Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 23. 1.
Miloš
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.01.2018, 09:00 | Správy | Domáce správy | Západné Slovensko

Diskusia: Vysokoškoláčka Karin († 24) zahynula pri zrážke 3 áut: Posledná správa mame pred smrťou!

114 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
TITANGUO
10.1.2018 19:45 | |
+2 -1
Reagovať
A MIMOCHODOM, SAMOTNY CLANOK, KTORYM SA PREZENTOVALA MATKA CHUDERKY ZOSNULEJ JE TOTÁLNE ZMATOCNY, A NEVEDELA ANI KDE BOLA JEJ DCERA NA SILVESTRA - SAMA ?! SAMA MATKA TO UVEDIE PRIAMO DO DENNIKA /NOVINY/ NOVY CAS, KUPIL SOM SI TO ZO ZVEDAVOSTI AKO SA O TOM BUDE PISAT, NO TOTO MA SOKOVALO ESTE VIAC :( :( :(
TITANGUO
10.1.2018 18:53 | |
+2 -1
Reagovať
POKRACUJEM V TEXTE : A mimochodom k tejto tragickej nehode došlo zhruba v čase cca.01,10 hod. A NIE V CASE 01,30 hod !!! V závere už len podotknem že o tejto nehode som si čítal a počul vo viacerých médiách,no musím povedať že som neveril že SKUTOČNOSTI O DANEJ NEHODE BUDÚ AŽ TAK PREKRÚTENÉ KLAMSTVAMI !!! R.I.P
TITANGUO
10.1.2018 18:47 | |
+3 -2
Reagovať
POKRACUJEM V TEXTE : V aute neboli žiadne fľaše od alkoholu a ani od energetických nápojov, dokonca nikde som nevidel ani jej mobilný telefón. Tí páni z Volva priamo po nehode sa celý čas zaoberali len samy sebou a tým ako budú vypovedať pred políciou, a ako obhajovať ich vymyslenú verziu nehody. Tej dievčinke absolútne nijako sa nesnažili pomôcť. Opreli sa o zvodidlá a jediné čo ich zaujímalo bolo to či majú ich nejaké hudobné nástroje v poriadku. Dokonca tí Páni z Volva nemali ani žiadnu snahu vybrať z auta výstražný trojuholník a umiestniť ho na cestu. Na iných jednoducho kašľali. Urobil to za nich niekto iný. Bol som už pri viacerých nehodách, no takúto neľudskú namyslenosť, bezcitnú hrdosť či aroganciu ? som ešte pri nehode nezažil. Taktiež chcem ešte dodať, že pri tejto tragickej udalosti NEDOŠLO k zrážkeTROCH ÁUT !Zrazili sa len dve autá !!! Tretie auto prekľučkovalo popri dopravnej nehode a k jeho poškodeniu došlo až pri zrážke s troskami z havarovaných áut.
TITANGUO
10.1.2018 18:45 | |
+3 -2
Reagovať
POKRACUJEM V TEXTE : Tí páni vo VOLVE neišli za dievčinkou v bezprostrednej blízkosti ! Podľa môjho postrehu po D1 išli cez 140km/ za hodinu, a preto nemali šancu ich auto pred ňou ubrzdiť. Ak by však išli pomalšie, okolo auta tej dievčinky by mohli kľudne prejsť po ľavej prípadne aj po pravej strane, a ku zrážke by určite nedošlo. To, že dievčinke najprv odtrhli dvere z auta bolo preto, že tá keď sa z nárazu spamätala, snažila sa oťapená zo všetkých síl dostať z auta. Dievčinka v čase nárazuuž v aute nebola !!!Stála pri aute vedľa otvorených dverí !!! To, že vyletela z auta je totálny blud. Tí páni vo Volve narazili do jej prednej časti auta, čo spôsobilo vytrhnutie motora z auta pričom auto dievčinky sa začalo točiť. Dievčinku odhodilo a zabilo jej vlastné auto. Jej už prázdne auto následne opäť narazilo do zvodidiel a následne po náraze ho otočilo do protismeru kde zostalo stáť na krajnici pri zvodidlách. Po nehode na ceste ležalo maličké, chudučké dievčatko oblečené v čiernom. Na ceste ležala na ľavoboku v kaluži krvi. Tvár mala zahalenú dlhými, hustými, tmavými vlasmi, preto som nevedel odhadnúť vek toho dievčatka, a v prvom momente som si myslel, že išlo o nejaké neplnoleté dievčatko, ktoré možno nemaloani vodičák. V okolí jej tela ležala jej bunda, trosky z havarovaných áut a ďalej od nej biela čižma. Cestovala určite naľahko okrem papúč a knižky na zadnom sedadle v aute žiadne iné veci nemala.
