Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 25. 9.
Vladislav
11°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.09.2017, 21:23 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: V americkej škole nahlásili streľbu: Deti zverejnili fotku, z ktorej mrazí!

18 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
korec.tom
14.9.2017 13:06 | |
+0 -0
Reagovať
To maju teraz tak, ked tam maju viac zbrani nez obyvatelov. Nie vzdy povolene zbrane dovolia ludom ich aj zodpovedne pouzivat.
frankestain
14.9.2017 08:32 | |
+6 -1
Reagovať
tiež veselá a zábavná Slovenka po niekoľkých páreniach s moslimákmi, ktoré neviedli k svadbe, sa rozhodla zaútočiť na korán a očúrala ho.
aamater
14.9.2017 07:14 | |
+3 -5
Reagovať
Brané cvičenia, dobré. Proste Amerika, tam majú všetko.
frankestain
14.9.2017 08:36 | |
+4 -1
Tebe bolo zbytočné, ty máš papier na hlavu a zbraň ti nedajú. V Amerike branné nepotrebujú, tam vie každý strieľať.
posratysom
14.9.2017 04:31 | |
+7 -4
Reagovať
Tento svet je plný psychopatov.
Del_Piero_Forever
13.9.2017 22:37 | |
+13 -8
Reagovať
Amerika-strelba-skola...no pani...preco ma to neprekvapuje... #AmericanDream
ResPublica
13.9.2017 22:57 | |
+10 -11
Rusko: V moskovskej škole v pondelok vraždil 16-ročný vzorný študent
Robo596
14.9.2017 00:35 | |
+7 -5
Chudacik ale clanok je o USA skole 😂😂😂😂
frankestain
14.9.2017 08:28 | |
+4 -1
Robertko596, do diskusii o ruských bombomaniakoch si bez súvislosti spomínal USA. Tu je aspoň súvislosť, ale tebe, degenerovanému duševnému mrzákovy, zbytočne hádzať perly.
Apolo22
13.9.2017 21:46 | |
+8 -19
Reagovať
je jasné že zbrane do rúk občanom nepatria, stále to končí len nešťastím a utrpením, dúfam že Slovensko sa takému stavu vyhne a obmedzí sa držanie zbraní pre občanov ...
michalp1
13.9.2017 23:17 | |
+18 -2
"Apolo22" Skúsil si sa zamyslieť nad tým, že "zlého" človeka so zbraňou zastaví len "dobrý" človek so zbraňou? Vieš o tom, že najviac takýchto tragédií sa v USA odohráva v tzv. "Gun Free Zone", čiže tam kde sa so zbraňou nemá ísť - teda slušný človek si tam zbraň nevezme a takýto "expert" tam ide potom naisto, lebo si je istý, že než príde zásahovka, tak sa mu nikto nepostaví na odpor. Zapamätaj si prosím, že kriminálnik, ktorý je rozhodnutý vraždiť si bude vždy schopný zaobstarať strelnú zbraň, alebo zavraždí aj inak - asi sa teraz zobudil z kryospánku, keď si nepostrehol, že teroristi - ***ovia útočia používajú obyčajné autá. Na London Bridge bodali ľudí nožmi. Stačil by jeden odhodlaný ozbrojený človek a obetí nemuselo byť toľko, ale to žiaľ v "slniečkárskom" Anglicku nie je možné.
ferohrdza
14.9.2017 06:26 | |
+0 -5
kde su len peste pouzivaju sa len peste kde zbrane tak zbrane
frankestain
14.9.2017 08:48 | |
+3 -0
polo22 a hrdzavý fero, zákonom sa obmedzujú iba niektoré zbrane. Zbraň je všetko, čo sa dá použiť na zintenzívnie útoku. Teda nôž, vidy, krompáč, sekera, kosa, lopata,... to všetko chcete zakázať? S čím by ste pracovali? Problematiku zbraní vôbec, ale vôbec neovládate a potom tu dávate infantilné pocity. Napríklad perkusná zbraň, do dvoch nábojových komôr, nepodlieha povoľovaciemu konaniu a s istotou zabíja na niekoľko desiatok metrov. Najviac trestných činov so stelnými zbraňami, je spáchaných ilegálne držanými. Vám to však nič nepovie.
