Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 22. 4.
Slavomír
24°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
28.12.2017, 12:57 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Turjanová: Dráma pred pôrodom! Drsná hádka na vrátnici nemocnice

147 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
breed6
29.12.2017 13:06 | |
+23 -1
Reagovať
kto to vobec k urva je? a keby som bol ten vratnik tak si ho odfotim aj ja a potom mu dam cez drzku.
stevebb
29.12.2017 07:54 | |
+43 -2
Reagovať
V danom priestore NIE SÚ žiadne parkovacie miesta pre návštevy !!! Pánko keď je taká celebrita a veľký športovec (moto) by mohol aj poznať dopravne značky. Z vlastnej skúsenosti viem že vrátnici sú ústretový a slušný keď tam dorazíš odovodnene(dovoz pacienta na urgent,imobilný) vpustia autom na dovoz-odvod. Je jednoduché zdrbať niekoho,stažovať sa či fotiť bez povolenia hoci má pomýlené pojmy s dojmami.VIVAT CELEBRITA
ZAJO3
29.12.2017 04:34 | |
+36 -4
Reagovať
ani herečka, ani speváčka, ani nič... ako Nelika...
cica454
29.12.2017 12:17 | |
+16 -9
Ja som ju videla aj počula v divadle na predstavení Edith a Marlene, kde excelentne stvárnila Edith Piaf, Vaše názory sú na smiech
s.t.a.r.s
29.12.2017 02:48 | |
+28 -6
Reagovať
Aky sportovec? Zm*rd to je, nic este nevyhral! A herecka? no nebo k... a nebo oboji :D som zvedavy kolko.vydrzi to partnerstvo ked ona ma o 10 rojov viac. ze herecka, k... je to :D
cica454
29.12.2017 12:08 | |
+10 -6
Videli ste hrať Turjanovú v divadle, ak nie, tak potom nehodnoďte, hlavne, že :D Je to veru PANI herečka
3limit3
6.1.2018 16:55 | |
+2 -0
Podľa mňa je to vynikajúca herečka,a bravúrne,exelentne dabovala napr.Elenu v talianskom seriáli "Tiene minulosti"/herečku Antoniu Liskovu-je to talianska herečka,ale pochádza zo Slovenska z mesta Bojnice/ Ja jej prajem všetko dobré, zdravé dieťatko a nech je šťastná s manželom a s deťmi.Chválim,že stihla aj kariéru herečky a zároveň aj úlohu matky,manželky.Kristínka super,bravóoooo !!!!!
3limit3
6.1.2018 17:36 | |
+1 -0
Seriál sa volá "opravujem": "Tiene lásky" Kristínka veľmi dobre dabovala hlavnú hrdinku
wdragon
29.12.2017 02:02 | |
+16 -4
Reagovať
Mozem novy cas poprosit kedy vyhlasia 10 najzbitocnejsich, najblbejsich, najhorsich veci na Slovensku NIEKTORI Z NAJHORUCEJSICH NOMINANTOV: Deva.sk, NovyCas, Dennik.sport, Aktuality.sk, TV Markiza, Tv JOJ. Robert Fico, Kalinak, Plastove rukavice v potravinach na pecivo, Parlamentne volby, Sudy a Zakony, Meciarove amnestie, Bratislavky vodici, stavba dialnic atd...
babka7
29.12.2017 08:37 | |
+5 -6
a k tomu jeden wdragon
caswell
29.12.2017 01:45 | |
+8 -17
Reagovať
Martina poznám ako slušného chlapa,férového športovca...poznám aj jeho otca Zdena...ak je pravda,že tak vyvádzal,neviem čo si o ňom myslieť...že by mu sláva tak stúpla do hlavy?Bola by ho škoda...
KapitaIistaOtrokar
29.12.2017 01:48 | |
+38 -2
Pravda je na vratnikovej strane, tak si čas vybral, ale čo má za sebou vrátnik to tu nepreberá nik!!!😂😁
svetercokolada
29.12.2017 05:56 | |
+16 -0
Aká slava počujem o ňom prvý raz ...to bude nejaký sedliak že významný športovec😈😈😈😈😈😈
amazing.girl
29.12.2017 01:10 | |
+20 -28
Reagovať
On si zivot pokazil tak jasne ze je nervozny. 25rocny uspesny pekny chalan mohol mat modelky ake chcel a nasiel si to stare zvlastne cudo Kristinu
KapitaIistaOtrokar
29.12.2017 00:22 | |
+21 -9
Reagovať
Je to agresívny sociopat, čo ma je po športovcovi, ale určite dosiahol viacej ako tento zakomplexovany vagabund!!!
