krausovych ***n
breed6
2.1.2018 12:01 | |
+54 -22
Reagovať
no preco to asi tak mohlo mat taku sledovanost??? myslim ze to vie aj de ment. po 10 rokov ste to tam znova vypustili a ludia boli zvedavi. vsak nebojte dalsie diely uz take nebudu :D :D :D a ta sra cka oteckovia? videl som asi 10 minut a naozaj tu sa niekto vyznamenal. taky des az to boli. radsej nech si HBO pohne s westworld-om season 2.
Betty43
2.1.2018 11:59 | |
+65 -49
Reagovať
smutne ze toto este niekto pozera kde ste zobrali ze Slovaci ich miluju -:) ved to je nepozeratelne
cica454
2.1.2018 12:19 | |
+16 -14
asi zo sledovanosti
letiacaklada
2.1.2018 11:59 | |
+54 -35
Reagovať
neoblbujte,väčšine divákov sa tento staronový poloobrezanecký fekál seriál nepáčil.čochvíľa skončí
Silvia827
2.1.2018 12:11 | |
+32 -25
kiež :-) by si mala pravdu... nechápem ako môže niekto pozerať takú kravinu
Radika2011
2.1.2018 11:56 | |
+82 -36
Reagovať
tá radosť je predčasná, lebo vysokú sledovanosť tejto gebuziny zaručilo akurát to, že nič poriadneho na Tv kanáloch nebolo, ja som si znova pozrela na ČT1 Máriu Teréziu .......
Hjurem
2.1.2018 12:04 | |
+61 -39
Dobre ty Maria Terezia. Si iba v poze, ktorou sa snazis seba vyzdvihnut a inych potupit. Ja som si to pozrela napriklad preto lebo som si to pozriet chcela. Nie je to ziadna gebuzina. Mily, odlahceny humor, ktory pocas roka pride urcite vhod kazdemu zaneprazdnenemu cloveku, ktory na chvilu rad vypne.
Daniela115
2.1.2018 12:18 | |
+28 -10
Pre Hjurem - až na to , že tých vtipných a odľahčených relácií je čoraz viac na oboch súkromných telkách. Už tam skoro nič nejde len akože vtipné relácie ...niektoré aj 4x do týždňa.
RECOIL101
2.1.2018 12:28 | |
+13 -16
Mária Terézia no t9 uz fakt bolo filmove umenie
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
ONLINE: Kauza zmenky: prokurátor predložil kompletnú Kočnerovu Threemu Aktuality.sk
Rakva
Praha sa lúčila s maestrom Gottom: Dojímavé slová uslzených fanúšikov
Slovenský premiér
Pellegrini o brexite a zbrojnom embargu voči Turecku: Takto bude reagovať Slovensko
Prezidentova
Prezident Asad: Sýria bude čeliť invázii Turecka všetkými legitímnymi prostriedkami
Molly zomrela
Tínedžerka († 17) zomrela na rodinnej dovolenke v Španielsku: Ďalšia rana pre jej rodičov
Jana Kiššová.
Aktualizované
Odídenci z SaS vstupujú do konkurenčnej strany: Volebným lídrom bude Jana Kiššová
Prvý muž Slovana
Foto
Trest za hajlovanie: Ivan Kmotrík ml. zaplatí pokutu, súd nebude!
Ján Sýkora
Ján Sýkora si zo zranenia ťažkú hlavu nerobí: Rameno obviažem a hrám ďalej
Rybári neverili,
Rybári neverili, že vytiahli takýto úlovok: V strede jazera ich udivilo nečakané prekvapenie
Fuj, ale som sa
Vtipná momentka sa stala hitom: Fuj, ale som sa zľakol
Jaro sa
Práca sa podpísala aj na porotcovi ČSMT, Slávik priznal problém: Sype do seba lieky
Marek Maďarič
Foto
Exminister Maďarič po odchode zo Smeru výrazne zmenil imidž: Hipster s účesom Janka Tribulu!
Riaditeľ
Šéf SIS Šafárik: Nahrávka Gorily sa má overovať s originálom, bol však skartovaný