Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 22. 1.
Zora
-1°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
01.01.2018, 21:14 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Muži zákona zverejnili najväčšie perly zo zápisníc: TOP hlášky slovenských policajtov!

66 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
hany1958
8.1.2018 13:09 | |
+4 -1
Reagovať
Pre mňa ostane doživotnou a najväčšou perlou policajtov,ked mi večer o 19.hodine zazvonili pri dverách s tým,že mi môj 4.ročný vnuk behá po byte.Ak sa to bude opakovať,bubú to riešiť pokutou.Nič hrozné nerobil,sem,tam prebehol z izby do izby.Susede to vadilo.
onlyNCforewer
8.1.2018 13:48 | |
+1 -6
aj mne by to vadilo. mal som raz takých nad nami v byte. a to ešte to dieťa malo papučky, alebo topánočky s tvrdou podrážkou a spôsobovalo neustály buchot po laminátovej podlahe. Anjelik maličký, nakopal by som jeho rodičov niekam. ale inak deti milujem. Hlavne svoje.
inmarket
8.1.2018 13:00 | |
+0 -0
Reagovať
My veľa vecí robíme z takých dôvodov, a preto to tak robíme, že o tom nikto nevie, prečo to tak robíme. A z taktického hľadiska, prečo je dôležité to tak riešiť. A práve v tom je tá naša výhoda, že nikto nechápe, prečo to vlastne tak robíme.
centralnymozogludstva
8.1.2018 12:17 | |
+1 -0
Reagovať
A to sú len hlášky tých,čo vedia písať...
onlyNCforewer
8.1.2018 13:50 | |
+1 -0
škoda, že tu nie sú tých, ktorí vedia iba čítať.bolo by to ešte lepšie.ale policajtom nenapadlo spojiť sily...ako vždy.
olaf7
8.1.2018 09:15 | |
+4 -1
Reagovať
zabudli dat najlepsiu perlu ktoru pouzivaju pre svojich ludi: skutok sa nestal
beeeee
7.1.2018 12:03 | |
+6 -4
Reagovať
hh antidepresívne hláškové riekanky zmagoretých pol!cajných prost!tútiek nekromaniek turbo ZDERU -_- beeeee hh
Toqemada
8.1.2018 09:06 | |
+2 -1
Ty si hľaď trávy a sena .
vladkoooo12
7.1.2018 09:44 | |
+12 -4
Reagovať
90 percent policajtov je vygumovanych,magori ,ktory nevedia pracovat,ale buzerovat
dodo193bb
5.1.2018 05:53 | |
+22 -4
Reagovať
Hmmm? Citát z článku...Slovenskí policajti posledný deň v roku zverejnili na svojej facebookovej stránke to najlepšie, čo sa ukrývalo v zápisniciach za uplynulých 12 mesiacov...Ak sa tým myslí rok 2017,tak o akých 5 SK minciach sa tam vlastne píše?
onlyNCforewer
8.1.2018 13:52 | |
+2 -0
prečo sa čuduješ??? ten prípad začali riešiť keď ešte platila koruna. a riešia ho doteraz, takže je to z aktuálnej zápisnice. vraj ho do zrušenia eura vyriešia....
Pipas-Reqal
3.1.2018 14:47 | |
+15 -6
Reagovať
tieto veci sú staré jak praha, tak z roku 2010
cuocopp
3.1.2018 11:11 | |
+29 -6
Reagovať
Polovicu hlášok majú z Kameňaku a vy im to žerete. a oni sa vám smejú.
onlyNCforewer
8.1.2018 13:53 | |
+0 -2
a kameňák to má odkiaľ??? To vymýšľal troška???? hej?
paparazzi133
2.1.2018 15:58 | |
+28 -5
Reagovať
...že vraj pri hľadaní stopy policajný pes zaspal...No perfektne vycvičený,-asi ako jeho gazda !
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča 25 rokov Slovenska
Novinár si chcel
Novinár si chcel tajne nahrať oligarchu Výboha: Bol opatrný, vždy mi ušiel Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 5 min
Španielsko chce zadržať Puigdemonta, ak vycestuje do Dánska Aktuality.sk
Španielska prokuratúra uviedla, že sa bude snažiť o zadržanie zosadeného katalánskeho premiéra Carlesa Puigdemonta, ak v pondelok vycestuje z Bruselu do Kodane, kde má vystúpiť na univerzitnom fóre.
pred 25 min
Výbor UKIP vyslovil nedôveru lídrovi strany Aktuality.sk
Lídrovi Strany nezávislosti Spojeného kráľovstva (UKIP) Henrymu Boltonovi vyslovil v nedeľu výkonný výbor jeho strany nedôveru, čím pripravil cestu k jeho potenciálnemu odvolaniu z funkcie v priebehu niekoľkých týždňov.
pred 35 min
Zeman podporuje projekt menšinovej vlády Aktuality.sk
Český prezident Miloš Zeman uprednostňuje projekt menšinovej vlády s podporu strán ČSSD, KSČM alebo SPD (Česká strana sociálnodemokratická; Komunistická strana Čiech a Moravy; Sloboda a priama demokracia). Zeman to povedal v nedeľňajšom rozhovore pre televíziu Nova.
Pápež navštívil
Pápež ukončil cestu po Latinskej Amerike: Odletel späť do Ríma
(ilustračné foto).
V Sydney došlo k havárii vlaku: Hlásia zranených
Výbuch bomby
Foto
Na trhovisku vybuchla bomba: Explózia si vyžiadala troch mŕtvych a 18 zranených
Kate poruší
Kate poruší pri treťom dieťati tradíciu: Vyhne sa tomu, čo zažila s Georgeom a Charlotte?
Podľa manželky
Hercovi Pomejemu vyoperovali pre rakovinu celý hrtan: Už nikdy neprehovorí!
Jaro Halák (32)
Halák otvorene o budúcnosti: Je možné, že ma klub vymení!
Dievčatko má
Ninke kradne zrak nádor za očkami: Rodičia sú zúfalí, operácia na Slovensku neprichádza do úvahy
Majo pred
Majo Labuda po smrti otca († 73) nedal na sebe nič poznať: Úsmev cez slzy pred očami divákov
Uväznených ľudí
Foto
Požiar hotela v Prahe zabil 4 ľudí: Hostia vyliezali z okien, ďalší blikali baterkami o pomoc!
Škoda
Foto
Podnikateľ na osudný večer tak skoro nezabudne: Rozbil porsche za 168-tisíc, ale to nie je všetko!
Medzi ocenenými
Foto
Krištáľové krídlo 2017: Medzi ocenenými sú Celeste Buckingham či Tomáš Maštalír!
Norika (17)
Cesta medzi Fiľakovom a Biskupicami pripomína tankodróm: Výtlky merajú aj jeden meter!