TITANGUO
10.1.2018 18:42 | |
+3 -3
Reagovať
POKRACUJEM V TEXTE :Z toho dôvodu som si viac než istý, že to dievčatko na D1 chybu neurobilo. Do BA mala už len cca.60 km, a keď dokázala prejsť bez problémov cca.350 km v noci, tak tých cca.60 km by taktiež určite zvládla. Navyše dopravná nehoda sa stala 20 km od odpočívadla Piešťany a 10 km od benzínpumpy kde si mohla oddýchnuť ak by bola unavená. To, že na 57km D1, na rovnej ceste narazila do zvodidiel podľa mňa malo inú príčinu. (žiadne sms, tel., či únava). V tomto úseku D1 šoféri už jazdia ako nenormálny blázni s vidinou prísť čím skôr do BA. Nedodržujú max.rýchlosť na diaľnici, nedodržujú bezpečnú vzdialenosť medzi vozidlami a agresívnou jazdou sa na Vás lepia a bezcharakterne Vásvytláčajú z cesty. Zažili ste to všetci ! Obrazne povedané, medzi bláznami by musela byť bláznom aj tá dievčinka, no s tou jej Ford Fiestou sa to nedalo. Podľa môjho úsudku tú dievčinku z primrznutej neposypanej cesty NIEKTO surovo vytlačil, dostal ju do stresu a preto v šmyku aj narazila do zvodidiel. Po náraze ju od zvodidiel odhodilo do stredu cesty kde po niekoľkých metroch zastala šikmo na ceste. Nakoľko narazila predkom do zvodidiel, musela sa jej odpojiť baterka a prestali jej svietiť svetlá. Som si istý, že tá dievčinka po tak silnom náraze do zvodidiel a odrazení od zvodidiel musela mať určitý čas výpadok pamäte. Preto stála v ceste a nič nerobila. Tí páni vo VOLVE neišli za dievčinkou v bezprostrednej blízkosti ! Podľa môjho postrehu po D1 išli cez 140km/ za hodinu, a preto nemali šancu ich auto pred ňou ubrzdiť. Ak by však išli pomalšie, okolo auta tej dievčinky by mohli kľudne prejsť po ľavej prípadne aj po pravej strane, a ku zrážke by určite nedošlo. To, že dievčinke najprv odtrhli dvere z auta bolo preto, že tá keď sa z nárazu spamätala, snažila sa oťapená zo všetkých síl dostať z auta. Dievčinka v čase nárazuuž v aute nebola !!!Stála pri aute vedľa otvorených dverí !!! To, že vyletela z auta je totálny blud. Tí páni vo Volve narazili do jej prednej časti auta, č
TITANGUO
10.1.2018 18:39 | |
+3 -2
Reagovať
Dňa 2.1.2018 ste vo Vašom denníku Nový čas uverejnili článok s názvom na titulnej strane Nehoda krásnej Karin ( + 24 ), Novoročná tragédia na diaľnici ! Tento Váš článok som si prečítal niekoľko krát no s jeho obsahom sa nemôžem stotožniť, nakoľko je v priamom rozpore so skutočnosťou ! Je pre mňa nepochopiteľné, prečo polícia Vám poskytla o danej tragickej udalosti skresľujúce a v prevažnej väčšine nepravdivé údaje ?! Myslím si, že vo Vašom denníku by ste mali ( malo by to byť hlavne vo Vašom záujme ) Vašim čitateľom napísať PRAVDU o danej tragickej udalosti, čo by Vášmu denníku len zvýšilo kredit dôveryhodnosti. V prvom rade by som chcel cez Váš denník popriať, čo najúprimnejšiu sústrasť rodičom toho dievčatka. Smutná a obzvlášť bolestivá záležitosť, ktorá dojala k slzám aj mňa. Nakoľko pri tej nehode som bol aj ja, chcel by som na základe toho, čo som videl a zároveň na základe môjho osobného názoru plynúceho z profesie dlhoročného šoféra z povolania pomôcť Vám všetkým ozrejmiť celú dopravnú,nehodu.Takže: To, prečo sa to dievčatko vybralo samo na takú dlhú cestu je len vecou môjho úsudku. Mohla to byť túžba stráviť Silvestra s priateľom, alebo kamarátmi. Ľudské túžby sú niekedy silnejšie ako zdravý ľudský rozum a nedá sa im podriadiť. Túto skutočnosť by však mali ozrejmiť jej rodičia respektíve jej matka (ak otec nežije) ktorá poskytla Novému času nejasné a zmätočné vyjadrenie. Nakoľko neprináleží sa mi vyjadrovať k rodičom tej dievčinky, preto sa vrátim k tomu, čo je predmetom môjho listu. Ako dlhoročný šofér z povolania musím povedať, že keď to dievčatko dokázalo bez problémov prejsť v noci z Gelnice skoro do Trnavy, navyše s Ford Fiestou, s pohrebným vozom ktoré na D1 nemalo čo robiť a ktoré by som ja svojmu dieťaťu nikdy v živote nekúpil, musela byť v jej mladom veku perfektná šoférka. Klobúk dole. Z toho dôvodu som si viac než istý, že to dievčatko na D1 chybu neurobilo. Do BA mala už len cca.60 km, a keď dokázala prejsť bez problémov cca.350
kekesko111
19.1.2018 05:28 | |
+0 -0
Napíš to a pošli na políciu. Mna sa tiež nezdá že by po náraze do zvodidiel zomrela, musel tam byť iný faktor. Možný je aj náraz zo zadu.
