Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 15. 10.
Terézia
17°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
30.07.2017, 13:19 | Správy | Domáce správy | Stredné Slovensko

Diskusia: Na Donovaloch sa zrútili paraglajdisti († 38, † 59): Smrť klientky deň po jej meninách!

61 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Wivienocka25
31.7.2017 08:05 | |
+8 -3
Reagovať
...písala som to na Aktaulity a píšem aj sem... Toho pilota som poznala osobne (ako tuto jeden chlapčisko, čo bol u neho na kurze) LEN ĽUDIA, ČO HO POZNALI OSOBNE dokážu pochopiť aká je to obrovská strata, nielen pre paraglajdistov, ale predovšetkým pre jeho rodinu a priateľov. Smrť jeho klientky tak isto zasiahla jej rodinu a neverím, že v ten deň mysleli na to, že sa to skončí takto... Bol to skvelý inštruktor a do včerajška všetkých svojich tandemistov dopravil bezpečne na zem. Dnes sa koná zlet na jeho počesť...Peťko budeš nám chýbať.
Wivienocka25
31.7.2017 08:09 | |
+2 -2
A pardon ešte aj chalanisko podo mnou Kende68 ho poznal
Kende68
30.7.2017 19:58 | |
+5 -8
Reagovať
ten otáznik je tam omylom
Kende68
30.7.2017 19:56 | |
+28 -10
Reagovať
peťo mi bol spolužiak a veľmi dobrý kamarát skákal som s nim paraglajdink neverím že urobil niečo zle úprimnú sústrasť obom rodinam?
rebelka653
30.7.2017 19:33 | |
+10 -34
Reagovať
Pani podnikatelke sa sen splnil.Je mi len luto toho mladeho instruktora urcite ma rodinku.
felicitee
30.7.2017 23:11 | |
+24 -8
Divný komentár. Snom pani podnikateľky asi nebolo zahynúť pri paraglaidingu a určite mala rodinu a príbuzných...
Feroo338
30.7.2017 16:53 | |
+24 -7
Reagovať
Raz so videl v ceskych zpravach ako nejaka osoba tam ako darcek dostala k jubileu tamdemovy zoskok padakom. Zial bol to uz jej posledny darcek v zivote.
1dracica710
30.7.2017 18:00 | |
+3 -16
tamdemovy zoskok dostala ako darcek?tak to bolo nieco ine lebo tato dvojica absolvovala tandemovy zoskok....
alter01
30.7.2017 16:23 | |
+23 -93
Reagovať
Ďalšia stará 59 ročná 3,14 čo chcela posledný krát v živote zažiť adrenalín , vzrušenie ?
oliverbross
30.7.2017 16:31 | |
+71 -17
Iba blby clovek ako ty moze napisat takyto blby komentar. Asi nevies nic o zivote ....
Feroo338
30.7.2017 16:51 | |
+23 -27
Napisal si to az prilis vulgarne, ale inak mas pravdu. Lietanie uz nie je velmi vhodne pre osoby vyssieho veku pre ich krehke kosti, lebo sa mozu zranit pri pristati. Tato sa vsak zabila.
annabel
31.7.2017 08:56 | |
+4 -2
FERO- A o 80 a viac rocnych sportovcoch si este nepocul, pubiš???
