Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 13. 11.
Stanislav
9°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.01.2018, 11:50 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Drvivý návrat Susedov na televízne obrazovky: Rekordné čísla sledovanosti, Slováci ich milujú!

103 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ArcticLights
2.1.2018 12:36 | |
+45 -7
Reagovať
to bola skôr zvedavosť než objektívna sledovanosť. uvidí sa po viacerých častiach... osobne som to včera nekukala, hoci voľakedy aj áno
AGASSI666
2.1.2018 12:50 | |
+33 -14
presne tak....ja som to pozeral cisto len zo zvedavosti,inde momentalne nic nedavali a viackrat to uz pozerat nebudem,nikdy... bolo to neskutocne trapne,ubohe,slabe ako 5.krat luhovane vrecko caju,humor 7.triedy 16.kategorie ubohosti a trapnosti...
miniiibox
2.1.2018 12:36 | |
+35 -10
Reagovať
zaspali dobu ako inač markíza
kurdza
2.1.2018 12:34 | |
+33 -12
Reagovať
Narkóza a Hnojka sú dve najobludnejšie média,samozrejme hneď po tomto židoplátku
AGASSI666
2.1.2018 12:26 | |
+39 -24
Reagovať
traposina,ako inak...a povedat,ze ked to pozeralo milion ludi,ze sa to ludom paci,je viac ako blbb0st....
gooss
2.1.2018 12:26 | |
+73 -14
Reagovať
Ja Vam poviem preco sa to Slovakom prestava pacit....Lebo sme kazdym rokom vaznejsi, hladime iba na seba a nevieme sa zasmiat alebo radovat z beznych veci, alebo si urobit srandu jeden z druheho a stale sme urazeni....Klasicky dedinsky humor a vtip sa takmer uplne vytratil z ludi na dedinach (ostal len v pamatnikoch) a napr. tento rok RTVS ani nevysielala Svaka Ragana, teda aspon som to nezachytil....Co bola vcera pre mladych sranda, dnes uz je trapne, ubohe....Korunu tomu nasadila prave Markiza na Silvestra s Babovreskami a tym ubohym Kredencom, este aj odpad je slabe slovo...Takze tak, kto chcel psa bit, palicu si nasiel....
Waffer
2.1.2018 12:42 | |
+28 -8
Nemas pravdu!, ja som si pustal prvu generaciu susedou na archive Markiza.sk tyzden pred novym rokom a smial som sa vzdy, tato 2 generacia len prvu kopiruje aj to trapne, napriklad tie tazke zelezne dvere vypadli zo zeleznych pantov to ako co malo byt? uplne trapne.
gooss
2.1.2018 13:04 | |
+14 -10
...prve kopiruje....a co ma podla teba robit, resp. napis ako to spravit lepsie....Pred 10 rokmi z nich boli akoze 40tnici, dnes teda 50, skus mi napisat ako zmenis 40 roceho cloveka....Tak, dvere padli z pantov, a ??? Ani auta by v reali nevybuchli po 2 gulkach, ako v hollywoodskych filmoch, ani zlodeji vo filme Sam Doma by tie nastrahy v reali neprezili, resp. by to bola polytrauma nezlucitelna so zivotom....To je presne to o com pisem, ze riesime kazdu sprostost, co je realne a co nie je....
Radko222758
2.1.2018 12:19 | |
+26 -22
Reagovať
Detinsky humor. Snáď sa aspoň tie zabavili.
Fantinus
2.1.2018 12:18 | |
+42 -28
Reagovať
Nič extra.
pozorovatel68
2.1.2018 16:10 | |
+7 -3
OVEĽA VIAC BY SI SA POBAVIL,KEBY MAGORIČOVI SPADLI NOHAVICE NA TA3 ,KDE PRAVIDENE ŠASKUJE ???
Hjurem
2.1.2018 12:09 | |
+42 -22
Reagovať
Najviac ma prekvapilo to, ako sa herci za tych cca 10 rokov od poslednych susedov takmer vobec nezmenili. Dokonca som mala pocit, ze vyzeraju lepsie, mladsie. 10 rokov je dost dlha doma, ale na nich sa to vobec neprejavilo.
mato152
2.1.2018 12:33 | |
+30 -7
Ale jasne ze zostarli len ich upravili maskeri.
