Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 18. 11.
Eugen
6°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.09.2017, 00:00 | Správy | Servis

Diskusia: Ďalšie zmeny v zákonníku práce: Ako sa obmedzí nočná práca?

6 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
frenk22
14.9.2017 06:43 | |
+13 -6
Reagovať
Fico ty hrdzavý pes , to všetko tu bolo ,ty a tvoj smer ste všetko zničili , teraz chceš robiť zo seba experta ? Tak ako si zničil ústavu tak si zničil zákonník prace, ústavu , vymožiteľnosť práva , aby si začal hniť za živa za tie škody čo si narobil
miso.20
14.9.2017 06:36 | |
+11 -1
Reagovať
Slovensko je výrobná hala západu kde sú nonstop prevádzky preto sa pýtam zamestná zamestnávateľ ženu ktorá odmietne robiť nočné? V zákone by mali byť striktne pravidlá a nie buď chceš alebo nie. Fico už padá a preto vymýšľa absolútne nezmysli ktoré budú neúčinné ale dobre sa to počúva
Rastislav4
14.9.2017 03:18 | |
+36 -10
Reagovať
Kladiem si otazku ci je vôbec dobre pre kohokolvek pracovat v noci.... Ci to nieje proti prirode?
Fletch
14.9.2017 05:34 | |
+18 -17
jasne tupa ovca, cez noc nebude nic fungovat tz nemocnice, lekarne, hasici policajti , boze a taki ako ty maju volebne pravo !!
darina25
14.9.2017 06:58 | |
+6 -7
Rastislav,chcela by som ťa vidieť až raz budeš niekde skapíňať a nik ti nepomôže,lebo sa v noci nepracuje,tak isto ťa niekto prepadne a pomôž si sám,však načo by polícia,pracovala je to proti prírode. Doma si spokojne môžeš spinkať iba ty sám. Celý môj pracovný život pracujem aj v noci a tu som.
Rastislav4
14.9.2017 07:52 | |
+18 -2
Fletch a darina 25.....fletch ovca je tvoja mater... A darina 25 ja cely zivot pracujem v noci tak ty mi budes hovorit co je to praca v noci... Samozrejme ze su zamestnania kde sa musí pracovat 24 hodin denne cize je potrebna nocna... Ja som mal skôr na mysli kde nejde zrovna o zivot, ci o verejny poriadok ci o poziarnu ochranu atd. Ludsky organizmus tym ze pracuje v noci je extremne namahany a tie priplatky za znicene zdravie nestoja za to...
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča 25 rokov Slovenska
Hasiči sa snažia
Pri Prahe horela jedna z najväčších kolíb v Európe Aktuality.sk
Rýchle správy
21:00
Na Ukrajine zadržali muža podozrivého z vraždy známeho novinára Aktuality.sk
Novinár pracoval v časopise Forbes.
20:40
Čína chce do USA vyvážať autá značky Trumpchi Aktuality.sk
Trumpchi by boli vôbec prvé čínske autá na americkom trhu.
20:10
Španielska pobrežná stráž zachránila v Stredozemnom mori 500 migrantov Aktuality.sk
Každoročne sa zo severu Afriky pokúšajú do Španielska dostať desaťtisíce migrantov.
Trump
Trump a Clintonová si skočili do vlasov: Takúto prezývku Hillary len tak nepredýcha!
Eric Cantona je
Francúz Cantona okomentoval Neymarov prestup: Legendárny útočník trafil kliniec po hlavičke!
Amanda chce
Foto
Amanda túži po dokonalosti: TAKTO vyzerá živá Barbie!
Sad boy
Žena zneužila 14-ročného chlapca: Potom nasledoval ešte väčší šok!
Záber z filmu
Školáčky dokázali, že Titanic mohol mať šťastný koniec: Takto mohli prežiť aj Jack aj Rose!
Luis Suarez (v
Barcelona "utrpela" výhru na pôde outsidera: Výsledok nezodpovedá predvedenej hre
Migranti sa
Španielska pobrežná stráž mala plné ruky práce: Museli zachrániť stovky migrantov!
Otec zabil
David sa opil a zaspal na trávniku: Jeho synčeka († 2) našli mŕtveho!
Cavani (vpravo)
Ak chce Neymar Zlatú loptu, ide na to zle: Najdrahší hráč sveta opäť v tieni spoluhráča!
(ilustračné foto)
Foto
Pilot sa počas letu poriadne vybláznil: Takúto kresbu na oblohe len tak neuvidíte!
Záplavy sužujú
Atény sužujú povodne: Hlásia mŕtvych aj zranených
Evnika (vpravo)
Rozkošné malé dievčatká, poviete si... Jedna z nich však rúbe stromy päsťami!