Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 21. 9.
Matúš
17°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.11.2017, 06:00 | Prominenti | Nový Čas Víkend

Diskusia: Viki Ráková o natáčaní nových Susedov: Je na pľaci napätie medzi Marcinom a Krausom?

30 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
savmebej
19.11.2017 05:34 | |
+4 -0
Reagovať
Dalšie Krausove klišé pre dochodcov.
Marcelqqq
18.11.2017 16:30 | |
+1 -6
Reagovať
Konečne. Už aby sa to vysielalo. Len nech z toho nespravia multikulti frašku a bude to dobré a nie vynikajúce.
Marcelqqq
18.11.2017 16:37 | |
+0 -5
ak nie vynikajúce...
jozefbb
18.11.2017 14:09 | |
+10 -5
Reagovať
po rozhlasovych “stredoslovakoch” boli “susedia” jediny serial, kde sa dalo zasmiat a odputat sa od tvrdej vaznej reality! Drzim palce, aby humor zostal aspon taky, aky som ho tam zazil, hercom drzim palce, su fajn!
quixilver18
18.11.2017 15:06 | |
+2 -5
slo to veru dole vodou,spociatku fajn, ale dalsie a dalsie serie len pabl.bosti. ale pre priemerneho tv konzumenta aj tak fajn.
Dasena12
18.11.2017 12:41 | |
+12 -5
Reagovať
Uz sa tesim na susedov.
Rony78
18.11.2017 12:19 | |
+10 -9
Reagovať
Tuto,ked niekto povazuje za herecku,tak to musi byt len "srandista".
hovorca123
18.11.2017 11:21 | |
+14 -7
Reagovať
Scenáristicky impotentný Kraus sa pokúša druhý krát vstúpiť do tej istej rieky ? Asi mu dochádzajú prachy a rozvodom pofrčia ďalšie.....
Lothus
18.11.2017 09:14 | |
+29 -18
Reagovať
Z Viki Rakovej sala pozitivna energia a spolu s vybornym hereckym vykonom si ziskala srdcia mnohych divakov.
putinzrosie
18.11.2017 09:12 | |
+25 -31
Reagovať
Áno aj ja poznám celú rodinu tejto cigánky , je to čistokrvná čigánka ale kváka po maďarsky , je to hnusná a falošná špina !!
Lothus
18.11.2017 09:15 | |
+25 -20
Co nas po tvojej materi, tento clanok je o Viki.
Venetius
18.11.2017 13:33 | |
+7 -3
Veď v poriadku on sa k tej Viki vyjadril. Niekde to nesedí ? Vari to nie je pravda ?
Venetius
18.11.2017 08:54 | |
+28 -16
Reagovať
Nádherná rómska rodina pani Rákovej. Dokonalá ilustrácia pravdivosti tvrdenia , že maďarská komunita na Slovensku je tvorená Rómami s jazykom maďarským.
Lothus
18.11.2017 09:09 | |
+10 -19
To mam rad takych i--diotov ako tu Venetius, ktori si obtieraju hubu o ludi, ktorym nesiahaju ani po clenky. So si ty i--diot v zivote dokazal okrem trollingu na aktualitach?
Venetius
18.11.2017 13:30 | |
+5 -3
Ja som biely heterosexualny muž ktorý celý život plati dane a vychoval deti , ktoré takisto už pracujú a vďaka takým ako ja Ty môžeš sa tváriť a robiť pózy. Bez peňazi ktoré platia ľudia ako ja by si Ty zdochol od hladu.
gayfortwinks
18.11.2017 08:52 | |
+28 -4
Reagovať
Ked dojdu napady a prachy, tak sa vsetci vracaju k staremu osvedcenemu a dufaju, ze to zafunguje :)
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Daňový dlh
Komentár Petra Bárdyho: Ochránili majetok daňových podvodníkov Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 14 min
Časť diaľnice pod Tatrami vrátane tunela Bôrik cez víkend zatvoria Aktuality.sk
Diaľnicu pod Tatrami uzavrú kvôli pravidelnej údržbe.
pred 20 min
Čísla pasov podozrivých v kauze Skripaľ sú podobné ako v dokladoch ruských vojenských agentov Aktuality.sk
Muži, ktorí sú podozriví z otrávenia Sergeja Skripaľa mohli byť v minulosti v Európe zatknutí pre špionáž.
pred 38 min
Egyptský súd nariadil prepustenie dvoch synov exprezidenta Mubaraka Aktuality.sk
Synovia egyptského exprezidenta čelia obvineniam z podvodov na burze.
Narkobarón
Múzeum Pabla Escobara nemilosrdne zatvorili: Prevádzkoval ho brat slávneho narkobaróna
Vždy uhladená
Vždy uhladená Victoria Beckham to roztočila: Keď začula tú pesničku, odhodila zábrany!
(ilustračné foto).
Smutná štatistika OSN: Chudobou trpí 1,3 miliardy ľudí, z toho polovica sú deti
20. september
Foto
Kuriózne pokračovanie ružinovského strašiaka: Do megavýtlku sa prepadol nákladiak
Zvonica
Po celej Európe, vrátane Slovenska, sa v piatok večer rozozvučia zvony: Čo nám to má pripomenúť?
Ján Laco sa ešte
Laca trápia zdravotné problémy: Hrozí mu aj vynechanie sezóny!
Vietnamský
Vietnamský prezident († 61) zomrel: Hlava štátu podľahla ťažkej chorobe v nemocnici
Zuzana má medzi
Foto
Haasová v markizáckej šou v roli Charlieho Chaplina († 88): Muky pred štartom
Tomáša († 21)
Tragédia pri cintoríne: Tomáš († 21) hľadal kozu, privalil ho traktor
Deti sa budú môcť
Neviete kam ísť s deťmi cez víkend? Do Košíc dorazia historické vlaky, a to nie je všetko!
Daňo zarobí
Daňov gól nezabránil prehre Winnipegu, Tatar s asistenciou
Záchranári nesú
Vo Filipínach hrozia ďalšie zosuvy pôdy: Ľudia však nechceli odísť z domu, evakuovať ich museli nasilu