Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 17. 9.
Olympia
17°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.09.2017, 06:00 | Prominenti | Silvia Kucherenko

Diskusia: Silvia Kucherenko odhalila tajomstvo svojich pier: Vážne ste tomu verili?!

116 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
darius2017
12.9.2017 06:56 | |
+60 -5
Reagovať
len ja mam z toho pocit "ze toto je teda sliepka" alebo som to cele nepochopil? :D
sassanka5522
12.9.2017 06:55 | |
+81 -4
Reagovať
prepáčte..to myslíte vážne s tým príspevkom tej Ž.U.M.P.Y ??? Veď ju by som fakt poslala na psychiatriu,,,,
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Martin Kraščenič
Manželka šéfa volejbalistov, odsúdeného za podvod s DPH, si oplotila kus mestského parku Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Bulteriér Džoker
Karanténna stanica v Spišskej Novej Vsi čelí vážnym podozreniam: Predali Džokera z útulku na psie zápasy?!
Marián Studenič
New Jersey so Studeničom zdolalo Boston, zahral si aj Ružička
Americký
Kim Čong-un pozval Trumpa na návštevu: Nečakaný odkaz amerického prezidenta
Bonnie a Clyde
Dražia veci Bonnie a Clyda: Kúpiť môžete pušku i hodinky, ktoré mal pri sebe v okamihu smrti
Izraelský premiér
V Izraeli sa začali predčasné voľby: Rozhodnú o politickom osude Netanjahua
Nešťastnou
Foto
Žena prehltla svoj diamantový snubný prsteň: Za všetko môže poriadne bizarná situácia
Dcéra Igora
Foto
Hrozivé priznanie dcéry slávneho hokejistu z Ruska: Za moju anorexiu môže otec!
Klávesák pred
Hudobník skupiny No name dojal všetkých prítomných: Zásnuby na prominentnej svadbe
Ako sa to stalo
Prehovorila mama chlapca (9), ktorý sa napichol na tyč: Desivé slová o záchrane Janka
Trojica
Najväčšie banské nešťastie na Slovensku opäť na súde: Odsúdia niekoho z týchto šéfov za smrť 20 chlapov v podzemí?
Policajti zverejnili štatistiku nehodovosti za toto leto: Búračiek je menej, postrachom ciest sú mladí vodiči
Oscara jeho
Rybár neveril vlastným očiam, čo uvidel v sieti: Ulovil okaté čudo