Hjurem
2.1.2018 13:16 | |
+11 -5
To nič. Aj pred tým boli upravení. Ale desať ročný rozdiel tam vôbec nebadať.
rjavorsky
2.1.2018 12:07 | |
+64 -30
Reagovať
Bolo to slabé a trápne, také predstavenie do kultúraku a nie do najsledovanejšej TV.
Waffer
2.1.2018 12:09 | |
+70 -11
Najsledovanejsej TV? skutocne? ja si myslim ze najsledovanejsim mediom na Slovensku su ceske televizie + internet konkretne Youtube kde najdes +95% kvalitneho obsahu a to prosim v ceskom dabingu o ktorom nase slavne televizie ani nechyrovali, oni iba reklamy a spravy 8x do dna.
Waffer
2.1.2018 12:05 | |
+33 -31
Reagovať
Pre mna zostanu prvy susedia tym najlepsim co nase televizie doteraz vyrobili, este k tomu pridam ikonicke Mafstory s tetou Margit a SOS kde ordinovala zlata žila. Kto si pamäta prvu seriu uspesnych susedov alebo si pustal archiv, u-vidi ze II generacia Susedia iba vykrada to dobre z prvej generacie, ako zo 75% zkopirovat uvodny diel prvej serie a preniest ho do druhej, ak len toto dokazali Kraus s Marcinom vypotit, tak to radsej uvadzat vobec ani nemali, ale kseft je prosto kseft, co mi najviac vadi ze su v II generacii vsetci taky zostarnuty, ze kuchyna je umiestnena nelogicky v obyvacke a ze tazke zelezne dvere vypaduvali zo zeleznych pantov ako papier, dalej ta whisky za 300€ to neviem ako co to malo byt a ta zmrvena uvadacia/prechodova hudba + to ticho, no na nicom som za nezasmial.
Daniela115
2.1.2018 12:16 | |
+28 -4
O českej Tv nepíš, lebo likvidátori konkurencie zrušia aj tú ...
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Peter Nagy,
Za slušné Slovensko zvoláva ďalšie demonštrácie Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 3 min
Kiska víta vytvorenie komisie, ktorá preverí Dankovu rigoróznu prácu Aktuality.sk
Prezident sa stretol aj s vedením Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.
pred 13 min
EÚ zverejnila akčný plán pre tvrdý brexit Aktuality.sk
Akčný plán pre brexit Britom zaručuje bezvízový styk so zvyškom EÚ.
pred 53 min
Turecko odišlo z konferencie o Líbyi hlboko sklamané Aktuality.sk
Turecko odišlo po tom, ako ho vynechali zo stretnutia medzi líbyjským vojenským veliteľom Chalífom Haftarom a niekoľkými ďalšími krajinami.
Zariadenie je
Foto
Fotky zo slovenskej nemocnice sú ako zo zlého sna: To najhoršie na mamičku čakalo v sprche!
Komunálne voľby
Danko o podozreniach občanov: Volebné pravidlá treba nastaviť presnejšie
Prezident Andrej
Reakcie politikov na vypočúvanie organizátorov protestov Za slušné Slovensko: Kiska hovorí o zastrašovaní
Herečky si
Foto
People's Choice Awards 2018: Mila Kunis desila postavou, Scarlett Johansson výstrihom
Čo robiť aby váš
Čo robiť, aby váš tátoš v chlade fungoval bez porúch: 7 tipov, ako najlepšie nachystať auto na zimu!
Erik Černák
Radostná správa pre Erika Černáka: Čaká ho debut v NHL!
Český premiér
Dusno v Česku: Opozičné strany žiadajú odstúpenie premiéra Babiša
Pekka Rinne
Brankár Pekka Rinne potvrdil skvelý postreh: Puk skrotil komickým spôsobom
Babička si v obchodnom dome sadla za klavír a začali sa diať veci: Sledujte ten TOP výkon!
Lukáš Kozák
Slováková už pocítila strasti života s hokejistom: Pre toto som športovca nikdy nechcela!
Princ Charles
Následník britského trónu oslavuje jubileum: Princ Charles sa dožíva 70 rokov
Vo veku 89 rokov
Zomrel niekdajší druhý muž († 89) československej atletiky a bývalý šprintér