Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 24. 4.
Juraj
21°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
01.01.2018, 10:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Utrpenie detských hviezd: Mnohí sa s následkami pasujú dodnes

101 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Obcan19
1.1.2018 15:00 | |
+82 -3
Reagovať
Marcel Chlpik zaujal tym, ako sa podobal na herecku hviezdu Tomasa Holeho??? To naozaj ??? Nechcem nic na toho maleho Marcela, je to dieta, nech zije svoj detsky cas...ale videl som ho jeden krat ani neviem kde, a neprislo mi, ze by bol nejaky bezprostredny,este som zene povedal, ze je vidiet ako hra, nepoaobilo to na mna prirodzene, skor mi to prislo silené..ale to je mozno len moj hlupy nazor...no je pre mna naozaj smiesne, ho prirovnat podobou k Holemu...vobec sa nepodobaju a o hereckom vykone ani nehovoriac...tvorcovia chceli z niekoho urobit nieco, co sa neda...
ukazaka
1.1.2018 15:06 | |
+30 -2
Obcan19 Suhlas.
zinaida1
1.1.2018 14:52 | |
+16 -3
Reagovať
Detské hviezdy. No škoda,že zhasli,kým dospeli....
laskaaaaa4
1.1.2018 13:50 | |
+9 -5
Reagovať
Popularita a sláva je pád. Spieva to už Marika Gombitová v piesni Paradizo. A je to naozaj tak. Sláva je veľakrát pasca, do ktorej skočia mnohí nehodní popularity, a to od závisti iných. Blbcom populárnym sa nikdy nič zle nestane, len tým dobrým!!!
duranova.katka
1.1.2018 13:26 | |
+16 -7
Reagovať
Dospeli nevydrzia slavu a casto to skonci zle.Detske hviezdy nie su na tom lepsie,neunasu to zvlast ked ich do toho nutia dospeli.Nemaju ziadne detstvom co sa neskor vypomsti ked slava pominie.Potom sa o nich uz nik nestara,
brmbako
1.1.2018 13:12 | |
+9 -4
Reagovať
A to budú hrať detské úlohy roboti?
brmbako
1.1.2018 13:13 | |
+4 -4
Kurňa, to malo byť pod tebou, Aldis.
jajka3
1.1.2018 16:51 | |
+2 -3
aldis nevie obájiť nič čo napíše...)))))))
Aldis
1.1.2018 13:10 | |
+47 -9
Reagovať
Jaro Slávik povedal 1 múdru vetu:deti so showbiznisu nepatria,aj ked tohto chlapa nemusím,toto trafil velmi správne,napr:Pravnanská velmi zle dopadla a aj Holý sa ako 21-ročný zabil pri autonehode a Chlpík???Matka je tak zadĺžená,že syn by musel točit celý život aby ju vyslobodil z dlhov,smutné na tom je že Marcel nemá na to žiadnu zásluhu že majú dlhy...
ResPublica1
1.1.2018 13:39 | |
+8 -22
zase dalsia perla z tvojej klavesnice ..a detske ulohy bude hrat kto
jajka3
1.1.2018 14:50 | |
+1 -13
aldis....alebo tí čo ti dali tie plusky, kolko že to dlhuje jeho matka, kedže by to nedokázal splatit herec, ktorý by celý život točil?...asi to vieš, a máš to spočítané...tak daj tu sumu
jajka3
1.1.2018 14:51 | |
+5 -12
aldis...okrem toho, ona je chromá?
Aldis
1.1.2018 14:56 | |
+5 -6
respublika=jajka nič nové pod slnkom,že ma to ani neprekvapuje...ja mám 1 nick nepotrebujem sa skrývat za viacerými...
Bilirubin
1.1.2018 15:02 | |
+11 -5
ResPublica alias jajka3. Stale podrazdene negativne reakcie.😂
zinaida1
1.1.2018 15:49 | |
+8 -3
Respublica,Tatyka,Tatiana,Tiziana a,Tyziana b,Terracota,teracota a ešte kadečo. Žena-zahraničie. Vysokoškolsky vzdelaná.Bu hah ha ha..............
ResPublica1
1.1.2018 15:58 | |
+1 -8
Mám a vždy som mala len jeden nick. zinaida1 A presťahovala som sa z Bratislavy. Do lesa.
