Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 22. 10.
Sergej
11°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
01.09.2017, 19:28 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Lekári poslali domov osemtýždňové bábätko s horúčkou: O niekoľko hodín bolo mŕtve!

7 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
baculkaq00
1.9.2017 23:57 | |
+3 -1
Reagovať
Tomu lekarovi by som odrezaLa gule.
pismeno0987
4.9.2017 14:47 | |
+0 -0
Ja by som mu zabil zivot
ria40
1.9.2017 23:52 | |
+3 -1
Reagovať
Zlatíčko malé.
Dendrocopus
1.9.2017 22:46 | |
+5 -7
Reagovať
a co my s tym ?
kapka195899
1.9.2017 21:56 | |
+8 -5
Reagovať
Mali priklad nasich lekarov. Vnucka mala 4 roky - teda minuli rok - dostala teploty a neustale zvracala - zat isiel s malou k doktorovi v nemocnici a ta jej predpisala antibiotika - pretoze mala mala stale teploty a zvracala este viac - isli sme na telefonicke doporucenie do nemocnice zas - tentokrat ju tam prehliadol primar a ked zistil ze jej nejaka doktorka predpisala na takyto stav spojeny s dehydrataciou tak povedal ze co to bolo za hlupost - ze jej antibiotika mohli stav este zhorsit - nastastie sme jej do tej doby tie antibiotika nedali. Tak prelezala v nemocnici 10 dni - mala totiz ROTAVIRUS a este nejaky virus na ktory si neviem spomenut. I u nas su doktori ktori asi myslia na to co budu robit po smene a nie na pacienta. Treba im pridat na platoch - ale ja by som tej doktorke vtedy pridal - ale nieco ine.
Martinaha
1.9.2017 20:15 | |
+1 -23
Reagovať
hlúposť
GlobalRadar
1.9.2017 20:24 | |
+30 -8
No ono pri kvalite britskeho zdravotnictva to kludne pravda byt moze. Co ale nechapem je, preco je tu tento clanok?? Kazdych niekolko sekund zomrie niekde vo svete dieta, je to tragicky fakt, ale je to fakt. A britske a americke deti rozhodne nie su nadludia, aby som tu o nich musel citat, zatial co po inych nikto ani nevzdychne.
  • «
  • 1
  • »
Najnovšie z rubriky
Najnovšie z rubriky
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Život TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča 25 rokov Slovenska
Andrej Babiš
Konečné výsledky volieb v Česku sú už známe Aktuality.sk
Rýchle správy
21.10. 22:00
Katalánci opäť vyšli do ulíc, Madrid vinia z pokusu o štátny prevrat  Aktuality.sk
Na protestnú demonštráciu prišli v Barcelone tisíce ľudí. Katalánski politici označili postup Madridu za pokus o štátny prevrat.
21.10. 21:55
Pozor na hustú hmlu Aktuality.sk
Polícia upozorňuje vodičov, že v celom okrese Martin je na cestách hmla s viditeľnosťou do 100 metrov.Operačné stredisko polície v Žiline
21.10. 20:40
Výsledky parlamentných volieb v Česku Aktuality.sk
Víťazom českých volieb je so ziskom 29,64 percenta hnutie ANO.
Oravská polhora
Foto
Víťaz súťaže Dedina roka je známy: 3 dôvody, prečo vyhrala táto obec
Pri páde
Čo bolo príčinou nehody vrtuľníka na východe Slovenska? Toto odhalili čierne skrinky
Ed zomrel
Študent († 20) zomrel po opijáši: Po smrti sa medzi jeho kamarátmi začala šíriť podozrivá SMS-ka!
Odložte si huby
Foto
Užite si nádielku aj počas zimných mesiacov: Odložte si huby na horšie časy!
Carles Puigdemont
Katalánsky premiér Puigdemont: Žiadosť vlády je priamym útokom na demokraciu!
Ohavný incident
Incident v Dunajskej Strede, ktorý nemá obdoby: Táto bitka zaskočí každého!
Na podporu
Katalánski politici: Madrid sa pokúša o štátny prevrat!
Podľa predbežných
Oficiálne výsledky českých volieb: Do parlamentu zasadnú tieto strany!
Jágr vždy túžil
Foto
Jágra môže aj roztrhnúť: Štipľavá provokácia polonahej Veroniky!
Amanda si musí
Foto
Blondínka je krásna mladá žena, ale... Keď ju ľudia vidia s priateľom, bočia od nej!
Andrej Babiš
Prieskum u českých voličov: Babiša nechce za premiéra obrovské percento ľudí!
Roberta
Veľká pocta pre Lewandowského: Neuveríte, čo urobili v Poľsku!