Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 18. 12.
3°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.11.2017, 19:45 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Mladá žena si myslela, že jej len mešká menzes: Na to, čo jej oznámili lekári, pripravená nebola

4 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Intermediary
31.7.2018 19:09 | |
+1 -2
Reagovať
Smer je rakovinou Slovenska a nikto to nelieči!
ria40
15.11.2017 00:00 | |
+15 -7
Reagovať
To je sila. Nic zvlastne. Mlada sa cuduje ze vyhrala? Ja som mala rakovinu matetnice aj vajecnikov a tu som. V dnesnej dobe je to choroba skoro kazdej zeny. Fakt nemaju o com pisat? Aj vo Venezuele ma jedna pani rakovinu. Zistite ci je v poriadku.
lilian24
14.11.2017 20:39 | |
+32 -2
Reagovať
To ste dlho googlili, kym ste nasli niekoho s rakovinou, a v zahranici? Stacilo by dvihnut zadok a ist na Klenovu a budete mat pribehov stovky uz o stvrtej rano...
Athena241
14.11.2017 23:17 | |
+13 -2
Presne. Clanok o rakovine nesmie chybat.
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Nový seriál TV
Markíza a JOJ prekvapia. V januári zaradia nové seriály aj kontroverznú šou Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 10 min
Súd zamietol žiadosť o prepustenie Aleny Zsuzsovej Aktuality.sk
Rozhodnutie nie je ešte právoplatné.
pred 20 min
Česko podporilo pakt OSN o utečencoch, Babiš bol pôvodne proti Aktuality.sk
Dokument nepožaduje žiadny systém kvót, ktorý by určoval, koľko utečencov by mali jednotlivé krajiny prijať.
pred 30 min
Mešitu v Berlíne prehľadali vyšetrovatelia v súvislosti s terorizmom Aktuality.sk
Imám čelí podozreniu, že zbieral peniaze na podporu moslimského extrémistu bojujúceho v Sýrii
Mourinho poriadne
Foto
Mourinho dostal od Manchestru vianočný darček, radosť ale určite z neho mať nebude
Rostislav Kotala 1
Češke ochrnuli všetky končatiny, muž ťažkú životnú situáciu nezvládol: Riešil ju drastickým spôsobom
12 aktivisti
Prokuratúra zrušila obvinenie aktivistov Greenpeace: Trestné konanie sa ešte nekončí
Vianočné trhy
Po požiari na vianočných trhoch nariadil primátor Vallo kontrolu: Vážne pochybenie
Nuri Sahin bol
Dojemné privítanie bývalého hráča: Fanúšikovia Borussie spôsobili Sahinovi slzy v očiach
Manželia strávili
Foto
Zuzka a Martin precestovali v extrémnych podmienkach celú Sibír: Pri pohľade na trasu, akou sa vybrali, vám zostane zle!
Zo strednej
Historické rozhodnutie, valné zhromaždenie OSN schválilo pakt o utečencoch: Dve krajiny boli proti
Princ William sa
Princ William sa spolu s Kate činili: Výroba vianočných pohľadníc dala kráľovskému páru zabrať
(ilustračné foto).
Poučili sa konečne Slováci? Čoraz menej ľudí si požičiava peniaze na vianočné darčeky
(ilustračné foto).
Otrasný prípad z Česka: Mužovi ušla manželka s iným, krvavo sa pomstil na deťoch
Vo výcvikovom
Foto
Mladí Slováci už trénujú v Kanade kompletní, dlhá cesta priniesla aj zopár komplikácií
Smrť prišla
Foto Infografika
Jana v Šuranoch vošla autom pod rýchlik: Zahynuli jej neter Lilianka († 11) a sestra Stanka († 39)