ResPublica1
1.1.2018 15:59 | |
+1 -5
a v tom lese ti nacito preskocilo
jajka3
1.1.2018 16:49 | |
+1 -4
)))))))))aldis....a kde si nechala tu sumu, ktoru nedokáže zaplatit niekto kto bude celý život točiť?))))))
jajka3
1.1.2018 16:50 | |
+2 -5
aldis...ale tebe by nepomohlo ani 10 nickov..na všetkých budeš za hlupanu)..bohužial, inteligencia nie je o tom, kolko máš nickov, ale ako píšeš
jajka3
1.1.2018 16:51 | |
+1 -5
biblirubin....no skus ty...dokáž že aldis má pravdu))
jajka3
1.1.2018 16:52 | |
+2 -6
zinaida...mrkneme na teba...takže žiadne vzdelanie?))))vyzerá to tak))))
jajka3
1.1.2018 18:54 | |
+0 -3
ja fakt nechápem...ked niekam píšem, tak si svoj názor musím vedieť obhájiť....ale chápem, hluposť sa nedá obhájiť)))
Dalibor1185
1.1.2018 13:10 | |
+28 -2
Reagovať
Nehnevajte sa na mna ale fakt keby som vss stretol na ulici neviem chlapci kto ste, tak to s tou popularitou netreba preháňať....
DeliXx
1.1.2018 12:41 | |
+27 -3
Reagovať
ja som už za svoj život videl veľa osobností, ale aby som bol dotieraví alebo pýtal o fotku, tak to nie, viem sa vžiť do kože hercov, neni to príjemné , keď sa na teba každý kuká a otravuje... bohužiaľ, ale to je práca herca, zarábajú majland oproti iným ľuďom a musia si vytrpieť aj toto
Lucia780
1.1.2018 12:53 | |
+10 -13
na Slovensku?,,neblázni,, zarábajú majlant:-)..ked si požičajú a musia čakat kto ich osloví...Byt hercom na SVK je asi taký flek, ako robit nosiča vody na Sahare..Ja im nezávidim nič!!
fcbk3000
1.1.2018 13:13 | |
+21 -3
Lucia za tie lacné herecké výkony si tamtí novodobí "herci" zaslúžia maximálne VPP a nie plat. No vyveď sa z omylu lebo sú jední z naj.zarábajúcich. Pseudocelebrity a pseudoumelci,ktorý nivočia dosky umelcov svojim absurdným (ne)výkonom .
ukazaka
1.1.2018 15:08 | |
+2 -1
Lenze herci ziju z fanusikov,potrebuju byt videni a aby sa o nich pisalo,inak by nemali zakazky.
moonday36
1.1.2018 12:40 | |
+58 -4
Reagovať
Myslim si, ze nezvladnuta slava nie je az tak problemom deti, skor rodicov. Ved dnes je uplne bezne, ze psuedoslavu nezvladaju deti podnikatelov ci politikov. Neviem, kto zostavoval ten zoznam, ale jedina skutocna detska hviezda je tam Holy, ktory tu slavu mozno jediny z celeho zoznamu zvladol na vybornu a rozhodol sa pre beznu profesiu...jeho tragicky koniec nema s jeho filmami nic spolocne...
Lucia780
1.1.2018 12:24 | |
+23 -11
Reagovať
To bude tá závist Slovenská...zničit každého kto je len trošku lepší od davu:-(A na tom krvácame doteraz..Osobnosti v žiadnom Obore nestrepíme,,Úspech nikomu,,neprajeme.
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Práve sa deje
Smer neprišiel na rokovanie koaličnej rady. SNS nevie prečo Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Ženu previezli
Susedia si všimli kvapkajúcu krv z bytu Miroslavy, zalarmovali políciu: Neuveriteľné, v aký deň jej zachránili život!
Nezvesený Ladislav
Nevideli ste ho? Polícia pátra po nezvestnom Ladislavovi z Banskej Bystrice
Hrbatý je napriek
Foto
Dominik Hrbatý má do zbierky cennú fotografiu: Ulovil veľkú rockovú hviezdu!
O pár dní sa
Rodinám zavraždeného novinára a jeho snúbenice píše jeden z obvinených: List od vraha Kuciaka a Kušnírovej!
Polícia rieši
Otrasná smrť mačiek v okrese Trnava: Policajtom sa naskytol hrozný pohľad na ich telíčka
Foto
Finále súťaže o titul najkrajšej Slovenky sa blíži: Pozrite sa na novú Miss Press!
Na vozidlách boli
SHMÚ varuje, na Slovensko bude padať piesok zo Sahary: Očakávať tiež môžeme vysoké teploty
Reper Kali
Tušili toto fanúšikovia? Kali mal našliapnuté na sľubnú futbalovú kariéru, všetko prekazila zhoda náhod
Vylúčenie Codyho
Kľúčový moment siedmeho zápasu: Vylúčenie, ktoré Vegas totálne pochovalo
Jediná fotka
Foto
Kontroverznejšie svadobné šaty ste nevideli: Veď vyzerajú ako použitý... Toto si pozrite!
Zničené auto
Vážna nehoda pri Leviciach: Auto sa niekoľkokrát prevrátilo, skončilo v poli
Nezvestný Meng
Bývalého šéfa Interpolu zatkli pre podozrenie z korupcie: Za čo mal utrácať štátne peniaze?