KozoLizz
29.12.2017 00:50 | |
+8 -5
a čo to dosiahol ???
KapitaIistaOtrokar
29.12.2017 00:52 | |
+11 -20
Byť agresívnym vrátnikom, čo si lieči životné komplexy!!!
eddie3
2.1.2018 16:04 | |
+1 -0
Keď niekto nepustí niekoho do svojho dvora, je agresívny? Všetci tu rozoberajú plochodrážnika a vrátnika, ale že niekto ďalší ho musí prenasledovať, aby to celé nafotil? To nie je choré? Iba ak by to bolo dohodnuté.
KapitaIistaOtrokar
29.12.2017 00:12 | |
+13 -46
Reagovať
Ten vrátnik mal už viacej takýchto konfliktov, je to vagabund
Brblosko1
29.12.2017 00:14 | |
+84 -7
lebo si plni svoje povinosti areal v nemocnici pre sanitky a tazko chorych nie pre lenivych magorov prejst par metrov peso...je zdravy este aj,,sportovec,,tak mal ist peso ten chrontos
winder
29.12.2017 00:14 | |
+34 -7
Ty drž hubu a krok ty tupý***, čo ti ten vrátnik spravil, zahasil ti cigaretu o čelo?
winder
29.12.2017 00:15 | |
+26 -6
Počuj, kapitalista, a neni si to náhodou ty, ten plochý motorkár?
Brblosko1
29.12.2017 00:17 | |
+14 -4
KAPITALISTA JE JEHO MILENEC NUZ CHRANI SI AMANTA TOKA TU AKO TETROV
KapitaIistaOtrokar
29.12.2017 00:37 | |
+5 -3
😂😁😀😃😄😅
Brblosko1
29.12.2017 00:11 | |
+56 -7
Reagovať
namiesto toho aby bol pri nej bol jej oporou tak magor radsej sa hadal z vratnikom a fotil ho..co cakat od ***a...poniektori si myslia ze mozu vsetko...
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Protesty
FOTO: Situácia v Arménsku sa vyostruje, polícia tvrdo zakročila Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 12 min
FOTO: Situácia v Arménsku sa vyostruje, polícia tvrdo zakročila Aktuality.sk
Arménska polícia dnes tvrdo potlačila protest v centre Jerevanu. Časť demonštrantov sa jej podarilo rozohnať, ďalšia je stále v uliciach.
pred 25 min
Gašpar: Polícia pri Okoličánym urobila nadprácu Aktuality.sk
Prezident Policajného zboru Gašpar zdôraznil, že polícia môže konať až vtedy, keď bol vydaný príkaz na dodanie do výkonu trestu.
pred 49 min
Nahý muž zastrelil v reštaurácii v Nashville troch ľudí Aktuality.sk
Podľa polície bol ozbrojený puškou, ktorú mu počas streľby vytrhol z ruky jeden z návštevníkov podniku.
Na snímke zľava
Postup do svetovej skupiny sa vzdialil: Slovensko si skomplikovalo situáciu!
Foto
Prezident Andrej Kiska sa po roku stretol so svojimi deťmi: Presvedčili ho, aby opäť kandidoval?
Foto
Herečku Máriu Velšicovú museli ratovať záchranári: Myslela si, že je to len chrbtica, pravda bola oveľa vážnejšia!
Dorazil: Peter
Foto
Saganov ošiaľ pokračuje, presunul sa do Nitry: Takto odštartoval Detskú Tour!
Predseda Národnej
Danko odcestuje na konferenciu do Estónska: Chce zlepšiť postavenie občana v Európskej únii!
Peter Cehlárik
Mladá slovenská hviezda prvou hviezdou zápasu play off: Pozrite sa, čo sa mu podarilo!
Sojky zvádzali
Toto sa inde nedozviete: V Zlatých Moravciach chystajú jedinečnú náučnú výstavu!
Foto
Aprílové teploty atakujú rekordy, budúci týždeň príde zmena: Pripravte sa na toto!
Below Zero degree
Slovenskí meteorológovia namerali nevídaný rozdiel: Ráno tam mrzlo a poobede sa nestačili čudovať!
Brazílsky
Známy brankár ukončil kariéru: Srdcervúce slová brazílskeho hrdinu!
Pippa Middleton
Pippa Middleton odľahčila rodinnú atmosféru úžasnou správou: Vojvodkyňa Kate je radosťou celá bez seba!
Najroztomilejší
Najroztomilejší instagramový účet na svete: Pohľad na tieto mačičky vás úplne roztopí!