oliverbross
30.7.2017 16:18 | |
+78 -29
Reagovať
Och, ani neviem kde mam zacat. Dvaja ludia stratili dnes zivot. A ked citam tu tie sproste slovenske komentare, neudrzal som sa a musel som sa prihlasit. Nechapem ako ten slovensky narod moze byt taky ***ni. Ale radsej spat k veci. Ked neviete, co je to paragliding, nepiste! Nevyznate sa, co to vsetko obnasa, nie su to zoskoky z lietadla ako tu niekto pisal, je to v prvom rade krasny sport o ktorom 99% z vas nema ani ponatia. Osobne dufam, ze to nie je ten Peter H, ktoreho osobne poznam a u ktoreho som sam trenoval pred par rokmi. Nech to je uz ale ktokolvek, ako paragliding instruktor urcite pomohol stovkam, ak nie tisicom sa dostat k tomuto sportu. A bezpecne! Este som nestretol zleho paraglajdistu. Momentalne som v Slovninsku, dnes odchadzam do Chorvatska a potom do Macedonska a tesim sa na kazdy let, na kazdeho noveho PG pilota, s ktorym sa zoznamym. Namiesto toho aby ste tu vsetci psali totalne blbosti, by ste sa skor mali trosku zamisliet o svojom vlastnom zivote. Asi vsetci nemate co robit, iba tu pisat sproste komentare Je mi z vas vsetkych smutno. Taky ***ny narod som este mimo slovenska nenasiel …. RIP Peter a Marta. Dufam, ze si aspon zalietate spolu v tom nebicku :-(
martin7591
30.7.2017 16:41 | |
+25 -25
nato že lietaš po svete veľa toho o živote a ľudoch nevieš nielen u nas su ľudia všelijaky ale na celej zemeguli sa najdu taky aj taky tak nenadavaj ty svatuškaru nie každy môže byť ako ty
oliverbross
30.7.2017 16:48 | |
+18 -25
Martinko, nepozas ma a pises blbosti. Nato ze lietam po svete viem naozaj toho ovela viac ako nejaka uboha osobka ako si ty. Pokial neveis ako to inde funguje, pokial si nic nezazail a neprecestoval tak dokazes napisat iba take ubohosti ake si tu napisal. Je to smutne, ale ten moj prvy komentar presne platil na takych ludi ako si ty ... Blbych ...
lylynusa
30.7.2017 16:52 | |
+27 -23
oliver, jediné čo vidím v tvojom komentári je že sa chváliš a niekoho ľutuješ, ale nič k veci si nenapísal...to vážne si sa kvôli tomu prihlásil, aby si vyjadril ľútosť nad tým čo tu kto píše? to akože aký príklad tým ľudom dávaš, si ako ony, len v modrom...
Feroo338
30.7.2017 16:56 | |
+24 -23
Vravi sa, ze: "Samochvala smRdi". Po tvojom velkom chvastani fakt citim z tvojej strany silny zapach....
martin7591
30.7.2017 17:00 | |
+16 -12
prečitaj čo si napisal a tak sa vyjadruj k môjmu komentaru druhym tu vyčitaš že nadavaju a ty robiš to iste lepšie by bolo keby si sa vôbec nevyjadroval ale nedalo ti aby si sa nepochvalil tym kade chodiš a čo robiš ..inak blby si akurat ty ale ja ti to nevyčitam ved aj taky ľudia musia žiť
nesmely33
30.7.2017 17:13 | |
+13 -14
...mame sa trosku zamisliet? Ty si asi v skole chybal, ked sa preberali vybrane slova...snad si sa z toho vsetkeho ne***...
vzxx2002
30.7.2017 17:19 | |
+8 -13
nesmely: Ty si asi cikal v latrine ked ste sa ucili vybrane slova po m....
nesmely33
30.7.2017 17:25 | |
+12 -6
vzxxx...a ty si nepochopil suvislost, preco asi som to tak napisal a komu to patrilo...***
SeverinaB
30.7.2017 17:29 | |
+30 -12
No mne sa vobec nezda, ze sa chvali, skor len zdiela svoje skusenosti. Ale ten koho zivotnou naplnou je zavist, ten to samozrejme bude povazovat za samochvalu. Tieto komentare vypovedaju viac o vas ako o nom.
vzxx2002
30.7.2017 17:40 | |
+20 -9
Inak uplne vazne. Klobuk dole v takom veku skakat alebo lietat na kridle. Mnohi ludia vo svojom zivote ani len do lietadla nesadnu. Nieto z noho skocit alebo lietat na kridle. Je to neskutocny zazitok. Urcite sa to neda porovnat s krcmovymi recami pri ktorych kazdy nadava na kazdeho. Tak ako na diskusnom fore NC. Ten pocit hvizdania vzduchu okolo usi je fantasticky. Adrenalin. No a co. Niekto prefajci svoj majetok, niekto ho preslope a niekto ho prehajdaka. Je to kazdeho osbna vec co robi so svojim majetkom. Tak nezavidte tim, ci lietaju na kridlach. Aj majster tesar sa utne. Nech im je zem lahka.
