Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 18. 7.
Kamila
26°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.01.2018, 11:45 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Český herec Zedníček v slzách: Tragická smrť známeho synovca Jakuba († 27)!

35 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
majaokno
3.1.2018 15:45 | |
+5 -18
Reagovať
mal sraať na Silvestra doma.
Niktosh-Alfonz
7.1.2018 06:22 | |
+5 -1
Aj teba zjavne niekto vysral . .
brbkam
3.1.2018 09:42 | |
+66 -4
Reagovať
je veľmi smutné, že sa mnohé diskusné príspevky otočia na príspevky sarkastické a nepríjemné. Zomrel mladý človek, jeho matke sa otočil život hore nohami a bude sa musieť naučiť s tou bolesťou žiť, verte , je to veľmi ťažké a bude trpieť do konca života./ ja s takouto bolesťou žijem už 12-ty rok/ buďte šťastní, že to nepoznáte a prejavte viac empatie.
Teebaum
3.1.2018 01:07 | |
+16 -33
Reagovať
ešte šťastie že napísali KTO tam zahynul...!!! Aky by napísali iba že zahynul mladý Čech pri kurióznej nehode , všetci by mu tu nadali do d€mentov že pobehuje po ceste ! Ked však ide o polovičnú celebritu , ovce svorne píšu ako smútia , RIPkujú a pluskujú sa navzájom . Fuj je mi z vás na grc !!! A mínuskujte ma d€menti ! :)
Niktosh-Alfonz
7.1.2018 06:25 | |
+11 -1
si necitlivý hlupák . Mládenec spravil chybu - kto ich nerobí???? Smrť si iste nezaslúžil .
david55david
2.1.2018 23:02 | |
+43 -7
Reagovať
Milujem ten program a Jakub bol skvelý. Keď robil pantomímu na pesničky, išiel som sa po...
zlatica11111
2.1.2018 22:45 | |
+68 -5
Reagovať
To je skoda .Mlady,sympaticky muz.Je to hrozne a je mi to luto.Nech odpociva v pokoji a vela sil jeho rodine.
gimaxslave
2.1.2018 20:05 | |
+90 -7
Reagovať
Taký mladý človek a naviac sympaťák!Veľa síl jeho rodine!
novodobystbak
2.1.2018 19:46 | |
+92 -3
Reagovať
Ja som si myslel ze je to Zednickov syn. Velmi sa podobali. Je mi to uprimne luto. Nech odpociva v pokoji.
amalka18
2.1.2018 19:01 | |
+61 -5
Reagovať
aký smutný paradox, jednú havárku prežije bez ujmy na zdraví aby vzápätí zahynul pod kolesami iného auta... smola
wirde
2.1.2018 17:01 | |
+17 -38
Reagovať
keby život bol len o telesnom zivote, tak sme na urovni ktoréhokoľvek zvierata, ale človek okrem tela, ma aj dušu a ducha, (svedkovia jehovovi popierajú ducha) ale prezijeeJezisoviristovi,ze nanasykupil, a tento mlady clovek,ked predstupi pred Boha ,tak Boh určí kde prezije svoju večnosť, dokonca máme nádej ze aj to zhnile telo ,pochované ci spálené ,Boh obnovi vskriesi ,
1soda
2.1.2018 17:19 | |
+20 -29
....ked je takych ako si ty viac,necudujem sa ze ide svet do zahuby ty tela.
prasiak58
2.1.2018 17:48 | |
+8 -35
Chdp s celym bohom!
palipol
8.1.2018 23:30 | |
+2 -2
Život máme len jeden, jediný. Žiadny iný v našej podobe zo všetkým, čo ho tvorí už NIKDY nebude. Máme v priemere 75 rokov na to, aby sme si to prirodzene uvedomili a žili v úcte k životu. Na predčasnej smrti nie je nič prirodzené ani normálne, preto sa do tej "blaženosti" nik nehrnie. Je to definitíva. Na preplnených cestách je k nej veľmi blízko...Jakub bol naozaj fajn chalan. Čudujem sa, že tak skončil - tomu autu nie je od pohľadu skoro nič.
vieranemcova
2.1.2018 16:07 | |
+35 -6
Reagovať
R.I.P
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Nehoda lietadla
V Bratislave pristálo lietadlo bez podvozka Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 20 min
Česká vláda je ako SuperStar, smejú sa kritici. Kto ďalší odíde? Aktuality.sk
Kto nekopíruje, nie je minister? Nový kabinet českého premiéra Andreja Babiša nevládne ani mesiac, už sa z neho musel porúčať druhý ministerský člen.
pred 42 min
Maďarsko vystúpi globálneho migračného balíka OSN Aktuality.sk
Informáciu oznámil šéf diplomacie Péter Szijjártó.
pred 48 min
Rusko požaduje dôkazy o údajnom zasahovaní do amerických volieb Aktuality.sk
Puský veľvyslanec v USA Anatolij Antonov požiadal Američanov o predloženie dôkazov.
Peter Sagan
Peter Sagan prehral najdôležitejšie preteky v roku: Preboha, kto ťa to zdolal?
Pasažieri sa
Etiópia a Eritrea po 20-ročnom konflikte konečne uzavreli mier: Prvý komerčný let znova spojil rodiny
Milenci Hana
Gregorová a Koptík: Svadba na druhý pokus! Veľavravné slová blízkeho kamaráta
Britský spevák
Britský spevák uspel na Najvyššom súde: BBC mu za zverejnenú reportáž musí zaplatiť mastné odškodné
Rober Fico
Ako sa darilo politickým stranám? Pozrite, ktoré sú tie najbohatšie
Hasiči bojujú
Kalifornský národný park v plameňoch: Pri boji s ohňom zomrel hasič († 36)
Mária Korenčiová
Slovenská futbalistka s veľkým prestupom! Mieri do slávneho veľkoklubu
Zlodeji trhavinou
Na Záhorí odpálili bankomat: Zlodeji ušli s trezorom
Nvotová našla
Foto
Hotelierka Nvotová na Maldivách: Ponúka raj a mizerný plat
Volgograd
Foto
Obyvatelia Volgogradu zúria: Jeden lejak a takto dopadol náš štadión!
Dalimil (43),
Vláda predložila materiál o sociálno-ekonomickej situácii v roku 2017: Ako sa žije Slovákom?
(ilustračné foto).
Aktualizované
Poplach na lodi v Bratislave, sanitky odviezli pacientov s ťažkosťami: Čo sa stalo?