Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 26. 9.
Edita
11°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.09.2017, 00:00 | Správy | Servis

Diskusia: Ďalšie zmeny v zákonníku práce: Ako sa obmedzí nočná práca?

6 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
frenk22
14.9.2017 06:43 | |
+13 -6
Reagovať
Fico ty hrdzavý pes , to všetko tu bolo ,ty a tvoj smer ste všetko zničili , teraz chceš robiť zo seba experta ? Tak ako si zničil ústavu tak si zničil zákonník prace, ústavu , vymožiteľnosť práva , aby si začal hniť za živa za tie škody čo si narobil
miso.20
14.9.2017 06:36 | |
+10 -1
Reagovať
Slovensko je výrobná hala západu kde sú nonstop prevádzky preto sa pýtam zamestná zamestnávateľ ženu ktorá odmietne robiť nočné? V zákone by mali byť striktne pravidlá a nie buď chceš alebo nie. Fico už padá a preto vymýšľa absolútne nezmysli ktoré budú neúčinné ale dobre sa to počúva
Rastislav4
14.9.2017 03:18 | |
+32 -10
Reagovať
Kladiem si otazku ci je vôbec dobre pre kohokolvek pracovat v noci.... Ci to nieje proti prirode?
Fletch
14.9.2017 05:34 | |
+18 -16
jasne tupa ovca, cez noc nebude nic fungovat tz nemocnice, lekarne, hasici policajti , boze a taki ako ty maju volebne pravo !!
darina25
14.9.2017 06:58 | |
+6 -7
Rastislav,chcela by som ťa vidieť až raz budeš niekde skapíňať a nik ti nepomôže,lebo sa v noci nepracuje,tak isto ťa niekto prepadne a pomôž si sám,však načo by polícia,pracovala je to proti prírode. Doma si spokojne môžeš spinkať iba ty sám. Celý môj pracovný život pracujem aj v noci a tu som.
Rastislav4
14.9.2017 07:52 | |
+16 -2
Fletch a darina 25.....fletch ovca je tvoja mater... A darina 25 ja cely zivot pracujem v noci tak ty mi budes hovorit co je to praca v noci... Samozrejme ze su zamestnania kde sa musí pracovat 24 hodin denne cize je potrebna nocna... Ja som mal skôr na mysli kde nejde zrovna o zivot, ci o verejny poriadok ci o poziarnu ochranu atd. Ludsky organizmus tym ze pracuje v noci je extremne namahany a tie priplatky za znicene zdravie nestoja za to...
  • «
  • 1
  • »
Najnovšie z rubriky
Najnovšie z rubriky
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Jozo raz profil
Jožo Ráž mal dopravnú nehodu Aktuality.sk
Rýchle správy
00:00
Organizuje pochody proti korupcii: Fico situáciu zľahčuje Aktuality.sk
Spoluorganizátorka pochodov Karolína Farská hovorí, že ďalšie pochody závisia od toho, ako sa zachová premiér Robert Fico.
25.9. 21:50
Katalánskemu premiérovi pohrozili väzením Aktuality.sk
Referendom o nezávislosti Katalánska je naplánované na nedeľu.
25.9. 21:45
Z diaľnice odstraňujú zrazené zviera Aktuality.sk
Na severnej D1 pred Liptovským Mikulášom v smere zo Štrby odstraňujú hasiči zrazené zviera, blokovaný je jeden pruh.Zelená vlna RTVS
Slovenskí
Slovenskí kynológovia skúmajú unikátnu metódu: Takto Rexov mozog odhalí páchateľa
Dúhová vlajka
Fanúšikovia na koncerte mávali dúhovou vlajkou: Skončili v rukách polície za podnecovania k nemravnosti
Merkelovej šancou
Foto
Angelu Merkelovú čakajú ťažké rokovania: Chystá "jamajskú" koalíciu
Na archívnej
Muž si v práci čítal Mein Kampf: Rozhodnutie zamestnávateľa bolo nekompromisné
Maďarsko zvažuje vážny krok: Výstavbu nového plota proti migrantom na hraniciach
Lavinia bodla
Prepiekol sa jej trest za bodnutie priateľa? "Príliš múdra" študentka na väzenie si vypočula rozsudok
Slovanu nevyšla
Slovan takmer obral giganta o body: Rozhodol kolaps v závere!
(ilustračné foto)
Veľký úlovok colníkov: V zásielkach objavili desaťtisíce zakázaných liekov
Mauriceovi
Jednej z najväčších legiend NHL priznali po 72 rokoch asistenciu
Rakúsko prijalo
Migračná kríza neutícha: Grécka polícia zadržala desiatky migrantov s falšovanými pasmi
(ilustračné foto)
Žena našla intímne video brata a jeho manželky: Z toho, čo robili, sa vám dvihne žalúdok
Irak s Tureckom
Irak s Tureckom spúšťa veľké vojenské manévre: Dôvodom je kurdské referendum o nezávislosti