Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 18. 8.
Helena, Elena
22°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.09.2017, 15:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Mama missky Škamlovej zabodovala na medzinárodnej súťaži krásy: Pozrite na tú božskú postavu!

54 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
melankamia44
3.10.2017 22:45 | |
+1 -0
Reagovať
V zahraniči sú tieto súťaže velmi oblubené .Aj ja sa tešim,lebo v LIsabone pred 4 rokmi som sa ako divak .Bola som nadšená z krásnych zrelých žien ako aj z celého programu.Aj tato mamička slečny Škamlovej vyzerá velmi jemne,distingvane a má krásnu auru.Som hrdá,že z tych 4 miest patrilo to krasne druhé miesto prave Slovenskej dáme.
1dracica710
16.9.2017 23:21 | |
+11 -1
Reagovať
kdeze je pani Škamlová vydatá a ma deti nemohla ziskat titul 1.vicemiss ale 1.vicemissis...
pantrest
16.9.2017 22:09 | |
+8 -3
Reagovať
vazeni pani co pisete skaredo o 51 rocnej veselej peknej pani, len preto aby ste na seba uputali..prva fotka sa NC nevydarila ale ta druha je super aj ked ju biele saty rozsiruju...nakolko som mal tu cest vidiet tento skvely objekt podrobnejsie, musim konstatovat za vecsina z vas by nezavahala keby sa dalo...dokonca aj tie mladsie rocniky..
melankamia44
3.10.2017 22:49 | |
+1 -0
Akoze sa nevydarili fotky? Ja sm tie missisky videla na vela fotiek na fb a vitazky boli krasne,tak kto moze na škaredo reagovat? Naozaj nechapem niektorych ludi. Pan Pantrest,vážim si vás.
stanekpet
16.9.2017 20:43 | |
+6 -12
Reagovať
sialené extrenické matere , ktoré nemajú súdnosť .
pantrest
16.9.2017 20:38 | |
+7 -12
Reagovať
skareda ako pracovna sobota...
iris1111
16.9.2017 15:41 | |
+7 -11
Reagovať
Tá druhá dcéra (Chantal) je odoptovaná ?
iris1111
16.9.2017 15:42 | |
+5 -6
Opravujem preklep : adoptovaná
qwerty78
16.9.2017 16:50 | |
+11 -7
Pokial si citala pozorne, ma 4 deti....a ta Chantal zda sa,ze je tenistka, ma tam nejake pohare za vitazstva na fotke...A to este nevieme, co robia dalsi dvaja. Mat dve a viac uspesnych deti zo styroch, gratulujem!
eduardik223
16.9.2017 16:56 | |
+3 -23
Ja mam 5 deti a vsetky su uspesne preto, ze volia Fica .
lola.anabel
16.9.2017 15:31 | |
+23 -21
Reagovať
Hrozne.....trosku sebareflexie by nezaskodilo......pani v tvari vazna hroza.
narcis09
16.9.2017 20:02 | |
+10 -7
No a ty musiš byt nejaká neprajnička tejto rodiny, zaujímavé, že si len od dnes na pokeci,potrebovala si ju zhodiť, máš nervy na pekné ženy. Treba sa pozriet aj na ine foto, prelistuj si ich fb, tam uvidiš, ake sú to kočky a daj si pohar vody, aby ťa neje....o !!!
Dasena12
15.9.2017 14:19 | |
+32 -22
Reagovať
Nič moc. V tvári podpriemer, skaredá. Postava celkom obstojna. A vraj miss..iba ak Miss Škaredá streda.
Ottootik1
15.9.2017 10:02 | |
+6 -11
Reagovať
Pjekné babenky, pjekné. Aj na tú súťaž by šiel, tie dnešne 40 a více sú krásne babenky. Aj na večeru a v tych šatoch by ju bral, princeznú ružovučkú.
narcis09
15.9.2017 09:24 | |
+29 -19
Reagovať
Pani Škamlovu som stretla v jej butiku. Milá, perfektne oblečená, s nádherným dievčenským lookom , krásna žena.Myslela som, ze je to tlačova chyba vnovinách ojej veku, lebo viac ako 40 by som v ziadnom pripade netipovala.Niektore slov.ženy sa vobec nestsraju o seba a potom vyzeraju ako vyzerajú a pišu samú kritiku, ako tu niektorí trapni ludkovia..... lebo závist je hrozná
ResPublica
16.9.2017 15:19 | |
+6 -5
http://amolife.com/image/women/women-and-nature.html
ResPublica
16.9.2017 15:20 | |
+12 -9
daj svoje foto,a potom uvidime,kradnut fotky z internetu ,vydavat ich za svoje a kritizovat ine zeny,to ti ide
narcis09
16.9.2017 19:58 | |
+7 -3
Ak mysliš mna, ResPublica, to je ok. Je to moja fotka, robila som fotomodeling a je stara 4 r od Joja Sameka, slov fotografa. Na pokec si nedavam fotky, lebo... lebo. Vyuzivam ho len niekedy a to pracovne..... a nekritizujem, bol to len môj názor.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Koľko zarobí Tibor Gašpar ako poradca ministerky vnútra? Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 10 min
Pravda o afrických účesoch. Prirodzené vlasy nestačia Aktuality.sk
Upravené vlasy sú dôležitým symbolom.
pred 20 min
Ako zistíme, že sme „previtamínovali“ naše telo? Aktuality.sk
Pri vitamínových doplnkov platí pravidlo, že všetkého veľa škodí.
pred 30 min
Hokejový pamätník Fako: Mal som rád, keď druhí dali góly, rád som robil iných šťastnými Aktuality.sk
Karol Fako si ligový dres obliekol už v 17 rokoch, necelý rok po komunistickom prevrate. Čoskoro okúsil aj národnú reprezentáciu, a to nielen vďaka vlastnému talentu, ale aj ako nepriamy dôsledok komunistických represií.
U Angely
Od schôdzky Merkelovej s Putinom sa veľa neočakáva: Vyriešia sa spory okolo Ukrajiny alebo Sýrie?
Chrien
Chrien ide z Benfiky na hosťovanie: Chce hlavne pravidelne hrať
(ilustračný
Žena s ukrajinským pasom prešla po jednej z oblastí Krymu: Dostala 3 roky za vlastizradu
Radosť hráčov
Foto
Trenčianskym hokejistom sa pokazil autobus: Vyriešili to svojsky, išli na jedno orosené
Slovenská loď
Pri Zadare zhorela slovenská loď: Stačilo desať minút a bolo po nej! 
Fitnesska si
Foto
Televízna moderátorka (50) šokovala fotkou v bikinách: Fanúšikov rozdelila na dva tábory
Zahral si aj
Legendárny basketbalista skúša futbal: Toto dokáže s loptou!
Števo Vojtek
Exfarmár Števo Vojtek zlákal na Korfu aj Candrákovú: Prečo nechce pracovať na Slovensku!?
Odstránili
Strach pred ďalšou katastrofou: Uzavreli cestu, ktorá mala rovnakého projektanta ako zrútený most v Janove
(ilustračné foto).
Ženích zorganizoval pre svoju milovanú svadbu ako prekvapenie: O týždeň neskôr sa stala z Lindy vdova
Na snímke hráč
Foto
Griezmann si po Superpohári vystrelil z Ramosa: Táto fotka hovorí za všetko!
Horúčavy sužujú
Čaká nás poriadne horúci víkend: V ktorých okresoch sa Slováci zapotia najviac?