Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 15. 11.
Leopold
5°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.12.2017, 09:59 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Štvorčlenná rodina žije z 250 eur mesačne: Erika a Mikuláš nejedia, aby zostalo deťom!

425 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
gaby51
9.9.2018 21:49 | |
+0 -1
Reagovať
Dobrý deň! Chcela by som pomôcť, darovať oblečenie-obuv- hračka. nevie náhodou niekto ako môžem s nimi nadviazať kontakt? Ďakujem!
j.ruzinkovic
31.1.2018 12:27 | |
+4 -1
Reagovať
No tu je pekne vidno ako to je.Proste majú smolu v tom že nemajú správnu farbu pleti.U nás dávajú len cigánom,biely ak nemá prácu nech proste ***,načo je biely čo nerobí a neplatí dane?
Mimimi62
16.12.2017 08:02 | |
+6 -1
Reagovať
Ja by som im pomohla ! Kde mozem zohnat na nich adresu?
Maderr1
7.9.2018 08:47 | |
+0 -0
No aj ja by som im rád pomohol no adresa neni známa
lutosa25
14.12.2017 20:09 | |
+1 -4
Reagovať
Pre štvorclennu rodinu je životné minimum 520€ . Tak hádam maju nato narok z úradu praca
pshhspg
14.12.2017 08:34 | |
+1 -5
Reagovať
no je pravda že miliony sa rozdávajú cudzím, dalšie miliony ukradnú štátny poctivci ,ale prečo tý dvaja nejdu pracovať , ved u nás pracuje tisíce zo zahraničia ,,,,,,
pshhspg
14.12.2017 08:38 | |
+0 -13
hlavne vie na tr tk ať deti
j.ruzinkovic
31.1.2018 12:30 | |
+9 -1
Pretože tam píšu že prišiel o sluch a tým pádom o prácu a keďže mladý má 2 roky tak myslím že matka je ešte na materskej.A nemyslím že je na mieste výčitka že nepracujú,na mieste je otázka že prečo napríklad rovnaka cigánska rodina by brala aj 600€ a nepraczjú aj keď môžu.
inmarket
13.12.2017 09:48 | |
+2 -0
Reagovať
Zo Slovenska odišlo za posledných päť rokov viac ako 11 miliárd eur. Toľko si totiž vyplatili priami zahraniční investori v dividendách od roku 2009. V priemere to vychádza viac ako dve miliardy eur ročne. Analytici však nepovažujú tento stav za vážny alebo rizikový, nakoľko ide o prirodzený ekonomický proces.
koloman
13.12.2017 10:02 | |
+3 -1
Ďalšie miliardy EUR odchádzajú do Rakúska a Poľska vďaka nákupom na trhoch a v Rakúskychreťazcoch. No a ďalšie táto banda zbohatlíkov rozkradne!!!
kosodrevina
13.12.2017 08:49 | |
+1 -2
Reagovať
som skazený,škoda,že tra nepoznám osobne,dakujem ti za skutočnú pravdu o práci a činnosti ludí,za skutočné budovanie vlasti a staranie sa o ludí vytvárajucich skutočn ú hodnottu pre blaho všetkých,čo tu žili a ešte žijú.Osprostená Slovač si nezaslúži nič dobré,nič si nevie vážit a preto je odkázná na zánik.Je niečo strašné si pomysliet čo vykonalo 85percent osprostenej slovače v 1989.Hnus je tu žit. Vám želám hodne zdravia
Feroo338
12.12.2017 18:25 | |
+2 -27
Reagovať
Komunista Husak casto rad opakoval tuto vetu: "Kto nepracuje, ten nech ani neje!" Za Husaka by tito nezobrali, ale uz davno sedeli v base za prizivnictvo.
mojevideo555
12.12.2017 13:18 | |
+22 -2
Reagovať
presne otom pisem cely cas ! politici si kradnu od sociku nenazrate *** ale to zeby pomohli chudobnym rodinam ako je tato ani bohovy aaani bohovy ale degesom jedna radost pomozu lebo EU ich nechce a tu na svk im bude prenich najlepsie otras!
skaderuka456
12.12.2017 14:20 | |
+5 -5
Kalinak im pomohol , vazim si ho .
milan127
12.12.2017 12:52 | |
+19 -2
Reagovať
je nanajvys nechutne robit takto verejne charitu. a k tej rodine, mna mama naucila, ze chudoba cti netrati, zaplatany a cisty nie je hanba, ale otrhany a spinavy. moze mi niekto vysvetlit preco ziju v spine a ako to suvisi s chudobou?
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Andrej Danko
Danko v rigoróznej práci vykradol päť učebníc Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 8 min
Kiska reagoval na raziu NAKA v jeho firmách Aktuality.sk
Prezident Andrej Kiska sa vyjadril k minulotýždňovej razii Národnej kriminálne agentúry (NAKA).
pred 28 min
Britský minister pre brexit rezignoval Aktuality.sk
Dominic Raab odstúpil z funkcie.
pred 58 min
Skorumpovaný premiér, ktorý odpočúval novinárov Aktuality.sk
Nikola Gruevski bol dlhé roky neohrozeným vládcom Macedónska. Teraz je z neho zločinec, ktorý uniká pred dlhoročným väzením.
Stav známeho
Kráľ žúrov Šrobár je už 3 týždne v umelom spánku: Hrozí poškodenie mozgu
V materskej škole
Poplach v Kolárove: Odkiaľ sú vodné baktérie v škôlke? Našli ich už druhý raz
Nový britský
Rokovania o berexite nejdú podľa predstáv: Rezignoval kľúčový minister!
Marián Kočner sa
Chce ísť na slobodu: Súd rozhoduje o väzobnom stíhaní Mariana Kočnera
Šperk Márie
Vydražili šperk Márie Antoinetty: Perlovo-diamantový prívesok predali za horibilnú sumu
Národný futbalový
Foto
Národný futbalový štadión už má trávnik! Takto sa zazelenalo Tehelné pole
Český premiér
Prehovoril Protopopov z kauzy Čapí hnízdo, ktorý mal uniesť Babišovho syna: Bolo to inak!
Sestry Fialkové
Foto
Budú sestry Fialkové reprezentovať Slovensko vo Svetovom pohári? Sú veci, ktoré nemôžu akceptovať
Polovica Britov
Nervozita okolo brexitu sa stupňuje: Britský ľud si zaslúži viac, povedal minister a odstúpil
Andreja Babiša
Česká politická scéna sa otriasa v základoch pre Čapí hnízdo: Padne vláda pre Babišovho syna?!
Srdcervúci
Herec Gerard Butler nakrútil svoj ohňom zdevastovaný dom a ulicu: Bude vám do plaču aj zaňho
Miroslava
Foto
Vozičkári a telesne postihnutí sa tešia novej službe Červeného kríža: K lekárovi už len špeciálnymi autami!