Feroo338
30.7.2017 16:09 | |
+25 -48
Reagovať
Aj keby sa nic nestalo, ziadne nestastie, aj tak sa divim tej starej babe co uz ma riedke kosti, ze sa dala na stare kolena lietat s "padakom". Ved nie vsetky pristatia byvaju fajnove a jej stare krehke kosti by to uz nemuseli vydrzat. Ale kedze bola uspesna podnikatelka, tak si musela sama sebe nieco dokazovat, ze zije viac ako ini. Skratka doplatila na konzumny styl zivota.
vzxx2002
30.7.2017 15:41 | |
+26 -10
Reagovať
Gejzovi Stojkovi z Nacinej osady by sa to urcite nestalo. Ten by maximalne do zumpy padol.
peterkluc
30.7.2017 15:32 | |
+49 -9
Reagovať
Občas pozerám, ako si lietajú ako vtáci...krása, ale sama by som tú odvahu nenašla. Je to nešťastie, určite takto skončiť nechceli.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ilustračné foto
Jeme ich ako lentilky. Aké sú ich nežiadúce účinky? Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 10 min
Američania zlikvidovali v Somálsku štyroch teroristov z aš-Šabábu Aktuality.sk
Ďalší členovia teroristickej organizácie aš-Šabáb boli zneškodnení.
pred 40 min
V Kolíne nad Rýnom si ani po zneškodnení útočníka polícia nevydýchla Aktuality.sk
Nemecká polícia stále pátra po možných nebezpečenstvách v okolí miesta činu.
pred 50 min
Prezident Trump naďalej tvrdí, že EÚ v obchode využíva USA Aktuality.sk
Trump v rozhovore pre televíznu stanicu CBS Európu znovu nešetril.
Ratolesti sa
Foto
Gigantická úroda súrodencov v Orlove: Megatekvica mala 52 kíl, ledva sa zmestila do auta!
Na snímke kapitán
Škrtel pred Švédskom o neľahkej situácii: Reprezentačný kapitán načrtol, prečo mohol Kozák odísť!
Parachutist in air
Zabila ju jej celoživotná vášeň: Skúsenej parašutistke sa neotvoril padák
Rukojemnícka
Rukojemnícka dráma v Nemecku: Polícia po zneškodnení útočníka vydala pre občanov varovanie
S požiarom lasa
Hasiči v Hnúšti majú opäť poplach: V meste horela skládka odpadu, teraz les!
Richard Cota
Foto
Muž († 37) napísal status, v ktorom sa tešil z výhry nad chorobou: O pár minút na to bol mŕtvy!
Speváčka Ariana
Speváčka Ariana Grande zaskočila fanúšikov: Rozchod 4 mesiace po zásnubách!
Turan napadol
Známy futbalista môže skončiť vo väzení: Namieril na speváka v nemocnici zbraň?
Dominik Hrbatý
Drsné slová na adresu poisťovní! Hrbatý varuje Slovákov: Nerobte to, je to jedna z najväčších blbostí!
Tragický moment na Veľkej pardubickej: Nešťastný pád sa mu stal osudný
Mladej žene sa
Nevesta chystala svadbu, v jedno ráno sa to zvrtlo: Celý jej doterajší život zmizol
Slovenskí
Foto
Slovenskí hráči sa zhodli: Čo povedali na prekvapivý odchod trénera Kozáka?