martin.richnavsky
5.1.2018 05:50 | |
+6 -2
Reagovať
Poniektorí ľudia by sa mali Vážne zamyslieť nad svojimi správami a výrokmi... Vyhasol mladý ľudský život. Dcéra, Vnučka, Sestra, Sesternica či iná príbuzná alebo známa. Pre všetkých čo tu píšu nezmysly a konšpiračné teórie prestaňte stým. Život jej to nevráti a rodina hlboko smúti. To či táto dopravná nehoda bola zapríčinená nepozornosťou alebo len blbou náhodou už nikto nezistí. Preto to ľudia nechajte jednoducho ,tak a nechajte rodinu aby sa s tým vysporiadali. Preto Vás žiadam už žiadne blbé komentáre. Jednoducho každá kniha života niekde začína a niekde končí aj, keď všetci vieme ,že takto by sa to končiť nemalo. :-( :-( Rodine úprimnú sústrasť a Karin posledné zbohom 😥 ... Posledná rozlúčka s Karin bude 5.1.2018 o 14:00hod v dome smútku v Gelnici.
readylv1
3.1.2018 05:26 | |
+9 -3
Reagovať
este dodam ze je nechutne kolko slovakov jazdilo este aj na silvestra o pol noci,ked uz kazdy mal byt s rodinou a priatelmi.to je uz posadnutost autami a soferovanim.
readylv1
3.1.2018 05:21 | |
+7 -6
Reagovať
zrejme sms kovala
Don_Moretti
2.1.2018 17:08 | |
+16 -4
Reagovať
R.I.P. Kajka
Negativec
2.1.2018 17:35 | |
+13 -3
Suhlasim. Pre pozostalych...velmi vela sil vydrzat ten zial
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča 25 rokov Slovenska
Ilustračné foto
Za Skylink si zákazníci priplatia, chystá zmeny v poplatkoch Aktuality.sk
Rýchle správy
teraz
Poslanci s ministerkou spravodlivosti navštívili väzenie Aktuality.sk
Podľa predsedu výboru Róberta Madeja (Smer-SD) bola aj aktuálna prehliadka väznice dôkazom spolupráce výboru a rezortu spravodlivosti.
17:30
Zeman mení predvolebnú taktiku Aktuality.sk
Pred druhým kolom prezidentských volieb v Česku Miloš Zeman mení svoju taktiku. Začína sa „prepierať špina" z minulosti jeho protikandidáta Jiřího Drahoša.
16:50
Kaliňák reaguje na OĽaNO: Pomiešali hrušky s jadrovou elektráňou Aktuality.sk
OĽaNO v utorok uviedlo, že hliadkujúci policajti nemôžu riadne chrániť práva občanov, pretože prišli o niektoré oprávnenia úpravou vyhlášky.
Miloš Zeman si
Zeman tesne pred voľbami mení taktiku: Začína sa prepierať špina z minulosti
(ilustračné foto).
Vodiči, pozor: Na týchto miestach Slovenska vás potrápi poľadovica
Muži sú obvinení
Foto
Polícia zatkla troch mladíkov: Z bývalého roľníckeho družstva mali ukradnúť sedem psov
Aubameyang sa
Dortmund odmietol ponuku Arsenalu za Aubameyanga, ten sa však nevzdáva
Rowan Atkinson sa
Foto
Syn Rowana Atkinsona bude dôstojníkom: Macrona strážil mladý Mr. Bean
(ilustračné foto)
Tehotná žena zomrela: To, čo sa s jej telom stalo 10 dní po smrti, odrovnalo aj pracovníkov pohrebnej služby!
Bizarný incident
Videli ste už hlúpejší nápad? Kupoval baterku do mobilu, skúsil do nej zahryznúť... hádajte, čo prišlo potom!
Minister vnútra
Kaliňák tvrdí, že OĽaNO nepochopilo vyhlášku: Pomiešali hrušky s jadrovou elektrárňou
Mourinho si
Poznáme rebríček najbohatších futbalových klubov: Dominuje samozrejme ManU
Kvalita
Veľký test sirupov: Ktorý obsahuje najviac malín?
Kto dostane sošku
Kto získa prestížnu sošku? Zverejnili nominácie na tohtoročné Oscary
Nevesta
Svadobná noc sa zmenila na horor: Keď sa nevesta ráno zobudila, začala kričať!