Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 20. 8.
Anabela
34°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.12.2017, 20:35 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Mrazivá spoveď Američana, ktorý videl, čo nás čaká po smrti: Šokujúce detaily života na druhom brehu!

95 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jony1019
3.1.2018 10:14 | |
+1 -0
Reagovať
To je somarina ja som prezil tiez ked maly som sa topil bol som pod vodov a stalo sa to tak zrazu som bol tunely kde boli akoby obrazky zivota mojho a cim dalej akoby som sa vznasal a bolo to premietanie mojho zivota anakonci tunela bolo furt svetlo ktore ma strasne pritahovalo coraz viac vobec som necitil nic ako priklad chlad ci hlad nic vobec bolo mi dobre a ked uz som bol na konci tak stacilo akoby prejst cez svetlo ale vtom mi povedal hlas ze este neprisiel moj cas a na to som sa vynoril od tych cias som presiel smrtov nedavali mi sancu na prezitie bol som nadychany splodinami apopaleny a nezomrel som fungujem zatial a nie hudba vodopady to musel mat daaky Sen alebo pozeral video
katarina.91
18.12.2017 19:32 | |
+2 -0
Reagovať
https://www.youtube.com/watch?v=DbVQDc67P6A blahoželám autorovi :-D ešteže máme youtube a je o čo písať.Ak novinárov platia za toto-v budúcom živote budem novinár :-D :-D
alex1970
14.12.2017 18:13 | |
+22 -0
Reagovať
a kde je kuva ta mraziva spoved?
KvetaKvetna
14.12.2017 15:10 | |
+3 -5
Reagovať
videla som jeden film,nazov uz neviem,ale dej bol asi takyto....clovek v kome zazil presne tie iste zazitky ako v tu opisanom clanku,cize len pekne veci....ale za tym nasledoval iny dej.....clovek sa zrazu ocitol pred Bohomm a nasledne letel tmyvym tunelom az dopadol do krajiny smutku a strachu,bol to ocistec,alebo peklo....cize na zaciatku pozitivna skusenost,potom konecny stav plny strachu a zla.
sherman79
14.12.2017 14:58 | |
+10 -3
Reagovať
Neurochirurg by mal vediet, ze ked je clovek v kome, alebo ked je uz aj mrtvy, tak mu mozok este stale pracuje,aj niekolko dni po smrti. Nakolko je mozok malo preskumany, a vela sa o nom nevie, vyuzivame iba urcite percento nasho mozgu, tak ma prekvapuje jeho vyjadrenie "ze videl co nas caka po smrti"?? V mozgu sa zachytavaju vsetky informacie ktore sme prezili od narodenia, napriklad aj ked spime a je pusteny televizor, (to napriklad vysvetluje preco niektory ludia zrazu vedeli hovorit inym jazykom, aj ked sa ho neucili,)Z coho vyplyva ze ked v kome videl "NIAKE VECI" tak to este neznamena ze videl co nas caka po smrti, Keby to povedal s prestrelenym mozgom gulovnicou, tak by som mu uveril, Netrdim ze posmrti nic nieje, to nevie nikto kto zije, ale tieto komatove svetla a podobne, boli uz davno vedecky vysvetlene, ze ide o nase podvedomie pracujuce v nasom mozgu, ale nic ako zivot po smrti zatial nebol dokazany.!!!
el_trustee
14.12.2017 13:55 | |
+8 -3
Reagovať
....nie je to sokujuce, je to len vysledok chemickeho gulasu v mozgu ;). Spravny diler vie poradit, co funguje aj za zivota ;).
lea358n
14.12.2017 13:41 | |
+1 -3
Reagovať
aj biblia je extrém a to sa nerúham... život po živote existuje... mám rada v úvodzovkách vedcov, ktorí to vysvetľujú ..... energia vždy zostáva po ľuďoch.... Američania sú dokonalí vo všetkom , buď ufo, duchovia.... alebo iné... duc*** je a vždy bude... a dnešným mladým čo lietajú na matrošoch... nie starí tí už len musia si zarobiť na dôchodky a prežiť.. ak zostanú tu aj vonku... odkazujem ... virtuálny svet im prajem... drogy im prajem... mladosť im prajem... krásu a umelinu im prajem... v truhle sme si všetci rovní...
rybar106
14.12.2017 11:06 | |
+20 -8
Reagovať
Chalan mal dobrého dílera, neriedil mu matroš.
Corascorsa70
14.12.2017 07:41 | |
+22 -8
Reagovať
To aby sa amikom pri tych teroristickych utokoch lahsie zomieralo asi.
