Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 1.
Miloš
-3°C  Sneženie  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.01.2018, 11:45 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Český herec Zedníček v slzách: Tragická smrť známeho synovca Jakuba († 27)!

35 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
majaokno
3.1.2018 15:45 | |
+7 -19
Reagovať
mal sraať na Silvestra doma.
Niktosh-Alfonz
7.1.2018 06:22 | |
+5 -2
Aj teba zjavne niekto vysral . .
brbkam
3.1.2018 09:42 | |
+73 -4
Reagovať
je veľmi smutné, že sa mnohé diskusné príspevky otočia na príspevky sarkastické a nepríjemné. Zomrel mladý človek, jeho matke sa otočil život hore nohami a bude sa musieť naučiť s tou bolesťou žiť, verte , je to veľmi ťažké a bude trpieť do konca života./ ja s takouto bolesťou žijem už 12-ty rok/ buďte šťastní, že to nepoznáte a prejavte viac empatie.
Teebaum
3.1.2018 01:07 | |
+17 -34
Reagovať
ešte šťastie že napísali KTO tam zahynul...!!! Aky by napísali iba že zahynul mladý Čech pri kurióznej nehode , všetci by mu tu nadali do d€mentov že pobehuje po ceste ! Ked však ide o polovičnú celebritu , ovce svorne píšu ako smútia , RIPkujú a pluskujú sa navzájom . Fuj je mi z vás na grc !!! A mínuskujte ma d€menti ! :)
Niktosh-Alfonz
7.1.2018 06:25 | |
+13 -1
si necitlivý hlupák . Mládenec spravil chybu - kto ich nerobí???? Smrť si iste nezaslúžil .
david55david
2.1.2018 23:02 | |
+47 -7
Reagovať
Milujem ten program a Jakub bol skvelý. Keď robil pantomímu na pesničky, išiel som sa po...
zlatica11111
2.1.2018 22:45 | |
+71 -5
Reagovať
To je skoda .Mlady,sympaticky muz.Je to hrozne a je mi to luto.Nech odpociva v pokoji a vela sil jeho rodine.
gimaxslave
2.1.2018 20:05 | |
+93 -7
Reagovať
Taký mladý človek a naviac sympaťák!Veľa síl jeho rodine!
novodobystbak
2.1.2018 19:46 | |
+95 -3
Reagovať
Ja som si myslel ze je to Zednickov syn. Velmi sa podobali. Je mi to uprimne luto. Nech odpociva v pokoji.
amalka18
2.1.2018 19:01 | |
+65 -5
Reagovať
aký smutný paradox, jednú havárku prežije bez ujmy na zdraví aby vzápätí zahynul pod kolesami iného auta... smola
wirde
2.1.2018 17:01 | |
+18 -39
Reagovať
keby život bol len o telesnom zivote, tak sme na urovni ktoréhokoľvek zvierata, ale človek okrem tela, ma aj dušu a ducha, (svedkovia jehovovi popierajú ducha) ale prezijeeJezisoviristovi,ze nanasykupil, a tento mlady clovek,ked predstupi pred Boha ,tak Boh určí kde prezije svoju večnosť, dokonca máme nádej ze aj to zhnile telo ,pochované ci spálené ,Boh obnovi vskriesi ,
1soda
2.1.2018 17:19 | |
+20 -30
....ked je takych ako si ty viac,necudujem sa ze ide svet do zahuby ty tela.
prasiak58
2.1.2018 17:48 | |
+8 -36
Chdp s celym bohom!
palipol
8.1.2018 23:30 | |
+4 -2
Život máme len jeden, jediný. Žiadny iný v našej podobe zo všetkým, čo ho tvorí už NIKDY nebude. Máme v priemere 75 rokov na to, aby sme si to prirodzene uvedomili a žili v úcte k životu. Na predčasnej smrti nie je nič prirodzené ani normálne, preto sa do tej "blaženosti" nik nehrnie. Je to definitíva. Na preplnených cestách je k nej veľmi blízko...Jakub bol naozaj fajn chalan. Čudujem sa, že tak skončil - tomu autu nie je od pohľadu skoro nič.
vieranemcova
2.1.2018 16:07 | |
+37 -6
Reagovať
R.I.P
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Kandidát na post
Ficove vyhrážky poslancom. Čaká nás ústavná kríza? (podcast) Aktuality.sk
Rýchle správy
22:10
Kto môže kandidovať na prezidenta? Aktuality.sk
O post hlavy štátu sa môže uchádzať bezúhonný občan Slovenskej republiky, ktorý dovŕšil v deň volieb minimálne 40 rokov. Kandidát musí získať buď podporu 15 poslancov NR SR alebo 15-tisíc podpisov od občanov.
22:00
Lotyšský parlament schválil novú vládu Aktuality.sk
Dvom predchádzajúcim premiérskym nominantom sa nepodarilo zostaviť vládu.
21:20
Koľko zarobí prezident? Aktuality.sk
Prezident zarobil v roku 2017 celkovo 112-tisíc eur vrátane paušálnych náhrad a príplatkov. Po rozmrazení platov ústavných činiteľov by mala jeho mzda prekročiť 12-tisíc eur.
Venezuelský
Aktualizované
Venezuela končí s USA: Vypadnite! odkázal americkým diplomatom Maduro a dal im 72 hodín
Švajčiarsky
Bývalý majster sveta v zjazde končí: Som presvedčený, že je to správny krok
Nanu mala mať 127
Zomrela žena považovaná za najstaršiu osobu planéty: Takto dlho nikdy žiaden človek nežil!
Bývalý
Nečakaný krok po ukončení kariéry: Kuzminovej brat ide k Putinovi
ilustračné foto
Vystriedalo sa ich na nej niekoľko: Chlapca (15) odsúdili za hromadné znásilnenie dievčaťa (13)
Vojvodkyňa Meghan
Foto
Manželka princa Harryho ho už ani neskrýva: Nový muž po boku vojvodkyne Meghan!
SHMÚ upozorňuje
Situácia vôbec nie je ideálna: SHMÚ odporúča obmedziť pobyt vonku aj vetranie miestností
Frenkie de Jong.
Foto
Barcelona zlanárila holandského mladíka: Ajax zinkasuje poriadny balík
Zlodeji vám vedia
Zlodeji dokážu ukradnúť auto za menej ako 30 sekúnd: Použijú k tomu VÁŠ kľúč!
Situácia v obci
Mimoriadna situácia v súvislosti so snehovou kalamitou pretrváva v 2 obciach Žilinského kraja
Liv rozbehla
Úspešný biznis rozbehla ako 13-ročná: Potom zarobila milión a zamestnala vlastnú mamu!
Adam Nemec.
Nemcovi sa na Cypre darí: Svojmu tímu vystrieľal postup do štvrťfinále pohára