Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 20. 1.
Dalibor
0°C  Sneženie  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
01.01.2018, 12:40 | Šport | Futbal

Diskusia: Slovenský reprezentant urobil v živote veľký krok: Krásnu missku požiadal o ruku!

30 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Radika2011
2.1.2018 09:47 | |
+5 -1
Reagovať
že slovenský reprezentant, keby sa nedal dokopy s tou škatulou, tak nikdo o ňom nič nevie.....
Bulvarjehnus
2.1.2018 18:17 | |
+0 -0
Kazdy, kto sleduje futbal co i len malinko, tak ho pozna...nikto neocakava, ze ho poznaju zeny, ktore sem chodia citat bulvar. :))
Rony78
1.1.2018 21:41 | |
+10 -6
Reagovať
Dalsi bl-bec,ktoreho klofla misska.
fanynka74
1.1.2018 18:05 | |
+25 -5
Reagovať
Mne sa páčilo opakovanie relácie Moja mama varí......asi z minuloročného Silvestra."Potrebujem misku.A načo Ti je?Tie potrebujú len futbalisti a hokejisti,pre nich sa tie súťaže robia.":):):)
Intermediary
1.1.2018 17:08 | |
+27 -6
Reagovať
A ona jeho o platobnú kartu.
Bulvarjehnus
1.1.2018 15:44 | |
+18 -8
Reagovať
Ja im to prajem, ako vsetkym ludom, ktori inym nijako neublizuju a len si ziju svoje zivoty. Aj ked je mi jasne, ze to zo mna robi nepriatela Slovakov, lebo sa vymykam z bezneho slovenskeho nenavistneho stereotypu. Ja sa netesim z nestastia druhych ako vacsina ludi tu, bohuzial.
Bulvarjehnus
1.1.2018 15:40 | |
+28 -9
Reagovať
Tvarite sa ako keby bol Nemec milionar...ved celu karieru hral v podpriemernych kluboch a kedze je sportovec, predpokladam, ze co zarobil, kedze toho nebolo ani tak vela, tak hned aj utratil. Bol by som prekvapeny keby mal nasetrenu nejaku vacsiu sumu...skor zije tak ako vacsina ludi...byvanie na uver, auto na lizing. Keby jej ide o peniaze, urcite by si vedela najst niekoho, kto zarobi za mesiac tolko, co priemerny futbalista za celu karieru.
max111xxx
1.1.2018 15:14 | |
+19 -4
Reagovať
Velmi smutne. A takych zien je co raz viac. Este pred 5 rokmi to bolo 9 z 10 co ide iba po peniazoch, prepychu, slave, atd, atd, atd. Dnes uz to je 15 z 10. xi, xi, xi, xi,xi...
diplexx
1.1.2018 14:57 | |
+8 -5
Reagovať
smutné
blaho.slav
1.1.2018 14:41 | |
+28 -4
Reagovať
umele cecky neeeee
Culito007
1.1.2018 14:33 | |
+23 -3
Reagovať
Ešte som zabudol to každý chlap si ma do rozkroku napchať štangľu salámy aby bol atraktívny.
Intermediary
1.1.2018 17:10 | |
+13 -3
To sotva. Ženu s veľkou sisinou nenaplašíš ale s malou výplatou.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča 25 rokov Slovenska
Donald Trump
V Spojených štátoch došlo k shutdownu Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 40 min
Nová obranná stratégia USA sa sústredí na Rusko a Čínu Aktuality.sk
Spojené štáty chcú vytvoriť Rusku a Číne protiváhu.
08:50
Samospráva parížskeho predmestia uznala Palestínu Aktuality.sk
Poslanci samosprávy uznali Palestínu ako štát na základe hlasovania parlamentu z roku 2014.
08:20
Trump sa stretne s Mayovou na ekonomickom fóre vo Švajčiarsku Aktuality.sk
Americký prezident a britská premiérka sa stretnú v Davose.
Otec hodil dieťa,
Otec hodil dieťa, keď liezol z horiaceho domu: Hasič nezaváhal, hoci inému by sa zastavilo srdce!
Andymu Krausovi
Andy Kraus bol pred spustením nových Susedov v strachu: Tohto som sa bál najviac
Tom Petty
Smrť rockovej legendy Toma Pettyho († 66) je objasnená: Skutočnú príčinu odhalila až pitva!
Potraviny
Foto
Zoznámte sa so superpotravinami roku 2018: Toto je 8 trendov v zdravej výžive
Prvú etapu
Električkové koľajnice v bratislavskej Petržalke tak skoro nepribudnú: Prečo nezačnú stavať trať v máji?
Poznajú sa takmer
Hollywoodske hviezdy prezradili tajomstvo spred 30 rokov: Milovali sme jeden druhého
Prezident Trump
Slovenský politológ si posvietil na Trumpa: Šokuje a protirečí vlastnej administratíve
Hrivíka povolali
Hádžu si ho ako jo-jo: Flames povolali Hrivíka do prvého tímu!
V dvoch kamiónoch
Iránec na Slovensku sľuboval krajanom vybavenie víz a povolení: Zakázal im vychádzať na ulicu
Tajomné priestory
Návštevníci Fiľakovského hradu desiatky rokov netušili, po čom chodia: Obrovské tajomstvo podzemných chodieb!
Primátor Štefan
Primátora pokarhali za neposkytnutie informácií: Vykrútil sa z toho hladko?
Lucia a Martin
Deviataci Lucia a Martin hodnotili stredné školy: Chceme remeslo, ktoré nás uživí