Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 22. 1.
Zora
-2°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.01.2018, 11:45 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Český herec Zedníček v slzách: Tragická smrť známeho synovca Jakuba († 27)!

35 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
majaokno
3.1.2018 15:45 | |
+5 -17
Reagovať
mal sraať na Silvestra doma.
Niktosh-Alfonz
7.1.2018 06:22 | |
+5 -1
Aj teba zjavne niekto vysral . .
brbkam
3.1.2018 09:42 | |
+66 -4
Reagovať
je veľmi smutné, že sa mnohé diskusné príspevky otočia na príspevky sarkastické a nepríjemné. Zomrel mladý človek, jeho matke sa otočil život hore nohami a bude sa musieť naučiť s tou bolesťou žiť, verte , je to veľmi ťažké a bude trpieť do konca života./ ja s takouto bolesťou žijem už 12-ty rok/ buďte šťastní, že to nepoznáte a prejavte viac empatie.
Teebaum
3.1.2018 01:07 | |
+15 -33
Reagovať
ešte šťastie že napísali KTO tam zahynul...!!! Aky by napísali iba že zahynul mladý Čech pri kurióznej nehode , všetci by mu tu nadali do d€mentov že pobehuje po ceste ! Ked však ide o polovičnú celebritu , ovce svorne píšu ako smútia , RIPkujú a pluskujú sa navzájom . Fuj je mi z vás na grc !!! A mínuskujte ma d€menti ! :)
Niktosh-Alfonz
7.1.2018 06:25 | |
+11 -1
si necitlivý hlupák . Mládenec spravil chybu - kto ich nerobí???? Smrť si iste nezaslúžil .
david55david
2.1.2018 23:02 | |
+43 -7
Reagovať
Milujem ten program a Jakub bol skvelý. Keď robil pantomímu na pesničky, išiel som sa po...
zlatica11111
2.1.2018 22:45 | |
+67 -5
Reagovať
To je skoda .Mlady,sympaticky muz.Je to hrozne a je mi to luto.Nech odpociva v pokoji a vela sil jeho rodine.
gimaxslave
2.1.2018 20:05 | |
+90 -7
Reagovať
Taký mladý človek a naviac sympaťák!Veľa síl jeho rodine!
novodobystbak
2.1.2018 19:46 | |
+92 -3
Reagovať
Ja som si myslel ze je to Zednickov syn. Velmi sa podobali. Je mi to uprimne luto. Nech odpociva v pokoji.
amalka18
2.1.2018 19:01 | |
+61 -5
Reagovať
aký smutný paradox, jednú havárku prežije bez ujmy na zdraví aby vzápätí zahynul pod kolesami iného auta... smola
wirde
2.1.2018 17:01 | |
+17 -38
Reagovať
keby život bol len o telesnom zivote, tak sme na urovni ktoréhokoľvek zvierata, ale človek okrem tela, ma aj dušu a ducha, (svedkovia jehovovi popierajú ducha) ale prezijeeJezisoviristovi,ze nanasykupil, a tento mlady clovek,ked predstupi pred Boha ,tak Boh určí kde prezije svoju večnosť, dokonca máme nádej ze aj to zhnile telo ,pochované ci spálené ,Boh obnovi vskriesi ,
1soda
2.1.2018 17:19 | |
+20 -29
....ked je takych ako si ty viac,necudujem sa ze ide svet do zahuby ty tela.
prasiak58
2.1.2018 17:48 | |
+8 -35
Chdp s celym bohom!
palipol
8.1.2018 23:30 | |
+2 -2
Život máme len jeden, jediný. Žiadny iný v našej podobe zo všetkým, čo ho tvorí už NIKDY nebude. Máme v priemere 75 rokov na to, aby sme si to prirodzene uvedomili a žili v úcte k životu. Na predčasnej smrti nie je nič prirodzené ani normálne, preto sa do tej "blaženosti" nik nehrnie. Je to definitíva. Na preplnených cestách je k nej veľmi blízko...Jakub bol naozaj fajn chalan. Čudujem sa, že tak skončil - tomu autu nie je od pohľadu skoro nič.
vieranemcova
2.1.2018 16:07 | |
+35 -5
Reagovať
R.I.P
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča 25 rokov Slovenska
Novinár si chcel
Novinár si chcel tajne nahrať oligarchu Výboha: Bol opatrný, vždy mi ušiel Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 9 min
Španielsko chce zadržať Puigdemonta, ak vycestuje do Dánska Aktuality.sk
Španielska prokuratúra uviedla, že sa bude snažiť o zadržanie zosadeného katalánskeho premiéra Carlesa Puigdemonta, ak v pondelok vycestuje z Bruselu do Kodane, kde má vystúpiť na univerzitnom fóre.
pred 29 min
Výbor UKIP vyslovil nedôveru lídrovi strany Aktuality.sk
Lídrovi Strany nezávislosti Spojeného kráľovstva (UKIP) Henrymu Boltonovi vyslovil v nedeľu výkonný výbor jeho strany nedôveru, čím pripravil cestu k jeho potenciálnemu odvolaniu z funkcie v priebehu niekoľkých týždňov.
pred 39 min
Zeman podporuje projekt menšinovej vlády Aktuality.sk
Český prezident Miloš Zeman uprednostňuje projekt menšinovej vlády s podporu strán ČSSD, KSČM alebo SPD (Česká strana sociálnodemokratická; Komunistická strana Čiech a Moravy; Sloboda a priama demokracia). Zeman to povedal v nedeľňajšom rozhovore pre televíziu Nova.
Pápež navštívil
Pápež ukončil cestu po Latinskej Amerike: Odletel späť do Ríma
(ilustračné foto).
V Sydney došlo k havárii vlaku: Hlásia zranených
Výbuch bomby
Foto
Na trhovisku vybuchla bomba: Explózia si vyžiadala troch mŕtvych a 18 zranených
Kate poruší
Kate poruší pri treťom dieťati tradíciu: Vyhne sa tomu, čo zažila s Georgeom a Charlotte?
Podľa manželky
Hercovi Pomejemu vyoperovali pre rakovinu celý hrtan: Už nikdy neprehovorí!
Jaro Halák (32)
Halák otvorene o budúcnosti: Je možné, že ma klub vymení!
Dievčatko má
Ninke kradne zrak nádor za očkami: Rodičia sú zúfalí, operácia na Slovensku neprichádza do úvahy
Majo pred
Majo Labuda po smrti otca († 73) nedal na sebe nič poznať: Úsmev cez slzy pred očami divákov
Uväznených ľudí
Foto
Požiar hotela v Prahe zabil 4 ľudí: Hostia vyliezali z okien, ďalší blikali baterkami o pomoc!
Škoda
Foto
Podnikateľ na osudný večer tak skoro nezabudne: Rozbil porsche za 168-tisíc, ale to nie je všetko!
Medzi ocenenými
Foto
Krištáľové krídlo 2017: Medzi ocenenými sú Celeste Buckingham či Tomáš Maštalír!
Norika (17)
Cesta medzi Fiľakovom a Biskupicami pripomína tankodróm: Výtlky merajú aj jeden meter!