Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 23. 4.
Vojtech
11°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
01.01.2018, 07:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Manželka Ondreja Kandráča otvorene priznáva: Veľká zmena v rodine visí vo vzduchu

98 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Rony78
1.1.2018 22:45 | |
+11 -16
Reagovať
Ja v nom nevidim nic vynimocne...ludovky v modernom prevedeni...a dalsi vychodniari v Ba-uz ich tu je moc,na moj vkus.
majkochalko
1.1.2018 20:54 | |
+8 -4
Reagovať
takapravda ja im (domácim v BA) na rozdiel od Teba rozumiem. Pracujem v tom meste roky a tak ako tu je opísané sa mnoho východniarov správa. Môžete mínuskovať, ale viac ako 20 ročnú skúsenosť s vami nevymažete z pamäte...
jatovidiminak
1.1.2018 17:10 | |
+23 -12
Reagovať
Ja hovorím, .....DOBREJ MUZIKY NIKDY NIE JE DOSŤ !
coolio1
1.1.2018 16:37 | |
+5 -11
Reagovať
stahovanie = zmena v rodine ??? neustale potvrdzujete ze ste slovenske dno web publicistiky, cakal som ze Siekel z vas spravi spravodajsky portal, ale zrejme mu tie s*acky ktore publikjete ako investorovi vyhovuju...
jajka3
1.1.2018 16:54 | |
+6 -20
sťahovanie je velká zmena v rodine))))..tak neviem kto tu píše srač*k))
piczeria
1.1.2018 16:30 | |
+40 -9
Reagovať
neviem, či p.Kandráčová mení dobrý smer....toho Kandráča je všade plno..a fakt, nie vždy s tými správnymi ľudmi....aby nebol rýchlejší pád ako je vzostup
jajka3
+0 -20
a že ja ho nikde nevidím)))
Horal57
1.1.2018 16:18 | |
+63 -8
Reagovať
Mladý Kandráč skĺzol na rovinu krutej komercie. Spájať sa so Skrúcaným ,nebolo to pravé orechové.
jajka3
+3 -23
mal sa s kým?....s nejakým komunistom?)))))
nicee36
1.1.2018 16:06 | |
+47 -20
Reagovať
Tuším, že niektorý z vás ho neznášajú ešte viac ako Rytmusa...to a niečom svedčí..a pre tých čo to nepochopia ,jednoducho ide o závisť a je jedno kto to je, podľa mňa je Kandráč dobrý muzikant a určite aj dobrý človek ,zatiaľ som nepočul aby niekoho urážal alebo sa niekomu posmieval ak ho nemáte radi tak sa nevyjadrujte nájdu sa aj takí čo nemajú radi vás alebo mňa no život je taký ide oto ,že ak niekomu závidím a neprajem tak to nemusím dávať najavo P.F 2018
Martinaha
1.1.2018 18:44 | |
+10 -18
tuším ty poznáš len nenávisť a druhý extrém zbožňovanie za každú cenu. jednoducho musíš prijať fakt, že niektorým ľudom sa také typy ako oni nepáčia. dokážeš to pochopiť a prijať? ak nie, vyhľadaj odborníka.
sbs.rock
2.1.2018 01:05 | |
+1 -2
👍
jatovidiminak
1.1.2018 15:24 | |
+24 -17
Reagovať
Našťastie je aj na príspevkoch a rezultátoch vidieť, že tých normálnych a prajných ĺudí je na Slovensku omnoho viac , ako tých nenormálnych , závistlivých a ohováračských. Mínusky mi nikdy nevadili , mala som ich , aj mám vždy v prdeli, ale ako som už napísala, netreba na úspešných iba pitchovať a ich ohovárať, treba dvihnút zadok , dokázať to isté , čo on a môžte aj Vy zarábať.Ale čo už, na niektorých diskutujúcich sa dá iba povedať, že aj blbosť je Boži dar.Dnes je Nový rok , takže mnohí ešte nevytriezveli, ale hlupáci zostanú hlupákmi, či sú ožratí alebo triezvi. Naveky!
blaho.slav
1.1.2018 15:18 | |
+18 -30
Reagovať
Kundraca som raz videl v Marcinovej relacii Neskoro vecer, ale pozeral som to cez den z archivu, chodia tam asi 3 hosia, on skoncil svoj rozhovor s Mrcinom a potom mi strasne liezol na nervy, ako sa snazil brat si slovo aj pri rozhovoroch Marcina s ostatnymi hostami ... to bolo poslednykrat, co som ho videl v telke, nesympaticky asi ako Fico
vevo
1.1.2018 14:55 | |
+22 -36
Reagovať
Kandráč to je ten primáš v rifliach? Pohľad na neho je podobný, ako na bagristu vo fraku.
