Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 16. 12.
Albína
2°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.12.2017, 20:18 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Odvážna mamička sa odfotila NAHÁ len pár hodín po pôrode: Drahé ženy, takáto je realita!

80 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
zaneta.knizna
26.7.2018 22:01 | |
+4 -0
Reagovať
Normálna fotka, normálna žena po pôrode. Táto ešt vyzerá veľmi dobre, lebo je mladá a málo pribrala. Ináč celkom prirodzená fotka a dobre, že sa tieto veci zverejňujú. Nie je to nič strašné ani hanba.
kayakaya111
17.12.2017 05:34 | |
+5 -0
Reagovať
Pozor..Jajka3 je chlap.ktory sa schovava za zenske meno.. Kazdeho tu uraza..kazdemu len nadava..pritom ani netusi..ze zeny po porode v sestonedeli krvacaju a maju menzes..tvrdi ze zeny vraj narezavaju! a preto krvacaju.. Ha ha 😖 A druhych nazyva hlupanami.
enigma21
16.12.2017 17:36 | |
+3 -4
Reagovať
Takto sa iba zosmiešnila. Naozaj samotná fotka nevyznieva dobre. Možno keby dala postupovú sériu pred, po a celkom fit, akože na pobavenie, určite by to bolo lepšie. Teraz je na pretrase všetkých.
kayakaya111
16.12.2017 17:29 | |
+11 -0
Reagovať
JAJKA3..na 1.strane som sa ti snazila slusne vysvetlit, ze vlozky alebo aj plienkove nohavicky nosi zena hlavne preto, lebo po porode cca 6 tyzdnov krvaca..je to nieco ako menzes.. Take mohutne krvacanie nie je zo zasitej rany..kazda zosita rana,akakolvek, prestane po zasiti po kratkom case krvacat. Nemoze to trvat 6 tyzdnov.. A co si mi ty odpisala? Vynadala si mi minimalne 10x do hlupani a podobnych pomenovani..PYTAM SA, AKO SI TO DOVOLUJES? RODILA SI VOBEC, KED MA CHCES POUCAT? TO BY SOM ESTE POCHOPILA..ALE SI TY KOMPLETNA, KED MA V KAZDEJ VETE CASTUJES NADAVKAMI? Len preto.ze som sa ti snazila nieco vysvetlit? Myslim, ze admin by ti mal zakazat sem pristup.
Vigilante2016
16.12.2017 17:26 | |
+11 -2
Reagovať
Nechapem aky zmysel ma vesat taketo fotky na net? Co tym chce dosiahnut? nabuduce tam bude video ako tlaci dieta von? pripada mi to take slnieckarske - vsetky zabrany dole, uz nic neni tabu. Kazdy nech vie o kazdom uplne vsetko.....
enigma21
16.12.2017 17:02 | |
+11 -0
Reagovať
Z toho nadpisu vyplýva, ako keby všetky rodičky spali počas porodu a nebodaj aj po ňom! Toto oslovenie treba radšej zameniť za "Drahí muži, takáto je realita!"
orinorion
16.12.2017 10:47 | |
+44 -15
Reagovať
Odvážna? Nie. Pošahaná.
orinorion
16.12.2017 10:49 | |
+54 -6
Určité intímne veci by si mali ľudia naozaj nechať pre seba.
Rony78
16.12.2017 11:07 | |
+26 -8
Konecne rozumny nazor zeny.
Krenhof2016
16.12.2017 10:23 | |
+22 -8
Reagovať
A kedy nas poucite o Menstruacii to Co je za d e b il i t i vam to ***?
Rony78
16.12.2017 10:29 | |
+49 -7
zo zien sa uz pomaly vytraca zenskost,svoju intimitu ukazuju a ta patri do sukromia kazdej zeny a potom sa cuduju,ked sa zhnusuju muzom
Krenhof2016
16.12.2017 10:38 | |
+7 -9
Maju komplex menejcenosti a to mozu porodit aj fotbalovu jedenastku ved si to tu precitaj co tu tie slepice filozofuju
sarcel45
16.12.2017 10:46 | |
+25 -2
Dnes už má máločo hranice...