Ico2012
14.12.2017 07:28 | |
+27 -28
Reagovať
Zaujímavé že skoro všetci ospevujú ako tam je krásne, ale prečo nezverejníte tých ktorý sa ocitli v pekle Vážený! Lebo veľa ľudí ide práve tam!!! Máloktorý sa stadiaľ vráti! Tam ľutujú svoje hriechy ale už je neskoro!!! Píšete len to dobré, ale napíšte aj to zlé. Ľudia by sa čudovali čo ich čaká po smrti! A tý ktorý riešia svoj život samovraždov by sa mali mať na pozore, pretože idú priamo do pekla, a tam sa budú trápiť. Peklo je bohužiaľ reálne a v Biblii jasne opísané!!! Ten kto uverí v Ježiša Krista, ten ide úplne inde, tam kde neexistuje čas, voda je ako krištál, hory z diamantu a cesty zo zlata!!! Kedže duša je nesmrteľná človek vníma všetko aj keď duša opustila telo!!! My to nevieme pochopiť ako je to možné to vie len BOH!!!
mojnazor
14.12.2017 08:04 | |
+21 -2
Ti,co mali nasmerovane do pekla sa tym predsa chvalit nebudu ! 😂😂😂
ocino_pd1
14.12.2017 12:35 | |
+18 -1
Príde matka Tereza do neba. Svätý Peter ju privíta a pýta sa, či jej nebude vadiť, ak na raňajky bude len jogurt. Matka Tereza vo svojej skromnosti súhlasí. Keď však dostane jogurt aj na obed a večeru a potom na druhý a ďalší deň, pýta sa: - Svätý Peter, ale prečo stále máme iba jogurt? - Sestra, kvôli dvom sa predsa neoplatí variť.
ocino_pd1
14.12.2017 12:47 | |
+11 -1
Takže človek, trpiaci depresiou, ktorý si siahne na život, pôjde do pekla?
NoNameID
14.12.2017 13:36 | |
+0 -1
No neviem kde čítaš, že išiel do neba. To peklo môže byť aj to čo opisuje, nikde tam nie je napísané (teda knižku som nečítal), že tam kde bol mu bolo super a že mal čo jesť (ak potreboval) a mohol sa s ostatnými rozprávať. Peklo kľudne môže byť v rámci raja, len nemáš možnosť sa toho zúčastňovať a to je to utrpenie ... :)
sherman79
14.12.2017 17:57 | |
+7 -1
Ja ze to vies iba ty. Peklo je realne?? uz si tam bol?? Su tam certi s vidlami??co prikladaju do ohna??a kto je boh?? dedo s bradou co sa na nas diva z vesmiru?? Nabozenstvo je najvacsi podvod v historii ludsva, nastroj na vplyv, ovladanie a zarabaniue na chudakoch ktori veria ze darceky im nosi jezisko
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ilustračné foto
Koniec tropických horúčav, pripravte sa na ochladenie Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 20 min
Kúsok Európy v Maroku. Španielska Afrika zažíva nápor Aktuality.sk
Maličké územia obkolesené africkým Marokom patria do Európskej únie, oddeľuje ich len plot.
pred 28 min
V Srbsku havaroval mikrobus s ilegálnymi migrantmi Aktuality.sk
V Preševe na juhu Srbska sa pri prevrátení mikrobusu zranilo 14 ľudí.
pred 54 min
Horúčavy si vyžiadali svoju daň: dunajské ramená vysychajú Aktuality.sk
Horúce letné počasie sa podpísalo aj pod vysychanie ramien Dunaja.
Štefan Pillar
Najlepšia Plzeň je z Bratislavy: Dajte si načapovať u tohto Slováka, nového kráľa majstrov výčapníkov
Okupácia: Okamih,
Pripomíname si 50. výročie okupácie: Aj rok po nej však boli na uliciach mŕtvi
Exfarmárka
Božka Candráková rozchod s Rezom stále nerozdýchala, má však náhradný plán: Ulovila nového chlapa?
Autor záberu Col
Foto
Takýto záber sa hocikomu nepodarí: Chcel zvečniť západ slnka, nechtiac odfotil párik v intímnej chvíli
Majka bude jazdiť
BORA predĺžila zmluvy s tromi cyklistami: Udržala si aj špičkového vrchára
vehicle crash
Havaroval mikrobus s ilegálnymi migrantmi: Vodiča vozidla zadržali
Tínedžera zabil výstrel do hlavy: Hodinu pred smrťou uverejnil na Facebooku status, ktorý láme srdce
Za všetkým hľadaj ženu: Ale tak, aby ťa manželka nevidela!
V Košiciach bola
Lúpežníci prepadli poštu: Zamestnankyni nastriekali do očí slzný plyn a ušli s tisíckami eur!
David Silva
Dojemný príbeh, ktorý chytí za srdce aj vás: Synček Davida Silvu bojoval o život, teraz už naplno fandí ockovi
Dušana obvinili z prevážania drog: Mužovi hrozí desaťročné väzenie
Anne Rogers
Manželstvo sa po 40 rokoch skončilo tragédiou: Muž uškrtil svoju ženu († 61), dôvod vám vženie slzy do očí