jatovidiminak
1.1.2018 16:58 | |
+33 -15
vevo.....ako nič proti Tebe a nič v zlom , ale Kandráč je muzikant , husĺovy virtuóz , vie hrat , vie spievať, vie moderovať , je populárny u nás , aj v iných európskych krajinách , zarába veĺké peniaze , je vybukovaný na vyše roka dopredu. O Tebe vie kto ? Ty si čo v živote dokázal ? Predpokladám , že pri Tvojom ponižovaní iných a ohováraní nič moc.Toto je presne veĺká chyba Slovákov , ich mentalita a bezcharakternosť. Najhoršie je keď nuly trpia velikášstvom. Proste SLOVENSKÝ NÁRODNÝ ŠPORT........ohovárať a kydaj hnoj, vééeeĺa , vela hnoja na úspešnejších .ALE OHOVÁRANÍM INÝCH NIKTO SVOJU CENU NEZVÝŠI V OČIACH INÝCH. To si dobre zapamätajte !
vevo
2.1.2018 02:47 | |
+0 -7
atovidiminak - Hrať na husliach síce vie, ale slušne sa obliesť na vystúpenie nevie. Nemám vôbec na mysli nikoho uraziť, ale iba som opísal to, čo som videl v TV. A vo svojom odbore som minimálne tak dobrý, aký je Kandráč muzikant. Predpokladám ale, že mimo fidlikania nedokáže nič iné.
vevo
2.1.2018 03:00 | |
+1 -6
jatovidiminak - Ešte doplním, že ku cimbalovej muzike patrí kroj, alebo slušný oblek, určite ne rifle.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Novinár, ktorý písal o mafii aj stratených ľuďoch. A potom zmizol Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 4 min
České cestovky čakajú ďalší rekordný rok, Česi sú ochotní si priplatiť Aktuality.sk
České cestovné kancelárie predpokladajú ďalší rekordný rok a ak by aj nový rekord padnúť nemal, bude tohtoročná sezóna minimálne výrazne úspešná.
pred 10 min
KĽDR: Pri vážnej nehode zahynulo množstvo čínskych turistov Aktuality.sk
K nehode došlo v severokórejskej provincii Severné Hwanghe.
pred 28 min
Abdo Benítez zvíťazil v paraguajských prezidentských voľbách Aktuality.sk
Konzervatívny politik Mario Abdo Benítez zvíťazil v nedeľných prezidentských voľbách v Paraguaji so ziskom 46,5 percenta hlasov voličov.
Severná Kórea
Blíži sa summit Južnej a Severnej Kórey: Veľké gesto!
(ilustračné foto).
Voľby v ohrození? Desivé vyhrážky Islamského štátu
Hoci Peter Budaj
Peter Budaj si nesťažuje: Teším sa aj z pozície trojky!
Bývalý ideológ
Rázne vyhlásenie Mareka Maďariča: Sníva bývalý minister kultúry o Ficovom konci?!
Študentka Natália zachránila kojenca v nákupnom centre, bábätko už nedýchalo: Dramatické sekundy!
Už na svadbe pred
Foto
Dvojnásobná radosť v kráľovskej rodine: Po Kate je tehotná aj Pippa, a to nie je všetko
Verne Troyer (†
Foto
Zomrel trpasličí herec Verne Troyer († 49) alias Mini-Me: Problémy s alkoholom a samovražedné sklony!
Mendrejovú už
Modelka Denisa Mendrejová sa na mólach ukazuje čoraz menej: Moje miesto je už inde
Textár celebrít
Český i slovenský hudobný svet smúti: Zomrel autor nesmrteľného hitu Kolej Yesterday Pavel Šrut († 78)
Svetoznámy
Záhadná smrť dídžeja Aviciiho († 28): Polícia nariadila až dve pitvy, čo z nich zistili?
Tereza vyhrala
Terézia si ako prvá trhla stovky eur: Keď som odlepila nálepku, kričala som šťastím!
Zachránili stovky
Záchranné akcie v Stredozemnom mori: Námorníctvo ratovalo 263 migrantov, pre 11 už bolo neskoro