Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
23°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.10.2017, 07:20 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Pôrod v Trebišove sa zmenil na horor: Prvorodička začala počas cisárskeho rezu horieť, strašné následky!

40 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
bibka131
20.10.2017 19:24 | |
+0 -1
Reagovať
Takéto prípady sa stávajú vo svete, nie je to úplná rarita, keďže tieto dezinfekčné roztoky sa používajú v spojitosti s elektrokoagulácia, čiže, keď chceme zastaviť krvácanie, tak používame elektrický skalpel a vtedy je vždy riziko vznietenia," vysvetlil primár Gynekologicko-pôrodníckej kliniky v nemocnici v Šaci Erik Dosedla. Samozrejme iba v tom prípade, ak sa na dezinfekciu používajú látky s obsahom alkoholu alebo iných horľavín.
DustToDust
20.10.2017 07:17 | |
+0 -5
Reagovať
Porodnik si potreboval zapalit co na tom?
shadowkill2
19.10.2017 23:54 | |
+6 -1
Reagovať
Nezávislá vyšetrovacia komisia nakoniec došla k záveru že išlo o raritný prípad spontánneho samovznietenia. Príčna: Rodička bola príliž zapálená do pôrodu.
putina
19.10.2017 22:06 | |
+10 -2
Reagovať
To sa möze stat len na slovensku......
jatovidiminak
19.10.2017 20:24 | |
+23 -0
Reagovať
Dnes som počula vyjadrenie nejakého pána primára v správach , ktorý povedal, že za celú svoju prax nevie o tom, že by sa stal podobný prípad , takže zákonite sa tam MUSELO NIEČO ZANEDBAŤ.Môj názor.
ivy444
19.10.2017 22:47 | |
+6 -0
No a ja som práve,že čítala, že to je reálne možné, len tí ľudia na sále musia byť v strehu. Nekvalitné materiály majú na sálach, nemôžu zato a určite by nenechali uhorieť mladú maminku. Nie som zdravotná sestra, s nemocnicami nemám nič. Môj synček mi zomrel ako 16ročný, práve v nemocnici. A... Nikoho neobviňujem. Ale to neznamená, žeby som tolerovala ľahostajnosť v nemocniciach.
Bilirubin
19.10.2017 17:11 | |
+15 -1
Reagovať
Ked nic nebolo zanedbane a ani technicky, tak ako sa to mohlo stat? Nemohlo! Skutok sa nestal!
olavaz
19.10.2017 14:55 | |
+11 -13
Reagovať
Najlepší je pôrod do vody,žiadne rezanie,strihanie,zašívanie
Infineon1
19.10.2017 09:25 | |
+11 -27
Reagovať
Ta joooj taka skoda pan velkomozny, keby rodila Romka a trosku ohorela ani by si to nikto nevsimool, aj male sa mohlo zohriat, to v chatrci nemaaame...
BlackShark1985
19.10.2017 09:16 | |
+50 -11
Reagovať
"Zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že by použité medicínske prístroje mali technickú poruchu, alebo že by boli zanedbané štandardné postupy pri vykonanej operácii" - Jasne lebo ono vznietenie dezinfekčných prostriedkov počas operácie je úplne štandardné! :)
Feroo338
19.10.2017 09:50 | |
+14 -13
Nie sice uplne standartne, ale zial velmi caste.
Feroo338
19.10.2017 09:59 | |
+14 -9
Pamatam si z chemie, ze lieh vrie uz pri teplote cca 65 stupnov Celzia. Halogenove svetla davaju tolko tepla, ze lieh sa hned vyparuje a potom uz len staci mala iskricka z elektrickeho pristroja a...
alter01
19.10.2017 10:47 | |
+13 -4
Feroo338 ! Späč do školy a nech ti vrátia školné! Lieh vrie pri 65°C ? Môj ty bože tento národ je hlúpejší ako na prvý pohľad vyzerá!
PrehodenyKabat
19.10.2017 08:45 | |
+28 -10
Reagovať
Čo "Svet Zdravia" to pruser so zivotmi ludi, ciste hazardovanie, vypary sa nevznetia len tak, ktovie ci tam niekto nefajcil cigaretu to tancu.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Matovič zverejnil komunikáciu 900 správ Glváča s Kočnerom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto).
V meste Česká Lípa zaspal v koľajisku opitý muž: Tomu, čo sa stalo, keď prešiel vlak, uveríte len ťažko
Expolitička
Rozhoduje sa o osude Jankovskej: Minister Gál žiada najprísnejší trest
Richard Rybníček,
Väčšina slovenských miest bude musieť zvýšiť dane a poplatky: Podľa Rybníčka za to môžu nové zákony
Nórska celebrita
Foto
Sexi hviezdička túžila po väčšom zadku: Lacnú operáciu v Turecku poriadne oľutovala
Connor si siahol
Parlament prijal nový zákon: Ako štát pomôže autistom?
tenis
Foto
Cibulková vysvetľuje, prečo sú tréningy s ňou také drahé: Peniaze od boháčov dávam mladým talentom!
Adam bol dlhé
Dlhoročný tajomník prehovoril o trpkom konci u Gotta († 80): Prečo som mu poslal výpoveď!
Líder strany
Exminister Drucker otvorene vyhlásil: Ďalšie milióny pôjdu súkromníkom
José, koľko gólov
José Mourinho sa učí po nemecky, bude koučovať tím z Bundesligy?
Medzi Igorom
Matovič zverejnil ďalšie detaily o Glváčovi: Vedel o Kočnerovom človeku v SIS?
Slovenský vírnik
Ondrej sa na túto chvíľu pripravoval 10 rokov: Jediný na Slovensku vyrába originálny stroj! Pozor, toto nie je vrtuľník
Veronika Remišová
Remišová podáva podnet na finančnú políciu: Chce dať preveriť majetok Jankovskej