michalp1
14.9.2017 10:13 | |
+2 -1
"ferohrdza" Najprv sa ťa spýtam takto. Máš TV? Rádio? Čítaš občas noviny, alebo správy na Internete? A nikdy si nečítal, nevidel, nepočul o tom, že útočník si takmer vždy zaobstará nejakú zbraň aby bol útok razantnejší - čiže zbraň môže byť de facto akýkoľvek predmet - snaď okrem hrsti peria:) Vždy keď niekto útočil nožom, bránil sa nožom? Keď niekto útočil sekerou, brániaci sa mal tiež sekeru? A čo ženské päste proti mužským? - Neber dp úvahy dievčatá a ženy čo trénujú, tých je menšina. Na čom si založil svoj hlúpy argument prosím ťa? Fakt ma to zaujíma? Od veky vekov sa útočník vyzbrojí tým najlepším čo má aby zvíťazil bez ohľadu na to, či ťa len zabije alebo zraní. Príklad. Ak na teba niekto zaútočí replikou historickej sečnej zbrane s ktorou cvičí, máš adekvátnu odpoveď aj ty poruke?
roman123786
13.9.2017 21:45 | |
+34 -3
Reagovať
Neviem ako vy ale ja vidim decka sediace na zemi a tukajuce do mobilov, ziadnu hrozu
sixtifajf
13.9.2017 21:35 | |
+7 -5
Reagovať
inak nevedel som že v USa je aj štat Fasington. ja že to v tom meste. Preto mi to bolo divne žee píšu o štate. A ja že sa len zmýlili. Už budem vediet
KapitalistaOtrokar
13.9.2017 21:35 | |
+19 -9
Reagovať
Ľudový kolorit a tradície okupantskych ***ov a vojnových stvacov, majú to v sebe vštepene výchovou a systémom násilia a vraždenia, potom to môžu v dospelosti naplno rozbalit ako žoldnieri v okupovaných štátoch sveta, masakre, humanitárne besnenie a bombardovanie, rabovanie a mučenie, bombardovanie nemocníc a škôl!!!!
000301
14.9.2017 04:35 | |
+4 -4
Normálne si daj na moje zdravie 😅 lepšie by som to nenapísal,škoda,že môžem dať len jeden +...
  • «
  • 1
  • »
Najnovšie z rubriky
Najnovšie z rubriky
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ján Čarnogurský
Komentár Petra Bárdyho: Ján Čarnogurský sa nezbláznil ani nezmenil Aktuality.sk
Rýchle správy
00:00
Komentár Petra Bárdyho: Ján Čarnogurský sa nezbláznil ani nezmenil Aktuality.sk
Je veľkou chybou a nepochopením človeka, keď si myslíme, že Ján Čarnogurský zmenil svoj názor na svet, keď sa ako niekdajší disident dnes stavia na stranu Putinovho Ruska.
24.9. 21:10
Neuznáme referendum o nezávislosti Kurdistanu, avizuje premiér Iraku Aktuality.sk
V irackom autonómnom regióne Kurdistan sa referendum uskutoční už zajtra. Premiér Hajdar Abádí tvrdí, že odmietne rešpektovať jeho výsledky.
24.9. 21:6
Policajti kontrolujú na hraničnom priechode Aktuality.sk
Na diaľničnom hraničnom priechode Jarovce - Kittsee v smere do Rakúska, je tam policajná kontrola. Zdržanie 5 minút.Zelená vlna RTVS
Strana Angely
Toto si Nemci nepamätajú poriadne dlho: Do parlamentu sa prebjovala aj pravicová strana
Elena a Miroslav
Veľké tajomstvo europoslanca Mikolášika: Trápenie kvôli milovanej manželke!
Po zrážke život
Foto
Lipšic pozná verdikt za smrteľnú nehodu: Prečo mu naparili prísnejší trest?!
Kamera zachytila
Foto
Martina († 31) zabili na pumpe v USA: Slová americkej novinárky veľa vysvetľujú
Legendárne
Foto
Veľkolepý návrat mesta módy: Modelky v Trenčíne predviedli poriadne sexi novinku
Sandra a Denisa.
Foto
V Lučenci sa zapojila tisícka detí aj známy olympionik: Z vlastných tiel vytvorili obrovský nápis
Tupolevy sa
Foto
Starší z bývalých vládnych špeciálov putuje do múzea: Tupolev Otakar viezol kráľa aj pápeža
Donald Trump sa
Trump prijal nové opatrenia: Zákaz cestovať do USA sa vzťahuje na 8 štátov!
Angele Merkelovej
Víťazstvo so známkami nespokojnosti: Merkelová si síce udržala volebný obvod, podpora voličov však klesla!
Princ Harry randí
Foto
Prvýkrát spolu na oficiálnej akcii, malo to však háčik: Prečo museli Harry a Meghan sedieť od seba?!
Slovenský boeing
Foto
Poplach v Hongkongu: Slovenskému boeingu hrozila kolízia
Minister financií žehlí Trumpove resty: Prezident nechce jadrovú vojnu