Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 19. 6.
Alfréd
26°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.11.2017, 00:00 | PR články

Diskusia: Zabudnite na cash. Takto budeme platiť

4 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
PsychoVrah
2.11.2017 18:13 | |
+4 -1
Reagovať
Judebanky sú veľkým zlom pre bežných ľudí, ktorí rukami ťažko zarobené peniaze musia odovzdávať bankám na úrokoch a kadejakých vymyslených poplatkoch. Byť na 30 rokov vazalom judebanke za cimru 30 m2, ktorá nemá hodnotu ani desatinovú, tak to je fakt ťažké bremeno, ktoré si pracujúci ľud musí niesť so sebou po zvyšok života.
kveci
2.11.2017 05:37 | |
+6 -1
Reagovať
Karty nepoužívam. Držím sa zásad našej "politickej špičky"- pekne do rúčky, lebo aj ja chcem cash 12,5 melóna! Čo keď na mňa niekde čaká, pán Kaliňák? :)))))))
radlentak
2.11.2017 05:08 | |
+2 -4
Reagovať
"Vyspelí" Západniari sami žiadajú zrušenie hotovosti.A tí najvyspelejší už majú aj čipy.Vyspelý Západ!!!
peto.g
2.11.2017 00:55 | |
+20 -3
Reagovať
To už naozaj každý blbec potrebuje sláviť svoj "deň D" ?? V tomto prípade "Deň bez hotovosti", to už len je významný deň, keď sa niekto dobrovoľne zabavuje svojprávnosti za cenu odovzdania slobody do rúk inštitúcii, ktoré slúžia len na to aby sa ľudia stali vazalmi a otrokmi. Nie som žiadny konšpirátor, ale zdravý rozum mi ešte ostal aj keď som pred rokmi tiež podľahol klamu života na dlh, debet a potom som sa roky z toho dostával do plusu. Odvtedy viem, že čo mám v hotovosti to je moje a toľko si môžem dovoliť minúť. A to bez toho aby sa na mojej existencii niekto priživoval. A rečičky o bezpečnosti a okradnutiach na ulici, to si nechajte pre teliatka čo žerú seno. Mám rád "prachy", pracujem s hotovosťou pri 95% platobných stykov ktoré realizujem a tých 5% si nechávam na platby a nákupy cez internet. A neprajem si aby tomu bolo tak ako by si banky a vlády predstavovali... aby každý *** čo je za elektronickými transakciami vedel, že som si práve kúpil to alebo hento a tam alebo hentam som bol. Bohužiaľ verím, že dosť blbcov sa na to nechá aj tak nahovoriť.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Falzifikáty
Taliani chytili Slováka, viezol 1600 falošných luxusných hodiniek Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Peter Sagan
Sagan po nevydarenom finiši nezvesil hlavu: Krásne gesto smerom k víťazovi
a woman sitting
V Česku znásilnili 16-ročné dievča: Zarážajúce informácie o mužovi, ktorý jej to mal spraviť
Búrka (ilustračné
Foto
Iní sa búrok boja, Tomáš si to namieril hneď von: Šialené, čo mu stačilo na unikátne zábery!
Large stack of
Občania budú odbremenení od predkladania niektorých výpisov: Týmto lajstrom odzvonilo!
Mats Hummels
Bayern opúšťa ďalšia veľká hviezda: Prestup k tradičnému rivalovi
Malú fanúšičku
Malú fanúšičku objal slávny americký raper: Jej reakcia vás rozosmeje, aj zahreje pri srdci
Ani tragická
Aj po tragickej nehode prichádza do Budapešti mnoho Kórejčanov: Jedna vec sa však zmenila
Broken mobile
Dievčina si myslela, že má ideálny vzťah: Z inzerátu, ktorý zverejnil jej frajer, sa zosypala
Packovo druhé
Zlé výsledky si vybrali svoju daň: Packa končí ako tréner Slovenska
Prezidentka
Foto
Prezidentka Zuzana Čaputová: Ako chce skĺbiť funkciu so svojím rodinným životom?
Monika Hilmerová
Foto
Anjelský kukuč: Spoznávate na fotke známu slovenskú herečku?
Maxim Sokolov
Brutálna vražda manželky ruskej brankárskej legendy: Šokujúce informácie o Sokolovi!