Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 18. 7.
Kamila
26°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
29.12.2017, 09:19 | Šport | Hokej

Diskusia: Svet reaguje na slovenskú senzáciu na MS: Veríte v zázraky?!

27 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
pluto111
29.12.2017 17:17 | |
+25 -0
Reagovať
Ja v tom žiaden zázrak nevidím veď aj Američania su len ľudia a dá sa nad nimi zvíťaziť proste naši chlapci hrali SUPER KLOBÚK dole pred nimi len tak ďalej CHLAPCI v dnešnej dobe sa dá hrať s každým a vyhrať len treba poskladať správnu taktiku a dodržiavať ju ...
OptimusTO
29.12.2017 16:26 | |
+23 -0
Reagovať
Gratulujem vám chlapci!! Len tak ďalej!
Tasman
29.12.2017 14:59 | |
+21 -1
Reagovať
Vyborne, bravo chlapci len tak dalej Hokej vieme hrat tak smelo do toho nebojme sa nikoho
anthinari
29.12.2017 13:22 | |
+11 -5
Reagovať
netreba vyskakovat mame FINOV ti nebudu o nic lahsi ako USA -KANADA
Cthulhus
29.12.2017 12:38 | |
+27 -2
Reagovať
Asi by som chcel veľa od RTVS aby pustili záznam.
zabiak100
29.12.2017 12:24 | |
+11 -20
Reagovať
:D :D :D teraz uz sme majstri sveta alebo co ? :D :D Durny po prichode domov sa bude vsade spominat presne tak ako pred par rokmi Godla, nastupi na par zaoasov do branky za neschopny SLOVAN v domnienke ze on tych alkoholikov spasi, presne ako si mysleli o Godlovi a potom o nom uz nikto nikdy nebude pocut presne ako o Godlovi :D toto su sasovia nie hokejisti ! taki ako Satan, Demitra, CHara, Gaborik, Hossa a dalsi sa uz nenarodia ! dnes je to o peniazoch !
XPXRX
29.12.2017 12:44 | |
+18 -0
nemusia byt majstri sveta aby nieco dokazali... teraz maju realnu sancu na 3 miesto v skupine, ak pojde vsetko podla predpokladov tak im na to staci 1 bod s Finskom a vyhra nad Danskom, Svedi pravdepodobne skoncia prvy a cez ostatnych sa da pri troche stastia prejst, to by bolo semifinale... co by bol obrovsky uspech... zabudni na to co bolo pred 15 rokmi, toto je mladeznicky hokej, porovnaj si nase zazemie so severnou amerikou alebo skandinaviou...
Kasprlicek
29.12.2017 12:50 | |
+6 -10
zobud sa...s finmi nafasaju a dani nás tiež porazia su lepši...
XPXRX
29.12.2017 13:17 | |
+18 -2
ja pisem o Slovakoch, mna tvoja India ci z ktorej prdele pises nezaujima...
lampa77
29.12.2017 12:09 | |
+8 -2
Reagovať
Najvrchnejší š.....o z Nových Zámkov okamžite kúpiť celú dvadsiatku, veď máš nato.
peter.moravcik
29.12.2017 11:59 | |
+16 -3
Reagovať
hra sa od zapasu k zapasu a kazde vitaztvo potesi a prehra sklame ale o tom je hokej raz hore raz dole a vyhra nad sampionom potesi vzdy
tibko73
29.12.2017 11:45 | |
+34 -1
Reagovať
ale ich povozil pri tretom gole amíkov.. mal im dat drobné na kolotoč :D
tibko73
29.12.2017 11:46 | |
+4 -3
do siete amíkov..
DeliXx
29.12.2017 11:07 | |
+40 -1
Reagovať
som veľký fanúšik a optimista a tento tím som pred turnajom vychvaľoval, že môže urobiť výsledok, po Kanade som bol skleslý a tento zápas som ani nekukal a chcel som isť spať... teraz ľutujem
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Nehoda lietadla
V Bratislave pristálo lietadlo bez podvozka Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 6 min
Hamas súhlasil s utlmením útokov zápalnými šarkanmi a balónmi Aktuality.sk
Hnutie Hamas chce zabrániť aktivistom, aby vypúšťali zápalné šarkany a balóny.
pred 10 min
Thajskí chlapci poďakovali mužovi, ktorý obetoval život pre ich záchranu Aktuality.sk
Thajskí chlapci s 25-ročným trénerom neboli na výlete v jaskyni po prvý raz. Podcenili však počasie. V jaskyni stratili veľa fyzických síl, ale ich zdravie sa dostáva do normálu.
pred 32 min
Česká vláda je ako SuperStar, smejú sa kritici. Kto ďalší odíde? Aktuality.sk
Kto nekopíruje, nie je minister? Nový kabinet českého premiéra Andreja Babiša nevládne ani mesiac, už sa z neho musel porúčať druhý ministerský člen.
Mladí futbalisti
Futbalistov prepustili z nemocnice: Prvýkrát sa postavili pred novinárov a prehovorili o horore, ktorý prežili
Peter Sagan
Peter Sagan prehral najdôležitejšie preteky v roku: Preboha, kto ťa to zdolal?
Pasažieri sa
Etiópia a Eritrea po 20-ročnom konflikte konečne uzavreli mier: Prvý komerčný let znova spojil rodiny
Milenci Hana
Gregorová a Koptík: Svadba na druhý pokus! Veľavravné slová blízkeho kamaráta
Britský spevák
Britský spevák uspel na Najvyššom súde: BBC mu za zverejnenú reportáž musí zaplatiť mastné odškodné
Rober Fico
Ako sa darilo politickým stranám? Pozrite, ktoré sú tie najbohatšie
Hasiči bojujú
Kalifornský národný park v plameňoch: Pri boji s ohňom zomrel hasič († 36)
Mária Korenčiová
Slovenská futbalistka s veľkým prestupom! Mieri do slávneho veľkoklubu
Zlodeji trhavinou
Na Záhorí odpálili bankomat: Zlodeji ušli s trezorom
Nvotová našla
Foto
Hotelierka Nvotová na Maldivách: Ponúka raj a mizerný plat
Volgograd
Foto
Obyvatelia Volgogradu zúria: Jeden lejak a takto dopadol náš štadión!
Dalimil (43),
Vláda predložila materiál o sociálno-ekonomickej situácii v roku 2017: Ako sa žije Slovákom?