hornfe
16.12.2017 10:12 | |
+22 -5
Reagovať
Fakt úroveň.cakam už len na clanky ze Dežo z Luníka 9 sa včera spil na mol
Naaakoneeee
16.12.2017 09:38 | |
+43 -4
Reagovať
Veď je to normalne ze žena takto vyzera po pôrode , niektorá ma väčšie brusko, niektorá menšie a co to ma ako znamenať ten komentár NČ , to robite osvetu proti rodeniu ???? Aby sa mladé zľakli ci co , žiadna po pôrode nevyzerá ako modelka , je to N O R M A L N E potom sa vsetko vráti do starých koľaji
jajka3
16.12.2017 09:52 | |
+21 -8
nie, oni robia osvetu tomu, že len hlupáci si myslia, že žena musí vyzerať ako modelka s mierami 90-60-90....na to si neprišla, že?))))
Rony78
16.12.2017 10:18 | |
+34 -9
Ale to je normalne,ze zena ma po porode vacsie brucho,ale je nenormalne,ked sa naha ukazuje alebo koji na verejnosti.Ludia predsa nemusia byt zvedavi na jej telo po porode.
jajka3
16.12.2017 13:04 | |
+5 -13
rony..takže žena ktorá nevyhovuje tvojim krirériam sa má schovať a neukazovať).....tebe vyhovuje na pozeranie len žena bez brucha, štíhla a krásna a neviem aká))))
Rony78
16.12.2017 16:38 | |
+9 -0
jajka...nic si nepochopila,ale ok,ides si svoje
alexdada1965
16.12.2017 16:42 | |
+12 -1
jajka3 - to nie je o tom, že by tá žena mala chodiť kanálmi,,, Ale načo sa ukazovať celemu svetu v plienke??? To teraz môžu začať cukrovkári ukazovať svoje mokvajúce rany, ludia ukazovať svoje jazvy, a pod... Je úplne normálne, že ak má šlovek zdravotná problémy, tak nevyzerá lichotivo, podobne aj žena po porode nie je modelkou...Ale niektoré sú štíhlejšie ako boli pred tehotenstvom (môj prípad)... Ale načo to ukazovať celému svetu ??? Mňa tá pani nezaujíma. A ak ma to bude zaujímať, ako vyzerá telo ženy v šestonedelí, tak si to nájdem na nete... Podobne ako rany po cukrovke...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Kalkulačka: Vypočítajte si zvýšenie dôchodku v roku 2020 Aktuality.sk
Francúzi bojujú so zlým počasím.
Zlé počasie vo Francúzsku si vyžiadalo tretiu obeť: Muža našli v potopenom aute
Slovenský futbalista Nikolas Špalek sa v budúcej sezóne predstaví s Bresciou Calcio v najvyššej talianskej súťaži.
Špaleka potešil premiérový gól aj kolektívny výkon Brescie: Najdôležitejšie sú tri body
Top secret folder.
USA mali na jeseň tohto roku vyhostiť dvoch čínskych diplomatov: Sú podozriví zo špionáže
FANÚŠIKOVIA V ŠOKU: Sagan už vidí koniec kariéry.
Sagan šokoval fanúšikov svojím úprimným vyhlásením: Už vidím koniec
Handcuffs
Francúzsko deportuje do Argentíny bývalého dôstojníka: Je podozrivý z účasti na masakrách
Svoj názor dali jasne najavo.
Francúzski odborári avizujú celoštátny protest: Bojujú proti penzijnej reforme
Malý imitátor Rogera Federera.
Malý fanúšik tenisu opakuje z televízie každý pohyb: Je jasné, kto je jeho najväčší vzor
Na hasení plameňov sa podieľalo viac ako 200 hasičov.
V Bangladéši horela továreň na výrobu ventilátorov: Zomrelo najmenej desať ľudí
Demolačný stroj dorazil k poškodenej bytovke na Mukačevskej ulici.
S likvidáciou prešovskej bytovky sa začne v pondelok: Ľudia z okolitých domov musia opustiť byty
Kevin De Bruyne zostrelil Arsenal.
Naháňačka za Liverpoolom a Leicestrom pokračuje: De Bruyne zo City zničil Arsenal
close-up of person counting stack of paper cash in wallet
O koľko sa vám zvýši dôchodok? Teraz si to môžete vyrátať na kalkulačke od Sociálnej poisťovne
Švédky ovládli MS.
Vo florbale sa nič nemení: Švédky ovládli šampionát siedmykrát za sebou!